Dr.I.Vėgėlė priminė žurnalistams ir auksinę taisyklę – gerbti nuomonių įvairovę: „Diskusija, kuri bus, turiu vilties, padės kurti teisingesnę Lietuvą“

Septintoji įvadinė kalba Advokatų visuotiniuose susirinkimuose sukėlė didelį atgarsį Lietuvos visuomenėje.

Džiaugiuosi, kad jau septintą kartą visuotiniame susirinkime kalbėdamas apie žmogaus teises, buvau išgirstas ir didelės visuomenės dalies. Tai rodo, kad žmogaus teisių ir laisvių tema šiuo metu yra itin aktuali ir apie tai būtina kalbėti. Viliuosi, kad dėmesys žmogaus teisių ir laisvių temai ne tik neišblės, bet imsime kiekvieną reikšmingesnį sprendimą vertinti ir per žmogaus teisių bei laisvių prizmę.

Nuo pat ryto sulaukiu itin daug žurnalistų dėmesio. Turiu atsiprašyti, kad dėl didelio užimtumo – šią savaitę vyks Šiaurės šalių ir Baltijos valstybių advokatūrų vadovų konferencija – neturėsiu galimybės diskutuoti televizijos ar radijo laidose. Ši pauzė kartu leis pakeisti aptariamoje kalboje išsakytų minčių emocinį vertinimą, vengti asmeniškumų bei susipriešinimo, viliuosi, sukurs prielaidas tolerancijai ir argumentuotai turinio analizei. Diskusija, kuri bus, turiu vilties, padės kurti teisingesnę ir atviresnę Lietuvą.

Suprasdamas žurnalisto darbo specifiką, kad žinia savaitę laukti negali, Jūsų, gerbiami žurnalistai, norėčiau paprašyti neužmiršti auksinės taisyklės – gerbti nuomonių įvairovę, pateikti kuo daugiau tarpusavyje nesusijusių nuomonių. Jei į laidą kviečiate pritariantį mano mintims, pasikvieskite ir prieštaraujantį, ir atvirkščiai. Juk diskusijos, kuriose girdimos skirtingos nuomonės, padeda suprasti ir susikalbėti.

Didžiausios sėkmės Jūsų darbuose –

Ignas Vėgėlė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ryt'as

Atkreipiau dėmesį profesoriaus I.Vėgėlės žodžius- „žurnalisto darbo specifika” , „gerbiami žurnalistai” , „gerbti nuomonių įvairovę” . Manau , kad šiandien Lietuvoje žurnalistai dirba „karštam komentare” , „laisvam laikrašty” , gal K.Pūko laidose su išlyga „respublikoje”. Viskas . Visa ta sistema , kurios išsižioję klausosi ir kurią skaito apie 90 procentų teritorijos , vadinamos Lietuva , gyventojų yra mėšlas kartu su visu aptarnaujančiu personalu (įskaitant ir tokį vieną iš paskutinių prisijungusių prie miliūtės , pumprickaitės , jakilaičio etc raigardą musnicką).Kreiptis į paminėtus ir panašius tipus žodžiais „gerbiami” , „žurnalistai” , „nuomonių įvairovė” yra beviltiškas reikalas. Labai norėčiau , kad tai , ką kalba I.Vėgėlė suprastų ne dešimtadalis , bet gerokai didesnis skaičius mano tautiečių.

Bijo

Išsigando klanas Vėgėlės.Protingas prieš juos, protingesnis už juos!

habilitās

„neturėsiu galimybės diskutuoti televizijos ar radijo laidose.”
O yra kur nors diskutuoti?! Labai norėčiau, kad pakviestų!

Al.

,, neturėsiu galimybės diskutuoti televizijos ar radijo laidose” – ir bijau, kad ne dėl užimtumo.

stasys

Na taip ‘auksiniai žodžiai ‘ , reikia tik palaukti kol juos supras visi TIESIOGIAI !!!!

Dorus žmones dabar

iš visų pusių puola arba sukčiai globalistai,arba vagys komunistai.

>Al.ui

profesorius – užimtas žmogus. O „žurnalistai” lai patys su savim kožnas viduriuoja, pardon, diskutuoja, arba lai diskutuoja palatomis trapusavyje tarp „žurnalistų” palatų, kai slaugės po vakarienės basonus atneša.

Vardas

Nuosirdus ACIU,
Ignui Vegelei uz pasakyta kalba.
ProPatria.lt uz Igno Vegeles kalbos israsa (zodziu kalbos teksta).
Tiesos.lt redakcijai kuri nepavargsta kasdien skaitytojus supazindina su tikru Lietuvos Elitu ir ju vizija Lietuvai.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top