Dr. Ignas Vėgėlė iš Seimo tribūnos apie žmogus teisių ir laisvių bei teisinės valstybės principo būklę Lietuvoje

Šiandien Seimo plenarinės Seimo sesijos metu kalbėjau apie žmogus teisių ir laisvių bei teisinės valstybės principo būklę Lietuvoje.

„…Pastaruoju metu virtome Lietuvą sukausčiusio Covid infekcijos išgąsčio aukomis, tapome nykstančios Konstitucinės pareigos vadovautis teisinės valstybės principu stebėtojais. Ilgą laiką tinkamai neįgyvendinant teisinės valstybės instrumentų, valstybėje ilgainiui ima silpti demokratija, apribojamas efektyvus žmogaus teisių užtikrinimas, o visuomenė ima prarasti pasitikėjimą valstybe ir jos institucijomis…“

Šiame sudėtingame laikotarpyje kviečiau susitelkti, prašiau didesnio Seimo kaip įstatymų leidžiamosios valdžios įsitraukimo į Covid infekcijos valdymą. Šis įsitraukimas, mano įsitikinimu, neturėtų apsiriboti vien tik jau įvestų, teisiškai abejotinų apribojimų formalizavimu. Būtina tų ribojimų tikroji peržiūra, kuri leistų atkurti visuomenėje taiką ir ramybę. Panaikinus visus proporcingumo, teisėtumo ir pagrįstumo principų netenkinančius žmogaus teisių ir laisvių suvaržymus, sukurtume prielaidas sutarti su visa visuomene dėl tokių suvaržymų, kurie neišvengiamai būtini, siekiant visų mūsų bendrai siekiamo tikslo – Covid infekcijos suvaldymo, kartu išlaikydami aukščiausią įmanomą žmogaus teisių ir laisvių standartą Lietuvoje.

Už vaizdo įrašą ir galimybę skelbti dėkoju Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
News Target

Nauja mokslinė ataskaita paaiškina, kad dabar visame pasaulyje yra milijonai žmonių, kurie mirė arba tapo sunkiai ir visam laikui sužeisti ar neįgalūs. 2021 m. rugpjūčio 28 d. Skiepų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistema (VAERS) užfiksavo virš 16 000 mirčių ir virš 450 000 nepageidaujamų įvykių, kuriuos sukėlė kovido skiepai. JAV ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) sukčiavimo ekspertas teigia, kad tikrieji kiekvienos iš šių kategorijų skaičiai yra bent penkis kartus didesni. Tai reiškia, kad turbūt mirė virš 80 000 žmonių, o daugiau nei 2 250 000 žmonių sužaloti. Teigiama, kad pastarosiomis dienomis iš VAERS sistemos buvo ištrinta apie 150 000 pranešimų apie sužalojimus ir mirtis. Pridėkite tai prie skaičiaus ir priartėsime prie 2,5 milijono nepageidaujamų pasekmių, įskaitant mirtį. Ir jei paskiepytas… Skaityti daugiau »

Richard Fleming (Brighteon)

Trys esami skiepai nuo koronaviruso iš tikrųjų turi DNR (ne tik RNR), kad padidėtų baltymų sintezė jūsų kūne Įvairūs COVID skiepai neveikia kaip tradicinės biologinės medžiagos. Įprastiniai skiepai įvedami susilpninti tikslinio viruso formos kartu su uždegimą skatinančia priemone ir kitomis cheminėmis medžiagomis. Šie nauji mRNR, adenovirusiniai ir DNR skiepai naudoja viruso „programinę įrangą“, priversdami organizmą daryti jo kopijas. Profesorius Jonathanas Gershoni iš Izraelio Tel Avivo universiteto paaiškina, kad trys rinkoje esantys skiepai nuo koronaviruso iš tikrųjų yra DNR skiepai. „Sputnik V“, „AstraZeneca“ ir „Johnson & Johnson“ gaminamose inokuliacijose yra DNR (ne tik RNR), kuri įterpiama į žmogaus ląstelių branduolį, kad galiausiai išverstų ir atkartotų laboratorijoje sukurtus smaigalinius baltymus. Indija įsigijo naujo tipo DNR skiepą, kurį pagamino Zydus Cadila; jis bus… Skaityti daugiau »

Spartacus (The Automatic Earth)

Pasirodė anoniminis laiškas nuo asmens, pasivadinusio Spartaku, kuriame pasmerktas pasaulinis medicinos elitas už tai, kad Uhano koronaviruso (Covid-19) „pandemiją“ ji naudoja kaip priemonę pavergti pasaulį. Jis perspėja, kad Kinijos virusas buvo panaudotas laisvąjį pasaulį paversti totalitarine kalinių stovykla. Ir žala, kurią sukelia ši „biologinio karo antpuolis“, tik prasidėjo. „Mes, kaip ir daugelis kitų, nukentėjome ir apsvaigome nuo propagandos ir psichologinio karo operacijų, kurias vykdė nerinktas, neatskaitingas prieš Amerikos žmones ir mūsų sąjungininkus elitas “, – rašoma laiške. „Per pastaruosius pusantrų metų mūsų psichinė ir fizinė sveikata labai nukentėjo. Mes pajutome izoliacijos, uždarymo, kaukių, karantino ir kitų visiškai beprasmių sveikatos priežiūros teatro veiksmų, kurie nepadarė nieko, kad apsaugotų visuomenės sveikatą ar gerovę nuo vykstančios COVID-19 pandemijos, žalą. Tačiau tai net nėra… Skaityti daugiau »

habilitás

„…visuomenė ima prarasti pasitikėjimą valstybe ir jos institucijomis…“ >>> Tą valstybę reikia sukurti, ko niekas nedarė visus 30 metų, o tada bus galima kalbėti ir apie pasitikėjimą. Teritorijoje esančios institucijos neturi jokių perspektyvų, pasitikėjimo kontekste, ypač Seimas. O šiaip, prie visos pagarbos pranešėjui, parodant drąsą ir vienam iš pirmųjų pasakant, kad „karalius nuogas“, pradedu abejoti ar I. Vėgėlė supranta, jog valdžiai, t. y. tiek Prezidentui, tiek Seimui, tiek Vyriausybei nerūpi nei žmonių sveikata, nei jų teisės ir visos jo pastangos, įtikinėjant, kad pažeidžiama Konstitucija, įstatymai ir pats teisės aktų subordinacijos principas, yra bergždžias reikalas. Vien jau tas daugkartinis bandymas nutraukti pranešėją rodo, kad salėje sėdintiems nelabai idomu ką jis kalba. Plika akimi matosi, kad vyksta totalitarinės sistemos kūrimo procesas ir… Skaityti daugiau »

Žodžio laisvė...

Ačiū gerb.Ignui Vėgėlei už ryžtą stojant ginti Lietuvoje Žmogaus Teises.Sėkmės
sunkiame siekyje kelyje į Teisingumą.Bendrai veikiant su Helsinkio grupe ir kitais dorais Lietuvos piliečiais bus įveikta pandemija žmogaus teisių srityje.

Argumentai

ir jų išdėstymas chaotišką tikrovę pavertė suprantamu piešiniu. Dėkui už tai. Kol yra žmonių, kuriems rūpi teisėtumas ir teisingumas, tol ne viskas prarasta.

Jules

Mums paskelbtas Sanitarinis karas, kurio tikslas žmonijos pamažinimas ir ekonomikos pertvarkymas pagal bilijonierių pageidavimą. Dezi LRT jau skelbia vaikus savo tėvų ir senelių žudikais, akiplėšiškai meluodami, nes žudikai, kas gali paneigti tokią galimybę, panašu pirmiausia yra apsišaukėliai liberal-dimokratai, žirinovskininkai Lietuvoje, apsišaukėlis pseudo elitas su savo valdančiąja ekonomine-politine klase. O kas netikrindamas, nepasitikrindamas tiki Mokslu, jiems reiktų priminti, kad mokslininkai pirmiausia kuria masinio naikinimo ginklus, įvairias bombačkas – biologinius ginklus. Virusinius, bakterinius, cheminius ir kitokius, Jūsų žiniai. Sanitarinis karas pirmiausia nešvarus biznis, nešvarus verslas ir nieko kito, kuris kuria naująją, pasaulį valdančiąją ekonominę, finansinę ir politinę klasę, ir nieko kito. Juk ne šiaip sau kuriamas RAUKUS, jei Rusija leis jiems kurti karines bazes savo teritorijoje, nukreiptas prieš ką?

 Front Line COVID-19 Critical Care Alliance

Prevencijos ir gydymo protokolai kovidui:
Prevention & Treatment Protocols for COVID-19
https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/math-plus-protocol/

Ačiū,

už visą pranešimą ir už tai, kad neleidote grubiai jo nutraukti. Tik dėl vieno dalyko neramu – mūsų seimui ir vyriausybei per sudėtinga jį suprasti.

gerb. Dr.Vėgėlei

Dėkui, kad bandote apginti mūsų teisę gyventi laisvai , pagal Konstituciją. Vakcinavimas turi alternatyvinius gydymo metodus, kuriuos nuo mūsų slepia Big farmų nupirkti valdžių ir medikų klapčiukai.Kuo jie daugiau meluoja , tuo didėja įsitikinimas , kad pandemija ne tikra , o priemonė diktatoriniui valdymui įgyvendinti eksperimentatorių iš užjūrio pasirinktoje teritorijoje.

Al.

Šaunuolis.Tokie žmonės teikia vilties, kad ne viskas prarasta. O kitiems tai, ar rems šį žmogų, yra būdas išsiaiškinti kas tu esi – remi tiesą ar žlugdai ją blogio naudai.

Taip

Taip, kaip daro gerbiamas Ignas Vėgėlė ir turi būti šviečiamas Seimas, vyriausybė ir visuomenė. Viena tik abejonė,- ar galima apšviesti tokius, kurie mano , kad jie yra patys, patys… Pagarba ir padėka pranešėjui.

ah.ą

Lietuvoje teisingumo padėtis tragiška

ah1

už teisę gauti kompensuojamus vaistus Ivermiktiną, Deksametazoną, Eliquis.
Jei vakcinos/nevakcinos nuo C19 nemokamos tai ir vaistai nuo C19 turėtų būti nemokami, nes priešingu atveju „kvepia” korupcija

ana

Ąčiū Jums gerbiamasis Ignai už drąsą, tiesų žodį. Mes Jus klausome, girdime, gaudome kiekvieną Jūsų žodį. Didžiuojamės, kad yra Lietuvoje dar garbingų tikrojo elito atstovų

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top