Dr. Rimas Jankūnas. Ko vertas Ingridos Šimonytės „tikėjimas mokslu“ žinant deltos statistiką iš Anglijos?

I. Šimonytė: „Iš keliolikos per rugpjūtį mirusių žmonių tik vienas buvo paskiepytas ir tik viena doze“.

Daugumai turbūt nėra labai svarbu, ar susirgs. Tiek to ir patekimas į ligoninę. Bet va gyventi nori visi. Tai štai: Anglijoje nuo delta atmainos iš viso mirė 253 neskiepyti žmonės ir 402 paskiepyti 2 dozėmis (daugiau skaityti ČIA).

Masinė vakcinacija Anglijoje įvyko anksčiau, delta įsivyravo anksčiau (birželį), todėl manau, kad tik laiko / sąžinės klausimas, kada bus paskelbti panašūs duomenys apie Lietuvą.

Kol kas mūsų Statistikos departamentas tokių neskelbia ir kitiems neduoda net paprašius. Kofaktorių nenagrinėjau – to nedaro ir premjerė su savo ekspertų bei ministerijų valdininkų komandomis ir neribotu priėjimu prie duomenų, pagal kuriuos būtų galima tuos kofaktorius išanalizuoti.

I. Šimonytė: „Jei žmogus nesiskiepija ir dėl to suserga, tai ligos pašalpa nebūtų mokama.“

Klausimas: o kaip tuomet, jei žmogus pasiskiepija ir dėl to suserga, pvz., patiria smegenų venų trombozę, dėl jos tampa invalidu visam gyvenimui ir patenka į slaugos ligoninę?

Nusibodęs priminimas: covid vakcinos registruotos sąlyginai, negavus visų įprastai būtinų duomenų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

ko vertas? ogi beprotybės titulo.
o kas jei karonbaubis – testas robotams išryškinti ir robotus išjungi marmaliavimo marmalu būdu?

Vaikystėje rinkdavome

Kvailių Karalių. Turinčiam išsipirkti fantą buvo liepiama žiūrėti pro kailinių rankovę ir suskaičiuoti žvaigždes. Tuo tarpu kas nors pro tą rankovę žiūrinčiam šliūkštelėdavo į akis puodelį vandens. Taip pašventintas ir būdavo Kvailių Karalius.
Dabar pasaulio galingieji surenka kur kas daugiau Kvailių Karalių, negu protingųjų. Juk žmonės skiepijasi net ir nenorėdami. Tai kas jie tokie?

Nekeista

kad duomenys, kurie kitose šalyse skelbiami laisvai apie susirgusius/mirusius vakcinuotus ir nevakcinuotus žmones pas mus slepiami kaip didžiausia paslaptis. Nekeista todėl, kad meluojama per akis, leidžiama tik viena nuomonė – tai kas vyksta labai panašu į fašizmą.

Skelbia kas dieną

Lietuvoje statistiką,tik nutyli,kiek serga paskiepytų.

kaip valdžia kruša protus

Naujas PIŠ režimo išmislas:
Pasiskiepijusiems valdiškų įstaigų darbuotojams, (pvz mokytojams) liepta savo feizbukinių profilių nuotraukas papuošti propagandiniais, unifikuotais pagal trafaretą užrašais:
„Aš pasiskiepijau”
„Aš tikiu mokslu”.
Šią savaitę feizbukai tiesiog sumirguliavo šita tryda kaip sausį nezabūdkės.
Kad atrodytų dar „pažangiau”, tie švab-globalistams pataikaujantys lozungėliai parašyti ankglų kalba.
Galėtų būti lietuviškai parašyta –
„Aš skiepyta avis, aš romytas avinas, aš tikiu feikine propaganda, aš neturiu smegenų” et cet.

ups

Žiūrint į bendrus skaičius, matome jog tikrai daug daugiau mirštančių yra tarp dviem dozėmis paskiepytųjų, negu tarp visiškai neskiepytų – santykinai netgi 5 kartus daugiau iš visų pasigavusių deltą! Tačiau reiktų žvelgti giliau – išskiriame abi pateiktas amžiaus grupes: – jaunesni jei 50 metų mirė labai retai, tiek vienų tiek kitų procentas labai mažas ir skirtumas tarp jų yra statistiškai nereikšmingas; – iš vyresnių nei 50 metų, paskiepytų dviem dozėmis, mirė ~1.8%, tuo tarpu tarp neskiepytų – ~5.9%, taigi netgi daugiau nei 3 kartus dažniau. Matome, kad rezultatai yra priešingi nei lyginant abi amžiaus grupes kartu – tai yra garsusis Simpsono paradoksas statistikos moksle. Ponas Rimas arba visiškai nesigaudo statistikos moksle, arba bando įbrukti savo „tiesas” ištrauktais iš konteksto skaičiais… Skaityti daugiau »

va jums ir " mokslo dovana"

manau ateityje apie šią eksperimentinę „mokslo dovaną” bus daugiau siurprizų.

ah1

o čia kas per nesąmonė cit. „Nusibodęs priminimas: covid vakcinos registruotos sąlyginai, negavus visų įprastai būtinų duomenų.” ?, – gaunasi covid vakcinos registruotos ne „sąlyginai” o neteisėtai, nes negauta visų reikiamų duomenų covid vakcinos registracijai ir turėtų būti ” covid vakcinos registracija neteisįta nes negauta įprastai reikiamų duomenų registracijai” net neabejoju – pradėkim daiktus vadinti savais vardais – tai ne vakcina, tai produktas neatitinkantis vakcinos registracijai keliamus duomenis.
Stabdykit badymus produktais neatitinkančiais vakcinos registracijai būtinus duomenis.

Eric Clapton kaltina valdžią ir propagandą

Pasaulino garso mega žvaigždė, vienas žymiausių muzikantų ir dainininkų, Menininkas iš didžiosios raidės, Ericas Claptonas, gavęs vakciną nuo „ Covid-19 “, išsamiai aprašė savo „pražūtingą“ sveikatos patirtį ir kaltino „propagandą“ dėl to, kad pervertino valdžios patikinimus vakcinos saugumu. Britų super žurnalui „Rolling Stone”, duotame interviu, E.Claptonas pasidalino savo mintimis apie „Covid-19“ isteriją. Vasario mėnesį, Claptonas gavo pirmąją iš dviejų „AstraZeneca“ skiepų „Aš gavau pirmąjį A.Z. ir aš iškart patyriau sunkias reakcijas, kurios truko dešimt dienų. Galų gale kai aš vos vos aš atsigavau -man buvo pasakyta, kad po dvylikos savaičių bus antroji… “, – sakė Claptonas. „Maždaug po šešių savaičių man pasiūlė ir patyriau antrą AZ šūvį, tačiau jau šiek tiek daugiau žinodamas apie pavojus. Nereikia nė sakyti, kad reakcijos… Skaityti daugiau »

> ups

Jūs paskaitykite ir paskaičiuokite, ką pats parašėte. Be to, nepateikėte jokių įrodymų iš kur paimti duomenys, t. y. nurodomi procentai jūsų komentare. Iš vienos pusės teigiate, kad p. R. Jankūno pateikiama statistika teisinga, iš kitos pusės, jūsų nurodomi procentai visai nekoreliuoja su ta, taip pat ir jūsų nuomone, teisinga statistika. Autorius pakomentavo savo pateikiamą lentelę ir visai korektiškai. Ar tik nebūsite iš tų pasamdytų nuomonės formuotojų/ įtakotukų.

ups

Atsakant į: „Jūs paskaitykite ir paskaičiuokite, ką pats parašėte. Be to, nepateikėte jokių įrodymų iš kur paimti duomenys, t. y. nurodomi procentai jūsų komentare. Iš vienos pusės teigiate, kad p. R. Jankūno pateikiama statistika teisinga, iš kitos pusės, jūsų nurodomi procentai visai nekoreliuoja su ta, taip pat ir jūsų nuomone, teisinga statistika. Autorius pakomentavo savo pateikiamą lentelę ir visai korektiškai. Ar tik nebūsite iš tų pasamdytų nuomonės formuotojų/ įtakotukų.” Mano nurodomi duomenys yra paimti iš p. R. Jankūno pateiktos tos pačios lentelės, netgi iš jo žaliai ir raudonai pažymetų statistikos reikšmių, tiesiog kiekiai padalinti vienas iš kito ir išreikšti procentais. Jeigu atkreipsite dėmesį, autorius nurodo po 3 skirtingus skaičius: mažiau nei 50 metų, daugiau nei 50 ir bendrą abiejų sumą,… Skaityti daugiau »

Al. upsui

Gal yra kitas būdas patikrinti – pabandyti prieš skiepijantis apsidrausti sveikatą ir gyvybę ? Ir pažiūrėti ar kas nors sutiks bandymus bandomuoju mišiniu drausti ?

Vakseris

tipiškas propagandisto – manipuliatoriaus triukas. Esmė ta, kad kuo daugiau žmonių imi, tuo tikslesnė statistika. O propagandistas pasiėmė labiausiai patinkančius skaičius (per paskutines 28 dienas). Kodėl neėmė visų atvejų? (pirma lentelės skiltis)??? ar dėl to, kad tie duomenys nepalankūs antivakseriui?

Be to, jeigu korektiškai išvedinėt normalių žmonių ir antivakserių mirtingumą, reikia skelbti ir kitus skaičius: kiek iš viso yra normalių žmonių ir antivakserių Britanijoje, kiek iš jų mirė, tada galima išvedinėt procentus, bus realesni skaičiai, nes kuo bus mažiau antivakserių, tuo mažiau jų tarpe mirusių.

Al. Vakseriui

Kaip mokslininkas mokslininkui – kodėl draudėjai atsisako drausti gyvybę ir sveikatą prieš skiepijantis nuo kovido ?

Ričardas Flemingas (Health Ranger Report)

Mike’o Adamso kalbintas daktaras Richardas Flemingas: skiepai nuo kovido yra biologinis ginklas:

https://www.brighteon.com/1ea82016-5615-4184-a56a-2cd8cec6370b

Li Merit (Health Ranger Report)

Daktarė Lee Merritt įspėja apie koronaviruso skiepų išsiskyrimą ir perdavimą:
https://www.brighteon.com/2141d545-de69-4795-8749-0c43fe6e3484

Health Ranger Report

Knygos ,,Inoculated” (Paskiepyti) autorius įspėja, kad mRNR skiepai yra mirtini bandymai, kurių pasekmės nežinomos:

https://www.brighteon.com/9845dce7-d19e-4053-b49f-11bcee593a12

Health Ranger Report
Džiudi Maikovic (Health Ranger Report)

Daktarė Judy Mikovits perspėja, kad skiepai su spygliniais baltymais gali nužudyti 50 milijonų amerikiečių:

https://www.brighteon.com/4e0bdf1b-c0a8-4bd0-b777-ad610fabcea7

Negi

Negi Lietuvoje neatsiras autoritetingų žmonių, kurie išsireikalautų naujausios einamosios sergančių / hospitalizuotų Lietuvos statistikos pagal vakcinavimą?
Statistikos departamentas skelbia tik vieną apgailėtiną statinį paveikslėlį, kur sudeda sergančius / hospitalizuotus NUO BIRŽELIO 1 DIENOS. Visi mąstantys supranta, kad jame gudriai paslepiamas delta atmainos, kuri Lietuvoje pasirodė vėliau, poveikis.
Lrytas.lt skelbia pokalbį su Santaros gydytoju, kuris sako NEI VIENAS Santaros klinikose hospitalizuotų nebuvo vakcinuotas. Žiūrint į kitų šalių statistiką, peršasi išvada, kad valdžia į Santaros specialiai suvežė TIK NEVAKCINUOTUS.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top