Ilzė Butkutė. Mirtina tuštybė, arba Už Naujuosius be pirotechnikos

Mirtina tuštybė. Tikrąja šių žodžių prasme.

Šie paukščiai, nespėję evakuotis iš naujamečio miesto griaudint pirotechnikai, žuvo chaose, atsitrenkę į laidus, vieni į kitus, į stiklus, ar tiesiog sprogo mažytės jų širdys.

Būtų gerai, jei tokios nuotraukos sklistų plačiau už instagraminius fejerverkų vaizdelius. Ornitologų puslapyje buvo siūlymų tokius vaizdus klijuoti ant pirotechnikos pakuočių. Kaip kad vėžių nuotraukos stambiais planais „puošia“ cigarečių pakelius.

Turbūt būtų sveika? Nes VISKAS šioje Žemėje turi savo kainą. Infantilūs marozai tai nuolat pamiršta.

Labai liūdnos žinios, tačiau galbūt tiekos gyvūnų žūtis, įsitraukus gamtininkams ir aktyvistams, taps prasminga auka, ir pasaulis ims kritiškiau žiūrėti į tokį „šventišką“ atributą kaip fejerverkai.

Nuotrauka tikra, maža to, komentaruose po šiuo mano tekstu rasite ten buvusios lietuvės liudijimą: ji matė šių paukščių „šventinę“ agoniją.

Daugiau apie tai:
Hundreds of birds found dead in Rome’s streets after New Year fireworks displays
Hundreds of birds drop dead in Rome after New Year’s Eve fireworks display

#NaujiejiŽudikai
#MirtinaTuštybė
#IdiotųVaržytuvės
#TokiaŠventėReiškiaMirtį
#UžNaujuosiusBePirotechnikos

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Žiauru .

Laba diena

Čia tie varnėnai, kurių milijonai susirenka Romoje ir ją nušika kiekvieną žiemą. Tad ko gero Romos gyventojui ši nuotrauka nėra jau tokia baisi. Kokiu kampu pažiūrėsi.

ar tikrai?

saliutai buna kasmet. ar kasmet tiek pauksciu iskrenta? ar tikrai pauksciai iskrito del saliutu, ar cia „galimai”? siemet saliutu, beje, buvo gerokai maziau, negu paprastai. ar nebus cia kazkas panasaus i „informacija”, kad del karantino sumazejus turistu srautams, i Venecijos kanalus atplauke delfinai (beje uz ta fake niekas netgi neatsiprase).o pauksciu gaila, cia be kalbu

Dangė

Stasy, o žaginti vaikus ar ne žiauru? Tiesa, Hitleris irgi gyvūnus mylėjo. bet vaikus degino krematoriumuose. Panašiai elgėsi ir „stasio” šaika Garliavoje. Bet jų visų likimas bus toks pat…

Vaclovas

Atėjo melo laikai.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top