Jungtinėje Karalystėje mokytoja atleista iš darbo, nes atsisakė kreiptis į mokinę kaip į berniuką

laikmetis.lt

Jungtinės Karalystės mokytoja priversta duoti parodymus apie savo atleidimą iš mokyklos po to, kai atsisakė kreiptis į lytį keičiančią mokinę kaip į berniuką.

Šią savaitę Notingeme vykstančiame darbo bylų teisme ji pareikš pretenzijas dėl persekiojimo už informavimą, neteisėto atleidimo iš darbo ir diskriminacijos dėl krikščioniškų įsitikinimų.

Mokytoja įsitikinusi, kad kraštutinė LGBTQI+ ideologija daro įtaką mokyklos politikai ir kad jos atleidimas iš darbo yra perteklinis.

Atsidavusi krikščionė teigia, kad mokykla, kurioje ji dirbo penkerius metus, atleido ją iš darbo po to, kai ji išreiškė susirūpinimą dėl vaiko ir kitų mokyklos mokinių gerovės.

Ji iš savo darbovietės buvo gavusi nurodymą kreiptis į vaiką nauju jo vardu ir pageidaujamu įvardžiu. Pagal mokyklos politiką vaikui taip pat turėjo būti leista naudotis priešingos lyties tualetais ir persirengimo kambariais.

Mokytoja teigia, kad mokyklos vadovai, valdytojai ir vietos valdžios institucijos ignoravo jos nuogąstavimus.

Ji buvo atleista iš darbo po to, kai kreipėsi į teisininkus dėl savo situacijos. Mokykla teigia, kad su teisininkais pasidalinta informacija buvo konfidenciali.

ŠaltinisCHRISTIAN TODAY

3.4 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top