Karas su mirusiais. „Veidas“: R. Ozolas ir A. Patackas – valstybės kenkėjai

Karas su mirusiais nuo seno būdingas kriminaliniams režimams ir kriminaliniams susivienijimams. Mirusį režimo oponentą, gaujos priešą stengiamasi apšmeižti, paniekinti jo atminimą. Taip dešimtmečius elgėsi bolševikai ir italų mafija.

Pastaruoju metu šias kriminalinio pasaulio elgsenas perima Lietuvos „elitas“. Prieš kurį laiką Valstybės saugumo departamento vadovai ir šalies „elitinė žiniasklaida“ organizavo Baltarusijoje žuvusio pulkininko Vytauto Pociūno šmeižto kampaniją. Praėjusią savaitę informacinio karo prieš tik ką išėjusius Lietuvos valstybės kūrėjus Romualdą Ozolą ir Algirdą Patacką ėmėsi „Veido“ žurnalas.

Dr. Algimanto Šindeikio leidžiamas „elitinis“ organas balandžio 10 dienos žurnalo numerį skyrė tik ką palaidotų dviejų Sąjūdžio vyrų „paminėjimui“. Straipsnyje, pavadintame „Laisvės šaukliai, nepritapę laisvėje“, rašoma:

„Lietuvos byla juos [R. Ozolą ir A. Patacką] vis suvesdavo: iš pradžių Sąjūdyje, paskui abu tapo Nepriklausomybės Akto signatarais, kelias kadencijas kartu dirbo Seime. Bet turbūt niekas negalėjo prognozuoti, kad gyvenimo saulėlydyje abu vėl susitiks odiozinės, gal net norėjusios pakenkti Lietuvai „violetinės revoliucijos“ barikadose. […]

R. Ozolo intelektinis indėlis į Lietuvos valstybės atkūrimą milžiniškas, tačiau vėliau jis tapo jos aršiu kritiku. […]

Kas atsitiko autoritetingiausiam valstybės kūrimo pirmeiviui, kad jis tapo tik nepritapusiu nuožmiu jos kritiku? […]

Tačiau kas – valstybė (neužsimerkiant, kad joje tikrai yra daug blogybių) ar vienas jos kūrėjų R. Ozolas nukrypo nuo tinkamiausio valstybei kelio? Ir kodėl R. Ozolui ėmė taip nepatikti viskas, kas tapo Lietuvos prioritetais? […]

Beje, R. Ozolas – tik vienas iš daugelio į tokią situaciją patekusių ir aršiais valstybės kritikais, o kai kuriais atvejais ir kenkėjais tapusių Atgimimo šauklių. […]

Kaip dažnai nutinka, paskutiniais metais A. Patackas daugiausia buvo minimas ne dėl praeities nuopelnų, bet dėl skandalų. […]

Grįžtant prie laisvos Lietuvos valstybės ištakų, tenka konstatuoti, kad šiandieninėje Lietuvoje nemaža dalis nepriklausomybės pirmeivių jaučiasi ir elgiasi kaip jai svetimi, kartais net priešiški asmenys. […]

Didelė dalis mūsų visų laisvės kelio grindėjų, deja, paskui tapo Lietuvos laisvės kelio kritikais, gal net priešininkais.“

Taigi propagandiniame „Veido“ rašinyje primygtinai stengiamasi R. Ozolą ir A. Patacką supriešinti su jų atkurta valstybe. Jie pabrėžtinai vadinami „aršiais, nuožmiais valstybės kritikais“, „valstybės kenkėjais“, „nepriklausomybei priešiškais asmenimis“, „Lietuvos laisvės kelio priešininkais“.

Kadaise liūdnai pagarsėjusio koncerno EBSW vyrukų įkurtas žurnalas šiuo rašiniu prisistato kaip uolus valstybės gynėjas nuo jai kenkusių R. Ozolo ir A. Patacko. Propagandinis dr. A. Šindeikio „Veido“ straipsnis yra grindžiamas įžūliu melu, Rusijos „žiniasklaidai“ būdingu valdžios kritikos tapatinimu su kenkimu valstybei.

Visiems, skaičiusiems R. Ozolo ir A. Patacko tekstus, girdėjusiems jų pasisakymus, buvo akivaizdus jų rūpestis atkurta Lietuvos valstybe, moraliniais valstybės pamatais. Jie abu buvo vakarietiškos Lietuvos krypties rėmėjai, nuoseklūs valstybės narystės NATO šalininkai ir Konstitucijoje įtvirtinto jos savarankiškumo gynėjai. Abu išgyveno dėl mąžtančių Lietuvos suverenių galių, kritiškai vertino dalį valdžios sprendimų. R. Ozolas išėjo ne į „violetinės revoliucijos barikadas“, kaip melagingai teigia dr. A. Šindeikio leidžiamas žurnalas, bet stojo ginti aukščiausios valdžios apšmeižtų ir neteisėtai iš pareigų atleistų FNTT vadovų Vitalijaus Gailiaus ir Vytauto Giržado. Stojo ginti valstybės ir jos konstitucinės santvarkos nuo valdžios savivalės.

A. Patackas, pamatęs brutalų pirmąjį Garliavos mergaitės poėmį, užsistojo mažą vaiką nuo prievartos. Vėliau kartu su Konstitucijos kūrėjais Kazimieru Motieka, Narcizu Rasimu, Zita Šličyte pasmerkė Garliavos šturmą kaip antikonstitucinį valdžios veiksmą. Tai buvo nuosekli valstybę kūrusio žmogaus pozicija. „Valstybė yra mano gyvenimo dalis“, – nuoširdžiai, be patetikos sakė Algirdas Patackas paskutiniais gyvenimo metais.

Jei norite perskaityti visą publikacijos tekstą, susimokėkite – įsigykite savaitraštį „Veidas“ arba pirkite žurnalo elektroninę versiją internete (ČIA) arba užsisakykite „iPad“ planšetiniame kompiuteryje. Dalį publikacijos galite perskaityti ir nemokamai – ČIA.

Daugiau apie leidinio „Veidas“ ir dr. Algimanto Šindeikio žurnalistiką skaitykite šios Tiesos.lt publikacijose:

Putinėjančios Lietuvos vaizdelis: Prezidentūroje – Konstitucijos dienai skirta diskusija

Liudvikas Jakimavičius. Šindeikizmas

A. Šindeikis ir V. Sinkevičius: debatuose apie teisėtvarką geriausiai pasirodė D. Grybauskaitė

Dr. Algimantas Šindeikis: Lietuvos Sąrašas – penktoji kolona

Advokatas Algimantas Šindeikis. Grasinantis laiškas Tiesos.lt portalui

Povilas Urbšys. Apie A. Šindeikio penktąją koloną

Irena Vasinauskaitė. Kas savinasi Konstituciją ir slapstosi už kolonų? Viešas laiškas Algimantui Šindeikiui

Laisvūnas Šopauskas. Daktaro A. Šindeikio politologijos metodologija

Dr. Algimantas Šindeikis: Atsilikę pseudointelektualai, šalin rankas nuo KT ir teisėjų pensijų!

Rinkimų propaganda kitaip: A. Šindeikis kelia į merus V. Grubliauską

Lietuvos elitas teikia prostitucijos paslaugas

Andriaus Kubiliaus praregėjimas: Konstituciniam Teismui trūksta erudicijos

Elito naujienos: „Veidas“ parduoda politikams savo žurnalistus

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
68 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Letas Palmaitis

Ne mano išmintis (kažin ar ne Surožo arkv. Antonijaus): nepritapusieji prie laiko išeina į Amžinybę, pritapusieji išeina į nebūtį kartu su savo laiku.

Ačiū gerb. Letui Palmaičiui

Dėkoju už tai, kad priminėte svarbią išmintį

Algimantas Zolubas

Garbingi Šviesos, Tiesos ir Sąžinės nešėjai paliko ryškų pėdsaką mūsų tautos ir jos valstybės kelyje, einantį iš praeities per dabartį į ateitį, todėl bandymai jį darkyti – nedoras, pasmerktas užmarščiai užsiėmimas.
Amžinoji Šviesa jiems tešviečia, Jų Šviesa tešviečia mums.

Nu nu

Jau prasideda šmeižimas O kas tada esate jūs.Atsirado protinguoliai

Arnė

GĖDA ŽURNALUI. Atsibuskime visi: „Visiems, skaičiusiems R. Ozolo ir A. Patacko tekstus, girdėjusiems jų pasisakymus, buvo akivaizdus jų rūpestis atkurta Lietuvos valstybe, moraliniais valstybės pamatais. Jie abu buvo vakarietiškos Lietuvos krypties rėmėjai, nuoseklūs valstybės narystės NATO šalininkai ir Konstitucijoje įtvirtinto jos savarankiškumo gynėjai“.

Mūsų

politika tampa panaši į Putino politiką.Ginamės tuo pačiu,reiškia ,kuo mes vertingesni?Mus gali suėsti didesnis žvėris.

"Veido" reklama

„Jei norite perskaityti visą publikacijos tekstą, susimokėkite – įsigykite savaitraštį „Veidas“ arba pirkite žurnalo elektroninę versiją internete „Ar čia Šindeikio reklama?Mokama?

paskaitykit

nepatingėkit ir paskaityki delfio šiukšlynuos straipsni ‘po dramos šalia prezidentūros…” .nepasididžiuokit paskaityt komentarų – žmonės pasipiktinę valdžios cirkais.Visi kurių nuomones nesutampa su ponų biurokratų nuomonėm,bus ko gero įtraukti i tam tikrą sąraša. įdomu,ar Ozolas su Patacku buvo tame 300 „priešų” sąraše,ar ne?

Pragmatikas

Geriau nepritapti Laisvėje nei padlaižiauti šindeikizmo poza…

KGB valdo

KGB valdo:
– žiniasklaidą,
– teismus,
– prokuratūrą,
– VSD, TM, VRM
– Sodrą bei VMI
– uostą, energetiką
– prezidentūrą bei vyriausybę ir seimą.
Tai tie, kuriems nepatinka toks valdymas – pasiunčiami į kapus ir apipilami purvais.

pensininkas

Išėjo nesusitaikę su valstybę griaunančiu šindeikizmu.

Ūla

„dėkoju” už siūlymą pirkti Veidą, tačiau tuo siūlymu nepasinaudosiu. Žinau tik viena, kad „protingojo kurmio (pavadinimas iš filmuko)” paistalai į dangų neina. Manau, kad Lietuvoje yra pakankamai protingų žmonių, kurie skiria pelus nuo grūdų, todėl šindeikiada neis kaip sviestu patepta 🙂

Ūla

aš taip pat dėkoju Letui Palmaičiui už taiklų pastebėjimą, kuris tinka mums visiems…..

Rytis Ūlai

argi nejaučiate ironijos?…
Tas prierašas ir yra tikrasis veidas – jis dar ir uždirba iš to…

Šindeikizmas+lansbergizmas

nuo atkurtos nepriklausomybės eina per Lietuvą su savo purvinais batais pasitelkdami melą, šmeižtą, drabstymą purvu tuos, kurie nesutinka su jų morale, nuomone apšaukdami juos priešais, Rusijos agentais.
Gerbiamieji, kiek dar praeis laiko kol taikstysimės su Lietuvą griaunančia sistema?

koloradai,

kodėl nesakote,kad šių žmonių išėjimas-Dievo bausmė.Juk taip sakyti labai mėgstate,kai jums nepritariančių stovykloje įvyksta koks nors nemalonus dalykas.Ypač kas liečia violetinį judėjimą,jie visad šaukia,jog tai Dievo bausmė.Bet saviesiems to netaiko.Nepamirškim,kada.a.Patackas norėjo atimti mergaitę iš mamos,labai nusivylė savo benrapartiečiais,kurie pamiršo mergaitę,tik įžengę į seimą.Kadangi labai daug vioeletinių išėjo anapilin,čia jau reikėtų susimąstyti-ar teisingu keliu einate.Juk negalima tyčiotis iš apšmeižtų ir nužudytų žmonių,kovoti dėl mergaitės atėmimo iš mamos.Tai nusižengimas žmogiškumui.Jei jau teismai nežiūri tvarkos,tai aukščiausias daro savo teismą.Tegul jis ir sprendžia,kur jie eis-į dangų,ar į pragarą.Čia tikrai ne žmonių priedermė apie tai spręsti.

jo, jo... Dievo bausmė...

20.000 partizanų žuvo – tai ką, tai čia irgi buvo Dievo bausmė tiems, kurie priešinosi prieš komuniagas?

oi,oi,oi

Apgailetinas lietuviu tautos mentalitetas.Pamazgu pilstymas vienu kitiems i veida,smeiztai,niekinimas kitaip galvojanciu,savo asmenybes iskelimas i aukstumas.Tauta save vadinanti katalikais,taciau daranti viska kaip basurmanai.Pinigai uzsidirbami,narstant mirusiu asmenybes ir rasant paskviles.

apie Dievo

bausmę užsiminiau tik dėl to,kad apie tai nuolat kalba violetiniai su varkala priešakyje.Tačiau a.a. Patacko ir kitų benražygių atžvilgiu to netaiko.Tai veikia labai negatyviai.Ir šiame straipsnyje viskas,kas šventa valstybei,sutrypta.Nebuvo šventasis A. Patackas.Nereikia iš tokių veikėjų daryti didvyrių.Visų pirma-jis buvo agresyvus ir neteisingas.

tai ko

patys niekinat kitaip galvojančius?Ir dar tokiu užgauliu tonu.

kiek

pamazgų pripylė violetiniai-daugiau niekas jų nepralenė,nes pralenkti neįmanoma.Tai įeis į istoriją.Džiaukitės,kad įsiamžinote.

gera būti violetiniu

tai sąžiningo, garbingo, jautraus žmogaus sinonimas.

taip,

violetiniai labai jautrūs.Jautrūs apšmeižtųjų ir nužudytųjų artimųjų skausmui,jautrūs mamos skausmui.Jiems persekiotiJiems neįtikę apšaukiami pedofilais,išgamom.tiesiog didvyriai esate.Statykit sau paminklus,tik nerėkit,jei kiti jums nestatys.

Ar Lietuva išsigelbės nuo šundeikizmo?

Sugebėję šimtmečius atsilaikyti per įvairias okupacijas (vien abi Kremliaus aneksijos truko pustrečio šimto metų), atsivėrus Europos sienoms lietuviai be jokio pasipriešinimo pasiduoda aukštesnei (bent jau materialine prasme) civilizacijai. Būdama kaip niekad saugi, kaip niekad turtinga, nepriklausoma Lietuva nyksta, išsivaikšto, išsižudo: pirmaujame pasaulyje pagal savižudybes, Europoje – pagal emigraciją, mirtingumas gerokai viršija gimstamumą. Tampame valstybe su išnykstančiais kaimais, miesteliais ar net miestais: sovietmečiu Vilnius, turėjęs 600 tūkst. gyventojų, dabar neturi nei pusės milijono ir, pagal prognozes, dar ilgai neperžengs šios ribos. Lietuvoje iš buvusių trijų su puse milijono neliko nė trijų. Per gerus dešimt metų… Nykstame ne tik kūnu, bet ir siela: tik prisiminimai liko iš Sąjūdžio laikų idealizmo, pasiaukojimo, materija užgožė dvasią, tautiškumas virto paniekinančiu svetimžodžiu ksenofobija, kultūra, vienas kertinių… Skaityti daugiau »

pagal

jus,jei nepritampi prie valdžios-tai reikia anapilin išeiti?Keita filosofija.Tai kodėl nenorit paprastu mirtinguoju būti?

ko norėt iš petriko ši..nalaižio

išpindeikio. Kaip sakė Baltušis: ar žinai, kur šuva loja? Ten, kur jo bliūdas stovi.

puslapo administratoriui

susitvarkykit reitingavimą. Neveikia.

dzikas

Iš švondeikio nieko kito ir nereikia tikėtis. Gaila, kad amžinybėn išėjo didžiavyriai

Vakar Putinas

nutylėjo apie Baltijos valstybes.Ką jis rezga?

Tas autorius

taps hienu maistu.Siandien jis hienom pataikauja.

Diedukas

Atkreipiau dėmesį į komentarą „koloradai”. Maniau tokiems skirta-rašyta. Pasirodo, rašo(!) tokie…
Citata: – „Kadangi labai daug vioeletinių išėjo anapilin,čia jau reikėtų susimąstyti…”
Taip reikėtų. Normalūs žmonės seniai susimąstė, ar tik nepadeda kažkas jiems išeiti? Ar ne velnio „pramonės” vyksta?
Aukščiausias Juos priima, o veiksmai turės atoveiksmį… Tai neišvengiama.

jūsų

taktika kiaurai permatoma.Apšmeižtuosius žudė,,pedofilai”.Jei žinot,kad visus išėjusius nužudė,tai reiškia jūs ir žudėte.Kitu atveju būtų neleistinas dalykas tokiais žodžiais mėtytis.Viskas logiška.Tik violetiniai visuose kampuose šaukia,kad juos žudo.Patys išsiduodate,kad esate pavojingi.Ir nereikia jokių detektyvų.Perdaug atvirai viską darote.

jei kalbėti

apie veiksmą ir atoveiksmį,tai labai akivaizdu,kad tai jau vyksta.Kodėl nepriimat Dievo ženklų?Niekad nekišu Dievo,bet jūs tą nuolat eskaluojate.Tad nepykit,kad tuo pačiu atsakau,nes realybė akivaizdžiai tai pateikia.

Beta

Šindeikis yra Ponas Niekas. Nulis dėmesio į jo rašliavą. Kaime apie tokį paniekinamai pasakytų- rakalis.

ignoruokime šindeikizmą

Pritariu p. Betai. Per daug dėmesio tokiam menkam žmogystai. Mes jau turėjome progos ne kartą tuo įsitikinti. O mums, kurie šiuos abu žmones gerbėme, jais tikėjome, jokie šindeikiai nesumažins Jų autoritetų, nes Jų nuveikti darbai kalba patys už save. Gaila tik, kad tokių šindeikių šiandieninėje Lietuvoje pilni patvoriai, o šviesios atminties signatarų labai ir labai pasigesime.

Asta

Yra labai riboto proto žmonių. Vienas žalias jaunuolis facebooke parašė: „pamažu išmiršta homofobai”. Tik taip ir įvertino valstybės vyrų nuopelnus, kitaip tariant, nieko neįvertino ir nieko nesuprato…

Šindeikiui

Šindeikiui reikėtų daugiau pozityvo: nu kam daba rašyt apie”nepritapėlius”?Rašyk geriau apie pritapusius-tarkim apie didvyrį G.Petriką.Pusei Lietuvos žmonių būtų nepaprastai naudinga pasigilinti,kokią ten revoliuciją juodą,morkavą,burokinę ar galimai ružavą organizavo ir kaip Lietuvos valstybes ištakas kūrė Petrikas subūręs sėbrus.Nepasididžiuokit,Šindeiki,parašykit.Laukiam nekantraudami

gudi giria

Tie rasytojai,del kazkokiu priezasciu priverciami,tai rasyti,arba stiprus debilizmas,o jo formu yra protu nesuvokemas skaicius,tarkim,kaip didziausios skolos pasaulyje skaicius.

nemanau

kad i Sudeikio rasliava turetume kreipti demesi. Sudas sudu lieka ir zurnala leisdamas.

keistumynai

keistumynai ant margo svieto pasdarė: tau siūlo veidą,o įbruka…užpakalį.Svieto pabaiga.

nabagas ,,daktarelis"

Sindeikis, kaip toli jam iki a.a. iskeliavusiuju intelekto ir atliktu darvu. Isties ,,Veidas” patapo prasciausiu per visa jo laikotarpi.

Pagarba Veidui, A. Šindeikiui

gėda violetinių banditų rėmėjams, Lietuvos priešams.

Visi blogi

visur priešai. Visa teisėsauga pedofilų rankose. Visa didžioji žiniasklaida taip pat. Vajėzau, tai ką daryti???

Disidentas

Jei nustosime kovoti prieš, griauti, ardyti, naikinti – mūsų gyvenimas neteks prasmės. Disidentas – visada disidentas.

Antanas

Ar atsiklausė „VEIDAS” mirusių artimųjų už jų mirusiųjų žurnalistinę reklamą? A.Patackas su savanoriais prie Venckų namų pastatė sargybinį namelį. Jis taip ir liko kaip kaliausė zuikiams. Kai televizija kokia nors pasisukdavo, pasirodydavo ir gynėjai ekrane. Tik ne namelyje. Klausiau giminaičių. Atsakymas, kad tegul stovi kaip muliažas. Buvo pradžioje pasirodę, o kai šturmas buvo? Čia ne apie mirusį A.Patacką o gyvą ir gyvai išlikusį. Apie stiklinę labai didelės auditorijos akivaizdoje parodyti, kad nuo jo drąsos ir smūgio dūžta? Retas kuris tiek daug nusipelnė Lietuvai.

Letas Palmaituis Astai 2015-04-17 15:39

Jūsų paminėto „žaliojo” pastaba Facebook’e yra GENIALI: ji tiksliai suformulavo tai, kuo globalistai svajoja paversti visą lustuotą žmoniją: biorobotais tolerastais, tarp kurių išmirs visi „homofobai”, t.y. krikščionys, judėjai, musulmonai, kurie vadina nusidėjėlius nusidėjėliais, bet ne žmonijos „pažangos” „šviesuliais” – plg. buv. britų premjero Tony Blairo pasisakymą „Gėjų santuokos – didžiausias demokratijos pasiekimas” (dėl demokratijos Blairas teisus, nors to „pasiekimo” būta dar Sodomoje ir Gomoroje).

Iš toli

Šindeikis yr tipiškas chunveibinas. Mao jam būtų davęs ordiną. Grybauskaitė gal duosď

Kritikas Pikčiurna

Susimokėti už šitą šmeižikišką propagandą kreivu „Veidu”, už šitą melą! Ar yra tokių idiotų?
Nebeliko Lietuvoje tikrų vyrų, kaip Algirdas Patackas, kuris trenktų šiam menkystai per veidą ir per „Veidą”, kaip kadaise Algirdas trenkė nepraustaburniui Valatkai…

Elena

Iš kur pas šindeikistinį puskvailį atsirado tiek neapykantos, didžiulės pagarbos vertiems a.a. Lietuvos kūrėjams? Ar nusirašanrtis patronas vertas bent A.Patacko žilo plauko, jo patriotizmo, kurį sukūrė atstatydami Lietuvos Nepriklausomybę? Man rodos, kad šindeikis nevertas net šluotos uodegos. Gėda jam būtų už tai, kad rodo nepagarbą mirusiesiems, atsipeikėk, tave velniai…

įšėjo

nepritapę prie žulikų.

68
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top