Kard. Sigitas Tamkevičius. Tegyvuoja Kristus Karalius!

Paskutinį liturginių metų sekmadienį prieš Adventą švenčiame Kristaus Karaliaus šventę, įsteigtą popiežiaus Pijaus XI. Šios šventės atsiradimas susijęs su revoliucija Meksikoje, kai daugelis krikščionių ėjo mirti su šūkiu: „Tegyvuoja Kristus Karalius!“
Kristaus Karaliaus šventės Dievo žodžio skaitiniai pristato Jėzų kaip Karalių, Teisėją ir Ganytoją. Evangelijoje pasakojama apie amžių pabaigą, kai visi žmonės bus surinkti prie Karaliaus sosto ir jis perskirs juos; vieniems pasakys: „Ateikite, mano Tėvo palaimintieji, paveldėkite nuo pasaulio sukūrimo jums paruoštą Karalystę!“, o kitiems tars: „Eikite šalin nuo manęs, prakeiktieji, į amžiną ugnį, kuri prirengta velniui ir jo angelams!“ (plg. Mt 25, 31–46).

Šis Evangelijos pasakojimas priverčia krūptelėti nuo minties, kaip būtų baisu, jei priklausyčiau šiai nelaimingų žmonių grupei, jau niekad nematyčiau Dievo veido, niekuomet nebūčiau laimingas, ir tai nutiktų vien dėl to, kad buvau lengvapėdis ir rinkdavausi ne Dievo, bet nuodėmės kelią.

Kristaus Karaliaus šventėje Dievas rodomas ne tik kaip Teisėjas, bet ir kaip Ganytojas. Pranašas Ezekielis Dievo vardu kalba: „Kaip piemuo rūpinasi savo kaimene, taip ir aš rūpinsiuosi savo avimis.<…> Suieškosiu paklydusias, žūstančias grąžinsiu, aptvarstysiu sužeistas ir pastiprinsiu silpnas“ (Ez 34, 12.16). Psalmininkas antrina: „Viešpats yra mano Ganytojas. Man nieko nestinga.<…> Tavo gerumas ir ištikimoji meilė lydės kiekvieną mano gyvenimo dieną“ (Ps 23, 1.6).

Evangelijos pasakojimą apie Karalių Teisėją sušvelnina pasakojimas apie Nukryžiuotąjį, virš kurio galvos prikaltas užrašas: „Jėzus Nazarietis Žydų Karalius.“ Į šį Karalių kreipėsi taip pat nukryžiuotas plėšikas, kurio gyvenimas nebuvo pažymėtas gailestingumo darbais; jis nevalgydino alkanų, nešelpė vargšų ir neužjautė silpnųjų, bet vogė ir plėšė, tačiau nukryžiuoto Jėzaus akivaizdoje staiga susivokė blogai gyvenęs ir meldė Dievo gailestingumo: „Jėzau, prisimink mane, kai ateisi į savo karalystę!“ Jėzus jam atsakė: „Iš tiesų sakau tau: šiandien su manimi būsi rojuje“ (Lk 23, 42–43). Kristus Karalius teismo dieną daugeliui nusidėjėlių, apgailėjusių savo klaidų bei nuodėmių kelią, pasakys: „Ateikite ir paveldėkite jums paruoštą karalystę.“

Vienas iš tokių nusidėjėlių buvo krikščionis persekiojęs Saulius. Gerasis Ganytojas pasitiko jį, keliaujantį suimti krikščionių, su klausimu: „Sauliau, Sauliau, kam mane persekioji?“ (Apd 9, 4). Patyręs Dievo gailestingumą, Saulius tapo apaštalu ir nešė Evangelijos žinią pagonių tautoms. Jis skelbė: „Jėzus gi turi karaliauti ir paguldyti po savo kojomis visus priešus <…>, kad Dievas būtų viskas visame kame“ (1 Kor 15, 25.28).

Kristaus Karaliaus šventė kviečia mus pasitikrinti: ar Jėzus yra mano Karalius? Mūsų geras ar prastas santykis su Kristumi labiausiai išryškėja, kai kenčiame ir kartais net aplanko mintis, kad Dievui mes nerūpime. Jeigu tuomet vis tiek glaudžiamės prie Kristaus, tuomet jis yra mūsų Karalius. Kunigas jėzuitas Walteris J. Ciszekas, dvidešimt vienerius metus praleidęs sovietiniuose kalėjimuose ir lageriuose, knygoje „Jis mane gano“ aprašo savo išgyvenimus, kai balansavo tarp gyvybės ir mirties ir kaip toje kančios naktyje nepalūžo vien todėl, kad meldėsi ir tvirtai laikėsi Dievo rankos.

Ne mažiau svarbus ženklas, liudijantis, kad Kristus mums viešpatauja, yra meilės įsakymo vykdymas. Jei Kristų matome vargstančio ir kenčiančio žmogaus asmenyje ir neliekame jam abejingi, bet stengiamės padėti, tuomet Kristus tikrai mums viešpatauja.

3 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
129 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
demaskuoja Levašovas

„Кем был Иисус Христос на самом деле (Николай Левашов)“
https://youtu.be/2xuZuGsuuCw

demaskuoja Levašovas

„Николай Левашов. Христианство – это не правОславие. Покаяние – это фикция“
https://youtu.be/y_GUKYYlA8Q

Ačiū

Už nuorodas.

Meditacija

Paskutiniai keturi dalykai žmogui amžinybės link.Mirtis,teismas,dangus,pragaras.

https://youtu.be/hRNWK6L2PEM?si=psZPe5fw3KU8-u_a

tamkevičius-švabo mazgotė

Ar gali taip būti, kad žmonės, kažkada kovoję su sovietų okupacija ir nebijoję sovietų kalėjimo, lengvai palūžta, kai pvz. Dalia Grybauskaitė jiems pagrasina, kad padarys taip, kad patiems reikės mokėti ir kaupti pensijoms Būtent taip nutiko su arkivyskupu S.Tamkevičiumi. Šlykštu buvo žiūrėti, kaip buvęs disidentas tapo šios kruvinos diktatūros ruporu ir sausio 16 dieną per „visuomeninę“ LRT pasmerkė tuos žmones, kurie sausio 13 d. nušvilpė diktatūros varžtelius PIŠ ir ČMIL. Kardinolas Tamkevičius postringavo apie “laisvę”, smerkė ir drabstė purvais tuos, „kurie nori nesiskiepyti, nedaryti testų, neturėti galimybių pasų“. Tamkevičių „išlaisvina“ vakcinos, gaminamos naudojant abortuotų embrionų ląstelių kultūras, genetiškai modifikuojančios Dievo kūrinį žmogų, dargi per prievartą, prieš jo valią. Man neįtikėtina, kad žmonės, kažkada sutikę eiti į kalėjimą už laisvą Lietuvą, dabar staiga… Skaityti daugiau »

Prašalietis

„… žmonės, kažkada sutikę eiti į kalėjimą už laisvą Lietuvą, dabar staiga išsižada savo principų ir palūžta??…” Turi mažą gyvenimo patirtį, esi daugiau nei naivus… Tarybiniais laikais nemažai „kažkada suteikusių eiti į kalėjimą už laisvą Lietuvą” visokio plauko disidentų, pabuvę tuose kalėjimuose kelis metus, po jų lyg niekur nieko gaudavo išsilavinimus, tapdavo profesoriai, dirbdavo tarybinėse kultūros, mokymo… srityse. Kunigėliai lyg nieku nieko toliau kunigaudavo, darydavo „Dievo tarnų” sėkmingas karjeras… Nors „kruvinas komunistinis režimas” su iki galo buvusiais tikrais „liaudies priešais” kovojo be kompromisų.. Geriausiu atveju jie iki gyvenimo pabaigos dirbdavo taip vadinamus juodus darbus… Nekyla tau „nepatriotinis” klausimas, kodėl „tautinių” KGB-istų ir jų informatorių dalis po 1990 metų komunistų ir KGB-istinių sąjūdiečių susitarimu buvo nutarta neviešinti 25 metus, o pasibaigus šiam… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..kaip gi isturesi nepabezdejes….pats visas apsikakojes ir dvokiantis,raudonasis siauciau….

Prašalietis

Ištrauki iki ašarų apgailėtinų, niekados nebūsiančių „buvusiais”, perestroijkos sąjūdžio 75 metams įslaptintų vietinių, buvusių raudonesniais už raudonus vietinius profesionalius komunistus, KGB-istų, jų buvusių „disidentinių”, tarybinių humanitarų, tarybinės kultūros veikėjų… informatorių „patriotinius, nenuginčijamus argumentus” – „ nepabezdejes….pats visas apsikakojes ir dvokiantis,raudonasis siauciau..”

blue yellow zov marinie

..iki asaru apgailetinas esi tu,raudonasis siauciau..

GOJUS

Vitas Tomkus paviešino seną video, kuriame nufilmuota, kaip ir kas Sąjūdžio pirmininku „išrinko” V. Landsbergį. Galite pamatyti Algimanto Rusteikos feisbuko paskyroje.
Bomba. „Balti” melai po truputį pradeda byrėti.

Stiklo Valytuvas

Ačiū už info.
Esi vienas iš labai nedaugelio kam aktuali TIESA, o ne visokie naratyvai, ar tiesos versijos.

blue yellow zov marinie

….o kaip tu cia nepsixuoji…keista,labai keista…..linkiu tak derzatj ir toliau…

Prašalietis

Gaila tik, kad tik po truputį ir po 30 metų melai „pradeda lysti”… Daugumas iš 75 metams įslaptintų „išlys”, kai bus jau po žeme ir tai neturės jokios prasmės… Vienas kitas iš šios profesionalių kolaborantų publikos ir šiandiena, rašydamas „patriotinius” straipsnius ar komentarus komentatorių erdvėje tebemaskuoja savo komunistinius, kgb-istinius pėdsakus, „ryškindamas ir demaskuodamas” raudonuosius, kremlinius, putinistus, marksistus, neomarksistus, leftistus..

Prašalietis

Prieš kelis metus aš jo „Respublikoje” po kažkokiu tai jo „patriotiniu” straipsniu savo komentare priminiau vieną kitą smulkmeną kas vyko, kai Jakovlevas atvežė į Vilnių Gorbačiovą susipažinti su pavyzdiniu perestroijkiniu Lietuvos sąjūdžiu, ir kas vyko po šio susitikimo Jakovlevui su Gorbačiovi išvažiavus… Tuometinis Tomkus į mano komentarą savo komentare parašė, kad „gerai padarėme, kad a.a. Petkevičių išmėžėme iš sąjūdžio vadovybės”… Taip kad brazauskizmas-lansbergizmas iki dabar tenkino visus „patriotus”… Daugiau nei akivaizdus brazauskizmo-lansbegizmo pavyzdys yra taip vadinamas iki panagių korumpuotų, kaip ir visa oligarchinė brazauskizmo-lansbergizmo „politinė” sistema,”teismų vykdomas teisingumas”, kai vienas savesnis korupcionierius Kauno administracijos direktorius už 250000 eurų kyšį gauna keliasdešimties tūkstančių baudą, o konkuruojančio „politinio” – ekonominio klano korupcionieriams už 90000 kyšį yra siūloma keli metai kalėjimo…

blue yellow zov marinie

..ko taip piktiniesi bletkeristais…..taigi tau….na ruku,raudonodi tuteisiau..

Prašalietis

Apsiramink tarybinis VU „humanitare”, negalvok, kad tu viską „raudonindamas”, save du metus maskuojantis „geltonai- mėlynuojančiu” lansberginio durnių laivo kanopiniu runkeliu, tapsi mažiau buvusiu ir mažiau raudonu tarybiniu „humanitaru”..

blue yellow zov marinie

…taigi tau jau stogas vaziuoja,siauciau.Bandai nuo saves rakinet ismatas ir svaidyt ant kitu…..gavnamiotcikas esi kaip reikiant.

GOJUS

Įdomu, ko taip džiaugėsi Tomkus išmėžęs Petkevičių?

Prašalietis

Ko džiaugėsi, ir kokią veiklą vystė, kad būtų „išmėžiamas” a.a. V.Petkevičius, reiktų klausti Tomkų Vituko „patriotinių prisiminimų”. Tomkus su kitais jaunaisiais aktyvistais Vaišvila, Juozaičiu.. organizavo tuometinių sąjūdžio veikėjų palaikymo ar demaskavimo jaunųjų „patriotų” pionieriškas akcijas…. Dar gal koks Radžvilas su Laurinkumi, jaunieji „pažangūs” gorbačiovinio perestroijkinio sąjūdžio filosofai, galėtų papasakoti „įdomių” dalykų kas ir kaip „ėmė” sąjūdžio valdžią.. Jie taip pat „trynėsi” apie sąjūdžio buvusius ir būsimus „veikėjus”..

Pastabus

Tiek Tomkus, tiek ir Vaišvila, o juolab Čekuolis siūlydami Landsbergį, kad išmėžti Petkevičių, tik vykdė KGB valią. Kas gali paneigti, jog jie nebuvo spec.tarnybų bendradarbiai ???

blue yellow zov marinie

..taigi as.O tu esi fsb agentas,ismestas cia parasiutu,su tikslu skleist…pro pa gan daaaaaaaa.Apsisvietei..budiem macytj tave….is wie teeeej,pagal xuiliaus recepta.Ruoskis,javka zasvieciena.

blue yellow zov marinie

…listi……rasoma su nosine,bezgramatiejau………pasigedytum…ar ka…

blue yellow zov marinie

….tai skaitytina Aliokui,bet …nenoooori,rupuziokas,nemalonu tokia tiesa skaityt…..

blue yellow zov marinie

…taip,ir as taip manau.Paluzo ir parsidave zmogus.Bletkeristai baisesni uz kgbistus.Tai BLOOOOOGIS.

GOJUS

O Tamkevičius greičiausiai tikrai jaunystėje buvo disidentas, bet papuolęs į KGB voratinklius tapo visišku šešėliu, bestuburiu iki grabo lentos..

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš GOJUS
blue yellow zov marinie

…zinia,taigi ir redagavo Kronikas,ir platino….uz tai sedejo,buvo istremtas….ne juokai gi….o vat ..laisvoje liewawoje..paluzo ir kolaboravo su bletkeriais….gaila zmogaus,kaip jis gali Sadunaitei i akis paziuret….

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Lietuvoje, krikščionybė – okupacinė.

blue yellow zov marinie

..butent taip,tik zmogai inerciskai to negali suvokt,nors tai akivaizdu.Kazkodel jie galvoja,kad sis tikejimas nuo amziu amziu…o tik keli simtai metu…..atmintis mankurtiska.

GOJUS

Kruseiderių įbrukta krikščionybė išėjo į naudą ir yra gerai, o tai tebebūtume šlovinę Patrimpą, Ladą, Pjerkūną ir Pizių.
O dabartinė Lietuvos bažnyčia yra KGBistinė, bučiuojanti, laižanti „politinės” sistemos batą.

blue yellow zov marinie

…nu dar pagalvok is naujo….reikejo visiems brunonams sniot pagaliu per galva ir…beigta…ar tu,gojau,supranti ta griobana sventa trejybe viename,a…..

GOJUS

O tu supranti dievu trejybę – Patolas-Perkūnas-Patrimpas?

laikas

Laikas. Praeitis, dabartis, ateitis

lietuvis

Suvokimas – lietuvių tikėjimas. Kol nesuvoksit kad numirėlis neprisikelia tol tikėsit Vatikano melu apie numirėlio atgijimą ir vaikščiojimą.

blue yellow zov marinie

…visu pirma,tai prusu dievai,visu antra,jie ne vienam asmeny…….ar tu ka nors suvoki,ar kaip su kacapu kalbet…..tuopu kelmu…..da karta klausiu….kaip suvoki trejybe vienam asmeny…..neatsakysi/xa xa xa/….sia tema su tavim nebekalbesiu……

GOJUS

Patrimpas vaizduojamas žaliais drabužiais, varpų vainiku ant galvos.

blue yellow zov marinie

…kristutis vaizduojamas spygliuotos vielos vainiku apraizgyta galva….ir tai nieko nesakau…koncertina,nudienos slengu.

manau

Vatikanas turėtų susimokėti už bažnyčių naudojimusi lietuvių žeme ir labai labai labai daug ir nešdintis su savo melu apie numirėlio prisikėlimą, nes jei numirė tai neprisikėlė, jei prisikėlė tai nebuvo miręs.

blue yellow zov marinie

…teisingai manai…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Pasak Krivio Jauniaus, arkikatedros išvaizda yra tinkama mums ir tik aukurą reik įrengti jos vidury. Todėl, pirmiausia, vatikaniokai turi nešdintis iš Arkikatedros, nedelsiant, dabar.
Vatikanas turi susimokėti už labai sunkius padarinius (Prūsijai) Lietuvai (už sunaikintas mūsų šventvietes, …).

blue yellow zov marinie

…kiek keistoka mintis,sakyc.Ugnis/ignis,ne ignitis vagiu/..turet but kurenama tarp senu azuolu..ar ka..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Arkikatedra pastatyta pagoniškos šventyklos vietoje.

blue yellow zov marinie

..lyg nezinociau.Sventaragio slenyje/ne vienaragio pedrylu/.Nesiulau nugriaut Katedros.Pats statinys klasicizmo simbolis,tai kur jau ta ugni kurt.Netinka.Jei jie barbarai,musu sventykloje pasistate savaja,nereiskia,kad ir mes turim but tokie slyksciai.Kas ivyko,tas,nebrisi i ta vandeni antrukart….trauk juos Perkunas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Šventaregio slėnyje esančios arkikatedros viduryje įrengtame aukure.

blue yellow zov marinie

…Sventaragis – valdovas,sugalvojes kunigaikscius degint laidojant siam sleny…naxier ta Katedra…but lyg pasityciojimas is baltu etnoso…tu cia kiek pro sali….

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
  1. Šventaregis. Valdovas su ragais – nesąmonė.
  2. Krivis Jaunius pasakė, reiškia turi būti mūsų aukuras arkikatedros vidury.
blue yellow zov marinie

…na tu gi geriau uz visus zinai…..a ne is zyniu busi……

nejaugi tai

lietuvių tautos tikėjimas?

blue yellow zov marinie

…gerai,kad atsiranda nepraradusiu sveikos nuovokos zmoniu.Nors vienas …ir tai jau daug.Aplink vieni berazumiai siuo klausimu.

GOJUS

Lietuvių tauta tiki tik brazauskizmo-landsbergizmo amžina šviesa.

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš GOJUS
blue yellow zov marinie

…tiek teisgali….paklausk bet kokio krikscionio…kas ta trejybe viename….fsio,isgirsi ka tik nori,bet ne atsakyma….nes jo ner ir but negali.Galiu prigalvot kokiu nori….ketverybiu,penkybiu viename…..bet tai bus istisine nesamone….kaip ir ta kvaila,isgalvota trejybe….xa xa xa…..Ner tos krikscionybes…vien pramanai,durniams valdyt ir grobt……

ciongas

dievas žydas ir tuom viskas pasakyta

blue yellow zov marinie

…jo,apdurnino visus kaip reikalas..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jėzus nėra dievas, o tik žydas.

ciongas

tai apie ką kalba?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Krikščionybė nėra religija.

ciongas

krikščionybė judaizmo sekta

ciongas

pagrindinis skirtumas tai kad judaizmas nepripažįsta Jėzaus mesiju/ mašiaxu ir laukia mašiaxo ateinant, o krikščionys pripažįsta mesiju/ mašiaxu/kristumi Jėzų ir vadina Jėzų Mašiaxu/ Jėzum Kristum. Ir jei laikytis taisyklės kad vardai neverčiami tai turėtų būti ne Jėzus Kristus bet žydiškas Ješua Mašiaxas variantas. Ir pavadinimas turėtų būti ” Tegyvuoja Mašiakas Karalius”. Tarp kitko manau prie to ir veda S.T. Žydai laukia Mašiaxo kuris tuoj tuoj turėtų ateiti ir kuriam sutrukdė ateiti …. Xamasas… Jau jau turėjo išlysti mašiaxas iš tunelio musulmonų ajekso šventykloje, ant kurios žydai pasistatė savo šventyklą mašiaxo atėjimui.. Xamaso opracija ir vadinosi „ajekso potvynis” reiškiantis tunelio „užliejimą” ir mašiaxo „paskandinimą”, kad neateitų žydų laukiamas mašiaxas. Benjaminas N. jau tam buvo paruošęs dirvą – paruoštas įstatymas suparaližuojantis teisinę… Skaityti daugiau »

Stiklo Valytuvas

O tave ciongas visai pertraukė?
Krikščionybė NĖRA Judaizmo sekta !!!

Krikščionybė yra Judaizmo su Kristaus pakeitimais ir pagoniško Saulės kulto romėniško varianto mišinys.

blue yellow zov marinie

…ale viska tu zinai,kad ji kur grausmas,net pasigincyt nelabai ainasi….kiba pasveikai…..

ciongas

tave tikrai pertraukė ir nunešė

Stiklo Valytuvas

1. Kas yra religija?
2. Kas yra Krikščionybė?

blue yellow zov marinie

…ka jau toks uuuumnas,atsakyk…kas pasikeistu,jei dauguma liewuwiu vel mestusi/palaipsniui/..prie baltiskos religijos,pasaulejautos ir pasauleziuros……papa,aisku,gautu infarkta,ka mes,aisku,tuctuojau pavadintume Pjerkuno zaibosvydziu…..Na,ot,visas krikscioniskas pasaulis….ka jis mums tokiu atveju galetu padaryt…..nagi,isminciau,ka prifantazuosi…..tik neimk keiktis ir spjaudytis….visai rimtai klausiu…

blue yellow zov marinie

…jei religija yra valdymo forma….tai mes imam ir pakeiciam ta religija savaja,aiskiai suprantama,o svarbiausia…nebe invazine,su nesamonem.Daug bedarbiu kunigu birzoj imtu trainiotis…xa xa xa…o mases nukreiptume valdyt savo teritorija mums naudingais principais….isbyretu pasauliniu leftistu iltiniai dantys…….stai naujos revoliucijos planeeeeelis….

g.g

Genocidu – inkvizicija privertė tikėti

blue yellow zov marinie

….a ne laikas atsisakyt tu nesamoniu ir atgaivint senuosius,tikruosius Dievus.

GOJUS

O tikrieji tai neišgalvoti, ne pramanai 😆😆😆

blue yellow zov marinie

..svarbu,kad mes juos isgalvojom,o ne kazkokie jobani kruseideriai.As isgalvoju tai,kuo pats tikiu.Ar supranti.Vulgariai kalbant….savas sudas nedvokia…

ciongas

vadovas suduvos ( vedos ir vadas ir vadovas ir vadovavimasis ) nuneštas ir paslėptas indijoje ir nėra jokių dievų, „dievas” – suvokimas priežastinio ryšio kuris randasi kiekviename iš mūsų, o įprasminimas išlikęs gedimino stulpuose žyminčiuose laiko trejybę (praeitį dabartį, ateitį) apjungtą suvokimu ( nenusakomu, nematomu ir nevaizduojamu). Pasiimkit gedimino stulpus ir spoksokit kol ateis šis suvokimas.

blue yellow zov marinie

…labai idomus,filosofinis,sakyciau,pamastymas.Tikrai ne banalus……

ciongas

spoksok spoksok spoksok į gedimino stulpus kol ateis suvokimas nenusakomas nematomas ir nevaizduojamas, patalpintas gedimino stulpų centre…. Kai labai norima ką nors paslėpti ir išsaugoti paprastai dedama labiausiai matomoje vietoje.Klasika.

blue yellow zov marinie

…jei tik spoksosi,spanges issprogs ir nieko neisspoksosi.Biski ir smegenu,ir jausenos reik turet.Durnius irgi spokso,ale minties neisspokso,nes durnius.Sakytu….nixuja nematau…

ciongas

ir neturi matyti, turi suvokti, suvokimas nenusakomas, nematomas ir nevaizduojamas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

1.Gedimino antspaude buvo Vytis su svastika skyde ir todėl stulpai nėra Gedimino stulpai, o gediminaičių stulpų atsiradimas ir aiškinimas – miglotas.
2.Nėra jokių dievų? Yra Deivės ir Dievai. Apie tai va čiahttps://romuva.lt/pasauleziura/dievai/

ciongas

nėra, suduvos vedose/žiniose, vadove nėra, yra suvokimas slypintis kiekviename. Visi mums primetami primityvūs dievai arba tyčiniai išmislai arba nesuvokimas suvokimo.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
  1. Gedimino antspaude buvo Vytis su svastika skyde ir todėl stulpai nėra Gedimino stulpai, o gediminaičių stulpų atsiradimas ir aiškinimas – miglotas.
  2. Nėra jokių dievų? Yra Deivės ir Dievai. Apie tai va čia

https://romuva.lt/pasauleziura/dievai/

ciongas

nesuvokimas suvokimo

ciongas

kas ką nori tas tą prisipiešia. Suvokimas nevaizduojamas.

jazus marija

planetą užgrobė dievas žydas ir kriptoneosionizmas : „Planeta užgrobta” (A. Fedorovskis) „Планета захвачена. (А. Федоровский)“ https://youtu.be/ZxDjGK1JPTc „Tam kas vyksta pasaulyje, aš skaitau, kad dalis žmonių vienos etninės priklausomybės užgrobė valdžią planetoje ir tai vadinasi kriptoneosionizmas … tai ką turime šiai dienai tai nenormalumas, ko esmę sudaro tai kad tai kas sudaro mažiau nei vieną procentą gyventojų, kontroliuoja viską ne vienoje šalyje… Sionizmą jie pastatė. Sionizmas tai pastatymas grynos nacionalinės valstybės, … kai tik buvo pastatyta Izraelio valstybė, sionizmo problema užsibaigė. Bet esmė tame kad anksčiau sionistai kalbėjo apie įgijimą pažadėtosios žemės, tai dabar pažadėtąją žeme praktiškai jie padarė visą planetą ir tame pati didžiausia problema… Tai anomali problema … Aš konstatuoju kas yra šią dieną… …Jūs sako kripto, ką tai reiškia?… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..nu va….stai ir teisybe…

Skamba

kaip „Tegyvuoja Gegužės 1-oji…

blue yellow zov marinie

…jei tau graziau…tegyvuoja geguzes 2oji.Arba,geguzes22oji…kad tik tau but geriau..

Nuogirda

Nors kalbama, kad Gabrieliaus Landsbergio meiluže yra Monika Navickienė , tačiau taip pat atvirai kalbama, kad ir konservatorių frakcijos seniūnes Seime Radvilės Morkūnaitės-Mikulienienes sūnaus Antano tėvas yra Gabrielius Landsbergis, sako pas juos irgi romanas. Man tai geriau skambėtų sūnaus pavarde – Antanas Landsbergis. Tik reiketu Gabrieliui Austėjos galgi atsiklausti?…

blue yellow zov marinie

…aik tu,tam dziabrijylui beprotnamy ivykde kastracijos akta avansu…jau zinojo,kad jei jau lansbergas,gero nelauk.Taigi,tavo prielaidos bevertes.

Pagoglinkit būtinai

Pažiūrėkite, paspaudus nuorodą, straipsnyje atsidaro žurnalistinio tyrimo metu parengta Lietuvos valdžios nusikaltėlių schema, kurie tiesiogiai ir užgrobė bei išvogė Snorą. Patiko! Gera iškalbinga informacija: pradedant viršuje nuo nusikaltimo vadovės aferistės Grybauskaitės ir baigiant vagimis advokatais Valiūnu, Sutkiene, Norkumi. https://eer.ru/article/biznes/u79/2020/01/11/1467

Neberašinėk tų nesąmonių

Žmonės gali daryti ką nori.Vogti,meluoti,apgaudinėti,išdavinėti…ir taip toliau.Visus įstatymus,tokius,kaip ‘nevok’ ir kitus sugalvojo žmonės.O kodėl žmogus turėtų kausyti kito žmogaus.Jei gali vogti tai vok,meluok.Net sakyčiau nėra tokio žodžio nusikaltėlis,nes ką tai reiškia,kaltas,kaltė,prieš ką kaltas?Prieš kitą vaikščiojantį kaulą mėsa aptraukta niekas nėra kaltas.Kaltė tai susigalvotas išmislas.

blue yellow zov marinie

..nu pavarei keistenybiu..tai morale…nonsensas ar ka..Ar tu kaip vasiliauskas,….ne sio pasaulio dimensija…

Ir tu iš savo galvos rašinėji

Kas yra moralė žmonės patys išsimislijo.Žmonės daro ,kaip jiems patinka ir viskas tuo baigta.Svarbiausia kokią naudą pats gauni,tai ir yra viskas kas žmones sieja ir visas jų kitas pasaulis,kita dimensija.

blue yellow zov marinie

…aiman,rekomenduoju su tokiu pasvarstymu kurt anarxistu partija…ka noriu,ta darau…ir eikit visi po paraliais/jei zinai,kas tai,pasakyk/…..Daugiau tau sia tema neturiu ka pasakyt,ex.dideli nustebima.

Kelkis kuris miegi ir apšvies tave Kristus

Va,va ir tu išsigandai anarchijos,o kodėl ir ko naktį išsigandai ir pats nežinai,gal tos kito pasaulio žemutinės dimensijos kuriamos partijos darosi vis ryškesnės ir nieko nebepaisančios lenda iš kitur ant žemės.Galvoji dar daug laiko liko,kol tamsa užklos pasaulį.

blue yellow zov marinie

..bijau bijau….liuuudy dobryjie,spasyyyytie pamagyyyytie…..eik,zmogau,miegot.Labanakt,gana tu pliauskyniu.

Stiklo Valytuvas

Tu beveik pataikei, tik kad kaip ir brėžneviniai ateistai nepajėgi minties užbaigti. – Žmogus yra bandos gyvūnas. – Kad banda išgyventų, bandoje privaloma atatinkama tvarka. – Bet kokia destrukcija, ar kenksmingas veiksmas prieš kitus gaujos individus yra blogas, pavojingas visos gaujos išlikimui. – Kvailiai ir puskvailiai yra dominuojanti bandos masė, ir tokiems suvaldyti ir valdyti puikiai padėjo ir padeda religija… – Religija be daugelio jai priskirtų priedermių dar vykdo ir neulolingvistinį programavimą (… apie kaltę…). – Civilinė valdžia (gaujos vadas), savo ruožtu irgi įveda atatinkamus įstatymus, o už jų nesilaikymą baudžia dar ,,šiame” pasaulyje, kitaip, anarchija pražudys visus. O tai prieštarauja gyvybės principui! – Na, o apie psichologinį ir metafizinį kaltės jausmą kylantį iš subtiliųjų materijos formų žmonėms turintiems ribotas… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…kazi kas tai butu…neulolingvistinis programavimas…..O apie psixiatrines tai tu tikrai negincyjamas specas profesionalas,viska zinai ….iz vnie…xa xa xa

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ei velniop su ruskių mafijos snoru.

Stiklo Valytuvas

Patikslinkit, PRIEŠ PAT (iš vakaro?) užraukiant ,,Snorą” ar ne A.M. Povilionienė atsiėmė savo(?) pinigėlius?

blue yellow zov marinie

…si mena ji galejo ivaldyt is degutienes…bletkeroidai tokius fintus kaip mat suuodzia.

Stiklo Valytuvas

Ar tie pinigėliai buvo jos, ar skirti LGBT veiklai padėti jos vardu?!!
Labai keista, kodėl sąmokslų mėgėjai apie tai net necyptelėjo, bent negirdėjau.

Gaujų karai

Baimė geras dalykas,ir tu bijai bandos,gaujos vado, kad pačiam į kailį neįkastų:),bet vis tiek vagi grobi,ėdi paskubomis iš savo artimesnių bandos narių,kol šie silpnesni negali pasipriešinti ar vadas nemato.Dantis už dantį.Kask kitam ir varyk jį nuo grobio kol paties nenuvijo.

blue yellow zov marinie

…ne,jis negrobia ir needa…ji maitina uz dyka tam tikroj zavedenijoj…..

Stiklo Valytuvas

Esi banalus primityvas. Tiksliau, esi banalus primityvas !!! !!! !!! Visai tiksliai, esi nedapistas ateistinis brėžnevinis homo sovieticus su ryškia tendencija į neomarksizmą. 1. Moksliškai įrodyta ir patvirtinta kad net augalai jaučia į kambarį įėjusio žmogaus emocinę būseną ir nusiteikimą meilei ar agresijai… 2. Šiltnamyje auginami pomidorai ,,su meile” geriau auga ir yra atsparesni ligoms. 3. Indijoje nufilmuotas(!!!) epizodas kaip beždžionė gelbėja ir vėliau daro gaivinimo veikmus kitai beždžionei nukrėstai elektros ir nukritusiai ant elektrinio traukinio bėgių… 4. (Gal ir nevisai taip) bet apsaugos kamerų nufilmuota, kaip dienos metu į ligoninės priėmimo skyrių atėjo vilkė… kad žmonės išgelbėtų jos vilkiukus. 5. Ligoninės video… į priėmimą atėjo benamė(?!) katė su sužeista koja pagalbos… 6. Gaujos vadai ne tik primityviai pasiima grobį,… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..nu kas tau siandie darosi……ir vel esu priverstas,noriu ar nenoriu ,parasyt tau pliusa……dyvai svieto neregeto…….

Grįžk namo sūnau

Pagaliau prisipažinai,kad ieškai melės,ir tau irgi meilės reikia.Tik to ir tenorėjau iš tavęs.Dabar pradėkime nuo pradžių.”Pradžioje buvo žodis,ir žodis buvo pas Dievą..”

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sigitas Tamkevičius nėra net panašus į žydą, bet reklamuoja (bruka mums) žydo Jėzaus dėka atsiradusią krikščionybę. Absurdas.

Vizija tau

Tai eik pavok gal dar kas liko, ar apgauk ką nors nesąmonių nerašinėjęs.

Tiesa akis bado

Lietuvos žlugimas prasidėjo, kai prezidentu tapo amerikietis Valdas Adamkus. Vėliau visi Lietuvai pelną atnešę objektai buvo parduoti arba privatizuoti, išvogti, uždaryti. Žlugo žemės ūkis, pramonė, medicina, švietimas. Sužlugdyti lietuviški bankai. Šiandien jie niokoja ir plėšia viską, kas dar liko Lietuvoje… Tai daro Lietuvos valdžia…

Stiklo Valytuvas

,,Lietuvos žlugimas prasidėjo, kai…” tautinis pakilimas nepastebimai buvo nustumtas į gyvenimo paraštes, o vėliau ir užribį. Tai prasidėjo iškart po fiktyvios Kovo 11-osios. (Tautinis pakilimas prasidėjo, tiksliau pradėtas, su lig daina ,,Bunda jau Baltija”…) O po fiktyvios Kovo 11-osios sekė: – prichvatizacija, – ,,vagnorkos”, – ,,vagnorkų” tęsinys – litai ant ,,tualetinio popieriaus”, – Lukšienės ,,Tautinės mokyklos” nugrūdimas giliai į stalčių, – žmonių nusivylimas, o iš tikro PLANUOTAS NUVYLINIMAS sava lietuviška, o iš tikro žydiškai KGBistiška valdžia, – buvusių ,,geriečių” išrinkimas 1992m., ir tuo pačiu ,,oficialus” visuomenės suskaldymas(!!!), – mokslo devalvavimas įvedant Bolonės sistemą, – visuotinis žmonių durninimas informacijos ir propagandos pagalba tiek iš landzberginių, tiek iš brazauskinių pusių (tolesnis visuomenės skaidymas ir priešinimas), – bedarbystė, kuri kairiesiems nerūpėjo, – gamyklų… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..ziurek tu man,nors ir psyxas,ale vat,viska supranta adekvaciai…..stai iki ko privede lenzbletkeriai lt gyvius…..net beprociai eme vertinti viska…..kaip normalus…….zo,is to siaubo, net berazumiai tapo mastytojais,filosofais,visuomenininkais,komentatoriais……….VISI PASWEIKOOOOOOOOOO….

Stiklo Valytuvas

Pizdi ot siuda mielkimi šagami.

blue yellow zov marinie

…nu kodel tu toks neugamonnas,taigi pagyriau,berazumi….nori,net pliusa padesiu sisyk,va,ziurek….

Iš didelio rašto,išėjei...

Jokių vilčių nėra,čia tik žodis .Stipresnis nugali silpnesnį.Toks džiunglių dėsnis.Mums reikia bolonės mokyklų,kgb ir kitų stipresnių.Prisitaikyk prie gaujos vado,kad gautumei kasnį.Visokie žodžiai geras,blogas,viltis,sumaterialėjęs,parsidavęs yra tik žodžiai išmislai.Dar čia kažkokias nesąmones apie tapatybes, ganytojus avis,vertes rašinėji.

blue yellow zov marinie

…jau sakiau,kur jis ta kasni gauna…..

Stiklo Valytuvas

Prieš koroną prof. K. Masiulis pasakė:
– Galima negrą iškelti iš Afrikos, bet kaip iš negro iškelti Afriką?

ciongas

„Tegyvuoja Mašiachas Karalius!”.

GOJUS

Ateistai yra tokio pat išsivystymo lygio kaip ir leftistai, komunistai.

Stiklo Valytuvas

Mano vertinimu yra kiek kitaip. Ateistai yra kelių tipų. 1. Ateistai ir laisvamaniai nuo seniausių laikų iki 1917* metų. Apie juos nedaug težinoma, bet vertinant tų laikų pasaulėvoką, sakyčiau kad tai buvo analitiškai mąstantys ir nesukaustyti tų laikų socialinių* rėmų asmenybės. O ir religijų gausa byloja apie poreikį pilnesniam pasaulio suvokimui, kurio niekaip negali (negalėjo) suteikti bet kuri viena religija ar religinio pobūdžio mokymas (kaip Budizmas). 2. Su lyg žydišku komunizmu, marksistiniu naratyvu kad ,,religija – opiumas liaudžiai”, dar pridėčiau, kad toks opiumas be kurio homo sapiens niekaip negali sugyventi pats su savimi(!), įsivyravo komunistinis (buldozerinis) ateizmas su savais adeptais ir influenceriais. Brėžnevo laikų ateistai buvo tokio reto bukumo (!), kad keistai atrodydavo kad jie visgi kažkaip sugeba apsiauti batus… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…o tu pats…a moki uzsirist batu sniuriukus…ar sanitarai uzraisioja,kai i kiema isleidzia,a……

Ar žinai iš kapo išėjusiojo vardą

Koks tau dabar skirtumas.Nei tu egzistavai prieš ateidamas į šią žemę ,nei tu išliksi miręs žemėse,kape gulėdamas ,nebent kas tave vėl atgal iš atomų,molekolių,detalių surinktų.Iš numirusių prikeltų:)

blue yellow zov marinie

…ai,tegu guli….nereik jo prikelt…labai jau striooooosnas…..

Stiklo Valytuvas

Iš kur esi toks tikras kad nėra egzistncijos iki gimimo ir po mirties (kaip ir tikrumo kad yra).
Užuot prikaišiojęs, verčiau užsiimk moksliniu pažinimu…
Siūlau pradėti nuo Itegelovo…
O jei per sudėtinga, tada tyrinėk Mesingo fenomeną…
O jeigu ir tai ,,nie po zubam”, pagoglink apie tokį latvį Edį Lidskalnį ir jo koralų pilį JAV.
Spėju, kad apie Asuano granito skaldyklą Egipte tavęs irgi niekas nepaprotino.
—-
Tik dolbojobams viskas apsiriboja su lig trim agregatiniais medžiagos būviais.
Tiesa, plazma – ketvirtasis būvis, jau kaikam prišilo.
Užtat paklausus kokiam agregatiniam medžiagos būviui priskirti elektromagnetines bangas, Kirilijano švytėjimą, hipnozę, intuiciją ar pranašingus sapnus MOKSLO GUZAI pasimeta kaip elementari dalelė kosmoso platybėse.

Visgi esi menkysta kaip reta, net savo pseudonimą bijai parašyti.

blue yellow zov marinie

…uztat tavo agregatinis buvis biski kelia nerima…

Ei tu, WC eketė

Keigu būtų proto biški,
Būtų šauni moteriškė.

blue yellow zov marinie

…ei tu,wc nuowala……keigu keigu….

Kas tau davė pranašu būti?

Visi mokslininkai guli,gulės žemėse,m-irs,suirs.O gal gi,kaip pats sakai po mirties pasidarysi ir pats plazminiu televizoriumi Egipto granito kasyklose ir žmones hipnotizuosi,skleisi iš TV ekrano kirilijano švytėjimą.Kaip galvoji ar tos tv dėžių politikų galvos tikros mus hipnotizuojančios?Ir kas tą saulę pakabino ,kuri žemę ir mus šildo,ar kas to prašė.

blue yellow zov marinie

..atsakant i antrastes klausima……daktaras.

Teisinga linkme

BRICS Pay platforma pamažu žengia į alternatyvą tarptautinėje mokėjimo sistemoje. Tai vertinama kaip priemonė, kuri supaprastindama mokėjimus pakeis prekybos ir finansinių sandorių tarp BRICS narių apimtis. Tačiau ar pasauliniai finansų centrai, orientuoti į JAV ir ES, užmerks į tai akis? Ar dėl BRICS Pay nukentės svarbiausias Vakarų bloko finansinis ginklas SWIFT?
https://bukimevieningi.lt/swift-gresia-pavojus-pirmasis-britu-bankas-prisijunge-prie-brics-pay-sistemos/

Naujiena

AV Dirbtinis Intelektas aptiko astronautų išsilaipinimo Mėnulyje nuotraukose falsifikacijas. Neurotinklas raudonai pažymėjo tas nuotraukų vietas, kurios buvo falsifikuotos. Tai yra, beveik visi objektai DI atrodo netikri. Po to, kai NASA paskelbė apie skrydžių į Mėnulį unikalių vaizdajuosčių dingimą, pasaulyje kilo konspirologinių ginčų banga, mokslinių straipsnių apie misijos į Mėnulį neįmanomumą, ką dabar patvirtino DI. Kinai ir rusai irgi atliks tų nuotraukų savo tyrimus.

NASA mistifikacija

NASA mistifikacija apie išsilaipinimą Mėnulyje buvo nufilmuota studijoje … https://www.youtube.com/watch?v=11XqQreBaHU&ab_channel=BrojJedan

Puikūs laikai buvo

Pamenu, kada Romualdas Visokavičius buvo jaunesnis ir vadovavo Lietuvos bankui, tai taip “patvarkydavo” darbo kabinete ant stalo Hermio banko valdytoją Nadieždą Novickienę, jog šiai tik galva kretėdavo…Smagu kažkaip…

VIENAS JAU SUSIKŪRĖ “GEROVĖS VALSTYBĘ”

TŪLAS ADVOKATAS ROLANDAS VALIŪNAS IŠ PAVOGTŲ IŠ SNORO BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGŲ PASISTATĖ UŽUPYJE SAVO ŠEIMAI NAMĄ, KOLEKCIJAS SUSIPIRKO IR MUZIEJŲ ATIDARĖ! ŠLYKŠTUS TIPAS, VAGIS IR AFERISTAS. TAIGI, VIENAS JAU SUSIKŪRĖ “GEROVĖS VALSTYBĘ”.

129
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top