Kastytis Braziulis. Kaip Lukošenkos režimas ruošėsi įvykdyti keturias politinių oponentų ir žurnalisto žudynes užsienyje

Baltarusijos režimas ruošėsi įvykdyti keturias politinių oponentų ir žurnalisto žudynes užsienyje: tris Vokietijoje ir vieną Rusijoje.

Iš keturių operacijų tikriausiai buvo įvykdyta tik viena – Ukrainos sostinėje Kijeve nužudytas Baltarusijos pilietis žurnalistas P.Šeremetas, kuris nedavė ramybės Lukašenkos režimui. Jį susprogdino. Iki šios dienos nėra nustatyti žudikai.

Euobserver.com skelbia šokiruojantį įrašą, kurį slaptai padarė vienas Baltarusijos specialiųjų tarnybų pareigūnas, dalyvavęs pasitarime, kurio metu KGB vadovai ir planavo šias žmogžudystes.

„Mes turime suplanuoti sprogimą ar kažką panašaus taip, kad tas suknistas žiurkė būtų suplėšytas į gabaliukus – kojos skristų į vieną pusę, rankos į kitą, – pasitarimo metu teigė V.Zaitsev, buvęs Baltarusijos KGB vadovas.

Daugiau apie tai: euobserver.com: „Exclusive: Lukashenko plotted murders in Germany“ (yra ir rusiškai: ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Laba diena

Braziulis susiruošė prisidėti prie karo su Lukašenka. Galima užsitarnauti Tapino medalį.

Povilas

Žinoma, įdomu kas, ką ir dėl ko nudobė kitose šalyse.
Ir labai humaniška – pasmerkti nedorėlius žudikus.
O kaip savam kieme? Ar visi čia taip gražiai ir naturaliai miršta?
Žinomų žmonių galvos dar iki šiol nesurastos.
Žinomų žmonių širdys netikėtai sustojo.
Žinomas žmogus balutėje „paskendo”.
Kitas žinomas netikėtai pro langą „iškrito”.
Sąrašą ilgai galima tęsti…
Bet čia niekas rimtai nekapsto.
Nes jei pakapstysi… pasekmės gali būti oj-oj-oj.

stasys i

Visa kas susiję su Baltarusiją turi tokį keistą kartu skonį . Aišku Lietuvoje ir toliau palaikoma demokratiją toje šalyje , bet negali nekelti sau klausimo kiek visa tai tikrą ? Ta šalis neturi vakarų vektoriaus , todėl galima visiškai pagrįstai teigti jog tuos demokratinius ‘procesus’ iš dalies ar pilnai kuruoja Putinas , siekių ‘permontuoti’ Baltarusijos visuomenės nuomone apie naują sąjunginės valstybės su Rusija idėja . Todėl ir klausiu savęs ar apie tuos planus represijoms užsienyje nežinojo vakaru spec. tarnybos ? Mano supratimu per daug popierinio karo , ir tie alaviniai kareiveliai prarado savo patrauklumą . Manau tie protestai jau turėjo išpereti kažkokį konkretų kiaušini .. ir nebūtinai esanti jų tėvynėje .Lietuva turi savo poziciją nustoti formuoti gatvės paklykavimais o pereiti… Skaityti daugiau »

Paulius

nejau ponas Braziulis rimtai mano, kad tokiuose pasitarimuose laisvai galima įsinešti aparatūrą ir nėra jokios prevencijos galimam informacijos nutekinimui? Nekalbu apie kadrų atranką. tai ką, po velnių, jis pats veikė saugume? Ar jis laiko baltarusių gb visišku vaikų darželiu?

stasys

Pauliui ..manau kad nelaiko , sekančiu str. sulauksime komentaro , jei tik užteks jam drąsos į ta reikala pažvelgti turint tvirta pozicija tuo klausimu .

Pauliui

Manau, kad ponas Braziulis, kaip ir mes cia, nelabai ka gali daugiau atsakyti, nes jis, kaip ir mes, informacija gaudo per ivairias medijas, juk jau senokai nebeturi priejimo prie VSD informacijos (bent jau taip turetu buti). O kaip ten buvo, tai cituojant Maironi, „tezino Dievas”. Gali buti sufabrikuota, gali buti ir ju paciu saugumieciu tqrpusavio santykiu aiskinimasis, arba nesutarimai tarp ivairiu tarnybu. Prevencijos priemones be abejo ten egzistuoja, bet lygiai taip pat butu naivu tikrti, kad nera tarnybu, kurios seka ir fiksuoja, kas tuose pasitarimuose yra kalbama.

žemas startas

įdomu kam yra naudingi šitie atsiradę įrašai? Ar lukašenkai jau parinktas įpėdinis ?

Paulius

aš ir kalbu apie tai, kad Braziulis, kaip buvęs (kaip su „buvusiais“ yra vienas neaukštaūgis medelis jau sakė) kadrinis saugumietis, turėtų žinoti masmedijos skleidžiamos informacijos nepatikimumą ir susilaikyti nuo tokių drąsių rašinėjimų. Bent jau profesinės savigarbos vedinas. Bet, aišku, tai jo asmeninis reikalas

stasys

Jis kaip pilietis turi teise ta daryti , o ir kieno nuomonė įdomesnė ta tema ?’tvanksto’ ar žmogaus mokito faktus nevartalioti aukštyn kojomis .

Pauliau,

ne ,,vedinas”, o ,,vedamas”. Vedinas kuo? – reikalauja įnagininko.

Paullius

na, jei jau esate tokie priekabūs, tai geriausia būtų „bent jau profesinės savigarbos vardan“ 🙂

žiūrėkit rašybos ponai tiesistai

LUKAŠENKA, jeigu ką. ne lukOšenka. ne nuo pavardės „lukošius”

Almantas

Rasliava „konteineriniams”arba psichiatrijos kliniku pacientams.Tik paskutinis durnius arba pirmutinis „lansberginis”gali patiketi,kad Navalnas paskambino ir jo nuodytojas paaiskino kaip i „triusikus”buvo ipilta navicioko dabar Lukasenkos slptuju tarnybu pokalbiu irasai…kvailiau jau nebekazka ir sugalvosi

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top