Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Svarbus įvykis įvyko prieš šį susitikimą. Erdoganas akivaizdžiai parodė kas yra šio susitikimo dominantas ir, kad jis Rusijos jau nelaiko supervalstybe, „turinčią antrą pagal stiprumą” armiją pasaulyje. Azerbaidžanas puolė Kalnų Karabachą. Sunaikino kelias Armėnijos karių pozicijas ir užėmė kelis kaimus. Rusų kariai, kurie pagal susitarimą, turi saugoti Armėnijos interesus, nieko nedarė, nors buvo šalia. Jie nesikišo. Kaip žinote Azerbaidžanas ir Turkija yra beveik vienas ir tas pats. Armėnijos prezidentas pareiškė, kad žlugo saugumo sistema, kurią garantavo Rusija, kad reikia ieškoti alternatyvų ir nusprendė prašyti Vakarų pagalbos. Pagaliau suprato, kad Rusija nėra garantas.

Sočyje putinas prarijo šią neskanią piliulę ir priėmė Erdoganą kaip karalių. Gyrė jį visaip, liaupsino. Pažiūrėkite kadrus iš susitikimo. Matėsi, kad putinas jaučiasi nejaukiai, kad jam neįprasta situacija, kad jis turi elgtis taip kaip nėra įpratęs. Visi prieš jį lenkiasi, o čia jis turi lankstytis. Anksčiau jis išdidžiai sėdėdavo krėsle, pašaipiai kalbėdavo, švaistė niekingus juokelius. Dabar kitoks, kažkoks palūžęs, pasimetęs. Matosi, kad jam sunku ir šis susitikimas yra svarbus.

Informacijos apie šį susitikimą yra mažai. Daryti išvadas, ją išsamiai analizuoti negali. Tačiau kai kas prasprūdo į viešumą. Matosi, kad Erdoganas gerai žino savo interesus ir juos gina tobulai. Sirijoje jis nori plėsti kontroliuojamas teritorijas. Kalnų Karabachas jam yra svarbus. Jis siekia stiprinti energetinį sektorių Rusijos pagalba. Stato atominę elektrinę, pigiai pirks dujas ir naftą. Putino interesai yra paprasti. Pirma, kaip apeiti Vakarų sankcijas. Jis siūlo Erdoganui įvairais schemas. Viena iš jų: Rusija nuperka kelias akcijas Turkijos naftos kompanijų ir per šias kompanijas pumpuoja naftą į Vakarus ir likusį pasaulį ne kaip Rusijos, o kaip Turkijos. Antra, putinas nori nutraukti karą, bet nutraukti pagal savas sąlygas. Jis nori Erdogano pagalbos, nes nėra pajėgus ilgai kariauti. Kraujuoja. Jis tikisi, kad Erdoganas ras būdą prispausti Zelenskį. Trečia, jis siekia Erdogano užtarimo Vakaruose, kad per jį Vakarai girdėtų putino balsą, galėtų ką nors įtakoti ir gauti sau naudos.

Kai kurie analitikai gerai sako, kad kai Erdoganas atvyks į Kijevą susitikti su prezidentu, tai Zelenskis pirma jį nuveš į Bučą, Irpeną ir parodys žiaurius karo vaizdus, o po to vyks pokalbis. Metodas išbandytas. Jis efektvus ir veiksmingas. Kartais atvykėliai kardinaliai pakeičia savo atsivežtas pozicijas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Antanas

Kada azerai puolė Kalnų Karabachą ? Po to, kai armėnai nuvertė prorusišką valdžią ir panoro į Europą.
Taigi Rusija su Turkija pamokė armėnus.
Ir kaip tikėti kitkuo ką rašo saugumietis ???

Saugumas

Jei Braziulis atspindi vidutinio vadovaujančio saugumiečio nuovoką, tai kaip čia švelniau pasakius… Mūsų saugumas yra to pačio lygio, kaip Paleckis – šnipų tinklo organizatorius su išteisintu pedofilu.

Klausiu tiesiai

Iš kur pas (ne)žydą Zelenskį milijardas sąskaitoj?

Vaclovas Kontrauskas

Saugumietis Braziulis yra triochala…

Smagu!

Российские военные уничтожили временный пункт дислокации 46-й аэромобильной бригады украинских вооруженных сил в районе села Белогорка в Херсонской области, в результате погибли более 400 бойцов, сообщает Минобороны России.
«В районе населенного пункта Белогорка Херсонской области ударами авиации ВКС РФ и огнем артиллерийских подразделений поражен временный пункт дислокации 46-й аэромобильной бригады ВСУ. Уничтожено свыше 400 националистов», — рассказали в ведомстве.

Vai me

Sutinku su Vaclovu.Keisciausia,kad šis portalas pamažu virsta idiotų ir visišku kvailių priebega.

vaclovas kontrauskas

yra kontra.Nuzudytinas.

Smagunui

A kodie tu cia,o ne rasiejoj…

Kis

ir cia sudais pakvipo,stai ka reiskia babkes?

Šaunu!

“Минобороны сообщило об уничтожении более 100 бойцов ВСУ в Харькове”.

https://www.rbc.ru/politics/07/08/2022/62ef94b39a79475cc3efc287?from=from_main_9

stasys

aš turiu tik viena prašymą , viska vadinti tikrais vardais ..xuilo oficialus xuilososijos Prezidento vardas ir nėra, bent kol kas ,pagrindo jį vadinti kitaip . Tie žodiniai žaidimai , pradedant mažąja raide rašyti, saldina xuilososijos satrapu
čia ‘kava’ .. patenkinant jų žemiausius instinktus .

Sauk....

sau i kiausus.Jei turi.

yellow Z.O.V.marine  to Vai me  2022-08-7 3:42

šitas netiesos.lt tinklapopieris seniai virto rusofobinių idiotų/načių prieglauda :))) – iš jame rašančių autorių gal tik penjki procentai adekvatūs :))) – ir tie patys su klaustuku, nes neteko skaityti jų rašinių tarptautinės politikos temomis :)))) – kas dėl braziulio, tai tvirtai pirmaujantis prietranka tarp čia rašančių :))) -šįkart sublizgėjo kaip putino psichoanalitikas :))) – įdomu iš kokios šizoukropinės pamazgų duobės nurašė 🙂

...girdejote

gellstancio lavonido rududu sekmadienini zodi.Visi durniai,tik jis ne.Isvada,manau,aiski.Tiksliau,diagnoze.

slava

slava Turkijai ir prekių tranzitui per Turkiją

slavofilams

ot ir ne slava

Visiškas dugnas

“ Buvęs Valstybės saugumo komiteto (VSK, rus. KGB) papulkininkis (baigęs VSK akademiją Maskvoje), buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus Landsbergių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis,…” Nesamone! Niekada nepatikesiu kad KGB galejo dirbti ir dar iki papulkininkio issitarnauti Minedo ir kotletu kepejos Cichanauskienes intelekto misrunas. Buti to negali…

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top