Kastytis Braziulis. Taip, teiginys, kad emigrantai kelia grėsmę Lietuvos valstybės nacionaliniam saugumui, yra teisingas. Kodėl?

Teiginys, kad emigrantai kelia grėsmę Lietuvos valstybės nacionaliniam saugumui yra teisingas. Kodėl?

Įsivaizduokite tokią teorinę situaciją. Vienu metu iš užsienio grįžta visi lietuviai. Jie įsilieja į Lietuvos politinį ir visuomeninį gyvenimą.

Vakaruose pajutę demokratijos skonį, sužinoję, kaip veikia bendruomenės, kaip jos ir atskiri piliečiai gina savo interesus, jie taptų aktyviais piliečiais ir drąsiai išsakytų savo poziciją ir, o dieve šventas, jie eitų balsuoti. Jie išrinktų ne tuos, kuriuos reikia.

Tie, kuriuos reikia rinkti, Seime praleidę kelis dešimtmečius, prarastų finansinius šaltinius iš valstybės biudžeto ir įtakas verslui. Didelė bėda atsitiktų ir tokios bėdos leisti jokiais būdais negalima. Štai čia jų, tų, kuriuos reikia rinkti, manymu, yra didžiausia grėsmė nacionaliniam saugumui.

Tie, kuriuos reikia rinkti, bijosi laisvo, pasitikinčio savimi, žinančio savo interesus, drąsaus ir aktyvaus visuomeniniame ir politiniame gyvenime Lietuvos piliečio. Toks pilietis gali išaugti tik tam tikrose sąlygose, kurių Lietuvoje, deja, nėra.

Deja, tenka rašyti – įsivaizduokite teorinę situaciją. Teorija lieka teorija. Svajonės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
esanciu valdzioje didziausias siaubas-

zmoniu vienybe. Uztat jie ir neriasi is kailio, kirsindami zmones. Jei protestuoti isdrista medikai, tai jiems priespastatomi pedagogai. Jei ka nors bando organizuoti kokios nors profsajungos- tai jos vykdo Rusijos uzsakyma. Jei vis delto atsiranda drasiu zmoniu, isdristanciu issakyti savo nuomone, nesutampancia su oficialiaja tuomet jau isijungia lietuviskoji „teisesauga”, kuri pervaziuoja buldozeriu tuos issisokelius ir suteikia stoga tikriesiems nusikalteliams- didziausiu korupcijos projektu sumanytojams ir igyvendintojams. Ar buvo nuteistas nors vienas valdziagyviu korupcionierius?

Kis

gal pradekime ,ypac tie kurie turi ka pasiulyti rasyti ne apie tai kas daug maz sveikam protui viskas matoma,kaip ant delno,reikia spauda isnaudoti kaip tautos vienijimui,Tomkus nepavez,nes jau uzpuole,kad geju lyg tai pavadino pideru,o tas pideras deda ta pati Tomku vietoje suns.Gal reikia pradeti nepaklusnumo akcijas,pradziai taikias,nes kai isgirsti,kad Ingrida sako,kumsciai patysp-ries nora iesko plytos,kuria pametes Juozaiti.Klausiu,kam tu merguzele lelijele atstovauju?Jauciu,kad teks ne plakatus imti,o maziausiai ieskotis tevuku spragilus,pora metru bus apsaugota nuo siaurakakciu.

tiek

taip ir yra. Dėl to ir pjaunasi dėl antros pilietybės lietuviui . O aš sakyčiau, kad dabartinėje situacijoje būtina griežtai atmesti visus pilietybės dalijimus litvakams (vis tik jie visi – prisiekę teroristinio Izraelio fanai ) ,o lietuviams emigrantams ,kurie buvo priversti priimti tremties šalies pilietybę Lietuvos pilietybę gražinti būtina .Ir kuo skubiau . Tam ,kad neužgestų akyse nykstanti ,tirpstanti lietuvių Tauta.

taip,t.y. labai baisu

kai yra emigrantai – kurie nebijo nei GP, nei antstolių ir kurie atvirai sako:
– pizdukai yra Lietuos politikai, valdžia ir „teisingumas”

buvusi emigracijoje

Emigrantus skirstyčiau bent į tris rūšis. Pirmieji ilgisi Tėvynės, dalyvauja lietuviškų švenčių minėjime, mokina vaikus lietuvių kalbos ir t.t. Antrieji prigijo, turi gerus darbus, namus, vaikai dar kažkiek kalba lietuviškai, bet nebūtinai. O tretieji visiškai suliberalėję, tokie pasaulio piliečiai, kuriems Tėvynė ir tautiečiai – tamsuma.

Duotybė.

Ale, kremliniai irgi labai bijo savo pilietiškų žmonių. O ir pas batka ne kitaip. Ir dar ir šen, ir ten taip pat. Išeina, kad taip nuo Dievo duota. Kažko gi jie turi bijoti – be baimės nebus ir laimės…

Netiesa

Neteisus esat,niekas cia i ta LT negris..

ah1

negrįš – sako kad blogiau nei Lietuvoje ten tikrai nebus

vakar paaiškėjo

‘geroji užsienio ir vidaus reikalų praktika’ ir jos rezultatai? Vyko ievrovizija. Už LT ukrainiečiai dave 0 balų. Manyčiau tai parodo, kad ukrainiečiai jau atsikando to įdarbinimo ukrainiečių Lietuvoje vergo sąlygomis, kai lietuviai dėl to turi emigruoti. Tas pats su baltarusiais. O anukbernis vaizduoja vykdantis ‘gerą’ užsienio politikos praktiką.

Svajonėms lemta išsipildyt

Sąmoninga tautos dalis grįš. Nereikia pamiršti, kad ir XX a. pradžioje iš užsienių grižę lietuviai prisidėjo prie tautos atgimimo ir klestėjimo.

pulkaunyke,

esminė klaida, – tautiečių sugrįžimas vienu ypu visų, būtų grėsmė ne Lietuvos nacionaliniam saugumui, o tik Lietuvos vardu besidangstantiems neliustruotiems išdavikams ir nusikaltėliams.

stasys

Kastytis Braziulis ieško grėsmių ir priešų Lietuvai . Ką gi tie emigrantai sugrįžę čia rinks į valdžią ponuli ? žalius valstiečius su R.Karbauskiu ? O gal sena ‘gaisrininku’ komanda kuri visada visus nuo valdžios gelbėja ? Kas tą alternatyvą kuri taps grėsmę valdantiems ? Gal R.Pakso išausęs naujas rytas ? Ponuli nustok zvanginti sovietiniais ordinais …

ne vienas kartas jau buvo,

tėvelių atskalūnų vaikai ir anūkai grįžta su džiaugsmu.

Dave Forest (Strategic Investor)
Pala, pala

vadinasi, jų bijo eiliniai piliečiai, kurie priešinasi dvejopai pilietybei?
Juk Seimas su Asanavičiūte tik UŽ?! Vadinasi, seimūnai nebijo??

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top