Knygos „Neofeodalizmo atėjimas“ pristatymas 2024.01.25

„Po epochos, kai visuomenės turtėjo ir augo žmonių galimybės, nenumaldomai grįžtame į epochą, kuriai būdinga didesnė turto ir nuosavybės koncentracija, mažos galimybės pakilti iš socialinės klasės, kurioje gimstame, demografinė stagnacija ir vis didesnis dogmatizmas. Jei per pastaruosius septyniasdešimt metų ne tik Amerikoje, bet ir didžiojoje išsivysčiusio pasaulio dalyje masiškai plėtėsi vidurinioji klasė, tai šiandien ši klasė mažėja ir formuojasi nauja, hierarchinė visuomenė. „”Po epochos, kai visuomenės turtėjo ir augo žmonių galimybės, nenumaldomai grįžtame į epochą, kuriai būdinga didesnė turto ir nuosavybės koncentracija, mažos galimybės pakilti iš socialinės klasės, kurioje gimstame, demografinė stagnacija ir vis didesnis dogmatizmas. Jei per pastaruosius septyniasdešimt metų ne tik Amerikoje, bet ir didžiojoje išsivysčiusio pasaulio dalyje masiškai plėtėsi vidurinioji klasė, tai šiandien ši klasė mažėja ir formuojasi nauja, hierarchinė visuomenė. „

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
47 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

…kadangi isivyrauja vieni durniai,tai formuojasi iki siol dar nematyta neregeta – durniu klase.

ne ne

nesiformuoja o švabingai formuojama

blue yellow zov marinie

…tik durnius leidziasi formuojamas….i swabistus,i trampistus/xa xa,aliok,a girdz../.

visame pasaulyje įžūlūs kvailiai ir veltėdžiai

lenda į valdžią ir ten patenka. Politika yra verslas, kuriame gali nieko nedirbti, tik retkarčiais ššš sumalti rinkėjmas, ir to pilnai pakanka.

blue yellow zov marinie

…ziurint,kokie rinkejai…..kaip matai,varliaedziai ne tokie jau ir asilai….lepene laukia jau uz duru..

bet yra rinkėjai

kurie minta rūkytomis kiaulių ausimis, kojomis ir uodegomis, ne visi varlių prisigaudo

blue yellow zov marinie

….reiskia,vynas geriau uz alu….

Jules

Tai ne kas kitas, kaip Lietuvių tautos naikinimo, stūmimo iš Tėvynės, baigiamoji stadija. Su pasimėgavimu skaičiuojamas nuolatinis mūsų mažėjimas ir rusakalbių daugėjimas – niekinama Lietuvių kalba. Iš kur pas mus, mūsų valstybėje, tokia baisi neapykanta Lietuvių kalbai? Kas tokie sudarė nepalankias lietuviams gyventi Tėvynėje sąlygas ir dar, keičiant juos pirmiausia rusakalbiais? Po to Afrika, Azija. Ar buvo referendumas dėl mūsų egzistencijos? Kodėl lietuviai-rinkėjai nusprendė susinaikinti? Lietuviui išvis dabar darosi nesaugu gyventi Tėvynėje, kai nuolat jiems į akis drebiama, kad „skoro našy prijiedut”, o Vilniaus miškuose kam kviestiniai sveteliai ruošiasi? Ar ne Lietuvos išvadavimui nuo lietuvių, ką monote?

blue yellow zov marinie

..viskas per tuos bletkeroidus,kuriu pradininkas……TAAATA.

Dzeikas

Lietuvos demografines problemos temos kontekste yro 0.000(0)… periode😆😆😆
O jeigu susieti straipsni ir Lietuva, tai teritorija tarp Nemuno ir Batjkos tevonijos niekur is to feodalizmo net nebuvo išejusi.Todel lietuvisai net nesupranta apie ka eina kalba.
Mušimo per galva kaip tautos pagrindinio vaiku auklejimo metodo pasekme.
Kad ponas neturi teises ji isnaudoti lietuvisas suvokia taip pat kaip 4-aji ismatavima erdveje.
Eikite dirbt. Ne lietuviams parasyta.

Paskutinį kartą redagavo 19 dienų prieš Dzeikas
ne visai 0,000...

Užtai kad plūstančius į Lietuvą slavus reikia perauklėti kapitalistine dvasia, kada ir patiems lietuviams dėl slavų įtakos sunku suprasti kuo vakarietiška privati nuosavybė geresnė už slavišką bendruomeninę.

yra pas rusus

kapitalizmas, yra.

dėkui Gaidarui yra

Bet kiek matome paprastų rusų nusivylimo vilkišku kapitalistišku verslu. Ne mažiau kaip Lietuvoje prie Landsbergio. Kodėl žmonės negali gyventi draugiškai, broliškai, gražiai vienas kitam padėdami, kaip mus mokė komunistai?

Dzeikas

Kompresiuka ant kaktos ir keist kas 5 minutes.
Komunistai moke 😆😅😅
Ka jie moke dek skersa, nrs jiems tikejo visiski pridurkai.
Protingi ziurejo kaip jie gyvena.
O broliškai geriausiai gyvent JAV. Pvz., jeigu man kas nors uzpjauna sinkvezimi gatveje ir tai mate kitas sunkvezimio vairuotuojas – jis pats prieina ir duoda mobiliako numeri: as maciau, kaip jis tycia tau kelia uzkirto. Bus teismas – skambyk.Ateisiu liudyti.
Paprastai to pakanka, kad avarijos sukelejas net nebandytu kelt ant taves uodega. Ir odos spalva visiskas dzyn: eina ir negrai baltiesiems liudyti ir atvirksciai.
Ar kas tokius atvejis zinote komunistu or tautynyku valdomoje Lietuvoje? JAV tai IPRASTA. Neateiti liudyti skaitosi zapadlo pagal nerasytus istatymus.
Todel JAV – jega, o Lietuva…na patys zinote😄😄😄
Pavydekite.

tu ne man aiškink

O tiems kas iki šiol nekenčia Landsbergio, nes tas matote sugriovė, išdraskė mūsų gražų gyvenimą prie ruso. Jis man aiškina

blue yellow zov marinie

..timuras ir jo burys…..

Dzeikas

Visokie piz*ukai patriotai keikia ir kaltina Dedule der kapitalizmo ydu ant Lietuvos. Ir as ji keikiu. Ar tai reiskia, kad as litewskas naciukas? Jokiu budu: Naciukai keikia Dedule, nes jie negali pakęst laisves. Litewski patriotai esme vergai. As Dedule keikiu ir kaltinu, kad jis suteike laisvos rinkos ekonomikai Lietuvoje žveries ir netiesos aureole. Dedules didziule kalte yra , kad NT tapo kilnojamu, kad nepotizmas ir protekcionizmas irgi tapo norma Lietuvoje. Ar jis grojo pirmu smuiku tame? Ne,tai butu buve ir be jo pastangu. Bet jeigu jis ir nebutu kovojes su nepotizmu, o toesiog viso labo nedalyvautu tame – Dedule butu laikomas lohu kuris pernelyg durnas kad tureti daugiau negu teokia prezidentine pensija. Ir ko gero jau butu kojas pakrates. Bet… Skaityti daugiau »

Dzeikas

I Lietuva plūsta ukrainieciai , kurie realiai bega nuo karo ir kurie, skirtingsi nuo gudu ir ypač rusu savo valdzios nesudievina. Kai Janukovičius ienas ne ten pasuko – mikliai nuleke nuo sosto.
Kitas dalykas , kad syki Ukraina kaunasi su isibroveliais tokie na pabegeliai cia likti turi tik NEŠAUKIAMOJO statuso.T.y. jeigu UA ambasada papraso tokie piercai turi buti deportuojami. Dezertyru laikyt nereikia.

šviesuomenės

labai labai nedaug, tautos tik likučiai, o liaudžiai nusispjauti ant visko

blue yellow zov marinie

…liko….banduomene…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Plėšikų sąraše esantis Vytautas Radžvilas, dabar, dar ir Lietuvos priešų sąraše, kai yra išvien su 30 metų seime siautėjančiais Lietuvą naikinančiais Tautą skurdinančiais 8-ių antikonstitucinių seimų suskiais seimagyviais.
Rašinėlių mėgėjas Vytautas Radžvilas rašo apie bemaž viską, bet nutyli (ignoruoja) svarbiausias problemas: apie antikonstitucinį seimo rinkimų įstatymą bei antikonstituciniu būdu pakeistą 47 konstitucijos straipsnį.
_______________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų antikonstitucinio (krikščioniško nelegitimaus) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių okupantui putkinui naudingų Lietuvos priešų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2024 vasario 11

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
vienu sakiniu

kadangi žmonių Žemėje nenumaldomai daugėja, po milijardą kas 13 metų, ir dauguma prieauglio gimsta didžiausio pasaulinio skurdo regionuose, darosi aišku kaip 2×2 kad dauguma iš 8 dabartinių milijardų NIEKAIP negali patekti į vidurinę klasę, nes tas reikštų milžinišką bendrą vartojimo ir gamybos augimą, jau dabar nesuderinamą su planetos resursais ir ilgalaikiais pačios žmonijos .interesais

Po milijardierių kas 30 valandų

Bilijonierių vidurinis,aukštai visiems iškeltas rankos pirštas vidutinei,žemai ir žemiausiai pasaulio klasei.Kai per covidą kas 30 valandų atsirasdavo naujas bilijonierius,farmacininkų išdygo 40 naujų milijardierių,kai 1,1% pasaulio pupuliacijos laiko pusę pasaulio turtų.Tai tavo bilijonierių ,” žemės gelbėtojų” propagandistinio atstovo apie tai,kaip” visiems išteklių neužteks”,ir reikia užprogramuoti karus ir plandemijas pasaulio vargšams pamažinti ir vidurinei klasei paverčiant juos vargšais,laikyti visus po bilijonierių padu;ta tavo „žemės gelbėtojo” nuo žmonių propaganda aiškiai matoma,tad gali čia nebevaidinti ir nebeverkti „žemės gelbėtojo” krokodilo ašaromis vargšas ligoni beviltiškai įtikėjęs bilijonierių ,žemės gelbėtojų propaganda,jog visiems išteklių neužteks,žemė „miršta”..

milijardieriai kalti dėl žmonių pasidauginimo

Milijardieriai patys nedaug vartoja, nes ir milijardierių nedaug Milijardierių žala kitur – jie organizuoja milijardų žmonių aprūpinimą maistu ir kt, ir iš to uždirba ir krauna sau milijardus. Dėl ko jiems kuo žmonių Žemėje daugiau, tuo geriau. Kuomet kvailai besidauginanti žmonija ritasi į pražūtį , nes su milijardierių pagalba vartoja ir gyvena dar negimusių žmonių sąskaita. Tačiau kalbėti apie tai uždrausta, nes jei žmonių Žemėje sumažėtų iki ekologinės normos atitinkamai sumažėtų milijardierių pelnai

GOJUS

Visų bėdų priežastys yra godumas, kvailumas ir bailumas. Bailumas yra godumo išvestinė, nes bailumas yra baimė prarasti tai, ką turi.
Žmonija beveik nesigina, nepakankamai ginasi nuo „verslo ryklių” ir nuo jų stalo trupinius rankiojančio aptarnaujančio personalo.
Pažiūrėkite į 1992 m. įsigalėjusią „naują” konstituciją, į nepadarytą liustraciją, prichvatizaciją. Tai godumo, kvailumo ir bailumo kūrinija.

Dzeikas

Gujui:
Jobšikmatj, kai Maskvos vietininkai buvo nujunkyti nuo tautos papo juk tokios galimybes atsirado Maskvos parankiniams: Nušokai nuo Maskvos penio ir tiesiai ,šaškiu terminais, i damkes.
Aisku baime atsirado, nes budamas taip arti nuo palaimos kai nix nieko nedarai, tik lochus pakvailini, tarp saves sukiršini , ir gyveni kaip inkstas taukuose. 90-aisiais vaščie faina buvo, atvaziuoji baltu , 10 metu senumo mersu i kalabybiski koki, kaimai iš trobu išlenda, žiuri kaip i pusdievi. Visos mergos tavo, nesvarbu kad urodas, tik mirktelk.
O tu siulai nebijoti šito prarast. Kyba nelietuvis kad toks durnas? Ir kam tada nepriklausomybe???

Paskutinį kartą redagavo 19 dienų prieš Dzeikas
blue yellow zov marinie

…durniams nepriklausomybes nereik….todel jos ir neturim.

?????

kyba žydas kad toks protingas?

Dzeikas

Lietuvoje baltam mersui buciau 20 metu taupes(1995 m turejau $250 atlyginima). O dirbdamas zydui galejau nusipirkt po 3 metu. Tik nusiprkau ne mersa, o maza sinkvezimi.
Tarp protingu gyvenant ir visiskam durniui varzteliai ima galvoj suktis.

va taip

Kol Rusijoje nebuvo verslo ryklių, tol SSSR kasmet pirkosi 50milijonų tonų grūdų pas verslo ryklius užsienyje. Dabar Rusija giriasi kad yra didžiausia grūdų eksportuotoja pasaulyje. Kaip manai, kam rusai turi dėkoti? Gal fermeriui Putinui? O gal vis tik fermeriui Gaidarui, paleidusiam nuo grandinės rusiškus verslo ryklius

taip va

TSRS laikais TSRS už dyką ” draugams” dalino, kone pusę pasaulio šerdama. Kai nustojo šerti pasikeitus santvarkai tie patys kiekiai papuolė į rinką ir pinigais sugrįžo į TSRS laikų specialistų – Putino laikų fermerių kišenes. Kam dėkoti? – Degeneratui dėmėtąjam.

nieko naujo

budizme kančių priežastys yra arba godumas arba neišmanymas

prisirišimas

prisirišimas yra kančių priežastis

švabs

taip laikyt. Nieko neturėsit ir būsit laimingi – prisirišinas nelaimė, laimė – benamystė, bepinigystė, bešeimystė, bevaikystė, bemašinystė, …. bęęęęęęęęę

Prašalietis

Jei Sinicai su Radžvilu dar yra tik „Neofeodalizmo atėjimas“- „Amerikoje, bet ir didžiojoje išsivysčiusio pasaulio dalyje vidurinė klasė mažėja ir formuojasi nauja, hierarchinė visuomenė. „, tai daug kur „pirmaujančioje” Lietuvoje ir neofeodalizmas buvo „parneštas” iš karto po 1991-ųjų privatizacijų.. Profesionalūs komunistiniai ir sąjūdiniai KGB-istiniai veikėjai ir su jais susiję pusiau kriminaliniai ir kriminaliniai elementai darėsi „elitas”, kai tuo tarpu privatizuojamose, bankrotinamose, perperkamose… įmonėse dirbantieji laukė po kelis mėnesius savo uždirbtų varganų algų, jie badavo prie gamyklų, blokavo produkcijos išvežimą.. Vieni nieko negaudavo, kiti galų gale gaudavo „atlyginimus” dalį pinigais dalį gamyklos produkcija (Šiaulių dviračių gamykla duodavo dviratį…, Panevežio „Ekranas” televizorių…, kuriuos „atlyginimų” gavėjai svajodavo kam nors parduoti…) Daug negaunančių atlyginimų žmonių išeidavo iš darbo, masiškai darėsi turgų „verslininkais”, kurie vyko su… Skaityti daugiau »

o ko pats norėjai?

O ko tu tikėjaisi po 50 metų (kitur 70) trukusio komunistinio eksperimento su žmonėmis ? Kad prasidės gyvenimas kaip Švedijoje? O atleisk, kaip žmonės galėjo užsidirbti geresniam gyvenimui , nebūtinai švediškam, kada SSSR sužlugo dėl didėjančio ūkio atsilikimo, pasibaigusio bankrotu ir suirute visoje SSSR? Po bankroto turi būti sunku ir buvo sunku. Visose 15 SSSR respublikų,.ne vien Lietuvoje. Bet vis tik ne taip sunku kaip buvo kada komunistai organizavo tyčinį kapitalistinio ūkio sugriovimą . Ne šiaip sau, bet dėl šviesios komunistinės ateities.

Prašalietis

Kartoji nuvalkiotas gorabačiovinės perestroijkos pagimdytas „tautinių” komunistų ir sąjūdinių KGB-istų be jokių konkrečių faktų, duomenų pateikimo nuvalkiotas propagandines tarpusavyje prieštaraujančias frazes.. Priminsiu, kad Gorbačiovinės perestroijkos žlugdomas SSSR „ūkis” 1990 metais turbūt davė BVP 17 proc. viso pasaulio BVP (šiandiena JAV BVP yra 17-20 proc. pasaulio BVP, valstybinė skola 32 trilijonai dolerių, tokio įsiskolinimo TSRS net nesapnavo). Pasidomėk ko ir kiek kokiais kriziniais 1988-1989 metais Lietuvoje gamino pramonė, žemės ūkis… 1989-1990 metais Lietuvoje žmogus vidutiniškai valgė 82 kg mėso per metus… „Tautiniai” komunistiniai ir KGB-sąjūdiniai veikėjai mitinguose žmonėms nepasakojo apie suirutę ir žlugusį ūkį, o pasakojo, kad „nešersim” Rusijos, savo gausią daugybės pramonės ir žemės ūkio įmonių produkciją pardavinėsim 400 milijonų turinčiai Europai… Kaip ir „kiškio sapnai” koks SSSR ūkis buvo… Skaityti daugiau »

su kuo ir sveikinu

būna šiaip propaganda, įžūli propaganda ir pagaliau komunistinė propaganda ir agitacija

blue yellow zov marinie

…..ir buna….PRASALIEIOITIS……

Prašalietis

Lansberginiame durnių laive, kaip ir kitur, komunistinės propagandos neteko girdėti jau daugiau kaip 30 metų. Nors vietos „protingi” durniai išgirdę nepatinkantį išsireiškimą skuba pavadinti „melu, komunistine propaganda”, nes jiems ausyse suskamba kaip – „visa valdžia darbininkų ir valstiečių taryboms, gamyklos ir gamybos priemonės liaudžiai, darbo žmonių išnaudojimui „ne”, ateina genijai ir vėl išnyksta atėjo Leninas(Lansberis Vycka) visiems laikams; kapitalistus, kurie neatiduoda gamyklų į gūlagus… Kaip ir Lansberginiame durnių laive po 1990 atsirado „tautinis elitas”, o visi kiti – kompleksuoti runkeliai (tipinis pavyzdys nerandantis kur save lansberginiame durnių laive realizuoti „geltonai mėlynas marinatas), kurdupeliai, šunauja, vatnykai, eurovatnykai, į laisvę paleisti puskvailiai, beviltiški idiotai (sala ukraini, hemarojams sala-duosim ruskiui garo).. tarpusavyje 30 metų besiaiškinantys, kuris yra iš jų „protingesnis” durnius, kuris geriau… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…tau butu neprosal atsivesint tam gulage…mikliai i prota ateitum..sapnuojantis besmegeni.

nereikės skaityti daugiau

vietoje rašęs „landsberginis durnių laivas” rašyk sutrumpintai lbdl arba ldl . Mes suprasime, o tavo rašinys sutrumpės tiek kad sutilps be pratęsimo.

GOJUS

Neatsimenu nei aš jokio ekonominio SSSR kracho. 1987-1990 dar nedirbau, mokiausi, pragyvenimo lygio smukimo nepastebėjau. Gal kažkur vierchuškose balansai ir nesueidavo, bet pragyvenimo lygyje nieko nesijautė, kainos buvo stabilios.

matote AŠ nepastebėjau

Bet tikra tiesa kad Kremliuje sėdintys ir žinantys bendrą valstybė padėtį valdovai matė anksčiau ir toliau, negu eilinis pilietis. Kuris apie gyvenimą komunizmą statančioje taikos tvirtovėje sprendė pagal nuolatinį mėsos trūkumą parduotuvėje. Nes duonos, dėkui Partijai, užteko, nes komunizmo tvirtovė kasmet pas kapitalistus už auksą pirkdavo 50 milijonų tonų grūdų. O pats gal ir mėsos trūkumo nepastebėjai? Ką gi, Lietuva garsėjo visame SSSR tuo kad joje mėsos ir pieno ir sūrio buvo „kaip Vakaruose”, t.y per daug, išalkusių rusų supratimu

Meluok mielasai sau pačiam į valias

O ką būtų davęs SSSR,Maskvos ūkis be Lietuvos ir kitų prievarta Maskvos melžiamų karvių,gal kokius 7%,.Jei ne žemės ištekliai maskvėnai gyventų,kaip kokie čiukčios jurtose.Ir dar su tiek rusėnų žemės,ir žemės išteklių,tai jie turėtų 40%viso pasaulio ekonomikos turėti,bet vis tie vagių,tinginių,žulikų genai išlenda,kai šuo ant šieno nei patys tvarkosi,nei kitiems aplinkui leidžia.

47
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top