Kodėl taip norima apkaltinti nekaltus?

Spalio 17-ąją klaipėdiečiai rinkosi į Atgimimo aikštę pasakyti, kad jau praėjo 29 mėnesiai nuo gėdingiausio valdžios poelgio su savo piliečiais – smurto prieš tiesos ir teisingumo siekusius piliečius.

Kaip per tuos 29 mėnesius pasikeitė mergaitės ir jos mamos, senelių ir piliečių suvokimas apie 2012 m. gegužės 17 d. įvykius?

Mergaitės niekas negali pamatyti, seneliams uždrausta ją aplankyti. Kai mergaitė gyveno pas senelius, su dukra galėjo susitikti ir motina, ir vaikų teisių darbuotojos.

Nematoma yra ir Laimutė Stankūnaitė – šią savaitę paskelbta, jog ji taip pasikeitusi, kad gatvėje jos ir nepažintume. O gal jos tiesiog nebėra?

Žiniasklaida paslaugiai praneša ne tik šią naujieną, ji kažkodėl siekia įtikinti, jog mergaitei nusikalto ne kas kita, o ją užauginę seneliai.

Ką mums, piliečiams, stebintiems susidorojimą su Garliavos įvykių liudytojais pasitelkus teisėtvarką, manyti? Juk jei būtume teisinė valstybė, niekas nekaltų žmonių nedarytų nusikaltėliais.

Bet ar užtenka tik konstatuoti, kad šiandien gyvename neteisinėje, padorumą, tiesą sutrypusioje šalyje?

Ne. Ir dar kartą ne.

Dėl to ir turime ateiti, dėl to ir turime stovėti ir mintimis prašyti atleidimo ne tik Deimantės ir jos senelių, bet ir nekaltai tampomų po teismus piliečių, visų, kurie verčiami nusikaltėliais vien dėl to, kad neliko abejingi vaiko skausmui.

Nuotraukos – autorės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Anikė

Kas gali būt baisiau už smurtą,melą,patyčias?..Vaikų grobimą.
(Net paaugliai nemato galimybės Lietuvoj gyventi ir renkas mirtį)
Kodėl savoj valstybėj valdžios drakonams tapom priešais?
Mus šmeižia,apvaginėja,valdžiažmogių palaiminti,visi,kas tik netingi
Ir turi „stogą”,ten aukštai,kurie geriau gyventi nusipelnė.
Ši siurbėlių bedvasių masė įžūlėja…Kas juos sudrausmint gali?
Niekas,,,Žmonių problemos ir vargai vagims,plėšikams neįdomūs.
Kur gauti pinigų,kaip dar jų prasimanyti,kokių dar mokesčių įvedus,
Ką dar galėtų Lietuvoj parduoti-štai kas godžius parazitus kamuoja.

Stiprybės,sveikatos ir ištvermės Klaipėdos šviesuoliams.

Tadas

Reikalas senas,kaip pasaulis,norima apkaltinti nekaltus,kad išteisinti kaltus.

Ula

Pažiūrėjus į abejingai praeinančius pro tuos su plakatais stovinčius garbingus klaipėdiečius ar Daukanto aikštėje rašančius TIESOS ieškotojus,galvoju, iš kur toje skausmo ir ašarų Lietuvoje atsirado tiek daug bejausmių,beširdžių vaiko ašaroms, vaiko paklaikusiam klyksmui, žmonių? Nejau tie žmonės,apraizgyti abejingumo maurais,tiki pasakomis apie laimingą mergaitę, paslėptą nuo artimųjų? Kur šiandien dingo į seimą įlindęs Vasiliauskas,prieš rinkimus visur lydėjęs Venckienę ir ,neva, piktinęsis gegužės 17d. pogromu? Kur dingo tiesos šauklys Patackas? Kur dingo per vaiko ašaras patekęs į sąrašus, Venckienės vietoje atėjęs seiman Brundza? Kur yra dingę visokios zvonkės, bunkės,jackės,….auginančios savo vaikus, anūkus?Kodėl jiems visiems yra svetimas kito vaiko skausmas? Ar jie nepagalvoja, kaip jaustųsi jų vaikelis,gyvendamas kalėjime, kaukėtų pabaisų apsuptyje, vien todėl, kad to nori kai kurie dėdės? Ar dar yra pasaulyje… Skaityti daugiau »

Daina

Tai Klaipėdoje tik tiek Tiesos ieškotojų? Tik tie keli neabejingi šiam melo viešpatavimui? Tik tiek drąsuolių? O visi kiti mano, kad jų nepalies melu pakinkytos vežėčios traiškančios nekaltus žmones? Neteks ilgai laukti…

galiu tik pakartoti Ula -

po kiekvienu zodziu pasirasau. Tikiu, kad daugiau baimes, ne abejingumo. Zmones ibauginami policininku savivale, teismu neteisingumu ir t.t. Kaip prie caro arba diktatorystes isisiautejimo pradzia. ir kokie proteliai balsavo uz Grybe???

Kodėl, kodėl,

ogi todėl kai nori išsisukti nuo atsakomybės nusikaltėlis jis kaltina kitus. Tai aksioma.

pensininkas

Pasiklausykite Arvydo Bruniaus dainos – Prezidente, kur Deimantė.
http://www.youtube.com/watch?v=eeSt4RMBaYk&list=UUYxzSuqYWbLqGNtQZ1AmSNg

Gal toks atsakymas Ulai:

Stai Salaseviciute pakeite nuomone,kai i ja,pasirodo,buvo pasikesinta.Gyvent tai norisi…

wert

Didziausia pagarba siems zmonems ,kurie susirenka ,kad pamyneti ta baisu ryta ,kai buvo isnesta prievarta GARLIAVOS MERGAITE.

paziurekite

Atsiverte Drasiauskelias i moteriske su pirstinem ir dar viena tokia vistgaidi…

Svarbiausia tikėti

savimi.tuo,ką darai.

Arne

su pagarba aktyviesiems piliečiams; melui augti padedame mes patys – abejingumu, tinguliu galvoti, dalyvauti.

vilte

Kodel, kodel…visi juk zinome atsakyma .Reikia su situ klausimu susirinkti prie Prezidenturos 100000 pilieciu ir tik tada gal…gausime atsakyma , Tiesos . lt jie neskaito …

Įdomiausia,

kad visi pamiršo, o gal jau bijo prisiminti Sąjūdį, kaip savotišką šluotą ir jos pagalba mėgino apsišluoti nors dalinai ir pavyko, bet didžiausios šiukšlės liko,o gyvenimo vėjui nešant už jų užsikabindavo ir smulkesnės. Štai per 25 metus jau turime tokį sąvartyną, kokio dar niekas neregėjo, o dabar jame atkapstyti nieko neįmanoma ,neleidžiama arba nenorima. Na , dar kai kas ir mėgintų šį bei tą atkapstyti , bet tvoros neleidžia , ne netos kur nuo šernų, bet sudėtingesnės, piniginės tvoros,kurias įveikti retam pasiseka ,o valdžios tvoros paprastam įveikti nėra visai galimybių, nes seka viena už kitą aukštesnė. Tad už tvoros , bet kurios, kiekvienas sulauks geriausiu atveju tik trijų pirštų kombinacijos.

uenns

appeal growth tandem first step information check credit score for free connection recent companies

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top