Kopenhaga: protestuodami prieš „skiepų pasus“ danai išėjo į gatves

Vasario 7 dienos vakarą, protestuodami prieš Danijos Vyriausybės ketinimus įvesti elektroninius skiepų pasus, danai surengė demonstraciją, remdamasis RT/Ruptly praneša portalas friatider.se.

Demonstraciją organizavusi grupė „Vyrai juodais drabužiais“ jau kuris laikas kritikuoja Danijos Vyriausybės veiksmus per epidemiją, ypač daug kritikos sulaukė planuojamas įvesti skaitmeninis „skiepų pasas“ asmenims, kurie leidosi paskiepijami nuo Covid-19.

Toks pasas praktiškai reiškia, kad ir kiti bus verčiami vakcinuotis, pavyzdžiui, kad galėtų keliauti. Be to, svarstoma skiepų paso reikalati ir iš norinčių apsilankyti restorane ar pramoginiame renginyje.

Nuotraukose, kurias publikavo „Ekstrabladet“), matyti, kad žygiuodami Kopenhagos gatvėmis demonstrantai nešėsi ne tik fakelus ar bengališkąsias ugneles, bet ir Danijos ministrės pirmininkės Mette Frederiksen portretus, kuriuose ji pavaizduota kaip Šiaurės Korėjos diktatorius Kim Jong-Uno.

Prieš dvi savaites per panašią demonstraciją buvo sudeginta premjerę M. Frederiksen vaizduojanti lėlė. Tada suimti du asmenys buvo apkaltinti grasinus ministrei pirmininkei, rašė Yle.

Pagal užsienio spaudą parengė Daiva Jakubonienė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mūsų

valdžia pataikauja stambiam verslui.Neuždaro skrydžių į kitas šalis,kaip Latvija,kad turtingieji galėtų vartytis Tenerifėje,užtat smulkieji verslinininkai negali net į kaimyninį rajoną nuvažiuoti.Kadangi konservatoriai labai skūpūs,tai smulkiesiems verslams nedidina paramos .O reikėtų išmokų bent iki 500 eurų per mėnesį,jei jau neleidžia dibti.

Tvankstas

Lietuvos valdžia labai griežtai vadovaujasi gaunamomis instrukcijomis iš Pasaulio Premjero per Pasaulio Banką – šis skiria antsnukius, karantinus, skiepus, skiepų pasus,…

stasys

O kaip Lietuvoje bus ? Vakcinacija ne panacėja problemai spręsti, o jei leisti ir toliau elgtis ‘valstietiskai’ po sio karantino gali sekti ir trečias, ketvirtas ir t.t. Mėnesį dirbam du atostogaujam ir vėl mėnesį dirbam iki sekančio..Atrodo ta pandemija turėtų džiaugtis visokio plauko kovotojai su globalizmu ar seip mėgstantis pažvejoti naivuoliu ‘tvankstai’ ..bet juk populizmas neuždirba realios duonos žmogui ir čia statistika negailestinga ,jei nenuspresime kaip valdyti ta krize teks tvarkytis pašalpas o didžioji dalis smulkaus verslo pasitrauks į šešėlį ir atsikartos 2009 metu nuopolis. Suderinti viešą interesą sudėtinga su poreikiais ir tokiu problemu sprendimuose pirmauja autokratines visuomenės . Lietuva tokia tapti nesiekia ,bet ir neigti negali poreikio išmokti efektyviai valdyti tokias krizes . Ta krizė iššūkis ir valstybei bei… Skaityti daugiau »

Rasa

O skiepyti jaunus žmonės ar išvis reikia…Juk jie lengvai perserga, įgauna imunitetą ir tiek. Jiems Covidas, taps kaip gripas. Argi visi puola skiepytis nuo gripo? O anksčiau ir skiepų nuo jo nebuvo. Kodėl medikai tyli??? Kokia jų nuomonė.

stasys

Skiepyti (gražus žodis), būtina tuos kurie kelia didžiausią rizika platinant lyga, tai yra aktyvus žmonės .Tokie žmones turi daugiausiai fizinu kontaktų ..Pavieniai atvejai nėra tokie pavojingi . Skiepas ne vaistas .

Kodėl

niekas nekalba apie GYDYMĄ, kodėl tik apie vakcinaciją? Ligos juk gydomos. Ir kam tas kalėjimo režimas? Ar ne geriau, jei dalis žmonių persirgs ir įgis natūralų imunitetą? Kita dalis niekada ir nesusirgs. Pragyvenau jau nemažai metelių, bet gripu sirgau tik dukart gyvenime, nors niekada nesiskiepijau. O juk gripas kartojasi kasmet. Manau, kad ir covidas, jei jau atsirado, kartosis kasmet, bent kurį laiką. Tai ką dabar? Skiepytis keturis kartus per metus net nežinant, kokia to covido atmaina ateis? Ir toliau silpninti natūralų imunitetą? O kodėl apie GYDYMĄ paskutinį kartą kalbėta tik prieš kokius metus? Bet čia geras verslas: visus prigąsdinti, kad skiepytųsi brangiomis ir turbūt neefektyviomis vakcinomis, paskui gydyti to vakcinavimo pasekmes, paskui vėl vakcinuoti nuo naujos atmainos… Taip ir nusivakcinuosim.

jau greitai

Neabejoju greit visi komentarai baigsis. Visi ne taip parašę bus baudžiami didelėm baudom ir kišami į kalėjimus. Bus ivesta visuotinė kontrolės ir sekimo sistema, kiekvienas “ne taip” pasakęs ir parašęs bus įtrauktas į juoduosius sarašus ir visur persekiojamas. Ir ypač nukentės tie, kam nepatinka karantininiai ribojimai. Su tokiais bus susidorojama negailestingai. Taip kad dar galit išliet širdį ir parašinet kas nepatinka, kas vyksta negero. Greit teks išmokt prikąst liežuvi, arba atsidurt šiuolaikinio europietiško nkvd rūsiuose.

ah1

šiaip tai nieko naujo, bo visokiausie svieto perėjūnai nuo seno žinoma kad vaidina užkrečiamų ligų nešiotojų vaidmenį, o ir vykdami į kai kurias šalis ir dabar privalo skiepytis. Taip kad varai iš ES skiepykis, atvarai į ES skiepykis – būtų buvę ES sienos uždarytos kaip TSRS laikais TSRS tai nebūtų nei viruso kiniško ir „triznos”, prie ruso tai tvarka buvo ant sienų ne taip kaip dabar ES

Švedija,

kuri nepasidavė masinei psichozei ir neįvedė konclagerio režimo, padarė didelę klaidą, leisdama įvežti į šalį faizervakciną. Naujienos praneša, – jau 55 švedai „nuvakcinuoti”.

Pasirašyk peticiją

Žmonės Europoje platina šią peticiją. Norintys pritarti jai gali pasirašyti ir išsiųsti draugams. Peticijoje kviečiama sustabdyti paniką, nes ji gali padaryti nepataisomą žalą žmonėms. Peticijoje kviečiamos vyriausybės nekelti panikos, nes tai daugeliu atveju yra tik tamsaus verslo interesas. Pasirašyti štai čia: https://citizengo.org/ru/183028-prekratit-paniku?m=6&utm;_campaign=&tcid=83070343&fb=0&nid=183028

stasys

Nereikia platinti triznos skiepų politikai . ‘trumpizmo’ problema pasauliui paliko kur kas daugiau vienos pandemijos. Galios žaidimai , tvarkant pandemija, labai nuskurdino Europos projeka ir paverte jį savotišku daugiabučių kuriame asm. nuosavybė persipina su bendrijos ir tam tikrais momentais tampa sunku išskirti jos privalumus lyginant su kitomis alternatyvomis . Tomis problemomis kaltinu D.Trump ir jo neatsakingą požiūrį į lideriste .Projektas Ameriką svarbiausią davė vaisius ir subrandino pasekmes kurioms pašalinti reikės ilgų metų ,didelių pinigų ir labai sudėtingos politikos vakarams . Pandemija įsriskino vakarų demokratijos trūkumus ir nepasiūlė namais nieko ,.. tik tai kas nuvalkiota jau daugybę metų .. posakiais .skaldai ir valdai .

Vakcinacijos Izraelyje paradoksas

Vakcinacijos Izraelyje paradoksas: kuo daugiau paskiepijama, tuo daugiau užsikrėtusių ir mirčių –
lebionka.blogspot.com/2021/02/vakcinacijos-izraelyje-paradoksas-kuo.html

štaziui

stazele, kartoju – tavo smegenis išėdė spermotoksikozė. Šitiek šeimininkų aptarnauji – esi verta „darbo pirmūnės” vardo. Bet komentarų neberašyk. Tavo pašaukimas kitoje srityje. Taigi, griebi prezervatyvus, apsivynioji jais kaip kulkosvaidžio šovinių juostomis ir, pasikėlusi sijoną, bėgte aptarnauti šeimininkų. O ne „komentarus” rašinėti.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top