Lidžita Kolosauskaitė. Laisvę dozėms!

Tie, kas mano, kad laisvę jau „išsipirko“, neskubėkite slėpti peties.

Ispaniškasis COVID pasas su žymomis 8 dozėms. Ir čia tik pradžia. Ir tik nuo COVID’o.

Galas žino, kokios dar mirtinai pavojingos ligos užpuls planetą ir nuo ko dar reikės pasiskiepyti, kad įleistų į parduotuvę.

Laisvė dozėms!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
hmm..

ar sios zinutes is socialiniu tinklu?

hmm..

beje, feisbuke specialiai lietuviams platinamas virusas Sabonio vardu, zinokit.
kur ziuri musu NT technologai?

Žodžio laisvė...

Kam trūksta narkotiškų dozių , tiems perleidžiu savo neištirtų iki galo dozių nuo tariamos politinės negalios.

habilitās

ES komisija su „vakcinos“ gamintojais sudarė sutartis iki 2024 metų, pagal kurias kiekvienam suaugusiam ES gyventojui tenka 8 dozės substancijos, tai kodėl reikėtų stebėtis, kad Europos baudžiauninko pase yra – „Dosi 8“. Kiek žinau, kai ligoniui skiria morfijų, tai saugiomis laikomos 6 dozės, o čia pati ES pasirūpino savo gyventojui „gerove“ – 8 dozės garantuotos nemokamai, kaip pas tikrus narkodylerius, o jau paskui… Jei tiesa, ką rašo ir rodo medicininiai leidiniai ir tikrai yra sukurtos nano biotechnologijos, kurios leidžia padidinti žmogaus smegenų veiklos aktyvumą kartais ir kontroliuoti siunčiamus signalus į įvairius žmogaus organus, leidžiančius kontroliuoti tų organų ląstelių veiklą, dėl ko žmogaus galimybės tiek protinės, tiek fizinės padidėja kartais, tame tarpe, ir gyvenimo trukmė, tada aišku, kad bus reikalingi paklusnus… Skaityti daugiau »

Kis

milijardiniai geseftai,nieko asmeniskai-tai tik babkes.

nieko stebėtino

Modernos apyvarta praeitais metais 67 milijonai, šiais metais tik įpusėjus jau 4 milijardai $ , akcijos pakilo 300 procentų.

ah1

badys kol užbadys – na koks organizmas atlaikys 8 grafeno oksido dozes?

O.G

Svarbiausia, kad likusieji suprastu, kad jų kūnas priklauso tik jiems, o ne eksperimentinėms vakcinoms, kurias reikia vadinti nuodais. Tik žinau, kas galvoja kairės pusės galvos smegenimis, jiems iš šios matricos ištrūkti nepasiseks, nes yra moteriškos arba vaidinamos mėnulio – reptiloidinės smegenys. Todėl kai būna mėnulio pilnatis, daugiausia būna savižudybių ir psichinių susirgimų. Linkiu visiems stiprybės prieš šią mafiją, kuri nesupranta (tikrai žino ką daro), kad dalyvauja žmonių žudyme. Šis ruduo bus paskutinis jiems, nes pinigų gobšumas juos pražudys.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top