Lietuvos Respublikai – 25-eri. D.Grybauskaitė: „Kovo 11-ąją nebuvau aktyvi visuomenės veikėja“

Valstybės nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio išvakarėse LRT televizijai duotame interviu apžvelgdama nepriklausomos Lietuvos nueitą kelią, šalies vadovė Dalia Grybauskaitė patikino nesigailinti dėl nieko.

Pirmadienį paskelbtame interviu ji pripažino, jog prieš 25-erius metus ji nebuvusi aktyviai nepriklausomybę gynusiųjų gretose – jos teigimu, taip nutikę dėl „šeimyninių aplinkybių“.

„Kovo 11-ąją nebuvau aktyvi visuomenės veikėja. Iš tiesų, taip jau atsitiko, kad, matyt, šeimoje ne viskas kalbama atvirai, matyt, buvo kai kas slepiama. Aš tiktai po nepriklausomybės sužinojau, kad mano senelis buvo ištremtas į Sibirą, tik po nepriklausomybės sužinojau, kad tėvelis bėgo iš milicijos mokyklos ir buvo vadintas dezertyru, taip pat buvo ištremtas. Aš tokių dalykų nežinojau. Taigi kiekvienas mes tam tikru laikotarpiu patenkame ten, kur patekome. Taip, nebuvau aktyvi, bet užtat dabar bandau atiduoti viską, ką galiu, valstybei ir jos žmonėms“, – tvirtino D.Grybauskaitė.

Deja, šalies vadovei pritrūko drąsos pripažinti, kad tuo metu ji buvusi visiškai kitoje barikadų pusėje – ji liko dirbti TSKP Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje ir po Kovo 11-osios. Dar daugiau – ji liko ten dirbti ir po 1990 m. kovo 25-osios, kada Mykolo Burokevičiaus vadovaujama LKP/TSKP drauge su TSRS kariškiais išmetė iš šių patalpų Vilniaus pedagoginį institutą ir joje įkūrė perversmininkų štabą.

Kada prezidentė nutraukė darbo santykius su TSKP Vilniaus aukštąja partine mokykla, vis dar paslaptis – kodėl?

Apie LR prezidentės D. Grybauskaitės anų laikų apsisprendimus daugiau skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Liudvikas Jakimavičius. Užuomarša „neužmirštuolė“

Liudvikas Jakimavičius. „Skiepų“ metastazės (I)

Liudvikas Jakimavičius. „Skiepų“ metastazės (II): D.Grybauskaitės studijų rebusai

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
šaunuolė Prezidentė

ne milijonais, bet milijardais Tėvynę myli:
– paskolos iš bankų už didelius procentus,
– dujų laivas už milijardą
– šildymas brangiausiomis pasaulyje dujomis ir t.t.
Ne vieną milijardą Prezidentės mamytės tautiečiai iš lietuviukų nulupo 🙂

Tupėti krūmuos -

nedidelė bėda,bet tautą paverst vergais bedvasiais,jau – nusikaltimas.Lietuva – ne jie,tai tik „besielės piktos vėlės”,kurios maitinasi mūsų,vaikų,senukų kančia ir ašarom.Nereikia man jų atgailos,nes ji nenuoširdi.Dabar jie švenčia.Kas beprikels Tautos vaikus,jų rankom pražudytus,nuskriaustus,istorijos šiukšlynan apsišaukėlių-vadukų nutrenktus?Būkit pasveikinti visi,kas drąsiai Laisvę gynėt,prieš tankus stoję krūtine.O kas dabar išduotą apiplėštą gimtą kraštą imtų ginti?Tikrai,ne ištikimos komunistų vėlės,tada ramiai ir saugiai snaudusios šeimos rate.Nejaugi į karą teks vėl eiti seniams,kurių širdy dar dega meilė savo kraštui ir jo žmonėms?”Vėlės” pakils,kad spruktų į rezidencijas, vilas ar jachtas šiltuos kraštuos,prie jūrų svetimų.Mes liksime su tais,kurie Pilėnus gynė,kurie šį kraštą kėlė iš pelenų,mes liksime su protėvių kapais,kurie čia šimtmečius gyveno,puošė kraštą,kalbą ir savo žemę gynė ne tik nuo priešų,bet ir nuo dvasios plikbajorių savų.Vaikus ir duoną jie… Skaityti daugiau »

Taip nebuvo aktyvi

Užtat dabar taip suaktyvėjo pajutusi runkelių palaikymą.

taip,tiesa

…D.Grybauskaitė: „Kovo 11-ąją nebuvau aktyvi visuomenės veikėja“…Tikra tiesa: nebuvai,nesi ir nebūsi tokia pozityviai aktyvia visuomenės veikėja kaip a.a.Jonas Žemaitis-Vytautas,A.Ramanauskas -Vanagas,A.Svarinskas,K.Čilinskas…

Raigerdas

Tikrai negaliu atsistebėti tiesos.lt redakcijos „genialiais” straipsniais. Viena ranka jie rašo straipsnius apie Bibliją, netgi ją cituoja arba net skiria ištisus straipsnius Biblijos aiškinimui, o kita ranka daro visiškai priešingai, nei tai parašyta Biblijoje. Nieko nebelieka daryti, kaip priminti „genijams” iš tiesos.lt redakcijos vieną vietą iš Biblijos: „Jėzus nuėjo į Alyvų kalną. Auštant jis vėl pasirodė šventykloje. Visi žmonės rinkosi prie jo, o jis atsisėdęs juos mokė. Tuomet Rašto aiškintojai ir fariziejai atvedė moterį, sugautą svetimaujant. Pastatė ją viduryje ir kreipėsi į jį: „Mokytojau, ši moteris buvo nutverta svetimaujant. Mozė mums Įstatyme yra liepęs tokias užmušti akmenimis. O tu ką pasakysi?“ Jie tai sakė, spęsdami jam pinkles, kad turėtų kuo apkaltinti. Bet Jėzus pasilenkęs ėmė pirštu rašyti ant žemės. Jiems… Skaityti daugiau »

to Reigardas

Ptezidente sake klaidu ji nedaro,kur taip biblijoje parasyta,nes gal nereik dirbti advokatu pas ,toki zmogu,kuris nedaro klaidu 😀 mano nuomone

Lindėjimas

po lapu.Kokia man iš to nauda,jei išlysiu?

Visiems lengva

veikti taikos metu.Tada po tankais lindo kaimo neapdairieji.Apdairusis kurmis…Lietuvi,mokykis apdairumo.

rename ištikimam dvaro pažui

Raigerdas >>> Raigrybas

Saugumiečiai

geriečiai?

Albas

Raigerdai, dalinai tu teisus. Žmogui galima atleisti paklydimus, bet jis pirmiausia turi pripažinti savo nuodėmes, čia gi nepanašu į nuoširdu įšpažinimą, man tai panašiau į išsisukinėjimą ir naujų „tiesų” brukimą. Jos tėvelis matot net iš milicijos pabėgo ir tremtiniu tapo, dar metai antri ir jis taps politkaliniu ir rezistentu (galimai ir Nr.1), gaus Vytauto Didžiojo Ordiną po mirties ir bus paskelbtas kaip faktinis kankinys už Lietuvos laivę….

VaidasVDS

Raigerdai,
na ką gi tu čia aiškini apie tai, ko pats nenutuoki.
Jėzus tiksliai žinojo, ką buvo sumąstę tie sąmokslininkai ir žinojo kiekvieno iš jų rolę. Jis tai ir atskleidė tiems sąmokslininkams tuose užrašuose. Nieko ten stebuklingo tuose užrašuose nebuvo. O tikrovėje vyras sutuoktinis išnaudojo (pardavinėjo) savo žmoną. Žmona iš esmės nuodėmės nedarė, nes pakluso savo kvailo ir bedvasio vyro valiai. Ir nei vienas sąmokslininkas nenorėjo, kad tai būtų atskleista, nes jie visi apie tai žinojo.
O tu jau čia, kad dediesi protinguoliu ir jau kad išmąstei paaiškinimą, kad galima būtų rašyti ir Raigerdišką Bibliją. Ar nenualpsti kartais nuo grožėjimosi savimi?

Antanas

Atgaila be prisipažinimo-ŠVENTVAGIŠKA IŠPAŽINTIS. O Šiuo atžvilgiu netgi vieša.Prezidentas M. A. Brazauskas kaip reikalauja sakramentų teikimas, atliko kelis kartus (kunigo paliudijimas teikusio sakramentus)išpažintį prieš mirtį ir priėmė Ligonių Sakramentą ir tai neleido įnešti į Katedrą per daug manau išsišokant vyskupui, kad jo išpažintis buvusi „bloga”? Vienu ir kitu atžvilgiu yra blogai. Melo išpažintis užsitraukia dar didesnę sąžinės bausmę (to šeimoje nemokė )? Kitu atžvilgiu buvo piktnaudžiaujama pykčiu prieš atgailą atlikusio Prezidento.

Raigerdas VaiduiVDS

Tas Vaidas aiškiai yra su nukrypimais protelyje. Vaikeli, matyt, esi pasmerktas taip ir netapti savimi per visą savo gyvenimą ir kalbėti ne savo vardu, o kažkokio Narcizo-Demono vardu. Biblijoje parašyta, kaip 2X2, šie Kristaus žodžiai:„Kas iš jūsų be nuodėmės, tegu pirmas sviedžia į ją akmenį“. VaidasVDS, apsimesdamas Biblijos „ŽINOVU”, ima ir pakoreguoja „netyčia” Kristaus pasakytus žodžius:”Žmona iš esmės nuodėmės nedarė”. Reiškia, pagal VaidąVDS, Kristus yra toks apykvailis žmogelis, kuris net nežino, kaip buvo iš tikrųjų, nes „Žmona iš esmės nuodėmės nedarė”, o Kristus tai vadina kažkodėl tai nuodėme. Na, VaidaiVDS, tu mane ne tik supykinai, bet tiesiog įsiutinai. Todėl nutariau parašyti komentarą apie tuos idiotus, kurie bet ką pasaulyje LYGINA SU SAVIMI IR PRIPAIŠO TAM ŽMOGUI, O DUOTU ATVEJU VaidasVDS… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Ponas Raigerdai, kada labai pykstate, gadinate savo sveikatą. Na ne pirmą kartą diskutuojame ir turėtumėt žinoti, kad aš savo žinias „semiu” iš Apreiškimo – Urantijos Knygos, kuri taiso Biblijoje padarytas klaidas, o kartu ir neteisingus Jėzaus išsireiškimus. Tad pagal Urantijos Knygą Jėzus pasakė būtent taip: ”Aš žinau apie tave; ir tikrai tavęs nesmerkiu. Eik savuoju keliu ir būk rami.” O štai, ponas, cituojate Bibliją ir pagal ją darote savo išvadas. Todėl, tik mano asmenine nuomone (Jums, pone, leidus), žmona iš esmės nuodėmės nedarė dėl jau anksčiau mano paminėtų aplinkybių. Esate, Raigerdai, labai nekultūringas, storžievis, ir turintis labai mažai meilės. Esate tiesiog nelaimingas žmogus. Užuojauta Jums. Ir suraskite pagaliau meilę, tai gyvenime svarbiausia. Gal tuomet net ir mes susikalbėsime, ir su… Skaityti daugiau »

Pagaliau

Po daugel metu suzinojome, kad ji tremtiniu vaikas? (Senelis ir tevelis). Kuo toliau, tuo idomiau.

Raigerdas VaiduiVDS

Suaugęs vaikeli, tau ne mano sveikata reikia rūpintis, o savo. Tau pirmiausia, reikia suprasti apie ką rašoma šioje pasakėčioje, o ne imtis tokių sudėtingų, kurių tu nesugebi suvokti: „Veidrody save pamačiusi, Beždžionė Bakst iš tyko Lokiui į pašonę: “Pažiūrėk, – ji sako: – mielas pone, Kas per baidyklė ši? Kaip ji kraipos? Kaip ji vaipos! Būčiau aš seniai nuleipus, Jei nors kiek į ją aš būčiau panaši! O jei tiesą pasakyčiau, Tai yra ir tarp manų sesyčių Kokios penkios, o gal šešios Į šią giltinę panašios, – Aš tuoj pirštais jas čia suskaityčiau.” – “Kam čia skaičiai ir tas vargas pirštam, Būt geriau, kad į save pažvelgti nepamirštum”, – Jai Lokys atsakė patylėjęs, Bet jo patarimas nudulkėjo vėjais”. Tu rašai… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Raigerdai,
Aš manu, kad Urantijos Knyga yra žymiai reikšmingesnis Apreiškimas negu Biblija. Tą nesunkiai galiu įrodyti tik tam, kas yra gerai susipažinęs ir su Urantijos Knyga ir su Biblija.
Tau aš nieko neįrodinėsiu, nes tai beveik beviltiška.
Tu neturi elementaraus padorumo, tad apie ką galima su tavimi kalbėti ir diskutuoti.
Tu negerbi kito nuomonės ir įsitikinimų.
Tavo grubus tonas rodo tavo kultūros spragas.
Apie tavo vaikiškus prasivardžiavimus man net nesinori rašyti, tai toks žemas lygis, kad žemiau pulti nelabai ir galima…

internauts -Raigerdui

čia tiesos vadovaukasi KGB majoro Marcinbkaus draugo Zigmo Vaišvilosir Rūtos Janutienės blevyzgomis. Tiek jau ilgai ji ten dirbo, kad pats Burokevičius jos nepamena niekaip. Ir Drižiaus klausinėjamas tik dvi seseris pionierių vadoves Grybauskaites įstengė prisiminti, kurios lydėjo vaikų namų auklėtinius emigruojant į Rusiją per karą.

Nepriklausomybė tada buvo tik žodžiu paskelbta. Ją atgaunam tik dabar. Tą p;ripažino ir NATO sekretoriaus padėjėjas vakar per Apvaliojo stalo susitikimą. Ir tai Grybauskaitės nuopelnas.
Darbais, o ne žodžiais ji Tėvynę myli.

internauts - Vaidui

tamstos nuomonė ir lieka tik nomonė. Urantija tavęs neišmokė atpažint Tiesos.

VaidasVDS

internautui,
na jau?
Va, tamsta, man vis tiek esate įtartinas, slidus toks:)

Raigrybas

Mano matrioška myli Tėvynę . Žydrai-ružavu būdu.

Raigerdas VaiduiVDS

VaidasVDS porina:”Aš manu, kad Urantijos Knyga yra žymiai reikšmingesnis Apreiškimas negu Biblija. Tą nesunkiai galiu įrodyti tik tam, kas yra gerai susipažinęs ir su Urantijos Knyga ir su Biblija”. Čia dar priporino:”Tu neturi elementaraus padorumo, tad apie ką galima su tavimi kalbėti ir diskutuoti. Tu negerbi kito nuomonės ir įsitikinimų. Tavo grubus tonas rodo tavo kultūros spragas. Apie tavo vaikiškus prasivardžiavimus man net nesinori rašyti, tai toks žemas lygis, kad žemiau pulti nelabai ir galima…”. Ir tai yra viskas, ką tu ten išstenėjai? Ir tam, kad parašyti šituos Didybės Manijos apsėsto žmogelio žodžius, tau reikėjo skaityti Bibliją ir Urantiją? O koks tavo rezultatas po perskaitytų šitų knygų? Kur vaisiai, VaidaiVDS? Tau atrodo, kad mano žemas lygis, bet kur tavo „aukšto… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Raigerdai,
ar tau su kuo nors gyvenime yra pavykę susikalbėti, kuomet tavo ir kito pašnekovo nuomonės skyrėsi, neskaitant tų, kurie nuo tavęs vienaip ar kitaip priklauso?

Raigerdas VaiduiVDS

VaidaiVDS, aš visada susikalbu su normaliais žmonėmis. Su jais neįmanoma nesusikalbėti, todėl, kad jie kalbėdami įvertina ne tik savo interesus, bet ir kito žmogaus interesus. Jie niekada nestatys savęs aukščiau savo pašnekovo ir jie žiūrės, kad pokalbis gautųsi abiems pusėms naudingas. Kad tau nekiltų abejonių, nes manimi tu vis vien netiki, kadangi esi susidaręs iškrypusią nuomonę apie mane, tai aš pateikiu Konfucijaus žodžius, kuris šiuo atžvilgiu mūsų ginče nedalyvavo, o tai reiškia yra neutralus šia tema:”Yra trys naudingi ir trys žalingi draugai. Naudingieji – tiesūs, nuoširdūs ir daug žinantys. Žalingieji – veidmainiai, pataikūnai ir plepiai”. O štai čia jis kalba ne apie Narcizus, o apie visokios rūšies žmogelius, linkusius kaltinti visus, išskyrus save:”Kilnus žmogus reikalauja iš savęs, o prastuolis –… Skaityti daugiau »

 įžūlumas

Raigrybas rašo Vaidui:
„Ir dar tu drįsti niekinti ir žeminti Letą Palmaitį?”
Tokio įžūlumo reikėtų ilgai paieškoti. Žmogelis kuris yra tiek kartų plūdęs, koliojęs ir su purvais maišęs Letą Palmaitį- dabar turi neregėto įžūlumo mokyti kitus moralės. Tikras kiauliaakis iš Orvelo tvarto. Labai tinkams matrioškos propagandai varyti.

Raigerdas>įžūlumui

Klausyk, anonymous’inį komentatoriau, tavęs gi niekas neklausia, tai ko tu lendi ten, kur tau iš viso ne vieta? Ukš į savo gardą…Tik ne tau, ką nors smerkti. Tupi ten šmeižikams skirtame garde ir tupėk. Pats su savim pasikalbi ir kalbėkis. Manai, pasislėpsi po anonymous’inio komentatoriaus kauke? Bailys esi todėl ir viauksi net tada, kai tavęs niekas neklausia. Jeigu KOB-istai arba Visuomenės Saugumo Koncepcija paskirstė žmones į normalius, robotus, zombius ir padugnes, tai, gal tu, ten tarp tų padugnių esi glavniausias? Galėtum nors Šarikovu pasirašyti, o dabar parašai kokius nors paistalus ir drebi iš baimės. Kokių tik žmonių nebūna, kuriuos net žmonėmis pavadinti negali…

VaidasVDS

Raigerdai, sakai prisimeni, kaip aš niekinau Letą Palmaitį. Štai čia jau įžeidei tikrai, nes niekada Leto neniekinau, bet su jo nuomone esu nesutikęs, kartais ir gana kategoriškai. Letas Palmaitis yra daug kartų išmintingesnis už tave. Jis savo noru yra Dievo „karys” ir dėl to nusipelno pagarbos. Bet ne visi net ir Dievo „kariai” gali išlikti. Pacituosiu Urantijos Knygą dėl Leto, bet ne dėl tavęs (protingas žmogus kai kada tiesą pajaučia ir vėliau…): „Tikrai, tikrai aš jums sakau, kada Tėvo valia yra jūsų įstatymas, tada vargu ar jūs esate karalystėje. Tačiau, kada Tėvo valia tikrai tampa jūsų valia, tada jūs esate kuo tikriausiai karalystėje, nes šitaip karalystė yra tapusi sukurtu patyrimu jūsų viduje. Kada Dievo valia yra jūsų įstatymas, tada jūs… Skaityti daugiau »

Raigerdas VaiduiVDS

Kur tu ką paduosi, Vaidai VDS? Ar tu supranti, kad tu nepakaltinamas? Apie ką tu čia rašai? Aš tau, kiek kartų rašiau, kad tu būni girtas net neišgėręs nei gramo degtinės. Kurioje vietoje yra tavo protas, man net sunku pasakyti, nes parodyk mūsų Lietuvos Respublikos Konstitucijoje, kur yra parašyta:“Tikrai, tikrai aš jums sakau, kada Tėvo valia yra jūsų įstatymas…” Tai ar tu visai priblūdęs, ar kažko pripūtęs, kad net nesuvoki, kad tai yra tavo tikėjimas? Kas tau trukdo tikėti? Tikėk, kiek nori, kaip nori ir niekas tau šito nedraudžia. Ir mūsų LR Konstitucija nedraudžia. Tai, kame reikalas? Bet, kodėl aš turiu tikėti į tai, į ką tiki tu? Ar tas tavo noras yra pagimdytas sveiko proto, ar liguisto proto? Tu,… Skaityti daugiau »

to įžūlumas

Labai taikliai pakomentavot.

VaidasVDS

Na dvi išvykos dienos nieko nepakeitė. Žmogus, neva labai mėgstantis remtis tik faktais, faktų taip ir nepateikė. Eilinį kartą kelias mintis (tiek iš Apreiškimo, tiek mano) apvertė aukštyn kojomis ir dar iš jų išsityčiojo. Na tikrai nelaimingas žmogus, nesuprantantis, ką daro. Te atleidžia jam už tai Dievas Tėvas, kurio jis negali (norisi tikėti vis dar) suvokti ir pajausti. Keista, kad jis bando apie tai žinių ieškoti Konstitucijoje (matyt Dievo buvimo tikrumą galima būtų įrodyti tik tuomet, jei apie tai būtų parašyta Konstitucijoje…). Gali čia kiek nori apibrėžimų apie tikėjimą pateikti, bet aš turiu ne tikėjimą, o įtikėjimą, kas reiškia, kad aš tikrai žinau (tik nenustatyk čia diagnozių, nes pažeisi Konstituciją), kad Dievas egzistuoja, nes tai asmeniškai esu patyręs… O aš… Skaityti daugiau »

10 balų Vaidui

„matyt Dievo buvimo tikrumą galima būtų įrodyti tik tuomet, jei apie tai būtų parašyta Konstitucijoje”
Papilsdymas: arba jeigu apie tai paskelbtų Raigerdo numylėtinė komunistė Grybauskaitė.
Dėl Grybauskaitės Raigerdas tikriausiai galėtų tapti labai uoliu kataliku.

Raigerdas VaiduiVDS

VaidaiVDS, tau gali kalti į galvą tą pačią idėją, bet tu jos nesupranti ir viskas. Normalus žmogus supranta, ar tau nors šitas dalykas yra aiškus, ar nei kiek? Niekada nei vieno žmogaus nereikia įtikinėti, kad jis tikėtų. Tai absurdų absurdas. Ar reikia žmogų įtikinėti, kad jis patikėtų, kad tai yra braškė? Bet atsiranda toks VaidasVDS, kuris tau pradeda aiškinti:”Supranti, Raigerdai, tau reikia patikėti, kad tai yra braškė. Jeigu tu netikėsi, kad tai yra braškė, tada Dievas tave nubaus, nes tu nepripažįsti Dievo kūrinio. Mano Bar-mu-mu Knygoje yra rašoma:”Kiekvienas bus Aukščiausiojo nubaustas, kas netiki, kad braškė yra Dievo kūrinys. Ir kiekvienas bus nubaustas, kad netikės į braškę, ir neduok Dieve, bandys ją apspjaudyti”. VaidaiVDS, ar tu nors pajėgi suprasti tokį dalyką,… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Raigerdai,
aš tau duosiu patarimą – nepristok tokių nenormalių žmonių kaip aš, kam tau taip vargti ir tokio ilgio traktatus rašinėti, jei aš tavo minčių anot tavęs vis tiek suprasti negaliu.
Tu esi pats pačiausias, nieko geresnio pasaulis dar neturėjo, kur jau čia man lygintis su tokiu pačiausiu žmogumi.
Bet jeigu tavo paskutiniame komentare nebūtų šiek tiek užslėptų patyčių, jis būtų visai neblogas…

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top