Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus kreipimasis dėl prof. Valdo Rakučio niekinimo ir puolimo

Jūsų dėmesiui siūlome Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus kreipimąsi į Jo Ekscelenciją LR Prezidentą Gitaną Nausėdą, LR Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, LR Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę ir visus Lietuvos žmones dėl prof. Valdo Rakučio niekinimo ir puolimo.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pastaba

Tiek daug zmoniu ir parase tokio zemo lygio laiska… Stebina? Ne. Tokia graudi realybe.
Ar sitie raseivos zino genocido prasme? Isitikines, kad ne.
O Ziungeri istremti namo… Ir Faina priedo.
Ir dar, pirma karta isgirdau, kad profesorius zinomiausias, garbingiausias, saziningiausias…
Visi kiti – nieko verti.

I ka kreiptis?

Na ,bet i tuos veikejus,beprasmiska.

Nėra didesnio žydo priešo už patį žydą

Priežastys, kodėl taip nutikę banalios – tai pasidavimas ydoms (godumui, juslingumui, suktumui – melo dvasiai, klaidingai suprasto savojo išskirtinumo demonstravimas, nepagarba kitoms tautoms, o tuo pačiu ir savajai tautai, galiausiai Dievo valios atmetimas).
Holokausto komercializavimas esmingai liudija, kad prarasta nuovoka, kas yra žmogaus gyvenimas, kančia, auka, teisingumas, pašaukimas šventumui, buvimui Dievo akistatoje.
Laimei, tai negali liesti visos žydų tautos ir neliečia.

Tam Pastabai

Tamstos drąsūs išsireiškimai leidžia įtarti, kad tariatės turįs tiesos monopolį :). O jei iš tiesų taip nėra?

Taip

Prof.V.Rakučio visiškai nepagrįstas niekinimas ir žeminimas galutinai patvirtina tai,kad nūdienos Lietuvoje įsitvirtino,deja,neoliberalistinė /tiksliau- liberalmarksistinė/ diktatūra.Tad, ,,demokratinėje ” Lietuvoje apie žydus ir iš dalies lenkus galima kalbėti ir rašyti tik gerai,- argumentuota kritinė nuomonė arba pažiūros neleistinos.Apgailėtina politine ir moraline elgsena pasižymėjo TS-KD partijos vadovybė,ypač vadovas Gabrielius Landsbergis bei sisteminė neoliberalioji žiniasklaida.Savo nevykusiais oficialiais pareiškimais Izraelio ambasada Lietuvoje ir įtakingi Lietuvos žydų bendruomenės nariai F.Kukliansky ir E.Zingeris labai pakenkė draugiškiems lietuvių -žydų santykiams,deja.
Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus Tarybos pateiktas KREIPIMASIS yra teisingas ir argumentuotas,tad politiškai ir morališkai remiu.

Nėra didesnio žydo priešo už patį žydą (2)

P. S. Viešai ir neviešai prof. Valdą Rakutį ir jo mokslinį straipsnį nepagrįstai užsipuolusieji (anti)lietuvaičiai yra dar didesnį pasišlykštėjimą keliantys individai, nei įvardytieji žydų tautos manipuliatoriai.

Haifa

Prasu, pasilikit Faina ir Emanueli sau…
Nebent vykit i kaima… Jie mums nereilalingi.

Lenkija užkardino manipuliacijas holokaustu

2018 m. priimtas įstatymas, pagal kurio nuostatas kaltinimai Lenkijai jos dalyvavimu holokauste Antrojo pasaulinio karo metais laikytini nusikalstamais. Šiuo teisės aktu numatomas laisvės atėmimas iki trejų metų bet kam, kas „viešai, iškreipdamas tiesą, Lenkijos tautai ar Lenkijos valstybei priskirs atsakomybę arba dalinę atsakomybę už nacių įvykdytus nusikaltimus”.
Priimti tokį įstatymą lenkus paskatino tai, kad daugelyje viešų šaltinių, kuriuose minimos nacistinės Vokietijos okupuotoje Lenkijos teritorijoje įrengtos koncentracijos stovyklos ar kitos masinių žudynių vietos, nurodoma, kad tai esą yra lenkų ar Lenkijos stovyklos. Dėl tokios iškreiptos interpretacijos gali susidaryti vaizdas, jog tai Lenkijos valdžia ir jos žmonės yra kalti dėl šių kalinimui, kankinimams ir žudynėms skirtų vietų atsiradimo.

Tiesmukai

Sąjūdis 30 m. miegojo. Kai klizmą pastatė – krustelėjo.
Bus matyti…

Vergų mastysena

Jie PRAŠO.

Nesuprantu

Man nusipjauti ant to Rakučio, jo partijos, tos partijos palaikytojų ir balsuojančių už tą partiją. Kokio reikia būti žemo moralinio nuopolio, savanaudiškumo arba maksimaliu asilu, kad eitum su tokia partija į sEIMĄ. Man ta parija primena šūdo gabalą, į kurį visokie neusipratėliai pila medų, kad ta parija geriau kvepėtų. Kažkoks absurdas. Atsipeikėkite. Kaip tik reikia Rakutį pasmerkti, kad susidėjo su tokia šutve. Tas pats yra su vadinamu Sąjūdžiu. Toks darinys reikalingas tik vadinamai įvairovei pademonstruoti. Dėdulė pasinaudojo Sąjūdžiu, kaip tualetiniu popieriumi, tad nevyniokite į jį saldainių. Klounai.

labai gaila,

bet tiems zmones, i kuriuos kreipiamasi, istorine tiesa rupi maziausiai. Jiems svarbiausia- pataikauti liberal-globalistams ir issilaikyti valdzioje bet kokia kaina.

Nesuprantančiam Kremlinui 18:26 paaiškinu

Spjovei ant garbingo žmogaus – „Man nusipjauti ant to Rakučio“,
bet, pasižiūrėk, dorovinės degradacijos spjaudalai ant tavęs užtiško
ir nežinia, kaip juos nuvalyti.

Manau

kad čia reikalinga peticija, nes tokie kreipimaisi taip ir lieka neišgirsti. Šitiems zingeriams, kukliancki, glandsbergiui reikia duoti labai stiprų atkirtį. Nes tai, ką jie dari kvepia Lietuvos išdavyste.

Letas Palmaitis

Zingeris nieko nepamynė, bet Rakučio straipsnis turėjo išankstinės painiavos, būdingos visai dabar kažkieno provokuojamai košei. Paanalizuokite patys, nėra per sunku. Jei turite sveiko proto, peržiūrėkite čia pat komentarus, pvz., „holokausto fantastikos mėgėjams” 2021-01-30 20:13. Man asmeniškai užtenka prieš 15 metų buvusios keliomės į Gudiją, kur Brastoje palei plentą dar komunistų rastos ir tuoj pat užkastos kilometrų ilgio tranšėjos su palaikais. Mačiau ir siaubingus masinio užkasimo pėdsakus. Kur dingo tie prieškariniai gyventojai? Gal „pabėgo” į sovietųsąjungą? Gal nežinote, kad karui prasidėjus, komunistai uždarė „savo LTSrespublikai” sieną ir neįsileido žydų pabėgėlių? O kad už „holokausto neigimą” grūdama į kalėjimus trukdant visapusiškai išsišnekėti iki galo, kai dar ir žmonių kartos pasikeitė, tai yra kita tos pačios sąmoningai maišomos košės pusė. Kodėl redaktorė nešalina… Skaityti daugiau »

Tai tik pradžia?

Valiušaitis traukiasi iš Genocido centro direktoriaus patarėjo pareigų
– delfi.lt/news/daily/lithuania/valiusaitis-traukiasi-is-genocido-centro-direktoriaus-patarejo-pareigu.d?id=86367691

DDD

Seimo narys (tolygu Politikas) atsitraukė, pasitraukė iš komisijos pirmininko posto. Jei jis (jie) iš anksto buvo suplanavęs parašyti ir tada pasitraukti – amerikonai tai vadina „bad man”. Jei neplanavo, bet parašė ir vėliau išsigando neva netikėtų savo straipsnio komentarų – tada „mad man”. Politikoje nesvarbu „bad or mad” – rezultatai vienodai apgailėtini.

ah1

ir vėl nieko naujo ir vėl apie tą patį – arba atėjūnai sunaikina vietinius arba vietiniai atėjūnus žinoma nuo Aristotelio laikų.

Tarybinis juokelis

Dievas sutvėrė žmogų, o velnias traktoristą*.

Al.

Na, šiuo atveju Palmaitis teisus. Komunosatanistai veikia pasauliniu mastu, ir pasipriešinti blogiui galim tik visų tautų gerieji žmonės kartu. Noras nuteikti lietuvius prieš žydų tautą yra tokie patys spąstai,kaip raginimas veržtis į Kapitolijų. Jei Kukliankienė buvo sovietinė tardytoja, o Zingerio tėvai – bolševikų partizanai, tai dar nereiškia, kad jie atstovauja visą žydų tautą.

Sąjūdis (papildyta)

Sajūdį įkūrė TSRS CK gorbačiovininkai… Tik vėliau, sąjūdis (Gorbačiovo ‘perestroikai’ [persitvarkymui] remti) peraugo į tautos ir valstybės Atgimimo Sąjūdį… Kaip V. Landsbergis tapo sąjūdžio, o vėliau Sąjūdžio lyderiu yra dvi pusėtinai oficialios versijos: 1. LTSR Mokslų akademijos salėje… kažkokia* (!) niekam nežinoma moteris… pasiūlė Landsbergį… 2. Pagal B. Genzelį (R. Janutienės laida) buvo siūlomas Lansbergis jaunesnysis (menininkas (?)), bet per nesusipratimą pagalvota apie prof. Landsbergį… ir taip prof. tapo “žvaigžde”. Kai buvo susigriebta, jog ne tas Landsbergis, nebebuvo kaip “kelti bangų”, o be to juk vistiek Landsbergis ir/ar pan… . Šiek tiek gėdinga situacija, bet su faktais nepasiginčysi. . Kur kas labiau glumina sąjūdžio (Gorbačiovo ‘perestroikai’ remti) emblema – tautinių spalvų trikampė piramidė. Tegu istorikai paaiškina galimą jos kilmę iš… Skaityti daugiau »

>>  2:29

„… tai dar nereiškia, kad jie atstovauja visą žydų tautą.”
Al, kodėl žydų tauta jų neišsižada, kodėl nuo jų neatsiriboja…, netgi leidžiasi jų vedami (vadovaujami)?
Al, kodėl „gerieji” žydai nesitvarko (nesusitvarko) su savais keliančiais piktybinį erzelį?
Kodėl jie nori, kad jų darbą dirbtų svetimi (gojai)?
Gal tas jų gerumas tada yra apsimestinis ar dar koks?
Al, mąstai giliai, bet kartais suktai nusuki į „šoną”.
Kažkoks keistas įtartinumas…

stasys

Istorijos ginčuose visada liejosi kraujas .Kam apie tai geriau žinoti jei ne istorikui ,profesoriui V.Rakučiui ?Žmonės nuo seno pliekėsi garbės ginčuose , liejo kraują oponentu o paskui kurdavo lakias istorijas – pasakas siekiu paslėpti telkšančias kraujo balas . Buvo laiko permąstyti susidariusia situacija ,dar karta peržiūrėti profesoriaus publikuotus senesnius video . NE .Tas žmogus neapsėstas kraujo alkiu, jo logiškai dėstomos temos istorijos klausimais,nesukelia žalgirio mūšio tautinio pasididžiavimo virpulio . Faktai jo pasakojimuose užima didžiąja dalį tu laidu laiko ir jie nėra visi malonus ialektrintai tautinei ausei..todėl leidžia diskutuoti . Kas trukdo jo oponentams ? .Padaryta išvada leidžia pasitikėti tuo žmogumi jog dėl partinio intereso ,Jis nesieks paminti savo mokslininko kompetencijos . Neigiamai vertinu ta pareiškimą , jame daugiau emocinio taškomo… Skaityti daugiau »

staseli,

Paūmėjimas?

Deivis

Gritėno snukis tai bolševiko snukis

Tas pats Kremlinas apie Rakutį

Jei Rakutis išstos iš konservatorių frakcijos, tada suprasiu, kad jis kažką reiškia. Tačiau jis ne toks. Ir kvailas, jei mano, kad antrą kartą bus išrinktas, ar dar palaižęs gaus arba bent išlaikys vietą, kurią turėjo iki seimo.

Kremlinas

Rakuti, imk pavyzdį iš akto atradėjo. Gal palaižęs nukeliausi iki ES parlamento.

Al. Kažkokiam keistam įtartinumui

Žydai, manau, ne tiek centralizuoti, kad galėtų taip paprastai ,,susitvarkyti”. Kaip ir kitose tautose taip ir juose vyksta idėjų kova. O drąsuolių, kaip ir visur, mažuma. Juk mums nepatinka, kai dėl lietuvių tautoje esančių niekšų ir kvailių, svetimieji apkaltina ir pažemina visą mūsų tautą, ir teisiuosius tame tarpe ? Tai elkimės su kitais taip, kaip norėtumėm, kad būtų elgiamasi su mumis.

Letas Palmaitis Al.ui

mano atsakymą (įskaitant ir apie E. Zingerį) žr. prie Jūratės Laučiūtės publikacijos
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/jurate-lauciute.-uz-ka-ir-kieno-atsiprase-prezidentas-nauseda

>>  14:50

Al,
„Tai elkimės su kitais taip, kaip norėtumėm, kad būtų elgiamasi su mumis.”
Ištisais ŠIMTMEČIAIS lietuviai prieš žydus neturėjo kažkokių ypatingų nepasitenkinimų, nebent dėl mergų ir šnapso…
Kodėl tas kraštutinumas staiga atsirado 1940 m.
……
Keista ta žydų padėka lietuviams už ilgų šimtmečių toleranciją.
Kai kalbama apie lietuvius, sakoma ‘lietuviai’ (… rusai, vokiečiai, lenkai…). Kai reikalas apie žydus, tai ‘žydų tautybės asmenys’ matyt turima galvoje – спрожидю?
Al, kiek tavyje yra tos tautybės, kad advokatauji?

Al. >>'ui

Ką norėtum, kad aš padaryčiau ? Priimčiau ,,galutinį sprendimą”? Galutinį sprendimą padarys giltinė – aš galiu turit tik nuomonę. O savo rasinio švarumo įrodymų, tau leidus, nepateikinėsiu.

Tulas pilietis

V. Rakutis pats susimovė. O jo kreipimasis nėra aukšto lygio, bent jau moraline prasme. Yra lietuvių tautoje posakis: Apie mirusius gerai arba nieko. Jis apie mirusiuosius, t. y. nužudytuosius žyduus pradėjo kalbėti blogai,nors jų kai kurie dalyka, susiję su jais, yra tikrai liūdni. Bent tokiems dalykams svarstyti yra istoriniai semnarais, istorinės rubrikos spaudohje ir panašiai. Jeigu jistaip jau norėjo įvardinti žydus kaip okupacinės valdžios bendrdarbius, tai koodėl jis kaip tokių neįvardijas ir kitų bendradarbių, kurie atsakyingi už žydų suėmimus, uždarymą getą, konvojavimą į žudynių vietas, šaudymą ir panašiai. Mant Rakučio tekstas atrodo paprasčiausčiausiai nesąžiningas, operuojama tik dalimi faktų, pamirštami kiti svarbūs faktais.

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top