Lietuvos Šeimų Sąjūdžio kreipimasis dėl nelegalų antplūdžio

Dalijamės Lietuvos Šeimų Sąjūdžio kreipimusi į visuomenę dėl nelegalų antplūdžio.

2021 m. liepos 8 d.

Asociacija Lietuvos Šeimų Sąjūdis, atstovaujanti Lietuvos šeimoms ir jų teisei gyventi saugioje aplinkoje, rūpindamasi valstybės suverenitetu ir piliečių teise gyventi nepriklausomoje valstybėje, kurios valdžia dirba šalies gyventojų labui, skelbia šį kreipimąsi:

Akivaizdžiai matome, kaip pastaruoju metu vyksta invazija į Lietuvos valstybę, koordinuotai vykdant nelegalių migrantų perkėlimą į Lietuvą, jų apgyvendinimą, pritariant valdžiai ir priešinantis vietos gyventojams, kurie negali patys apginti visos Lietuvos intereso gyventi savų žmonių apsuptyje ir saugioje aplinkoje.

Jų perkėlimas nuo pasienio į Lietuvos gilumą vykdomas koordinuotomis valdžios pastangomis – nei kariuomenei, nei pasienio tarnybai nieko nedarant, kad būtų užkardytas neteisėtas Lietuvos valstybinės sienos kirtimas,.

Iš valdžios pusės girdime tik nerišlų kalbėjimą apie „laikiną“ apgyvendinimą ir „hibridinę agresiją“ iš A. Lukašenkos pusės. Iš tikrųjų nėra jokio skirtumo, ar agresija hibridinė, tiesioginė ar visai paprasta. Lietuva turi savo kariuomenę, turi pasienio sargybos linijas, apsauginę ir sekimo įrangą, tarnybinius šunis ir viską ko reikia, kad valstybės siena būtų apsaugota. Taip pat turi savo policiją, kuriai vadovauja šios situacijos paskirtoji įgaliotinė, konservatorė ir VRM ministrė Agnė Bilotaitė.

Ko reikia dar, kad nuo nelegalių migrantų invazijos būtų apsaugota Lietuvos valstybės teritorija? Sienos pažeidėjai neginkluoti, tarp jų yra moterų, net vaikų ir jie nekelia jokios grėsmės mūsų pasienio sargybai, tačiau nelegalių migrantų antplūdžio niekaip nepajėgiama sustabdyti.

Primename, kada koronaviruso pandemijos pretekstu buvo izoliuojamos savivaldybės ir draudžiama aplankyti net savo artimuosius – jokių problemų valdžiai nekilo. Buvo pastatyti sargybos postai VISOJE Lietuvoje. Prieš savo žmones buvo naudojamos represinės priemonės, buvo uždedamos milžiniškos baudos už savivaldybės sienos kirtimą be leidimo.

Dabar nelegalius migrantus Vyriausybė netgi skatina, apgyvendindama juos MŪSŲ sąskaita, spausdama savivaldybių merus ir priimdama jų pareiškimus dėl prieglobsčio, nors jų šalyse joks karas nevyksta. Tai tiesiog ekonominiai, nelegalūs migrantai, norintys gyventi toje Europoje, kurią sukūrė mūsų tėvai ir seneliai. Jie laisvai kerta sieną, net negaudami jokių baudų, nors pažeidžia VISUS galiojančius įstatymus dėl sienos pažeidimo.

Akivaizdu, kad yra vykdomas ES globalusis planas užimti nacionalines valstybes Afrikos nelegalais, kuriems priešinasi tik tokios valstybės kaip Lenkija, Vengrija, Slovakija, tačiau Lietuvos Šeimų Sąjūdis pažada, kad Lietuva lengvai nepasiduos.

Reaguodamas į esamą situaciją Lietuvos Šeimų Sąjūdis kviečia visuomenę į organizuojamą akciją – „Apsaugok Lietuvos sieną“.

Susirinkę pasipuošime automobilius vėliavomis ir atributika, ir pasiskirstysime po įvairias pasienio ruožo vietas (Druskininkai, Kapčiamiestis ir t.t.), tuo pasirūpindami mūsų Tėvynės saugumu ir reikšdami protestą prieš Vyriausybės neveiksnumą.

Šios akcijos pabaigos laikas nėra numatytas, gali būti, kad atvažiavusius pirmuosius „sargybinius“ pakeis vėliau atvykę savanoriai – šis klausimas bus sprendžiamas vietoje pagal situaciją.

Tuo pačiu LŠS reikalauja, kad sekmadienį, į pasienio ruožus atvyktų VRM vadovė A. Bilotaitė, pasienio apsaugos užkardos viršininkas, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.

Pagrindiniai šios akcijos reikalavimai Vyriausybei: nedelsiant atlaisvinti užimtas Lietuvos rajonų mokyklas, o jas užėmusius nelegalus deportuoti į jų kilmės šalis.

Kviečiame į šį protestą jungtis visos Lietuvos žmones, ypač aplinkinių seniūnijų gyventojus. Jūs ne vieni – Lietuvos Šeimų Sąjūdis tikrai nepaliks mūsų valstybės sienų atvirų, o savo žmonių – svetimšalių invazijai, kad ir kaip to siektų liberalų Vyriausybė.

Akcija vyks sekmadienį. Visi joje dalyvaujantys renkasi 9.00 valandą prie Veisiejų, prieš miestelio ženklą nuo Lazdijų pusės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

brangieji sajudieciai,kas atsisakys beveik dyku pinigu.Kupra nes savivaldybes,o pinigfus skaiciuos konservatoriai su siauraklyniais,kas garantuoja,kad su ta publika neatkeliauja visos zarazos?Mes juos i mokyklas,paskui vaikucius trucisime.Brangieji,butina kardinaliu veiksmu.Jeigu nesuvaldo situacijos,keiskite tuos nevykelius,negi nera padoriu,gabiu zmoniu,kurie jau yra gyvenime pasieke?Cia ne vyra ir po Dakara slaistytis panele Bilotaite.Kur tavo seima,juk augini benkarciukus.

Svetimus globoja,o

saviems taiko genocido politiką.Mokyklų,ligoninių uždarymas,emigracijos skatinimas po „globalios Lietuvos „priedanga,vyresnių negydymas ir palikimas likimo valiai.Ši valdžia moka tik svetimus pinigus dalinti,o ne kurti.

Įrodymas

Nelegalų antpludžio nenorintys sustabdyti Bilotaitė, valstybės sienos apsaugos vadovas, ir šimonytė turi atsistatydinti. Jų neveikimas tai dar vienas įrodymas, kad jie yra Lietuvos kenkėjai.

123.

kreipimasis,po to važiuotynės.ei daugiau važiuotynių…čia Lietuva,ne Armėnija.

Kodėl

nesusirinkti Lietuvos šeimų sąjūdžiui prie Baltarusijos pasienio.Dvigubas rezultatas.

elfe

ar si vyriusybe, A.Bulotaite vis dar pasitiki R.Tamasiunienes paskirtu, i generolus pakeltu, paslaptinga versla „Anzelika” vardu iki siol turinti RUSTAMO LIUBAJEVO kandidatura i Valstybes sienos apsaugos tarnybos vadus?.. Siandien per rdija isgirdau, kad traukiniis vezamos cigareciu kontrabandos pasienieciai netikrina nei elektroniskai, nei su sunimis. dabar suklestejo „zmogiskuju resursu” kontrabanda. siena jau kirto per 1500 asmenu, daugiausia be dokumentu… o tai gali buti ir hibridinio karo dalis, visuomenes subversijai ir GRU valdomo Far West ltd narkotiku prekeiviu agentai… jei tiket Kanados diplomatu P.Skott, paksistas Audrius Butkevicius turetu apie tai zinot, nes neva priklauso ju direktoratui: https://www.lobster-magazine.co.uk/articles/global-drug.htm#_ftn2 T he Global Drug Meta-Group: Drugs, Managed Violence, and the Russian 9/11 o kaip su juo pavaduotoju? paziurekim ka apie ji raso „pasienietis”: VSAT vado… Skaityti daugiau »

hmm..

Perziurejau Seimu Sajudzio Taryba. Aciu Devui, ten nera nei vieno paksisto, kurie labai noretu perimt iniciatyva ir nukreipt sau norima linkme. Kol kas Sajudis veikia teisinga linkme. https://seimusajudis.lt/naujienos/

Ar ,,konservatoriai"

įsivaizuoja, kad jie dar valdo valstybę? Ar PIŠ vis dar tiki, kad rinkimai bus tik po 4 metų? Ko Raselė su Andriuku neklykia, kad ,,rusai puola”? O juk dabar tikrai puola. Čia tie ne tokios spalvos, todėl neatpažįsta? Ukrainiečiai irgi neatpažino, kol nebuvo per vėlu. Ko patriarxas nepaima diržo anūkui? Ar Bilotaitė dar ne pasienyje su spygliuotos vielos ritiniais? Jei NET sieną reikia saugoti Šeimų Sąjūdžiui, tai ką jūs, tarybiniai konservai, čia veikiate? Supakuoti jus visus kartu su tais migrantais – ir į Somalį. Arba į Iraną, kad moralaus elgesio pamokytų. O mes čia ir be jūsų susitvarkysim.

valstybė

okuopuojama ne raudonaisiais, juodaisias.Ši valdžia savo veiksmais parodo kad ji visiškai neatstovauja savo piliečiams,ji kenkia, griauna valstybės pamatus.

ah1

Apie JT migracijos paktą :
https://youtu.be/iQqYjcS0-fw

IMHO

Seimu sajudis neturetu but toks grieztas pabegeliu seimoms.
Pvz. nuo Asado/Putino rezimo begancias kurdu ar siru seimas seimas reiktu priimti. Ismokius kalbos jie gali buti labai naudingi musu saliai. Siaip ar taip, tai senos kulturos zmones. Lietuvai reikia iliet ir ne slavisko kraujo.
Ka manot?

IMHO >> ah1

Nereiktu pamirst, kad Jungtinems tautoms dabar vadovaujantis socialistas Antonio Guteresas yra diktatoriaus, antinaconalisto/tautiniu valstybiu naikintojo, isvien su Kremlim remencio ANTIFA ir anarchistu judejimus Vakaruos – Soros draugas. Jis juk buvo atsakingas ir uz ta 2015 migracijos krize, kuria jie kartu sukele ES ir kuri sukele Brexit’ta.

stasys

Kada tas šeimos vertybių pagrindu sukurtas judėjimas ėmė pasisakineti ir kitais valstybei svarbiais klausimais ? Jei tai partija užuomazgoje prašome parodyti kas stovi prie jos vairo ir diriguoja ? Priesingu atveju didelė rizika jog visuomenei bus pakista dar viena savotiška ‘garliavine’ kiaulė ! Politikoje viešumas būtinas o iki to ziuresiu ir vertinsiu ‘seimu maršo’ tekstus atsargiai .

Labai gerai,kad

visais klausimais pasisako Šeimų Sąjūdis.Šeima -valstybės pagrindas.O šeimai svarbu ir saugumas,ir švietimas,ir medicina…Šalia šios svarbios akcijos labai reikalinga kita,-tai medicinos klausimais,nes provincijos ligonines žadama paversti mirties fabrikais.Kad matytų miestiečiai,kaip dabar,po Lukašenkos atakos su pabėgėliais,sujudo provincijoje tie,kurie laukia Putino ateinant.Jie galima sakyti švenčia šį valstybės užpuolimą.Jie pradėjo tiesiog puldinėti tuos,kurie balsuoja vakarietiškai.O tai dėl to,kad jie išgyvena gyvenimo blogėjimą-uždaromos rajonuose mokyklos,ligoninės,darbo nėra.Tai jie varo nelegaliai,girtuokliauja ir laukia rusų.

KOdel blokuojat

kai parasau apie etatini eksperta sitam portale

elfe - Stasys'ui

o kas trugdo tamstelei pasiguglinus uzeit i seimusajudis.lt portala?..
ten viskas kaip ant delno!
ar laukiat, kad kas ant lekstutes atnestu?:)

aciu Dievui, ju taryboj ner nei vieno paksisto, kurie bando reklamuotis kaip Grazulis ir tuo diskredituot judejima, nei vieno itartino… na, bent kol kas…
matem, bande klijuotis ir Lekstutis, ir Vitas Tomkus su „taikiu revoliuciju” meistru is GRU narko kartelio Far West ltd direktorato, anot Kanados diplomato P.Skott, bet rods nepavyko…

Gerta

Marsiečiai renkasi pasienyje išreikšti solidarumą su Lukašenka.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top