Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl dezinformacinės atakos prieš Lietuvos šeimų sąjūdį

Kviečiame susipažinti su Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimu dėl dezinformacinės atakos prieš Lietuvos šeimų sąjūdį.

Lietuvos šeimų sąjūdis: Dėl dezinformacinės atakos prieš Lietuvos šeimų sąjūdį

2021 m. rugsėjo 3 d.

Lietuvos šeimų sąjūdis yra oficiali asociacija – organizacija, įregistruota Registrų centre, turinti savo narystę, išrinktą ir atsakingą už savo veiksmus vadovybę, valstybės institucijų kontroliuojamus finansus ir kt. Daugybę kartų esame viešai skelbę ir tebeskelbiame, kad oficialūs Lietuvos šeimų sąjūdžio informacijos šaltiniai yra šie: seimusajudis.lt, infa.lt, kaunoforumas.com.

Feisbuke ir kituose socialiniuose tinkluose yra daugybė grupių ir puslapių, kurie pavadinti “Šeimų sąjūdis“ (ne Lietuvos šeimų sąjūdis) ir naudoja panašų logotipą. Šios grupės nėra Lietuvos šeimų sąjūdžio asociacijos grupės, jos yra atviros, jų mes nekontroliuojame, jose žmonės rašo ką nori. Už šių grupių pateikiamą informaciją neatsakome ir neturime jokios galimybės atsakyti.

Teismui pateiktas skundas dėl Vilniaus savivaldybės veiksmų atšaukiant mitingo rugsėjo 10 d. suderinimą, kurie tęsia eskalaciją visuomenėje ir yra antivalstybinis, antikonstitucinis veikimas. R.Šimašiaus savivaldybei labai reikėjo įrodymų, kad jų argumentai priimant sprendimą buvo teisingi, t.y., kad prie Seimo žmonės netilps ir galimos riaušės.

Ir štai, vakar socialiniuose tinkluose paskleista dezinformacija. Joje provokatorius, kalbantis MITINGO ORGANIZATORIŲ VARDU, teigia, kad prie Seimo reikia surinkti 50 000 žmonių, o “toliau jau viskas yra suplanuota“, t.y. “jėgos struktūros privers atsistatydinti leftistinę vyriausybę“. To Lietuvos šeimų sąjūdis niekada neteigė ir neteigia.

Šią dezinformaciją mūsų vardu išplatino visos sisteminės informacijos priemonės, jos net nepatikrinę Lietuvos šeimų sąjūdžio oficialiuose informaciniuose šaltiniuose (žr. ČIA).

Pareiškiame, kad ši dezinformacinė ataka prieš Lietuvos šeimų sąjūdį yra skirta tikriesiems mitingo organizatoriams diskredituoti, žmonėms klaidinti ir supriešinti. Prisidengimas kitos organizacijos vardu ir dezinformacijos, kiršinančios visuomenę ir skatinančios neramumus, skleidimas yra nusikalstama veika.

Teisėsaugos organai privalo nedelsiant pradėti tyrimą, nustatyti provokacijos autorius ir patraukti juos atsakomybėn.

Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkas
Raimondas Grinevičius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top