Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas dėl įvykių Rūdninkuose

Viešiname Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimą dėl įvykių Rūdninkuose.

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas

D Ė L Į V Y K I Ų R Ū D I N I N K U O S E

2021 m. liepos 26 d.

Ta diena atėjo – visiškai pasimetę, nevaldantys situacijos ir nebesuvokiantys savo sprendimų pavojingumo, Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys pasiuntė riaušių malšinimo specialiąsias pajėgas prieš taikius Lietuvos žmones. Rūdninkuose panaudota prievarta, ašarinės dujos, yra nukentėjusiųjų.

Kare kariaujama su svetimais įsibrovėliais, tam sukurtos ir tūkstančius metų gyvuoja valstybės. Tik niekur, niekada valstybėse nebuvo ir nebus kovojama prieš savus. O tie, kurie taip daro, visada, visų tautų yra vadinami išdavikais, kolaborantais, teisiami ir baudžiami aukščiausiąja bausme.

Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys nepripažįsta jokių diskusijų, pasitarimų su visuomene, vietos gyventojais. Nebėra jokios, net imituotos demokratijos bandymų, valdantieji net nežino, kas tai yra. Visi kitaip manantys žmonės paskelbiami priešais.

Prasideda tai, ko nelaukėm. Nesuklyskim – mūsų valstybė čia nekalta, nes jos mes nebeturim.

Visos Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų kaukės nukrito ir mes pamatėme jų tikrąjį veidą – išsigandusį savo žmonių, piktą vidutinybių diktatūros grimasą.

LIETUVOS ŠEIMŲ SĄJŪDIS:

1. Griežtai smerkia specialiųjų pajėgų panaudojimą prieš taikius Lietuvos Respublikos piliečius ir reikalauja paskelbti tokį sprendimą priėmusių pareigūnų pavardes ir nubausti kaltus asmenis už tarnybinių įgaliojimų viršijimą.

2. Reikalauja Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų visus klausimus dėl nelegalių migrantų apgyvendinimo spręsti tik tariantis su vietos gyventojais ir savivaldybėmis.

3. Atkreipia Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų dėmesį į tai, kad tokie jų veiksmai kelia grėsmę visuomenės rimčiai, Lietuvos politiniam stabilumui, piliečių ir jų pačių šeimų ateičiai.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
jų tikslas

– įtikti briuseliui, į Lietuvą jiems nusispjauti

Kai demokratija niekinė,

ją visada bandoma ramstyti jėgos struktūromis.

Bet juk tai ir taip aišku -

Lietuvos teritoriją (laikinai?) administruojantys asmenys ir siekia grėsmės visuomenės rimčiai (beje, jau ir pasiekė) ir ne tik Lietuvos politinio nestabilumo, bet ir pačios Lietuvos ir jos piliečių išnykimo, tik kažkodėl tikėdamiesi, kad jie patys ir jų šeimos turės ateitį…

Net ir vadinamas krikščionis

Kasčiūnas matosi atitrūkęs nuo realybės.Visiška Briuselio marionetė,neginanti Lietuvos interesų,tik klusniai vykdantios nusikalstamai ištvirkusio liberalizmo valią.Jau seniai siena su baltarusija turi būti uždaryta ir jokių nuolaidų tiek Briuseliui,tiek Lukašenkai.

Jau seniai tos kaukės

nukritusios,kai uždarinėjamos mokyklos ir ligoninės,kai tauta pasmerkiama tamsai ir mirčiai.Kodėl tylėjot?Viskas prasidėjo su pirmu mokyklos ir ligoninės uždarymu,nepasitarus,nepasiūlius gerų alternatyvų.Ir dabar tyli ir Nacionalinis susivienijimas,ir tautinininkai ir valstiečiai…Nėra jėgos,kuri užstotų paprastą žmogų.

Kodėl neuždaroma

siena su Baltarusija?

Labai jau navatnai

„Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys nepripažįsta jokių diskusijų”. Baikit vieną kartą juokinti su tuo laikinumu. Visos jos laikinos. Ir jūs, jei pasiseks, būsit tokie pat, nes perversmo lyg tai nežadat. Negi vadovybėje šitoks politinio mąstymo deficitas? O gal viskas patikėta Zakarauskui, nes čia jo pramoginė stilistika.

Žodžio laisvė...

Valdžios vyrai ir moterys negerbia, nesiskaito, nesitaria, neinformuoja apie savo
sprendimus savo piliečių. Jie galvoja, kad į Lietuvos valstybę turi teisę tik pis-
toletais apsikaišiusieji. Tai moralinės vidutinybės, nesuvokiančios, savo elgesio leistinas ribas pagal demokratines, žmogaus teises gerbiančias nuostatas. Nuvinguriavo Lietuva į diktatūros džiungles. Vietoj to, kad valdiškos struktūros
tartųsi su Tauta, tai kiekvieną dieną daro nusikaltimus ir pažeidimus visuomenės atžvilgiu.

Ar šita problema išspręsta?

„Vilniaus r. žaizdos: lietuvių diskriminacija ir LLRA-KŠS dangstomos problemos LRYTAS.LT LIETUVOSDIENA AKTUALIJOS
Dainora Karklytė, ELTA 2020-01-22 11:48, atnaujinta 2020-01-22 12:19
Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nariai piktinasi, kad rajone esančios problemos dėl savivaldybės tarybos valdančiųjų Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos politikų veiksmų nesprendžiamos daugybę metų.
Jų teigimu, Vilniaus rajone itin opios švietimo problemos – trūksta darželių, mokyklų, nesudaromos mokymosi valstybine kalba sąlygos. Dėl to, tvirtina tarybos opozicijos nariai, lietuvių šeimos būna priverstos deklaruoti gyvenamąją vietą Vilniaus mieste…”
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/01/22/news/atvere-vilniaus-rajono-zaizdas-apie-diskriminacija-prakalbo-net-savivaldybes-darbuotojai-13352787/

Vietiniams mokyklas

uždarinėja,o atbėgėliams islamistams atidarinės.Veš į geriausias ligonines be eilės…Kaip šitą valdžią pavadinti?Kolaborantų,išdavikų,vertų tribunolo?

Valstybė prasideda

nuo mažų dalykų,-mokyklos prie namų,arti esančios geros ligoninės be didelių eilių,savo pašto,darželio bažnyčios…Kol kas visos partijos tik žaidžia valstybę maloniais paplepėjimais apie praeitų,ateities „vasiukus” ir esama valstybė byra.

>Valstybė prasideda

Mano nuomone,valstybė prasideda nuo jos rūpesčio kiekvienu valstybės piliečiu,kur jis begyventų- sostinėje ar regiono kaime. Susidaro įspūdis,kad Lietuvos valstybės piliečių vienybei galimai kelia pavojų savivaldybių kovos dėl biudžeto pinigų, galimi bandymai skirstyti Lietuvos piliečius į „savus” ir „svetimus”,net galimai ignoruojant Lietuvos Konstitucijos 29 straipsnio reikalavimus. Pavyzdžiui, JAV piliečiai turi vienodas teises visoje JAV teritorijoje,nes ten griežtai laikomasi Konstitucijos.Susidaro įspūdis,kad Lietuvoje gyventi ir dirbti leidimą turintis asmuo kartais turi daugiau teisių,negu Lietuvos pilietis.

Amžius įpareigoja, Andriau Laumeli fb,

suprasti, kad vien žodžių rašymas didžiosiomis raidėmis minties nepagrindžia, o lieka piktu amtelėjimu ir tiek. *********************************************** Susigrąžinti Tautai priklausančią valstybę įpareigoja Konstitucija, kurią, ypač valstybės išdavystės, sienų atvėrimo svetimųjų invazijai atvejais, Lietuvos piliečiai turi taikyti tiesiogiai(!) (be susidvasinusio ir globalizmo antikrikščionišką ideologiją įteisinančio KT išaiškinimų, iš tautos suvereno atėmusio jam priklausančią prigimtinę teisę spręsti Tėvynės ir valstybės likimą, inicijuoti referendumus ir kada nors juose laimėti. Ne šnekėjimasis su savo piliečiais, o ginkluotų juodųjų orkų pasiuntimas prieš juos būdingesnis valdžios uzurpatoriams, vėl tautą siekiančiai įbaudžiavinti karinei chuntai, o ne tiesioginės demokratijos būdu besitvarkančiai laisvai tautai. Sukarintų dalinių pasiuntimas ne prieš svetimųjų invaziją, bet prieš brolius-seseris yra silpnumo ir netolimos parsidavėlių griūties ženklas. Už valstybės išdavimą nėra senaties termino – tokie turės… Skaityti daugiau »

dar

Pasirodo,kitos valstybės ( net ne Europos sąjungos narės ) piliečiai gali kandidatuoti į Lietuvos savivaldybių tarybas, jei turi leidimą dirbti ir gyventi Lietuvoje? O kitoje savivaldybėje gyvenantis Lietuvos pilietis negali kandidatuoti į savivaldybės,kurioje nėra deklaravęs savo gyv. vietos, tarybą,nors,pavyzdžiui turi joje nekilnojampjo turto?
https://www.vrk.lt/2019-savivaldybiu-tarybu-kandidatai?srcUrl=/rinkimai/864/rnk1144/kandidatai/savKandidatasAnketa_rkndId-2407623.html

Kis

Oi laikiam ,laukiam mes sveteliu laukiam.Kokiame mes bardake gyvename,kada ir kas duos komanda uzdaryti siena,kad nei vienas rusakalbis,nei vienas babajus ne nosies nemegintu kisti?Gali buti-jau nebereikia?

s.m.>Amžius įpareigoja

spaudžiu Jums dešinę už superinį komentarą.
Taip, senaties išdavikams ir savo tautos naikintojams nebus.
Tik jie, dėl godumo ir visiško bedvasiškumo įviję save į aklavietę, kol kas labiau bijo ne suvereno, o juos maitinančių „šeimininkų” iš užjūrių. Netarnausi, kaip įsipareigojai už jau paimtus pinigus, – laukia Haičio ar Tanzanijos prezidentų lemtis.
Tarnausi pernelyg uoliai, – Tauta netruks priminti Lukiškių aikštėje.
Pagaliau trauk juos perkūnai, – žiurkių net negaila.

beje

o kur po tokiu rimtu pareiškimu saugumietis stasys su savo debiliškais „komentarais”? Pravaikštoj? Užgėrė?

taigi,

Birute Vesaite apie pabegelius: MUSU NAMAI – JUSU NAMAI!

TAI GAL IR STATYT PALAPINES APLINK TU POLIYIKU NAMUS, KURIE PASIRASE GLOBALIOS MIGRACIJOS PAKTA?..

O TAI KAS TEN PADANGAS PADEGINEJO?

o juk taip pleska miskai.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė prašo teisėsaugos pradėti ikiteisminį tyrimą dėl asmenų pasipriešinimo pareigūnams Rūdninkuose, kur siekiama apgyvendinti neteisėtus migrantus.

„Tai nebuvo taiki protesto akcija, kaip bandoma pabrėžti ir akcentuoti, žmonės, kurie dalyvavo šitoje nukreiptoje akcijoje, įsiveržė į poligono teritoriją, puolė pareigūnus, padegė padangas. Ir suprantama, kad tai yra nusikalstama veika, tokiame sukarintame objekte, kuris turi specialų statusą, tokie veiksmai yra netoleruotini“, – spaudos konferencijoje antradienį sakė ministrė.

https://www.kurier.lt/a-bilotaite-praso-teisesaugos-pradeti-tyrima-del-pasipriesinimo-pareigunams-rudninkuose/

beje,

kas varo cia ant Kriksciuno, tas gal suinteresuotas, kad Lietuva taptu pabegeliu koridorium i Europa?..

Dėl Kasčiūno

Ar tikrai verta taip susitelkti į migrantų laikymą Lietuvoje.Tai kainuoja didelius pinigus,daug energijos,resursų.Gal susitelkti į sienos uždarymą,o esamus paleisti į Europą,nes jie jau negrįš į savo šalis.Tie,kurie nori dirbti,tegul dirba čia.Tik nė vienas neprašo „Darbo”.O dabar susitelkta tik į teisės aktus.

123.

Hibridinėj valstybėj hibridinės ir sienos. tuo aš labai susirūpinęs…

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top