Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas: kviečiame Lietuvos žmones palaikyti Dieveniškių gyventojų protestą

2021 m. liepos 23 d.

Lietuvą laikinai administruojantys asmenys dar kartą parodė visišką bejėgystę, sprendžiant nelegalios migracijos problemą. Užsienio reikalų ministro G.Landsbergio vizitas Turkijoje ir Irake ne tik nei kiek nesumažino migracijos masto, bet netgi ją padidins, nes tarptautinių lėktuvų reisų iš Bagdado į Minską padidinta dvigubai. Valstybės siena kaip buvo, taip ir liko neapsaugota, per ją šimtai pažeidėjų kasdien ir toliau plūsta į šalį.

Nelegalių migrantų laikino apgyvendinimo, maitinimo ir kiti klausimai sprendžiami praktiškai visas problemas paliekant savivaldybėms. Į vietos gyventojų nuomonę, teisėtus interesus ir galimas grėsmes neatsižvelgiama.

Šiandien į Dieveniškes, kurių gyventojai nesutinka su didelio skaičiaus nelegalių migrantų apgyvendinimu miestelyje, pasiųstos gausios specialiosios paskirties policijos pajėgos , kurios gali būti panaudotos. Niekada su žmonėmis nesitariantys ir net jų neišklausantys, Lietuvą laikinai administruojantys asmenys griebėsi vienintelio argumento, kurį turi pokalbiuose su savo šalies piliečiais – prievartos.

LIETUVOS ŠEIMŲ SĄJŪDIS:

1. Griežtai smerkia Lietuvą laikinai administruojančių asmenų bandymą naudoti jėgą prieš savo piliečius ir solidarizuojasi su Dieveniškių gyventojais.

2. Kviečia Lietuvos Šeimų Sąjūdžio narius ir Lietuvos žmones, ypač gyvenančius netoli nuo Dieveniškių esančiuose rajonuose, palaikyti miestelio gyventojų protestą, o galinčius – nuvykti į vietą.

3. Prašome informuoti apie pagalbą Dieveniškių žmonėms kitus Lietuvos piliečius, nes mūsų kvietimas masinės informacijos priemonėse bus blokuojamas.

4. Tuo atveju, jei Lietuvą laikinai administruojantys asmenys išdrįstų panaudoti ginkluotą jėgą prieš savo šalies piliečius, bus organizuojamos masinės Dieveniškių gyventojų palaikymo ir protesto akcijos visoje šalyje.

5. Apie visus jėgos panaudojimo atvejus ar jų rengimą prašome informuoti Lietuvos Šeimų Sąjūdį el.paštu info@autoridas.lt

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Raimundas

Dieveniškės, Stambulo konvencija, vienalyčių santuokų klausimas yra labai svarbu, bet atsimerkite- kol jūs mitinguoja te dėl šitų blizgučių , iš mūsų atimamos konstitucinės laisvės ir teisės.

Nepritariu

nesijungsiu su Tomasevskininkais , nes Dieveniskes tinkamiausia vieta nelegalams… kur bebegtu, i Baltarusija patektu.

Dzeikas

Stop, stop, stop!
Man cia biski tamsu. Ka valdzia nori padaryti Dievieniskese?
1) Jeigu aptverta stovykla, arba jei norite vadinkite tai lageriu su uzdaru rezimu, t.y. lagerio gyventojas isejo is lagerio – viskas, jo paraiska politiniam priegobsciui nesvarstoma ir jis deportuojamas.Tai viena.
2) O jeigu atbegeliai tupai apgyvendinami Dievieniskese kur jie vaiksto kur nori ir kada nori – tai kita.
Pirmuoju atveju Dievieniskiu miesto gyventoju protesto nepalaikau.
Antruoju atveju gyventoju protestai daugiau negu teiseti.
Kol atbegelis negavo pabegelio statuso ir leidimo gyventi Lietuvoje jis sedi stovykloje. O jei nenori ten sedeti – tai Lietuva jo nelaiko.
Tokia turetu buti normalios valdzios pozicija.

madame

nu ka, jei tie „laikinai administruojantys” yra isrinke Baltarusijai prezidente, tai gal turetu su ja ir tartis del nelegalu?..
stop!
nelegalu zodzio neber po Seimo pasirasyto, Soros inicijuoto globalios migracijos pakto. Tera tik pabegeliai. O pabegti turi teise visi; net Izis, Talibano kariai ar vagneriukai su „zaliais zmogeliukais”.

kas ta pakta pasirase? 24 valstieciai ir 24 konservatoriai!
turim teise jiems kuo graziausiai padekoti, uz tai, kad moka klusniai vykdyt ‘nurodymus is auksciau”.
kitaip tariant, turim vaznyciojamas zirgo galvas, o ne politini elita.
politini elita turi vengrai. Jie gina nacionalini interesa…

Vienintelis neaiškumas

„Griežtai smerkia Lietuvą LAIKINAI administruojančių asmenų bandymą naudoti jėgą prieš savo piliečius ir solidarizuojasi su Dieveniškių gyventojais.”

Kadangi iki šiol visos valdžios – laikinai, išeitų, jog jūsų būsimoji – amžinai? O gal tai tik užuomina į revoliuciją? Gal jau laikas dalgius galąsti? Žodžiu, daugiau konkretikos.

madame

KAS NE LIBERALAS – TAS MARGINALAS!
Teisingai Nida Vasiliauskaite op tv piktinasi liberalu /laisvieciu, masmedijos nuolatiniais zmoniu zeminimais, kaltinimais dangstantis covid. Taciau as manau, kad sie kaltinimai kyla is ju kaltes jausmo. po nepertraukiamais masmedijoj pliurpalais apie Covid ir pabegelius, nukreipiant zmoniu demesi, galimai vyksta kur kas blogesni dalykai. Tokie kaip paskutiniai nacionalinio turto – gelezinkeliu. misku, Klaipedos uosto prichvatizavimai per akcijas… o tada gali parduot bele kam..

jei Seimu sajudis isipareigojo priziuret valdzia, lai pasidomi atidziau, ka veikia ta tarskioji „pokyciai po pokyciu” ekonomikos, atsiprasant, princese.. Pasikvieskit i patarejus Gyli ar kitus specialistus.. nesiduokit manipuliuojami masmedijos..

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top