Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Dalijamės Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimu.

Lietuvos šeimų sąjūdis

Pareiškimas Gedulo ir Vilties dieną

2021 m. birželio 14 d.

Prieš 80 metų buvo įvykdytas nusikaltimas prieš žmoniškumą, lietuvių tautą, mūsų valstybę ir jos pagrindą – šeimą. Okupantams nepakako atimti niekuo nekaltiems žmonėms Tėvynę, reikėjo išdraskyti ir šeimas, atskirti vyrus nuo žmonų ir vaikų. Vargu ar surasime šeimą, kurioje nebūtų nukentėjusių per šį ir vėliau sekusius trėmimus.

Minėdami Gedulo ir Vilties dieną ne tik nulenkiame galvas prieš aukas, prisimename jų skausmą ir artimuosius, kurie negrįžo. Su nerimu stebime, kaip naujasis, liberalusis komunizmas atgyja pasaulyje, ateina į mūsų Tėvynę ir vėl kėsinasi į mūsų šeimas. Prisidengiant žmogaus teisių šūkiais mums brukama ideologija ir praktika, ardanti prigimtinę šeimą – konstitucinį valstybės pagrindą.

Šią atmintiną, skaudžią Tautai dieną dar kartą pareiškiame, kad ryžtingai ginsime Lietuvos šeimų teises bei Lietuvos Respublikos Konstitucijoje nustatytą teisinę ir visuomeninę tvarką. Tragiškų mūsų valstybei dienų atmintis mus įpareigoja – telkimės ir išsaugosime savo valstybę, savo šeimų ir vaikų ateitį.

Vienykimės – visi kartu mes tą galime.

Lietuvos šeimų sąjūdžio organizacinis komitetas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tik atsiribokit nuo

tų veikėjų,kurie garbina Lukašenką.Tiek vakarų ,tiek rytų ideologijos su trūkumais,tačiau viskam yra ribos.

Skaitytoja

Aš tai netikiu atsivertimu vieno iš komercinių to šeimų sąjudžio lyderių, kurio nešvankūs tekstai sklando internete. Bet šeimą ir Tėvynę ginti būtina.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top