Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

Jūsų dėmesiui siūlome keletą vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuotas ryškiausias šių metų Vasario 16-osios akcentas – visuomenininkų organizuotos važiuotynės Vilniaus gatvėmis. Lietuvos trispalvėmis, Vyčio ar Gediminaičių stulpų vėliavomis papuoštų automobilių žygis – organizatorių teigimu, jame dalyvavo apie 200 automobilių, du krovininiai vilkikai ir apie 10 keturračių – buvo surengtas vietoj tradicinių eitynių, kurios dėl pandemijos tapo neįmanomos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
aciu jums, mielieji!

aciu, kad nepabugote, aciu, kad padovanojote Lietuvai puiku rengini. Zinau, kad daugelis is jusu bus nubausti uz visokius isgalvotus prasizengimus. Bet jus iziebet vilti Lietuvai!

stasys

aciu jums, mielieji! 2021-02-24 10:46… nors vieną pav. iš tų nubaustų man prašom ? Netikiu kad rasite ..

manyciau

Bailiu mes tauta jei tik tiek sugebama,manyciau..pravaziuot? tuoj per mus versius pravaziuos,o mes myzniai kaip visada i krumus…

stasys

.. mes ? Ne, tik tamsta . Noras pasišildyti rankeles visai suprantamas .

staziui- pavyzdys:

aktyvus akcijos dalyvis Antanas (ziurekite jo video su liudijimais), akcijos metu buvo uzsipultas policijos net 3 kartus. Israsytu baudu suma- netoli tukstancio euru. Kaip manote, kodel taip svarbu valdziukei baudomis apdeti aktyviausius? Beje, su jumis i diskusijas nesileisiu.

stasys

.. su manimi prašom prašom ir nediskutuoti .Taupote ne tik savo bet ir mano laiką . Mane domina ne liudijimai o faktai , po Garliavos aš tais šventais paliudijimais nustojau domėtis . Graži surenkta akcija ir dalyvius reikia pagirti .o va viską kas papildomai klijuoja į kibirą .. šiukšlių .

štazis

jau visiškai okupavo visus puslapius. Žmonės, kur jūsų savigarba? Ir diskutuojat tik su štaziu. NERAŠYKIT NIEKO, kol iš jūsų tyčiojamasi visokiais štaziais.

stasys

.. tai mano sekretorė , tokia pakinga motera . Labai aistringa .

Supratau!

Šito nuokrušos „stasiaus” sekretorė – Ramutė Bingelienė!
Dabar stebėkit, šį komentarą nusiųs pas „nykštukus”.
O „stasį” – paliks.

stasys

Kol ten kai kas kažko laukia ,dar vienas protingas klausimas .O kas organizavo ta akcija ,as kažkaip apie ją pirmą kartą išgirdau ?

Velniop

tokį tinklapį, kuriame po kiekvienu straipsniu – smirdi „stasys”.

stasys

Galite surinkti atitinkamą kiekį parašu peticijos forma ..? Ir aišku teikti ne Seimo Pirmininkei už mano pašalinimą iš čia . Kaip sakant karšta bulvė iš lauzo pati skaniausia .. vėliau kai jau atvėsta tinka tik kiaulėms . Demokratiją suteikia teises ir įrankius o va ryztui reikia charakterio tvirto , geresnės progos pasitreniruoti vargiai gausite .

Gal

tikrai neberašykit, žmonės. Tegul štazius čia vienas reiškiasi…

Matai kaip buna

Ar Vasario 16 ar po jos , per Zinias , parode kaip nuostabiai issirikiave vaziuotojai su po dvi veliavas turintys, taip pasipuose auto , ir svarbiausia vaziavimo kultura auksciausio lygio. Tai taip ziurintys ir pamane , kad cia taip graziai surenge Auksciausiu kedziu menedzeriai….Nes taip ziurintiesiems atrode ikompuonuota vaziuotoju akcija. Kaip dabar suprantam , kad ta akcija buvo suregta jaunu zmoniu is tautieciu. Kazkaip tie filmukai turetu pasiekti daug greiciau ir zmones ziurincius dar tv zinias , ju tikrai yra labai daug. Galbut per el. puslapius jus ir paskleidet visa tai gana greitai, bet zmones neturintys tokiu galimybiu , vis dar ziuri tv Zinias, ar kitas programas per tv tokiu svarbiu dalyku , kaip paslovinimas Vasario 16 sirdi verianciomis dainomis… Skaityti daugiau »

Kadaise

sutartinai traukėmės iš „ekspertų”. Tinklapis patapo prorusišku. Dabar „Tiesos.lt” tampa prostasišku. Jau nebemalonu čia užeiti…

retorinis klausimas

Iškabintos vėliavos, o ką švenčiam? Prieš 30 metų grupė žmonių išdrįso mesti iššūkį bolševikams ir atsiskirti nuo jų imperijos. Pagarba jiems už tai. Bet po kelių metų beveik tie patys žmonės įkišo mus į dar baisesnę sąjungą. Kaip sakė Kudirka: „už trupinį aukso, už gardaus valgio šaukštą” paguldė Lietuvą po Briuselio antkode. Todėl anokia čia šiandien ir šventė. Lietuviai apskritai neturi normalių nepriklausomybės švenčių, nors švenčiam jas beveik kas mėnesį. Vasario 16-os karta iškovojo nepriklausomybę, bet patys be vienintelio šūvio ją ir prakniso 1940 metais. Apie kovo 11 jau sakiau. Liepos 6 – Mindaugo karūnavimas. Vyrukas spjovė į pagonišką indoeuropiečių civilizaciją, kad galvažudžiai vakarų civilizatoriai užmaukšlintų jam karūną. Irgi, mat, nuopelnas. „Ėjimo į Europą” pradininkas, tik kojas bučiavo ne Briuseliui,… Skaityti daugiau »

Kis

cia jega ir Lietuvos viltis,pasiziurejus,tampi keliskart stipresnis.Visada tikejau Lietuva ir jos zmonemis,ypatingai kritinemis minutemis.

Kis

Ko virpa sirdis?

>>>retorinis klausimas

O esmė ten, kur Lietuvos Dvasia yra. Mat, tik tikintis žmogus pajėgia suvokti, kad be kryžiaus nieko brolyčiai nebus. Tik per vargus į žvaigždes. Svarbu, kad Dievas neapleido ir veda toliau link tos Lietuvos.

Akcija fantastiškai pavyko ir galingai suriaumojo, kad Lietuva gyva.

Pasižiūrėkite, kokie išsigandę valdžiažmogiai, ale pasistiprino karo policija, bet kojos aniems, tirta iš baimės. Teisingai Kis sako, kad kritinėmis minutėmis visada Lietuva buvo vieninga ir stipri savo dvasia nepabūgusi nei šarvuotų tankų, nei ginkluotų amonininkų, o apsiginklavę tik malda ir VILTIMI.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top