Lietuvos vyskupai gruodžio 23 d. kviečia melstis už medicinos darbuotojus ir ligonius

Lietuvos vyskupai gruodžio 23 d. kviečia melstis už medicinos darbuotojus ir ligonius.

Vyskupai šia intencija aukos šv. Mišias savo koplyčiose ar katedrose, o tikintieji kviečiami jungtis į maldą stebėdami tiesioginę šv. Mišių transliaciją iš Aušros Vartų koplyčios 16 valandą (jungtis ČIA).
Šv. Mišias už medicinos darbuotojus ir ligonius prie Gailestingumo Motinos paveikslo aukos arkivyskupas Gintaras Grušas.

Arkivyskupas Gintaras Grušas sako: „Regime, kaip pasiaukojančiai dirba mūsų šalies gydytojai ir jų talkininkai neslopstant pandemijai. Kviečiu visus melsti Dievą sveikatos Lietuvos žmonėms bei ištvermės gydytojams, medicinos sistemos darbuotojams ir savanoriams. Malda yra labai reikalinga. Būtinas ir mūsų sąmoningumas saugant vieniems kitus, kad medicinos sistema galėtų kuo geriau veikti.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Religija su visokiais priedais

Kai nebesugeba nieko vertingo parašyti, tada pučia religinį burbulą.
Maldos. Tik psichoterapija…
Realiai maldos dar niekam nepadėjo…
Jaunystėje buvau pripompuotas visokių religinių marazmų… daug meldžiausi… ir ką. Ogi nieko.
Susirinkit savo maldas ir fyrinkit į savo kambarėlį melstis…

Prašalietis

Lietuviškiems profesionaliems religiniams šoumenams į jų organizuojamą visuomeninę ritualinę šou akciją tegalima atsakyti ne šiuolaikinės „bažnyčios mokymo” žodžiais- ” Kai meldžiatės, nebūkite tokie, kaip veidmainiai, kurie mėgsta melstis, stovėdami sinagogose ir aikštėse, kad būtų žmonių matomi. Iš tiesų sakau jums: jie jau atsiėmė užmokestį. Kai tu panorėsi meslstis, eik į savo kambarėlį ir užsirakinęs melskis savo Tėvui, esančiam slaptoje, o tavo Tėvas, regintis slaptoje, tau atlygins. Melsdamiesi nedaugžodžiaugite……. Jums dar neprašius, jūsų Tėvas žino, ko jums reikia….

ah1

Netikėkit neturinčiais medicininio išsilavinimo ir neturinčiais medicininių faktinių duomenų, kad ir kas jie būtų – jie nekompetentingi

ŽINIA

Arkivyskupui T. Kondrusiewicziui leista grįžti į Baltarusiją
Antradienio vakarą apaštališkasis nuncijus Baltarusijoje arkivyskupas Ante Jozičius pranešė, jog nuo vasaros į Baltarusiją neįsileidžiamam Minsko ir Mogiliavo arkivyskupui Tadeuszui Kondrusiewicziui pagaliau duotas leidimas sugrįžti.
„Apaštališkoji nunciatūra Baltarusijos Respublikoje praneša, jog 2020 m. gruodžio 22 d. ji gavo informaciją iš kompetentingų valstybinių institucijų, kad arkivyskupui Tadeuszui Kondrusiewicziui nėra kliūčių grįžti į Baltarusijos Respublikos teritoriją“, – sakoma nuncijaus paskelbtoje žinioje.

„Nunciatūra reiškia dėkingumą Baltarusijos Respublikos valstybinėms institucijoms už teigiamą atsakymą į popiežiaus Pranciškaus prašymą dėl galimybės arkivyskupui Tadeuszui Kondrusiewicziui grįžti švęsti Kristaus Gimimo iškilmių kartu su tikinčiaisiais, kurių ganytojas jis yra.“ (JM / catholic.by / Vatican News)

>>  12:00

Kas man paaiškins, kodėl tokią žinią skelbia komentatorius, o ne NS žinių tarnyba.
Nacionaliniai Simuliantai, manau tuom viskas pasakyta.

Dzeikas

Jeigu viska kas nuo jusu priklauso padarete ir neturite ko daugiau veikt – darykit kaip vyskupai sako. Blogiau nebus.
Nors vyskupu vietoj pasikuklinciau tokius kvietimus daryt.
Nes Jonas Auksaburnis sake:
„Su nauda kalbek, su nauda klausyk, su nauda klausk ir su nauda ziurek”.
Tautiski gi juodaskverniai savo „ismintingais” nutylejimais ir tusciazodziavimu TEN KUR REIKIA BUTI LABAI KONKRETIEMS ant tiek nupigina Dievo zodi iseinanti is ju, kad patylejimas ko gero butu labiau naudingas. Praleido gera proga, pasakytu Mitterandas.

Šiandien

sąmoningoji žmonija meldžiasi už asmeninės ir pasaulio karmos atpirkimą. Nesutvarkius dvasinių reikalų, jokia kita žmonijos gyvenimo sritis nesusitvarkys.

ah1

nesijunkit prie baimės egregoriaus, nemaitinkit šėtono baime

Nuo covid

mirė Plokščių klebonas.Vykdydamas pareigą,važiavo pas mirštančią ligonę,ir užsikrėtė nuo atvažiavusio parsivežti asmens.Buvo didelis patriotas,karštas Sąjūdžio rėmėjas,išėjo tyliai.

Ačiū pranešusiam - Nuo covid 2020-12-23 20:20

A†A KUN. ANTANAS URBANAVIČIUS (1947 – 1973 – 2020)
2020 m. gruodžio 18 d. eidamas 74-uosius metus mirė Vilkaviškio vyskupijos kunigas Antanas Urbanavičius.
Kunigas Antanas Urbanavičius buvo pareigingas, uolus dvasininkas, kuris Plokščių parapijos žmonėms tarnavo beveik keturias dešimtis metų.
Kunigo Antano Urbanavičiaus kūnas bus laidojamas gruodžio 19 d., šeštadienį, Plokščių Švč. M. Marijos Vardo parapijos bažnyčios šventoriuje po laidotuvių šv. Mišių. Kadangi dėl pandemijos ir karantino nebus galima atvykti į bažnyčią bendrai maldai ir laidotuvių apeigoms, todėl tikintieji kviečiami melstis už velionį jungiantis į šv. Mišių auką nuotoliniu būdu.
Amžinąjį atilsį duok mirusiam, Viešpatie!
http://vilkaviskiovyskupija.lt/a†a-kun-antanas-urbanavicius-1947-1973-2020/

Pasaulio karmos atpirkimas

Prasidėjo…
Ispanija atpirkinėja už viduramžių inkviziciją…

Deivis

Visus sveikinu su saulės sugrįžimo švente.

martynas

Viena yra tikra – nuo dabar pradės ilgėti dienos. Visa kita yra pramanai ir kliedėjimai.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top