Lietuvos vyskupai: junkimės į bendrą maldą už šeimas, kad jos taptų tikromis Evangelijos mokyklomis ir mažomis namų Bažnyčiomis

Brangūs broliai ir seserys,

Su gegužės mėnesiu prasideda gražiausias metų laikas, kuomet po žiemos atgijusi ir žiedais pasipuošusi kūrinija skelbia gyvybės žinią. Už gyvybės dovaną visų pirma esame dėkingi Dievui, tačiau artimiausi Viešpaties bendradarbiai tame yra mūsų tėvai. Anot popiežiaus Pranciškaus, „Vyras ir moteris, tėvas ir motina abu yra Dievo Kūrėjo meilės bendradarbiai ir tarsi aiškintojai. Jie rodo savo vaikams motinišką ir tėvišką Viešpaties veidą“ (plg. AL, 172).

Mūsų krašte turime gražią tradiciją pirmąjį gegužės mėnesio sekmadienį minėti Motinos dieną, o pirmąjį birželio sekmadienį – Tėvo dieną. Ilgimės motiniškos šilumos ir tėviško žodžio! Tad, įžvelgdami nepaprastai didelę šeimos svarbą visuomenės ir Bažnyčios gyvenime, kviečiame per gegužines ir birželines pamaldas, o ypač nuo Motinos iki Tėvo dienos įsitraukti į bendrą maldą, kuri tarsi tiltas sujungs tėvus ir vaikus bei stiprins šeimas. Tiltai statomi, kad sujungtų skirtingus krantus. Santuokos sakramentas sujungia skirtingus žmones į šeimą, kuriai reikia Bažnyčios, valstybės, visuomenės palaikymo.

Atsiliepdami į giliausius šeimos poreikius, kviečiame dalyvauti gegužinėse bei birželinėse pamaldose prašant Švč. Mergelės Marijos užtarimo ir meldžiant Švenčiausiosios Jėzaus Širdies maloningumo. Niekas taip nesuvienija šeimos, kaip bendra jos narių malda, kuri yra didžiausias gėris šeimai.

Viešpaties malonių sustiprintos, mūsų šeimos tegul tampa bendrystės bei maldos vietomis, tikromis Evangelijos mokyklomis ir mažomis namų Bažnyčiomis (plg. AL, 325).

Malda Šventajai Šeimai

(pagal Amoris laetitia)

Jėzau, Marija ir Juozapai,
su pasitikėjimu kreipiamės į jus, – jumyse spindi tikroji meilė.

Šventoji Nazareto Šeima, padaryk ir mūsų šeimas
bendrystės bei maldos vietomis, tikromis Evangelijos mokyklomis ir mažomis namų Bažnyčiomis.

Šventoji Nazareto Šeima, tenelieka mūsų šeimose prievartos, užsisklendimo ir susiskaldymo,
o kiekvienas, kuris buvo įskaudintas ar papiktintas, tepatiria paguodą ir išgydymą.

Šventoji Nazareto Šeima, padėk visiems suvokti, kokia yra graži šeima Dievo sumanyme, ir saugoti ją šventą bei nepažeistą.

Jėzau, Marija ir Juozapai, išgirskite ir išklausykite mūsų maldavimą.
Amen!

Malda už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą

Visagali amžinasis Tėve, nuolankiai meldžiame Tavo Sūnaus, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus vardu, atleisk mums mūsų tautos nuodėmes, duok jėgų priimti Tave atmetančius, padėk išsaugoti Tėvynės laisvę ir apginti šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą. Tėve, savo gailestingosios meilės jėga sustabdyk blogį ir apšviesk žmonių protus bei širdis pasirinkti gėrį. Amen.

Šaltinis: kaunoarkivyskupija.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lietuvos vyskupai

Junkitės į Didįjį šeimų maršą, mums šlykštu žiūrėti kaip jūs bijote valdžios nepasitenkinimo, teisinsitės, kad vienas iš organizatorių nešvankiai kalba, nors jis ir dar didesnis nešvankybių meistras a.a. Šapranauskas užpildydavo TV eterį ir visiems buvo labai gerai… O dabar užuolaidas užsileisite ir tyliai melsitės namie ir mums taip prisakote. MUSULMONŲ BAŽNYČIOS PAS MUS NĖRA. JIE TAI NETYLĖTŲ.O krikščioniška bažnyčia merdi…ir kam mums eiti į mišias… visi sutartų metu melsimės, bažnyčiai neaukosime (jei nutarsite remti LGBT ir narkobiznį, tai jie tegul ir aukoja ir meldžiasi jūsų namuose).

Šiaip >>> Lietuvos vyskupai

Remia ir pasisako už Didijį Šeimų Maršą. Reikia jums pasidomėti ir katalikiška žiniasklaida, pvz.: klausytis „Marijos” radiją, kur aiškiai tiesioginėje laidoje „Klausk drąsiai”, kun. Vytautas Brilius, atsakant į panašų klausimą, pasakė bažnyčios nuostatą apie maršo rėmimą.

To: šiaip ir Lietuvos vyskupams

Tokiu pasiteisinimu ieškote durnesnių už save? Tai turi pasakyti ne kunigas Brilius, o aukščiausi Lietuvos bažnyčios vadovai…ir ne per vieną Marijos radijo laidą, kurią kaip žinome klauso tik pagyvenę žmonės. Kai TV ir internetas tapinistų ir kitų tautos sąmonės juodintojų varo tokią propogandą prieš Maršą, o tai reiškia prieš Šeimą, jūs kaip priešpriešą pakišate laidelę… Kam meluojate? Atsakau-sau. Nei mūsų, nei Pono DIEVO neapgausite. JIS ne idiotas. JO nedomina kiek plaukų pametėte, JĮ domina kaip jūs ginate Vertybes.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top