Linas Bitvinskas perdažymo klausimu: Dar yra žmonių, kurie nenori jaustis kaip okupuoti savo valstybėje apsupti svetimųjų ženklų

Jau kuris laikas stebime, kaip vyksta kova dėl vienos perėjos. Nuskriaustieji, kurie sakosi, kad visiems vietos užteks, dažo vienaip, tačiau po kiek laiko ji uždažoma trispalvės spalvomis.

Žinoma, daugelis galvoja, kad čia vaikiškas spalvų karelis, tačiau toli gražu, tai – tiesiog klasikinis susidūrimas.

„Tavo priešai rėkavo Tavo susirinkimo viduryje, iškėlė čia savo ženklus“ – rašoma 74 Psalmėje apie okupaciją.

Atkreipiu dėmesį, kad užkariavimas visada vyksta pagal vieną scenarijų – svetimoje teritorijoje okupantai pirmiausia iškelia ir įtvirtina savo ženklus kaip dominavimo simbolį.

Okupacija įsigali žymiai vėliau, bet pirmiausia – ženklai. Kadangi daugumos mūsų politikų valstybinė savivertė arti nulio, tai jie segtųsi ir demonstruotų bet kokį ir bet kieno ženklą, kad tik būtų modernūs. Primenu, kad politikai priėmė ir tiražuoja suklastotą ženklą, tariamai susijusį su nepriklausomybe, – neužmirštuolę.

Dabar jau beveik be pasipriešinimo priima ir šešiaspalvius simbolius, kuriuos demonstruoja partijos, vyriausybė, ministerijos ir kitos valdiškos įstaigos. Negi manote, kad įkyrus piršimas – nagi mokinukai, paimkit va šitą vėliavėlę, nagi įsisekit štai šitą tolerancijos ženkliuką, valgykite picas su štai tokiom spalvom, yra atsitiktinumas?

Ne, tai siekis įtvirtinti dominavimą per svetimus simbolius.

Taigi, ta perėja vis dėlto rodo, kad yra žmonių, kurie nenori jaustis kaip okupuoti savo valstybėje apsupti svetimųjų ženklų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pastaba

Už tas vaivorykštines tepliones viešose vietose turėtų būti baudžiama kaip ir už kitus aplinkos teršimus bet kuo.

Labai

Ačiū žmonėms, kurie uždažo okupantų simbolius.

Kaip ir beždžionėlės

mėgsta SPALVOTUS ir blizgius daiktelius……. tik skirtumas tas, kad beždžionėlės tai slepia, o šitie – prikišamai IŠSIDEMONSTRUOJA…..

taip

Tėvai tą aiškino apie kūjų, pjautuvų ir raudonų kaklaraiščių reikšmę. Deja, aš verčiau tikėjau mokytojais, kol supratau, kad ir jie netiki tais kūjais, o yra priversti tikėti. Ir štai, paskutinė tarybinių anūkų karta nusisuka nuo laisvos tėvynės niekieno neverčiama ir garbina atmatų brukalus

Taigi

Kitą kartą jie įsisegs šešiaspalvę neužmirštuolę.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top