Linas V. Medelis. O vakseriai privalo ir laimi

Šiuo metu nieko nepaisydami antivakseriai begėdiškai puola besiskiepijančių pažangiųjų gyventojų dalį – vakserius. Tai, be abejonės, vyksta Rusijos visa nuodijančios propagandos dėka. O štai medikai jau ne pirmas mėnuo pastebi, kad Lietuvoje suaugusiųjų psichogeninis meteorizmas (t.y. oro iškvėpimas iš nugaros pusės) vis dažnesnis. Tai atsitinka žmonėms, kurie dažnai patiria stresą, nerimą ir kitus liūdinančius psichologinius veiksnius. Tačiau vakseriai – tarp jų ir aš – nepraranda vilties, nes mus palaiko vyriausybė, Seimo nariai, žiniasklaida ir net ekspertai bei komisijos. Tuo ypač džiaugiuosi ir man atrodo, kad net pats Darvinas, prisikėlęs iš kapo, parodytų į juos, ypač dažnai savamokslius aukščiausio lygio ekspertus virusologijos klausimais, kaip į nepaprastą, lyginant su beždžione, intelektinio pakilimo pavyzdį. O jūs, antivakseriai, neprašikit patarimų, kaip išsisukti nuo vakcinavimo.

Kalbėkime rimčiau. Dvi žinutės pastūmėjo mane pasidomėti koronos santykiu su Izraeliu. Pirma: pasak vienos imunologės vilnietės, skiepai tikrai leistų pristabdyti pandemijos mastą, nes sekdami Izraelio pavyzdžiu, kur paskiepyta apie 40 procentų populiacijos, užsikrėtusiųjų skaičius gerokai sumažintume. Tai žadina smalsumą.

Antra. Atsitiktinai mano akiratyje atsidūrė advokatų biuro Suchowolsky & Co Tel Avive kreipimasis į Tarptautinį Hagos tribunolą, kuriam Izraelio valstybė skundžiama už Niurnbergo kodekso pažeidimus. Toliau atpasakojamą tekstą kiekvienas tikras vakseris privalo atsispausdinti ir, guldamas miegoti, pasikišti jo vertimą po pagalve. Užtikrinu – joks antivakseris nedrįs trikdyti mūsų poilsio, nors ir jam neprošal būtų su tuo dokumentu susipažinti (ČIA). Tai žadina dar didesnį smalsumą.

2021 m. kovo 2 d. ši juridinė kontora (ją įkūrė keturi asmenys, iš jų trys Suchovolsky (-iai) – Abraomas (1931–1995), Arie, Nurit – ir vienas Ishay Beinart) apkaltino Izraelio valstybę Romos sutarties 15.1 ir 53 straipsnių pažeidimais, t.y. nusikaltimais prieš žmoniją.

Kaip suprantate, Lietuvoje to nėra ir būti negali.

Skundo esmė (rimtai). Į teismą advokatų kontora kreipėsi įgaliota asociacijos „Anshei Emet“ narių, gydytojų ir visuomenės aktyvistų. Jie pasirinko demokratinę teisę nepriimti eksperimentinio gydymo (imunizacijos nuo korona viruso) ir jaučia stiprų bei neteisėtą kneseto, ministrų, aukšto rango renkamų visuomenės atstovų, miestų vadovų ir kitų asmenų spaudimą vyriausybės vardu. Skiepai nuo korona viruso – tai inovatyvus vaistas su 22 šalutiniais efektais, nustatytais JAV-ėse. Be to, visi medicininiai požymiai akivaizdžiai rodo, kad ilgalaikis gydymo efektas nebuvo tiriamas, o ilgalaikis poveikis ir gydymo saugumas skiepijamiesiems nežinomas. Viso pasaulio imunizacija šia technologija vyksta įvedant į organizmą sintetinį priedą M-RNK. Iki šiol visi ankstesni skiepijimai veikė visiškai kitaip – imuninė sistema būdavo sužadinama į organizmą įvedant susilpnintą virusą. Advokatai pabrėžia: Niurnbergo kodeksas tai Medicinos etikos kodeksas išleistas įstatymų, pagal kuriuos nacistiniai nusikaltėliai buvo teisiami už siaubingus medicininius eksperimentus Antrojo pasaulinio karo metais, pagrindu. Šis kodeksas tapo Helsinkio deklaracijos bei Paciento teisių įstatymo pagrindu ir Izraelyje. Teismui pateikiama ir detalizuojama, kaip šiemet Izraelio valstybėje Izraelio vyriausybė su ministrais ir kneseto nariais, miestų vadovais ir kitais aukšto rango asmenimis pažeidžia Niurnbergo kodeksą.

Lietuvai šis kodeksas, atrodo, visai neprivalomas.

Kaltinimai. Sutikimas dalyvauti medicininiame eksperimente – pirmasis Niurnbergo proceso principas. Informuoto asmens sutikimas gydytis yra jo pasirinkimo laisvė. Ji neturi būti ribojama jėga, apgaule, suktybe, grasinimu, šantažu ar bet kokiu kitu prievartos būdu. Kai Izraelio Sveikatos apsaugos ministerijos vadovai bei premjerministras pradėjo vakcinuoti Izraelio gyventojus, šie nebuvo informuojami, kad praktiškai jie dalyvauja eksperimente. Susitarimas su kompanija „Pfizer“ pirmąkart buvo paskelbtas ir pripažinta, kad tai iš tiesų yra eksperimentas, tik tada, kai tapo akivaizdu, ką iš tiesų premjeras pasirašė.

Taigi post factum tapo aišku, kad Izraelio premjeras su „Pfizer“ kompanija pasirašė sutartį, pagal kurią bus gauta kiek reikia – milžiniškas, milijoninis kiekis – vakcinos porcijų. Kita sąlyga – vaistų gamybos kompanija iš Izraelio gauna visą medicininę, asmeninę (t.y. slaptą) informaciją be piliečių žinios ir išankstinio sutikimo. Susitarimas vėliau buvo paviešintas su informacijos „užtamsinimais“.

Alternatyvūs gydymo metodai. Pagal Niurnbergo kodeksą privaloma smulkiai nusakyti ir pacientui pasiūlyti keletą gydymo alternatyvų – ne tik paaiškinti medicininį procesą (viską, kas į jį įeina), jo privalumus ir trūkumus, bet ir riziką, būdingą kiekvienam gydymui. Tai leidžia asmeniškai pasirinkti protingą sprendimą. Sveikatos apsaugos ministerija nepateikia šiuo metu egzistuojančių šio viruso gydymo alternatyvų, kurios įrodytų jo efektyvumą arba pavojingumą. Piliečius jie suvilioja ar spaudžia slėpdami informaciją ir kurdami baimės bei prievartos atmosferą.

Žinoma, rašoma advokatų rašte, kad gydymas vakcinavimu sukėlė ne vieno mirtį, traumas, rimtus susirgimus (įskaitant invalidumą ir paralyžių). Nepaisydama šių faktų, vyriausybė nenurodė atlikti atitinkamų tyrimų. Įdomu konstatuoti, kad Sveikatos ministerija atvirai pripažino, kad 41 proc. vakcinuotų policininkų, kariškių, švietimo ir medicinos darbuotojų kentėjo nuo rimtų, gyvybei pavojingų susirgimų. Taip pat pareiškėjus stebino, kad nėra aiškių ataskaitų apie žuvusiųjų ar pažeistųjų skaičių.

Negalima eksperimentuoti, jeigu yra pagrindo numatyti mirtį arba realią traumą. Tuo tarpu apie mirčių atvejus piliečiai išgirsta tik iš lūpų į lūpas, socialiniuose tinkluose (iš draugų, kaimynų arba giminaičių), bet ne iš centrinės žiniasklaidos.

Ekonominis ir socialinis spaudimas. Gamintojų asociacija grasina išsiųsti nemokamų atostogų kiekvieną darbuotoją, jeigu jis nebus vakcinuotas. O Sveikatos apsaugos ministras Julijus Endelštainas (Edelstein) siekia priimti įstatymą, kuris apsaugotų nuo nesiskiepijusių atvykimo į darbo vietą ir leistų jiems nemokėti nedarbo pašalpos. Kliudoma kultūringai ilsėtis, visuomenė izoliuojama. Tuo tarpu artistai, visuomenės nuomonės lyderiai ir jos atstovai ant kiekvieno kampo imasi propagandinių renginių, agresyvia ir net įžeidžiama forma siūlo bausmes ir sankcijas (bepiga Tel Avivo klimate dainuoti ant kampų, pas mus patogiau iš TV ekranų ir radijo – aut. past.).

Izraelio premjeras ne kartą yra pareiškęs, kad piliečiai dalyvauja medicinos eksperimente viso pasaulio piliečių gerovei. Tačiau pastarieji dėl kažkokių priežasčių neskuba gydytis ir nekantriai laukia Izraelio eksperimentų pabaigos.

Advokatų rašte taip pat pažymima, kad šiuo metu naudojamos priemonės prieš nepasiskiepijusius, prieštarauja ir Izraelio įstatymams.

Per Hagos teismą siekiama, kad būtų įvykdyti tokie reikalavimai:

1. Izraelio vyriausybei – nutraukti visas procedūras, kuriomis pažeidžiamas informuoto asmens sutikimo gydytis principas ir dėl to Izraelyje yra nelegalios bei nedemokratinės.

2. Kuo griežčiau paveikti bet kurią valstybinę ar komercinę organizaciją, pažeidžiančią įstatymus užimtumo arba kitais klausimais, atšaukti priverstinį skiepijimą arba skatinimą vakcinuotis bei apsisprendusiųjų nesutikti su minėtu inovatyviu gydymu diskriminaciją.

Taip pat tribunolo prašoma atkreipti dėmesį, kad šio dokumento kopija būtų išsiųsta viso pasaulio žiniasklaidai, nes Niurnbergo kodekso pažeidimai aktualūs viso laisvojo pasaulio šalims.

Dokumentas Hagos tribunolui buvo pasirašytas kovo 2 d., tačiau „Pfizer-BioNTech“ generalinis direktorius Albertas Burla dar vasario pabaigoje, duodamas interviu NBC televizijai, su dėkingumu pavadino Izraelį „pasauline laboratorija“, netrukus pasauliui duosiančia visus atsakymus apie vakcinos efektyvumą.

Beje, pranešime spaudai šio pandeminio viruso metinių proga skelbiama, kad dviguba vakcinacija „Pfizer-BioNTech“ preparatu simptominių susirgimų sumažina 44 kartus, o mirties riziką – 29 kartus.

Lietuvoje, manau, bet koks antivirusininkas užsičiauptų, nes tokiems skaičiams Lietuvos gyventojų per maža.

Be to, minėtame pranešime žiniasklaidai pripažinta, kad tyrimas buvo atliekamas be kontrolinės grupės ir neišsiaiškinus galimų paskiepytų ir nepaskiepytų asmenų elgsenos skirtumų. Daugiau informacijos apie tyrimą nepateikiama arba žinios prieštaringos.

Kovo 11 d. „Pfizer“ paskelbė blogą naujieną – klinikiniai vyresnių nei 12 metų vaikų vakcinavimo tyrimai bus baigti tik šį rudenį. Tuo tarpu JAV-ėse vaistus gaminanti Moderna pranešime žiniasklaidai kovo viduryje paskelbė, kad jau pradėtos antra ir trečia vaikų nuo 6 mėnesių iki 12 metų amžiaus klinikinių skiepų bandymų fazės. Eksperimente iš viso dalyvaus 6750 vaikų. Rezultatai bus paskelbti jau šiemet pavasarį. Atrodo, kūdikiai bus apsaugoti nuo visų viruso bangų ir užaugs sveikutėliai. Beje, pranešama, kad jeigu paskiepijama būsima motina, kūdikis gimsta, lyg būtų skiepytas.

Izraelis jau įsileidžia ir „Moderną“, nors iki šiolei durys buvo atvertos tik „Pfizer“. O juk pasaulio labui pasirinkimas didžiulis. Kadangi vakcinų atpiginimo akcijų nesigirdi, prisiminkim prieš kurį laiką visai netyčia į šviesą išlindusį kainininką. Buvo prognozuojama (didėjimo tvarka), kad „AstraZeneca“ vakcinos dozė kainuos 1,78 euro, „Johnson & Johnson“ – 7 eurus, „Sanofi-GSK“ – 7,56, „CureVac“ – 10, „Pfizer-BioNTech“ – 12, „Moderna“ – 14,6 euro. Kas geriausia, tas brangiausia. Kiek jos kainuoja ir kiek jų yra šiandien ir dar bus rytoj, manau, nežino nei Izraelis, nei Lietuva. Jų, viena už kitą geresnių, nepaliaujamai daugėja. Kai kurios valstybės jau vartoja ir „Sputnik V“. Lietuva – nė už ką, nes tai putiniška „kaka“.

Daug kovos su pandemija elementų Izraelyje ir Lietuvoje (arba atvirkščiai) yra panašūs. Tačiau tokio konkretumo kaip Lietuvos žiniasklaidoje Izraeliui aiškiai trūksta. Ten – gausybė skaičių, daug nuobodžios statistikos. Čia, pas mus, paprastai ir suprantamai viską paaiškina premjerė ir vidaus reikalų ministrė arba koks patikimas ministerijos tarnautojas: „Svarstysime kitą savaitę, palengvinsim ribojimus, stiprinsim kontrolę, reaguosim, planuosim centralizavimą, perskirstysim funkcijas ir kitas pertvarkas, matome, keičiasi, sudėtinga prognozuoti, jei gausim nurodymus, reikia apie tai kalbėti, komisija susirinks, uždarysim, atidarysim“… Ir labai stipri vakcinų kokybės kontrolė – būna, kad rytą ji, vakcina, tinkama, o vakare – nebe. O antivakseriai sako, jog pas mus vakcinų klausimas ne medicininis, o politinis.

Ne viskas sklandžiai einasi ir konkurentams. Štai vienas Izraelio Sveikatos ministerijos vadovų profesorius Chezy Levis spaudos konferencijoje pareiškė, kad jo žinyboje nė negalvojama apie leidimą vaikščioti gatvėje be kaukių. Kovos su virusu patarėjas vyriausybei Nachmanas Aš(-as) sako, kad tai beprasmybė. Tačiau jis teigia, kad kol nebus pasiektas 7 milijonų – persirgusių ar pasiskiepijusių, kova su virusu tęsis. Švietimo ministras Halantas prašo Sveikatos ministeriją dėl karantino neuždarinėti klasių mokyklose. Mat, susirgus vienam moksleiviui, 80 proc. kitų klasių vaikai nesuserga…

Taigi, Lietuva turi nemaža bendro su Izraeliu. Todėl mūsų URM galėtų prisidėti prie Izraelio apskundimo Hagos tribunolui, nes, kaip suprantu, toje šalyje žmonės skiepijasi pernelyg entuziastingai. Lietuvoje antivakserių daugiau ir, kaip dažniausiai rodo sociologinės apklausos, tam reikalui, kaip visada, labiau priešinasi kaimiečiai, mažaraščiai, pensininkai, pagyvenę bei murzini žmogeliai, atviri visokiai priešiškai antivakserių propagandai.

Pabaiga. Lietuva ruošiasi didžiai kovai. Tam reikalui jau priimti ar dar tik rengiami nauji įstatymai bei nutarimai, daugiau ar mažiau paveiksiantys mūsų santykius su virusu. Štai negalutinis temų sąrašas: cenzūra internete, antrosios valstybinės kalbos kitokiems LT piliečiams būtinybė, plius anglų (nes anglai nesupranta lietuviškai), nepaprastų įgaliojimų suteikimas karo policijai, Stambulo konvencija, neapykantos kalba, LGBT gelbėjimas, prievartinis skiepijimas, miestų ir rajonų izoliacija ir pan. Be abejo, visa tai gerokai susilpnina ir LT piliečių meteorizmą. Izraelyje tokių nuostatų lyg ir nėra…

Kaip minėta, esu griežtas vakseris. Jeigu pavyktų įgyvendinti principą „pagauk ir paskiepyk“, visi antivakseriai būtų užčiaupti, užlaužtomis rankomis, su antrankiais nugabenti į kokią juodą skylę, ten pamaitinami silpnais narkotikais (iškart susimokėtų ir baudą), skiepijami, po to sodinami ant šaligatvio ir tegu dainuoja giesmes Šv. Skiepui. Juo labiau, kad prancūzai atrado dar vieną mutavusį virusą („bretoniškąjį variantą“), kurio neįmanoma nustatyti PGR testu. Tai kelia pavojų visai diagnostikos sistemai, tad kiekvienas gyvas padaras skiepysis su džiaugsmu.

Tačiau. Tikiuosi skaitytojas pagavo ironiškas autoriaus gaidas. Visai pabaigai prisegu ir mums aktualią tarptautinio Kabalos universiteto įkūrėjo Michaelio Laitmano išmintį:

Jeigu mums nepavyks sustiprinti visų piliečių priklausomybės bendram kolektyvui, epidemijos mes nesugebėsim sustabdyti /…/ Šiuolaikinė Izraelio bendruomenė – kas tik norite, bet tik ne tauta. Nėra vidinio ryšio, nėra elementarios „geninės“ sąsajos ir nėra siekio ją atgaivinti. O kai žydai rengiasi atstatyti šalį, ir nėra troškimo prikelti tautą, jie negauna nei vieno, nei kito. Šiandien mes tai matome akivaizdžiai. Izraelis – ne šalis, Izraelis – salota.

Gal ir sutikčiau su Laitmanu. Gal… Taip, šiomis dienomis esame uždari ir suskaidyti. Tad nebūkim kaip salotos. Būkim bent jau kopūstai.

P.S. Autorius atsiprašo skaitytojų, kurie susidūrė su virusu asmeniškai ir jiems nebuvo juokinga. Visiems linkiu sveikatos. Šio rašinio žanras lygintinas su pamfletu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
provakseris

Aš visom keturiom už tai kad antivakseriai būtu gaudomi ir apsvaiginami su kuoką bei paskiepijami.Aš tai jau pasiskiepijau be eilės du kartus (už kyšius)dabar skiepysiuos dar du kartus jau oficialiai pagal eilę.Aš žinau kaip lietuvoje gyventi ir nesirgti korona,-reikia melstis šv, Ingridai ir šv. Gabrieliui, kaukės nenusiimti nei miške ,nei miegant nei mylintis. Balsuoti reikia tik už konservatorius arba laisvės partija, dėvėti vaivorykštės spalvų šortus,turėti su savimi bent 1kg. vazelino,ir kuo daugiau laiko praleisti maximoje arba norfoje ar kitame prekybcentryje, praktiškai reikia ten gyventi nes ten sterilu ir saugiausia.

> L.V.Medeliui

Vakseris,antivakseris …- naujas,vis labiau plintantis, kalbinis šlamstas.Tai kovidinis /Covid/ užkratas besireiškiantis,deja, lietuvių kalboje.

Tvankstas

Lietuvoje valdžia bbd ant tų niurnbergų, bus tuoj visa Lietuva KZ Auschwitz su dr. mengelių malonumu kiekvieną skiepyti.

nepaminėjo Linas

O kaip ten žydai ortodoksai, kurie nesiskiepija kategoriškai, augina didžiules šeimas su vaikais ir juos vyriausybė pamiršo?

Tvankstas

10:03 – vaizdeliai su degančiais šiukšlių konteineriais, pasipriešinimu policijai, verčiančiai skiepytis Bnei Brak litvakus.
https://www.jpost.com/israel-news/haredi-covid-19-riots-in-bnei-brak-are-not-an-intifada-analysis-656655

Kis

Linas -lietuviskai,o medelis primena -mendeli?Isivaizduok mendeli,kad as Simonyte,leisciau kas kur ir kiek slaistytis su ,be kaukes,vakcinuotis ar ne ,tai tu makseriu reikalas.TIK VIENA PASAKYCIAU,KAD GYDAIS PATS KUR NORI IR KAIP NORI,O KOLEKTYVE MASINIUS SUSIRGIMUS GYDAI IS SAVOS KISENES,NES VALSTYBEI UZTENKA TIK DEDULE LANDZBERGI ISLAIKIMAS KAIBNUOJA BABKES?
MANO GALVA po menesio ,eiles del vakcinaciju nusidriektu ilgesnes negu 1983 metais metais prie pakuotes mesos.Problema butu isspresta be propogandos,o i valstybes kisene nubyretu nemazos babkes,Idomu kaip tie marazmatikai (taip norisi palyginti is „P”raides,tenka mazuma palaukti?)Palicija arestuos,nes P nepatinka jiems,o man niekaip neatsiminti g?

Klausimas

Tai pas mus kas nors, kada nors paduos Vyriausybę į Hagos tribunolą?

Diedas

Patiko.
Teisingai parašyta.

Diedas

Nesuprantu agresyvių skiepų šalininkų. (nevadinsiu jų vakseriais)
Norit skiepytis – prašom. Sąlygos sudarytos.
Bet pasiskiepyję nelyskit į akis netikintiems korone. Jūs saugūs, laimingi, patenkinti, paruošti ilgam ir laimingam gyvenimui. Tamstų niekas nebeapkrės, nebent nauja atmaina, bet ir tai vakcinų atsiras.
Sveikinu su tuo.
Ne jūsų reikslas kaip kiti gydosi ir kuo tiki.
Lietuvoje tikėjimo laisvė.
Nori meldiesi Dievui, nori velniui, nori koronei.

Visa bėda,kad

pasireiškus pirmiems coronos simptomams neskiria antibiotikų.Pusės mirčių galėjo nebūti,nes ši liga dažniausiai komplikuojasi ir būna vėlu.Labai sunkiai serga vienos konservatorės sutuoktinis,duok Dieve,kad viskas baigtųsi gerai.

Nėra to blogo

Jei skiepai ilgalainiui užgožia natūralų imunitetą, tai gal ir visai neblogai, jei Abraomas ateityje pasišauks daugiau išrinktųjų pas save. Ko mums jaudintis. Ten jau rinkimai praėjo.

Al.

O gali būti,kad yra dar blogiau – pašalinis poveikis žinomas ir tai nevaisingumas. Ir iš tikro poveikis ne visai pašalinis, o tai ir yra visuotinių skiepų tikslas.

O ką

reiškia tie vakseriai?

s.m.

padėjau minusą tamstai, bičiuli Tvankstai. Lietuvos taip vadinama valdžia yra per skysta satanoidų patarnautojų kuopelė tamstos minėtam bbd veiksmui atlikti. Dar ir todėl, kad ten vyrauja/moteriauja kitoks ppd… Milijonai prabudusių žmonių visame pasaulyje, praeito savaitgalio laisvės maršai daugiau kaip 110 valstybių, dabar jau trečias (čia kaip vertinsi, – tik trečias, ar net trečias) atvejis po vienos amerikietės advokatė ir Fiulmicho, kai Izraelio (!) teisininkai imasi teisėtomis priemonėmis tramdyti užsimiršusius psichopatų sektos patarnautojus, rodo tik tai, kad su pavasariu grįžta šviesa, sveikas protas, tikėjimas ne švabųgeitsų brukama ateitimi. Mums reikia tiesiog kasdien priminti bent jau komentaruose dievais pasijutusiems vargšės Lietuvos valdžiažmogiams, kad Hagos Tribunolas, – tai ne atostogos Kanaruose. Už viską viską teks atsakyti. Sakiau ir sakysiu, – kaip plandemija yra… Skaityti daugiau »

7 klasės anatomijos kursas

https://brandnewtube.com/watch/a-coming-covid-catastrophe_tlNw7XCy2GHmoOl.html
Nebūtina net suprasti angliškai, pakanka kelių minučių vaizdinės medžiagos.
Nusivakcinavimas satanoidų eksperimentiniais kokteiliais yra savanoriškas išjungimas savo autoimuninės sistemos, su kokia, Dievo visiems duota, žmonija ramiai gyveno neišmirdama dešimtis tūkstančių metų tarp milijonų virusų.
Daugeliui susivaksinusių (išjungusių apsaugą) rudenį pakaks slogos ar gripo……..

astra

Pries is PAR kilusio viruso mutanta Astra Zeneka dar karta pralaimejo. Gal nereikejo siai kompanijai, i kuria investavo tiek daug oligarchu, susidet su rusu Spitnik?..

Tvankstas

s.m. – dėkoju širdingai už minusiuką, nėr čia ko man pasikelti. Matote, suvokiu teisėsmaugos sistemą puikiai, teko pravažiuoti du kartus pro Tarptautinį Tribunolą Den Haag ( Den Hąch) ar ‘s-Graveningen (schrafeninjen)(Hagoje) – kai vežė į Scheveningen (schėfeninjen) psichiatrijos skyriaus karcerį priversti paklusti Nyderlandų Karalystės fabrikuojamai bylai man, ir kai išvežė iš ten po dviejų savaičių nieko neišgavę – čia juokais. Jei rimtai, tai jau du valstybių vadovai yra nužudyti dėl nepaklusimo Moksliniam Kovidui : Burundžio Nkuruziza ir Tanzanijos Magufuli. Kas sekantis ? Hagos TT yra pajuokos objektas Nyderlanduose, kurio visi kaltinamieji dabar yra buvę Afrikos šalių vadovai, tai perdėtai rasizmu ir White Supremacy atsiduodanti teisėsmauga, tiesa, dar buvo serbai ir Bosnijos serbai, štai atvykęs patologo-anatomas iš Serbijos duoti parodymų dėl… Skaityti daugiau »

Diedas Tvanksui

Užuojauta.
Prašalietis dabar sudirbs tamstą į mėšlą.
Jam tai dar vienas įrodymas, kad visi netikintys šviesiu komunizmo rytojum ir negarbinantys rusų caro – psichai.
Čia ne juokais.

Puiku, p. Linai,

pritariu ir palaikau. Beje, aš esu susidūrus su virusu. Nebuvo malonu. Teko kliautis kitų žmonių (ne gydytojų!) ilgalaike pagalba. Bet žiūrėkite, nei numiriau, nei ką. Ir man šitas Jūsų sarkazmas nuotaikingas ir smagus. IR AŠ NESISKIEPYSIU!! Nė neketinu!

ah1

Pagaliau. Pirmosios kregždės… Pagaliau Izraelio daktarai ir advokatai prabilo apie eksperimentą ir eksperimentinį produktą- kad vakcina būtų vadinama vakcina ji turi būti efektyvi ir patikima ką galima nustatyti ir patvirtinti laiku – o to nebuvo, nėra ir būti negali dėl pagaminto eksperimentinio produkto, vadinamo vakcina, greitumo ir įvedinįjaant į žmogaus organizmą sintetinį priedą M-RNK – kas anksčiau nebuvo daroma su žmonėmis.
Kas paduos Lietuvos valdžią Niurbergo procesui -cit.”Advokatai pabrėžia: Niurnbergo kodeksas tai Medicinos etikos kodeksas išleistas įstatymų, pagal kuriuos nacistiniai nusikaltėliai buvo teisiami už siaubingus medicininius eksperimentus”? – už priverstinius testavimus klaidingais testais ir priverstinius žmonių badymus adatomis su špricais užpildytais eksperimentiniu produktu?

> Al.

Dėl nevaisingumo nežinau, galbūt, bet vėžių tikrai padaugės. Tik ne upėse ir ežeruose 🙂 .

Pritariu Diedui

Aš nenoriu dalyvaut eksperimente, NENORIU turiu tą vieną gyvybę ir tausoju taip, kaip suprantu. O JIE nusprendė, kad paskiepijus su AstraZenica mirs mažiau žmonių nuo koronos, o tas nedidelis procentas mirštančių nuo skiepijimo trombų yra mizernas.Palaukit PONAI, bet tai yra žmonės,kurie gal būt irgi nori gyvent , o ne mirt STATISTIKOJE. Ir dar ,kas bus su tais ,kuriems susidarė krešuliai bet dar šiuo metu nemirė…

Tvankstas

pasiskaityti, kaip Fauci dirba Kinijai – https://www.judicialwatch.org/deep-dive/the-nih-covid-emails/

ptksš

Šaunu – pirmyn į viduramžius!

koronės programėlė- visiška nesąmonė

Kažin kada baigsis šita psichozė ir paranoja? Greičiau tuos vakserius suskiepytų, ramesni būtų, gal prie žmonių nebesikabinėtų… Tiek įtikėję į tas vakcinas… Tik jeigu PGR testas nieko nenustato, tai kam priverstinai testuoti, o jei virusas mutavęs, tai nuo ko jie skiepijasi? O imuniteto pasas- tai prievarta, spaudimas skiepytis.

ah1

>2021-03-25 20:18, imuniteto pasas – tai dokumentas kad tu priklausai farmocijos korporacijoms, Covid 19 kompanijai ir esi jų lojalus klijentas ir savo kūną atidavei jiems.

News Target

Istorinė teismo byla atskleidžia, kad per trisdešimt dvejus metus jokie skiepai nebuvo atlikti jokie saugumo tyrimai, kaip to reikalauja įstatymai
https://www.newstarget.com/2021-03-25-court-case-reveals-no-vaccine-safety-studies-over-32-years.html

Health Ranger Report (Brighteon)

Situation Update, Mar 26, 2021 – Vaccinated people are walking biological time bombs
https://www.brighteon.com/ed06dd3e-5cf4-4001-b2e6-27b62bac359c

News Target

Niujorko teismas iš mamos atėmė š metų dukrą už tai, kad gatvėj jos laukė be kaukės:
https://www.newstarget.com/2021-03-24-state-abducts-girl-mother-no-mask-school.html

The Epoch Times

Buvęs CDC direktorius: COVID-19 pabėgo iš Uhano virusologijos laboratorijos JACK PHILLIPS 2021 m. Kovo 26 d. Buvęs ligų kontrolės ir prevencijos centrų (CDC) direktorius Robertas Redfieldas teigė , manantis, kad koronavirusas, sukeliantis COVID-19, kilo iš Kinijos laboratorijos. „Nėra neįprasta, kad kvėpavimo takų sukėlėjai, su kuriais dirbama laboratorijoje, siekiant užkrėsti laboratorijos darbuotoją”, – penktadienį interviu CNN sakė Redfieldas ir pridūrė, kad jo komentarai yra asmeninė nuomonė. „Paprastai, kai ligos sukėlėjas pereina nuo gyvūno žmogui, reikia laiko, kol jis supras, kaip tapti vis efektyvesniu pernešant žmogų.” Dėl to Redfieldas teigė manantis, kad virusas greičiausiai pabėgo iš laboratorijos Uhane. Buvęs CDC direktorius teigė manantis, kad pandemija prasidėjo Uhane 2019 m. rugsėjį ar spalį. Kinijos pareigūnai teigė, kad virusą pirmą kartą buvo atrado 2019… Skaityti daugiau »

Gojus

” kaip dažniausiai rodo sociologinės apklausos, tam reikalui, kaip visada, labiau priešinasi kaimiečiai, mažaraščiai, pensininkai, pagyvenę bei murzini žmogeliai, atviri visokiai priešiškai antivakserių propagandai.” Ar jauni išsilavinę nusiprausę miestiečiai tikrai nejaučia jokios atsakomybės dėl sukeltos masinės psichozės?

Tvankstas

Gojus – įdomu, kokiai bendrijai priklausau, tai yra priskirtas ? Kaimiečių, mažaraščių ar murzių ?

The Epoch Times

Buvusi Klintono patarėja Naomi Wolf teigia, kad privalomi COVID-19 skiepų pasai, papasiūlyti pastarosiomis dienomis, bus „žmogaus laisvės pabaiga Vakaruose, jei šis planas klostysis taip, kaip planuota“. „Vakcinos pasas“ skamba gražiai, jei nesuprantate, ką gali padaryti šios platformos . Aš esu technologijų bendrovės generalinė direktorė, todėl suprantu, ką daro ši platforma “, – sekmadienį „ Fox News “sakė Wolf. „Kalba ne apie vakciną, ne apie virusą, o apie jūsų duomenis. Kai tai bus įteisinta, jūs neturėsite pasirinkimo. Žmonės turi suprasti, kad į tą platformą galima lengvai įkelti bet kokią kitą funkciją “. Tokius duomenis galima sujungti su Paypal paskyra, su skaitmenine valiuta“, ir Microsoft jau kalba apie jų sujungimą su mokėjimo planais. Vilkas pažymėjo, kad tai įvyko Izraelyje, „o po šešių… Skaityti daugiau »

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top