Liudvikas Jakimavičius: Kas ir kur slepia Garliavos trilerio scenaristus?

Šį savaitgalį sukanka lygiai treji metai nuo Garliavos šturmo. Neabejoju, kad gegužės 17-oji tarp reikšmingų mūsų istorijos datų bus įrašyta kaip gėdos diena, kai valstybės vardu veikianti valdžia sutrypė visuomenės sutartį, suskaldė Lietuvą į dvi: meluojančią, melą dangstančią dar ciniškesniu melu ir Tiesos ieškančią, todėl ujamą, dergiamą, šmeižiamą, bauginamą ir baudžiamą.

Mano draugas rašytojas Valdas Papievis tą gegužės rytą e-mailu iš Paryžiaus parašė: „Tą psichotropinę kaldrutę jie užmetė ant Lietuvos“. Meluojanti Lietuva iš baimės perdozavo šlakstydama kvaišalus. Ji neturėjo pasirengusi ir priešnuodžio, kaip po viso to, ką padarė sugrąžins žmonių pasitikėjimą valdžia, teisėsauga ir valstybe. Deimantė akimoju tapo paniekintos Lietuvos simboliu. Nuskriausta, be kaltės įkalinta vien dėl to, kad gali kažką prisimint ir paliudyti, kad vagies kepurė dega, kad trumpos melo kojos, kad baimės didelės akys. Bergždžias darbas kariauti su simboliais teismų salėse ir žiniasklaidoj. Jie veikia visai kitame išmatavime iš kitos, ne fizinės sistemos. Simbolinės tikrovės neperkeisi maginiais užkalbėjimais ir burtažodžiais tokiais kaip: „Bus tų mergaičių. Žiūrėkim į ateitį“.

Žiūrėkite, jei jums taip patinka, prezidente, bet ten nieko gero nesimato, kol Tiesa ir Šviesa neprasiskverbia pro aklinai užvertas ledo rūmų duris.

* * *

Mano preambulės žanras nėra pats tinkamiausias pradėti diskusiją. Emocijos, emocijos, brol. Bet tokią datą – kaip gi be jų, juk „žmonės esame ar ne žmonės?“, kaip klykė nešama iš globėjos namų mergaitė.

Kiek nurimę artėkime prie diskusijos. Norint ką nors išsiaiškinti ar atrasti, kas paslėpta, nutylėta, sumeluota, neišvengiamai tenka sugrįžti prie rupesnės tikrovės: įvykių, faktų, detalių, o svarbiausia – ryšių, siejančių vieną faktą su kitu, motyvų, kurie vienaip ar kitaip Garliavos trilerio personažus skatino veikti, vienaip ar kitaip kalbėti, liudyti ar savo liudijimų išsižadėti.

Visos istorijos vienu žvilgsniu neaprėpsi. Ji netelpa į akiratį, galų gale nėra pasibaigusi ir užskliausta. Tarytum prigesęs vulkanas vieną gražią dieną ji gali taip griausmingai driokstelėti, kad visa, kas įvyko atrodys tik gana rami įžanga į daug kraupesnę stulbinančią dramą. Taškai ant „i“ toli gražu nėra sudėti.

Turime keturis negyvus trilerio figūrantus. Kas žino, gal jų yra ir daugiau. Nežinia kiek liudininkų, kurių dauguma nutildyti ar paslėpti. Ar kas nors ranką prie širdies padėjęs galėtų pasakyti – kaip Paskutiniame teisme, kiek iš tų keturių mirė savo mirtim, o kam buvo „padėta“ pas Abraomą nukeliauti?

Mano versija, kad nė vienas iš keturių nemirė savo mirtimi. Pirmam diskusijos raundui pakaks pasidalinti samprotavimais ir komentatorių įžvalgomis apie teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymą, galimus nusikaltimo motyvus, vykdytojus ir užsakovus bei teisėsaugos keistus viražus aiškinantis kolegos žūties bylą.

Klausimų ratas būtų toks: Kodėl anuometinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas nepadėjo pagalbos prašančiam kolegai Jonui Furmanavičiui, patekusiam į bėdą, ir nepradėjo iš esmės aiškintis bylos dėl galimos pedofilijos fakto? Ar šis „aplaidumo“ faktas nesukelia įtarimų, kad generalinis prokuroras turėjo pridengti kai ką svarbesnį už kolegą?

Ar A.Valantino elgesys neimplikuoja versijos, kad D. Kedžio pradėtas saviveiklinis tyrimas visai netyčia užkliudė tai, ko neturėjo užkliudyti?

Ar nebuvo pasirinktas pats paprasčiausias sprendimo būdas skandalui išspręsti – „nėra žmogaus, nėra problemos“, taigi, pašalinti tiek D. Kedį, tiek J. Furmanavičių?

Kodėl tokia nevykusi buvo D. Kedžio „medžioklė“? Kodėl spaudos konferencijoje drebėjo patyrusio kriminalisto Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos departamento vyriausiojo prokuroro Algimanto Kliunkos rankos?

Kodėl teisėsauga tyrė tik vieną Jono Furmanavičiaus nužudymo versiją, kodėl į žiniasklaidą buvo nutekinama slapta ikiteisminio tyrimo medžiaga (būtent ta versija, kad nusikaltimą organizavo ir įvykdė Venckai su Kedžiais)?

Kodėl iki šiol nepaviešinama, ar kriminalistai tyrė ir kitas žmogžudystės versijas?

Kodėl didžioji žiniasklaida taip stengėsi, net pažeisdama nekaltumo prezumpciją, prisegti D. Kedžiui žmogžudžio, o N. Venckienei – nusikaltimo organizatorės etiketes?

Kodėl teisėjo J. Furmanavičiaus giminės, skirtingai nei Ūsai ir Stankūnai, nesikreipė į prokuratūrą pradėti procesą dėl patirtos žalos atlyginimo?

Kas galėjo būti šio scenarijaus kūrėjai ir vykdytojai? Kur šio scenarijaus spragos, neįtinkinanti argumentacija, pritempta motyvacija?

Nuo šiol eksperimento tvarka mūsų portalo diskusijas ves moderatorius – ne anonimas, o asmuo pateikęs temą diskusijai.

Garliavos tragedijos istoriją pamėginau išskaidyti į siužetinius segmentus, kurių kiekvieną aiškinsimės ir diskutuosim atskirai. Tad prašau diskutantų susitelkti ties pasiūlyta tema ir neskubėti užbėgti už akių. Vietos ir laiko turime.

Temos moderatorius – Liudvikas Jakimavičius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
196 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
saunu!

Aciu, kad netylite, aciu, kad kalbate. Su nusikaltimu zmogiskumui – Deimantes isplesimu is gimtuju namu ir visu cirku su biologine (ivardinti ja ,,motina” ranka nepakyla)ir jos alkoholikais tevais (ju kaimyne is Petrasiunu, jau seniai papasakojo kokia baisi ta stankunu seima, variusi savo ,,mergas” uzdarbiauti), kurie dabar, galimai, stipriai priziurimi, be makijaziniu melynu tanios voku ir sudetais dantimis, susukuotais plaukais, netgi ,,pagerejusiu” zodynu, siekia bet kuria kaina praturteti, jau seniai tapo sio baisaus nusikaltimo pries vaika sudetine dalimi.Kazkodel teisesauga ,,pamirso”, kaip vyresnioji dukra Naruseviciene bande prisiteisti globos teise jaunelei, kaltindama tevus girtuokliavimu ir ziauriu elgesiu su ju dukra. Tai gal priminkime Lietuvai, kokie zmones, kokiomis ,,biografijomis” tampa pagrindiniu ekranu ,,herojais”. O ko verti tokie ,,pagrindiniai” liudininkai, kaip Zalimas, ,,praregeje” agenteliai Marius,… Skaityti daugiau »

Gerb Liudvikai,

viskas iš esmės teisinga, dėkui Jums už iniciatyvą, tik labai norėtųsi porą pastabų Jūsų preambulei:

1. „suskaldė Lietuvą į dvi: meluojančią, melą dangstančią dar ciniškesniu melu ir Tiesos ieškančią…” Nepamirškim trečiosios Lietuvos – abejingųjų. Tai trečiai Lietuvai vienodai rodo, ji kelia sau klausimą „o kaip tai susiję su manim?” (girdėjau savo ausimis), ir pati sau atsako: niekaip, atsikniskit, netrukdykite mums gyventi. Atrodo, ši trečioji Lietuva pati skaitlingiausia. Deja.
2. „…kaip po viso to, ką padarė sugrąžins žmonių pasitikėjimą valdžia, teisėsauga ir valstybe.” Žmonių pasitikėjimas valdžiai vienoje vietoje, atsiprašau už grubumą. Valdžiai rūpi vienintelis dalykas – GALIA. Jai giliai nusispjauti į paprastų neįtakingų žmogelių pasitikėjimą ar nepasitikėjimą.

Pataisykite, jei klystu, bet bijau, kad ne.

O MAN

visada kelia didžiulį klausimą, kodėl paprastai kibiai, aštriai, drąsiai narpliojusi įvairias temas , [tame tarpe ir GARLIAVOS,] vieną gražią dieną ėmė ir kardinaliai pakeitė savo nuomonę iki tol buvusi populiari žurnalistė R.Janutienė,naiviai paaiškinusi, kad kažkokia pažyma jai „atvėrė akis”…Ne neaiškiomis aplinkybėmis nušautas teisėjas,,Naruševičienė, dar keisčiau – žuvęs Ūsas, jau nekalbu apie Kedį ir gegužės 17d. dramą…..

Nuomone

Drasius būvo įkalintas ziegzdriuose,vyriausiajai M užpakalis tvarkytais kk,tenisininkai matydavo prie baltu buriu,stankes kainos 2006.05 150lt val ,men 800 atvežė naruš, a dzikaras , ūsas ir furma,draugavo su mano pažįstama ir tt

budeliai,zudikai vaiksto tarp musu nebaudziami

Manau,kad scenaristai yra prokuratura,kriminalistai ir saugumas.Vienas prokuroras teige,kad Kedys buvo sekamas,kitas,dar gyvam Drasiui bunant,skambino Neringai ir klause,ar Kedziui reikalingas advokatas.Kedys buvo laikomas psichiatrinej,o Betingis per TV vaidino spektakli,saukdamas:”Kedy,pasiduok „.Kas tie budeliai ir zudikai,matyt,irgi kriminalistai !

Galetu

Landsbergiu dinastija padaryt sahmatu ejima ir islaisvint DEIMANTE.Padarytu sau nauda.Nors niekados konservatoriu nemegau ir uz juos nebalsavau,nusilenkciau jiems zemai ir dekociau be galo.Labai jau man to vaiko gaila,visus tuos metus apie ja galvoju,prasau DIEVO pagalbos.

Scenaristų

Baisiausia tai, kad kas bebūtų tie scenaristai, jų valią vykdė teismai, prezidentūra, Ministrai, Vaiko teisės, politikai. Aukščiausia valdžia stojo nusikaltėlių pusėn.

panašių tragedijų tūkstančiai

kiekvienas pasikoręs, kiekvienas emigravęs, kiekvienas bomžas – tai mūsų šauniųjų komunistų, prezidentės, teisėjų ir prokurorų darbas.

Rira

Kiek daug primastyta,kad jau sunku patiketi kad tai buvo ir yra tikrove,o ne Holivudinis trileris.Mazai beliko zmoniu,prisimenanciu visa sia istorija is pradziu.Man pradzia buvo,kai per televizija parode siuzeta,kada Drasius skundesi zurnalistei kad nieko negali padaryti,nes su jo dukryte motina leidzia zaisti pedofilams.Toliau viskas riedejo kaip sniego gniuzte nuo kalno ,aplipdama vis naujais ivykiais.TV kanalai pradejo skaldyti tauta,vieni uz Drasiu kiti pries.Zmonems gyvenan tiems ne Garliavoje labai sunku buvo susidaryti nuomone kas teisus.O toliau jau ir aukos ir aiskus teisesaugos issisukinejimas,nedasakymai,kazkokie is pirsto lauzti liudijimai ir liudininkai.As labai demesingai viska analizavau ir vis galvojau; na kas yra tas pats auksciausias nelieciamasis,del kurio teisesauka sukaisioja visus galus i vandeni.Perkraciau kandidaturas.Juk neimanoma,kad del eilinio VSD darbuotojo,ar prokuroro taip butu elgiamasi,o auksciau tik buves… Skaityti daugiau »

Liudvikas antrajam komentatoriui

Atsakau į abu jūsų klausimus. Formaliai galią valdžiai deleguojame mes per rinkimus ją rinkdami. Ir ne per rinkimus, leisdami įsisiautėti populistams, žiniasklaidai kuriančiai pagal užsakymą herojus. Ta trečioji Lietuva, apie kurią šnekate ir yra didžiausia mūsų bėda, nes jie yra „jokie” – nei šilti nei šalti, bet balsuoti iš inercijos ateina ir balsuoja už meniu, kuris jam ant lėkštutės padėtas.
Bet koks visuomenės suaktyvėjimas yra grėsmė valdžiai. Tą ir matėme per Garliavos visą istoriją ir Referendumo iniciatyvos naikinimo akcijas.
Bet žmonių mąstančių, keliančių klausimus, pasirodo dar yra likę.

okupacijos palikimas

per okupaciją partizanus iššaudė, daugumą įbaugino.
o esantys valdžioje – komunistai, stribai, kgbistai – kaip buvo visagaliai, taip ir liko.

Liudvikas

Pasistenkime vengti bendrinės mitinginės retorikos.

be abejoniu

si byla parode, kad musu vargse valstybe suresta ant supuvusiu pamatu. Ne kazkokie isoriniai pavojai kelia didziausia gresme Lietuvai, o visiskas teisines sistemos demoralizavimas, korupcija, kitaip sakant- vastybes uzvaldymas.

B.Brazdžionio bendrinė mitinginė retorika

ŠAUKIU AŠ TAUTĄ Šaukiu aš tautą, GPU užguitą Ir blaškomą, it rudenio lapus: Į naują vieškelį, į naują buitį, Kur niekad šiaurūs vėjai neužpūs. Šaukiu lietuvį burtis prie lietuvio Ir gyvą širdį prie gyvos širdies, Kad tamsiame vidurnaktį nežuvę, Pakiltų rytmečiui gyventi ir žydėt! Iš sutemų, iš prieblandų išeikit. Uždekit naują ugnį širdyse, Vergams palikit vargo naktį klaikią! — Šaukiu aš, jūsų protėvių dvasia. Šaukiu aš tautą, žemės pėdoj gyvą Ir vyturėlio rytmečio maldoj, Ir žydinčią, kaip žydinčių alyvų Panemunių sodybose žiedai. Šaukiu pavasario pilkų vagų artoją, — Tegu lig saulės kyla jo daina. Tegu laukai, tegu miškai kartoja: “Gana tulžies, gana mirties, ganai..” Šaukiu aš darbo rankų milijonus Įsupt naujam darbymečiui varpus… Į naujo džiaugsmo klėtis, naujo derliaus kluonus,… Skaityti daugiau »

Liudvikas Ritai ir kitiems

Rita kalba apie pasakojimą, kurį kūrė apie Garliavą žiniasklaida, TV kanalai. Krapštau atmintį ir man kažkaip kliūva vienas tuomet nepastebėtas dalykas, kad žiniasklaida mažiausiai kalbėjo apie Furmanavičių. Jis taip ir liko kažkoks labai pilkas personažas, apie kurį juk nieko nežinome. Gal tik tai, kad turėjo 10 mobiliųjų telefonų. Mėginama buvo net įteigti, kad jis išvis nepažinojo Ūso. Bet tai juk svarbiausias asmuo – teisėjas. Žiniasklaida būtent tie juo turėjo susitelkti, jei iš tikro būtų norėjusi atrasti siūlo galą. Kas iš tikro buvo tasai pilkasis teisėjas? Koks jo draugų ratas, kuo jis užsiėmė ne darbo metu?

Liudvikas

Diskusija nėra ta erdvė, kur turėtume įrodinėti savo patriotizmą copypastindami B.Brazdžionio eilėraščius. Juos gali siųsti ir VSD budintys berniukai.

"Taigi nebijokite jų.

Juk nėra nieko uždengta,kas nebus atidengta,ir nieko paslėpta,kas nepasidarys žinoma”.(Mt 10,15)…Jeigu prarasi viską,išskyrus tikėjimą Dievu,tu nieko neprarasi.Jei prarasi Tikėjimą,prarasi viską.Mes turime Tikėjimą.

Keistutis

Buvo eskaluojama versija spaudoje, kad žudynes suplanavusi Venckienė, norėdama užimti Furmanavičiaus kėdę. Beje, ta versija ir buvo įdėta į Žalimo liudijimus. Ar tik ne todėl kad papildomai sustiprintų išmestą žiniasklaidoje kvailystę.

Liudvikui dėl Furmanavičiaus

Furmanavičius ir Gatajevai. Teisėjas, nuteisęs Gatajevus, turėjo būti VSD įtakoje, tiksliau: siautėjančios banditiškos saugumiečių gaujos (V. Gailiaus formuluotė, VSD pranešime pripažinta teisiškai nepriekaištinga) įtakoje.

Dar viena versija iš interneto komentarų apie 400 tūkstančių, kuriuos Furmanavičius esą paskolino tokiam Šuopiui, kuris grąžindavo su didžiulėmis palūkanomis. Rašė, kad išvakarėse Furmanavičius reikalavo grąžinti skolą.
Jau po kokių metų apie Šuopį staiga pradėjo rašyti ir pagrindiniai dienraščiai, kai šis veikėjas Anglijoje kreipėsi dėl bankroto procedūros, o tai sužinoję jo kreditoriai išsiviliojo jį į Lietuvą ir jis buvo suimtas, kaip aferistas. Tada apsimetė nepakaltinamu ir apsigyveno psichiatrinėje, bet ypatingai lengvatinėmis sąlygomis. Po to viskas nutilo. O gaila, gal ką ir apie Furmanavičių gali (galėjo) papasakoti.

Pakylejimas

Jei tauta islandu sukure nauja , siuolaikine tautos Konstitucija , tai ir mes gyva lietuviu tauta galime padeti teisesaugai istirti Garliavos byla , kad pagaliau butu patvirtinta Neries krantineje rasyta TIESOS

Tai kad tie patys rezisieriai

kure Kusaitei byla.Pociuno smeizta.CZV kalejimo nuslepima.Prezidentes smeizto kompanija,Pakso apkalta ir tt.Scenarijus visur turi ta pati braiza sudoroti per teisesauga.Lietuva teismine o ne teisine valstybe.Prisiminkime kas susikure prokuratura ir teisejus kurie sukurtu kaltinimus pagal uzsakymus.Kas rezisierius ir uzsakivas???Ar nebus tie slapukai kurie dabar labai bijo isviesinimo???

Žvalgybos ekspertas.

Ši istorija prasidėjo vien kaip šeimyninis nesutarimas tarp Kedžio ir Stankūnaitės. Kaip atkeršyti sugyventinį palikusiai Laimutei Stankūnaitei Kedys tarėsi su seserimi Venckiene. Ji pasiūlė šmeižto pedofilija planą. Į tą planą įjungė ir savo nekenčiamą kolegą teisėją Furmanavičių, kurį pašalinus Venckienei atsivertų kelias į jos taip pageidaujamą kriminalinių bylų teisėjo kėdę Kauno Apygardos teisme. Vėliau, kai ši byla pradėjo įgyti masinio visuotinio skandalo pobūdį, Rusijos spec. tarnybos suprato atradusios aukso kasyklas skaldant lietuvių tautą, šmeižiant ją prieš visą pasaulį („lietuviai patys atidavė visą valdžią pedofilų klanui”), kurstant lietuvius prieš savo valstybę ir jos teisėsaugą, klibinant pačius Lietuvos valstybės pamatus. Į šios istorijos eigą aktyviai ėmė kištis Generolo Michailo Fradkovo vadovaujama Rusijos žvalgyba – Слу́жба вне́шней разве́дки. Jos veikla buvo aktyvi ir… Skaityti daugiau »

Rima

Dar vienas „proginis” rašinys, ar kas nors naujo išaiškėjo?

Pastebėjimas

Scenaristai bestija ir Dėdulė, kurie pasinaudojo psichinės šeimos neapykanta. Kas jiems užsakė scenarijų rašyti ir įgyvendinti- gali būti, kad JAV.

kodel pedofilijos byla taip issiplete?

Todel kad tiesa buvo lipdoma storu melo sluoksniu jog Tauta niekada neiziuretu Tiesos.Bet…Tiesa megsta sviesa ir pradejo sviesti is tamsos pro storai apklota melo sluoksni
Melas laikinas Tiesa amzina o zmoniu taip lengvai neimanoma apgauti,nors melas kartojamas tukstancius kartu

Juozapas

Sveiki visi, sveikas mielas Liudvikai. Visų pirma dėkoju, už gerai moderuojamą diskusiją. N, o redakcijai už įsteigtą ir labai vertingą Diskusijų rubriką. Gerb. skaitytojus ir kolegas komentatorius kviečiu įsiklausyti į Moderatoriaus pasiūlymus ir diskutuoti- t.y. ne skelbti lozunginių užkeikimų-prakeiksmų valdžiai, o kartu ieškoti atsakymų, kelti savas įvykių versijas. Nes ne mūsų prakeiksmų bijo valdžia. Nuo to jie turi užsiauginę storą odą. Tačiau šis režimas kaip velnias Kryžiaus bijo mūsų bandymų savarankiškai mąstyti ir uždavinėti griežtus klausimus. : O dabar pagal temą: Kaip matau šią situaciją. Situacija yra sluoksniuotą ir visa įvykių juosta vyniojasi vingiuodama, persipindama su įvairių jėgų interesais. Tačiau bet kuriuo atveju, tas sunarpliotų siūlų kamuolys ritasi tikrai ne Tiesos link. Jis ritasi, jis dirbtinai, labai aktyviai kryptingai ridenamas… Skaityti daugiau »

kodel???

Mergaites ivardinti tvirkintojai kalba vienodai kaip eilerasti mintinai ismoke??? Ir prie Kedziu namu infiltruoti slapukai zinojo kaip ka isprovokuoti jog veliau butu galima Kedzius ir Venckiene vsio po zakonam lengvai apkaltinti.

jeigu butu buves paprastas seimtninis konfliktas

Nebutu taip sujude politikai,teisesauginikai ir VSD.Is ju sujudimo matosi jig tai buvo ne seinyninis kinfliktas,bet kai kuriu seimos nariu issivelimas i labai nesvarius reikalus.

Liudvikas  Žvalgybos ekspertui

Palauk palauk, brolyti. Ar ne per paprastai čia tau išeina galus sunarstyti iš kelių propagandinių segmentų, nustumiant visas kaltes rusų žvalgyboms, kurios anot tamstos įsijungė tik vidury trilerio. Tuomet turėtum atsakyti į klausimą, o ką veikė mūsų kontržvalgyba? Grybavo gal?
Kūrė pradžią, o nuo vidurio perleido vyresniam broliui, ar ne? Kažkaip tamstos versijoj nesueina galas su galu. Ar nori pasakyti kad Venckienė pasiuntė brolį į tikrą mirtį. Ta tai tikrai turėjo suprasti, kuo kvepia dviguba žmogžudystė, ir apie kokį ten krėslą tada besvajoti?

Kažkodėl

negera nuojauta,-ne dėl šios bylos,bet aplamai.O šie įvykiai,-gali jie slėpti ,kiek nori,yra dėsniai,nuo kurių nepasislėpsi.Kaip tas Kainas slėpėsi,Abelį pražudęs…Bet konservatoriai,kurie naiviai tiki,kad viskas pamiršta ir jie laimės rinkimus,jie labiausiai apgailėtini.Ir net ne rinkimai čia svarbu,bet tai,kiek šia netirta byla pridaryta blogio pasitikėjimui valstybe,kuri kažin ar taip jau saugi,kad ir su NATO.Niekas nežino,ką galvoja kontrabandininkas kaimynas ar sukčius seimūnas…Ir kaip jie pasielgs atėjus valandai X.

Ši byla yra

simptomas labai sergančios valstybės.Sergančios korupcija,melu,apgaule,negailestingumu,brutalumu ,degradavimu…Ar tokia ligota ji gali pasipriešinti žvėriui iš rytų?

Žvalgybos ekspertas (2-a dalis)

Mano teiginiai iš dalies remiasi ir JAV FTB agentūros duomenimis, su kuria aš palaikau ryšius jau 32 metus.

D. Kedys slapstydamas Kauno pamaryje iš nuobodulio bei streso ėmė girtauti bei vartoti įvairius narkotikus ir recetinius vaistus. Ilgainiui, jis iškėlė seseriai reikalavimus – duok man milijoną litų, kad galėčiau išvykti į užsienį ir ten laimingai gyventi. Vėliau jis savo reikalavimą sumažino iki pusės milijono, o dar vėliau, nors šio fakto tiksliai ir nežinau, lygtai iki 300000 litų.

Vebckienė leisti didelių pinigų broliui neketino. Kedys ėmė grąsinti kad eis į policiją ir viską papasakos – kas viską sugalvojo, organizavo, planavo ir skatino. Girtaujantis, nepatenkintas savo padėtimi ir grąsinantis Kedys tapo neprognozuojamu ir pavojingu.

Pastebėjimas to 19:17

Iš pradžių tai buvo šeimyninis konfliktas, paskui įsijungė scenaristai, žiūr. ankstesnį komentarą.

Visai

pradingo reportažai iš seimo,ką jie ten priiminėja.Kas galėtų informuoti?

Pastebejimas Žvalgybos ekspertui

Ne Rusijai buvo reikalinga violetinė revoliucija, bet JAV, todėl geriau papasakok, kokią košę čia virė JAV specialiosios tarnybos ir kokiu tikslu.

Žvalgybos ekspertas (3-a dalis)

Andrius Ūsas ruošėsi bylai, kuriai jis buvo surinkęs daug neginčyjamų įrodymų, atskleidžiančių kas ir kaip suorganizavo ir sukurstė tą šmeižto ir žudynių kampaniją. Matyt, jo turimi faktai tikrai buvo įtikinami ir stiprūs. Po mažiau negu trijų dienų turėsiančio įvykti teismo posėdžio jis gyvas nebesulaukė.

Beje, adv. Aido Venckaus vaidmuo šioje klaikioje istorijoje yra labai didelis.

delfis

įdėjo reportažą apie ateivius.Matyt,valstybėje negeri dalykai,kai prasideda reportažai apie ateivius.Žmonėse jau suvešėjo abejingumas viskam.Įdomu,kas čia subręs?Visko neužslopins,nes ekonomika reaguoja.

Diskusijoje dirba

bent pora saugumiečių.

Pastebejimas Žvalgybos ekspertui

Nors tikriausiai nėra ko norėti, kad V.Mazelis nevarytų ant Rusijos.

Tarabilda

Žvalgybininko versija tiesiog abramakabriška. Šlaistosi, įsivaizduotit girtas ir užsitorčinęs ieškomiausias Lietuvos nusikaltėlis visai prie kauno, kelia seseriai reikalavimus, o jo mūsų kriminalistai ieško po Ispanijas ir D.Br.
ir dar bendradarbiai iš FTB jam suteikia info, kiek Kedys iš sesers reketuoja.
Panašu į pasakėles liaudžiai. Gal atnaujinto scenarijaus dalis?

Čia viskas

labai paprasta.Visur didelių pinigų plovimas ir dalinimasis.

BŪTINAI

ŽIŪRĖKITE ŠIANDIEN TV LAIDĄ „PATRIOTAI” – BUS ATSKLEISTA TIESA APIE PREZIDENTŪROS SĄMOKSLĄ PRIEŠ LIETUVIŠKUS BANKUS.

Net neverta diskutuoti

su tais žvalgybininkais.Jie dirba pagal instrukcijas.Putinui patiktų.

Juozapas (tęs)

Taigi, sekantis aspektas: Ponas kuris „įmerkė” savo karabiną ten kur teoriškai neturėjo įmerkti (buvo galvota jo mergaitė yra eilinės kekšės vaikas, apie gimines nenutuokta), taigi tas ponas vertėsi, kiek suprantu kontrabanda. Ne dėžėmis ir ne konteineriais, matyt dalyvavo „biznyje” kur kontrabanda dengiama valstybės struktūrų daroma ešalonais. Didelė tikimybė, kad tokio „pramoninio” mąsto kontrabanda vyksta su spectarnybų bei teisėsaugos šulų pagalba. Kadangi režimo šulai „pravalo” atveju rizikuotų viskuo, manau apie tokius ūsus jie surankioja visą įmanomą info. Kad būtų kompromatas saugikliams užtikrinti. Ir viskas būtų sukęsi sklandžiai, jeigu ne ūsiaus įmerkta „ne ten” birka. Kai mergaitės tėvas pradėjo kelti bangas, ta grupuotė bandė spręsti reikalą savo jėgomis. Eiliniai ir aukštesnio rango saugumiečiai, bandė paspausti D.Kedį, pagrasino užtvėrę kelią automobiliui ir t.t… Skaityti daugiau »

Pastebėjimas

Žvalgybininko versija teisinga kol neprieina prie užsienio jėgų įtakos. V.Mazelis, kuris priešiškai nusiteikęs prieš Rusiją ir yra dėl ko, nepasakos juk, kad tame reikale dalyvavo JAV specialiosios tarnybos. Todėl ir Venckienė slapstosi ne Rusijoje, bet JAV.

Žvalgybos ekspertas (4-a dalis)

Turėjo būti, bet visiškai nebuvo tiriami violetinių aktyvistų Josifo Stankevičiaus ir Vadimo Juškos nužudymai. Aš neturiu detalių apie šiuos nusikaltimus, bet žinau kad ir vienas ir kitas neužilgo prieš „nusižudydami”, ėmė nesutarti su „violetinio judėjimo” bosais ir bosėmis ir jiems nepaklusti, bei kalbėjo apie savo turimų faktų paviešinimą.

geriausia ginyba puolimas

Todel pedofilinis tinklas pradejo ne tik pulti ,bet ir viska apversti aukstyn kojomis.Kai pedofiliniui tinklui uoliai tarnsuja politikai ir teisesauginikai tai is Kedziu seimos jie gali padaryti galingus dramblius kurie nori juos surtypti ir todel juos reikia sunaikinti

Liepa

Daugelis Garliavos įvykius vadina Tragedija iš didžiosios raidės.//Vienodai kraupi ir priešistorė, ir pats civilių žmonių šeimos šturmas,ir tai kas iki šiol tebevyksta.//Abejoju,ar šitam šimtmety pavyks paviešinti tikrųjų šios tragedijos scenaristų pavardes….Nors užsienio šalių patirtis rodo,kad tai labai netgi įmanomas dalykas.//Tai priklauso nuo visų piliečių pozicijos.Būtina suvokti,kad „svetimų” ir nepatogių problemų visuomenėje nebūna ir negali būti.//

Žvalgybos ekspertas (5-a dalis)

Ši byla nebūtų labai sudėtinga, deja, bėda ta, kad nemažai aukštų dabartinių Lietuvos valdžios, įskaitant ir teisėsaugos pareigūnų buvo slapti Garliavos pedofilų viešnamio klientai. Būtent dėl to po teismus tampomos tik smulkios žuvelės. Būtent dėl to neliečiamas „dėdė Aidas” Venckus. Būtent dėl to palikta ramybėje N. Venckienė. Nes jie išties žino daugelio pedofilų klano nario pavardes.

Gaila į šia mafijos mėsmalę patekusių visiškai nekaltų Kedžių-Venckų gaujos aukų.

Ar kada nors bus ši byla išnarpliota? Gal, bet tik jei ir kai D. Grybauskaitę pakeis naujas, doras prezidentas, drąsi, tvirta asmenybė.

gal paprasčiau

dėl ko gali taip stengtis visa Lietuvos valdžia?
dėl labai didelių pinigų ir labai stiprios juodos rankos.
kol kas tik vienas paaiškinimas: gazpromas, kgb ir patikėtiniai Lietuvai.

196
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top