Lukiškių aikštėje jau stovi… Vytis. Kartoninis… Kūrybinės dirbtuvės ar provokacija?

Antradienio vakarą socialiniuose tinkluose pasklido nuotrauka, kur matyti, kad Lukiškių aikštėje jau stovi… Vytis. Kartoninis.

Nustebęs buvo ir Vilius Kavaliauskas – idėjos pastatyti Lukiškių aikštėje Vytį sumanytojas, patikinęs, jog tai ne Vyčio paramos fondo iniciatyva. Kultūros ministerijos atstovai irgi išsigynė.

15min.lt pavyko sužinoti, jog pastatyti Vyčio maketą sumanė ir 65 sumanymą įvykdė naujas fondas, įteisintas tik šiomis dienomis.

Kaip informavo Kęstutis Akelaitis, vienas iš naujojo fondo steigėjų bei buvęs Vyčio paramos fondo valdybos narys, o taip pat ir Lukiškių aikštės sutvarkymo projekto vadovas, naująjį fondą įsteigusieji „anksčiau prisidėjo prie Vyčio paramos fondo veiklos“, o iniciatyvos kurti naują darinį, „vienijantį daugelį patriotinių Lietuvos organizacijų“, ėmėsi po to, kai „veikla sulėtėjo“.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius, dar neseniai piestu stojęs vien nuo minties apie Vytį Lukiškių aikštėje, šįkart patikino, jog visuomeninę iniciatyvą – „pasižiūrėti, kaip atrodytų viena iš galimų Vyčio realizacijos formų“ – jis sveikinąs…

Ričardo Savukyno veidaknygės nuotr.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top