Mamos protestuos prieš galimybių pasą vaikams – stovės basos prie Vyriausybės

STI

Būrelis mamų pirmadienį (lapkričio 15 d.) 11 valandą rinksis prie Vyriausybės protesto akcijai prieš galimybių paso įvedimą vaikams nuo 12 metų. Akcija organizuojama siekiant atkreipti valdžios dėmesį į tai, jog galimybių paso įvedimas vaikams, diskriminuotų dalį vaikų bei sukeltų iš to atsirandančių psichologinių problemų ypač jautriai paauglių amžiaus grupei.

„Vaikų galimybių apribojimas, kai vaikai nebegalės lankyti užklasinio ugdymo užsiėmimų, laisvai dalyvauti išvykose, renginiuose, lankytis viešojo maitinimo įstaigose, sukeltų ne tik daug paauglių užimtumo nepatogumų, bet ir suteiktų prielaidas patyčių, mobingo ir kitų diskriminacijos „palydovų“ įsigalėjimui“, – teigia akcijos organizatorės.

Vyriausybė galimybių pasą paaugliams ketina įvesti jau kitą savaitę. Protestuojančios mamos ruošiasi basos stovėti prie Vyriausybės, siekdamos atkreipti valdžios dėmesį. Taip pat akcija kviečia neabejingus žmones pirmadienį bet kuriuo metu nuo ryto iki vakaro užsukti prie Vyriausybės ir palikti prarastos vaikystės simbolį – vaikišką žaisliuką.

Mamos taip pat kreipiasi į šalies Prezidentą Gitaną Nausėdą, prašydamos nelikti abejingam. „Vaikai – mūsų šalies ateitis. Jų supriešinimas negali tapti pandemijos valdymo pasekme. Prašome išgirsti mus, kaip išgirdote kitas mamas, protestuojančias prieš diskriminaciją.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

peieš Švąbą nepapūsit

ah1

kaip niekas „neapapūsdavo” prieš TSKP suvažiavimų išrtansliuotus planus taip niekas „neapapūs” prieš Švabo Davoso suvažiavime ištransliuotą Švabo planą… Na nebent karinis aljansas…
Taip kad nešalkit kojų – persišaldysit ir gausit „aleKovidą” statistikai.

vinietis

Dar yra Lietuvoj ŽMONIŲ -pagarba jiems. Valdžios šiukšlės dar nusiteikę iki kitų rinkimu mus terorizuoti. Prezidentas NEPRIEKO.

prasau,

sugalvokit kita protestavimo buda. Susalsit, susirgsit, o jus esat labai reikalingos savo vaikams. Esat protingos mamos, kovojat uz savo vaikucius, tai pagalvokit ar gerai nusprendet.

Žodžio laisvė...

Nestovėkit basos,nešalkit,nesižeminkit.Ateikite apsiavusios,atsineškite žaislų.
Tačiau žinokite kad pišė neturinti vaikų niekada nesupras mamų susirūpinimo.Senmergių
galvose pjuvenos,todėl jos ir senmergės.Ar gi joms gaila svetimų vaikų.Jos lengva ranka su svetimais vaikais gali daryti bet ką,net ir suleisti injekciją su neištirtu
skysčiu.Juk žino,kad nebus nubaustos visos pišės aplinkos mergšės.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top