Neleiskime sunaikinti atmintį, neleiskime sunaikinti save

Klaipėdiečiai ir rugsėjo 17 d. su plakatais ir vėliavomis stovėjo Atgimimo aikštėje. Būtinai privalėjome ateiti, bendrauti, kalbėtis su praeiviais. Vienas iš praeivių papasakojo savo išgyvenimus, kai tą nelemtą gegužės 17-ąją 240 policininkų šturmavo Garliavoje Kedžių namus ir išnešė mergaitę. „Baisu, – prisipažino praeivis, – kai Nepriklausomoje Lietuvoje turėjau iš naujo išgyventi sovietmečiu patirtą neteisybę – mano namus taip pat ankstų rytą apsupo stribai, išvežė į nežinią tėvus ir jį, trylikos metų vaiką.

Kodėl Nepriklausomos Lietuvos valdžia demonstruoja ir primena savo sprendimais mums, piliečiams, okupantų viešpatavimą?

Mes, piliečiai, stebėdami įvykius Ukrainoje, suvokiame, kad okupantams labai svarbu ištrinti atmintį. Ukraina buvo Didžiosios Lietuvos Kunigaikštystės, o vėliau Lietuvos–Lenkijos (Žečpospolitos) sudėtyje. Rusijos valstybei perėmus Ukrainos žemes, gyventojai buvo rusinami, t.y. – trinama tautinė atmintis. Šiandien Rusija pjauna tautinės atminties ištrynimo vaisius – organizuoja ginkluotą Ukrainos žemių atskyrimą teigdama, kad siekia apginti rusiškai kalbančius gyventojus.

Šiandien Lietuvos valdžia elgiasi lyg koks okupantas siekdama ištrinti mergaitės atmintį ir atmintį apie mergaitę. Jei valdžiai nepasisekė palaužti mergaitės valios, tai tikėtina, kad Deimantės nebėra. Todėl ir senelių Kedžių reikalavimas leisti pasimatyti su anūke yra neįvykdomas. Jų prašymai leisti bendrauti su anūke ignoruojami, o jie patys stumiami išvykti: neliks Lietuvoje senelių – greičiau užsimirš Garliavos įvykiai.

Mums, piliečiams, skaudu: kai stebime, gretiname įvykius Ukrainoje ir Pakaunėje, suvokiame, kad sava valdžia tapo pamote. Tokios valdžios darbai jau davė realius vaisius – emigraciją, nusivylimą, baimę.

Suklupti, nusisukti, išsigąsti negalime – neturime teisės. Todėl ateisime ir spalio 17-ąją.

Nuotraukos – autorės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Anikė

Tik valdžios abejingumas Lietuvos žmonėms ir jų norams leidžia toliau vešėti
melui, smurtui,paniekai…Gerai,kad Klaipėdoje yra žmonės,kurie neabejingi kitų
skausmui.O valdžia nesiteikia atsakyti į klausimus,kur mergaitė,kur N.VEnckienė, kodėl negailestingai po teismus tampomi,Kedžiai,budėję ir saugoję Deimantę žmonės. Norim TIE-SOS,ne tylos.

Kritikas Pikčiurna

Gerbiamieji, ar nematote sąsajų tarp to ką daro Putino Kremlius Ukrainoje, sutelkęs milžiniškus savo šlies išteklius, ir to kas vyko Garliavoje, o dabar vyksta “teismų” salėse, naudojant policijos, išsigimusios teisinės sistemos ir žiniasklaidos propagandines pajėgas prie Deimantę Kedytę, Kedžių ir Venckų šeimas, bei taikius žmones, siekusius viešumo ir tiesos šioje skandalingoje istorijoje? Juk čia tas pats scenarijus: “Išeik dabar, arba po minutės!”… Tai du labai skirtingi, bet neatsiejami reiškiniai, kai nedidelė grupelė niekšų įgyja neribotą ir nekontroliuojamą valdžią ir kėsinasi į kiekvieną mūsų po vieną ar nedidele grupe. Europa Ukrainos atžvilgiu vis dar užima veidmainišką poziciją, kaip ir nemaža visuomenės dalis yra abejinga Deimantės Kedytės ir jos šeimos tragedijai bei skausmui. Tai nekontroliuojamos atstovaujamosios valdžios virsmo į nusikalstamą totalitarinę sistemą… Skaityti daugiau »

Daina

Gerai, kad pamažu daugėja Tiesos reikalaujančių gretos. Dėkime visas pastangas, kad Garliavos tragedija nenugrimztų užmarštin, kaip to trokšta pedofilai ir jiems prijaučiantys. Tegul pedofilai ir jų pakalikai nelaukia ramios senatvės. Tai, ką jie pridarė Garliavoje krauju įrašyta į padorių žmonių atmintį ir jokia purvasklaida to neištrins, net ir pasiremdama „liudininkų” parodymais. Suglauskime pečius ir nesitraukime: tegul tiems sapnuojasi jų nuveikti košmarai. Tegul iki gyvenimo galo girdi nekalto vaiko klyksmą: žmonės jūs ar ne žmonės!

Tas policininkas

su žalia liemene.Tegul bus salotine.

Tai kas,kad škotai nelaimėjo referendumo,

bet jie gaus daug nuolaidų.Kovoti verta.

Ne NATO raketos

yra tikrasis saugumas.Gyvenimas dar tai parodys.

siaubas

kokie šitų „urodų” veidai. Jie negali savimi pasirūpinti.

joana

Kas parase Lietuvoje pirmas zodi TIE SOS , taip ir liko jega ir susiklausymas zmonese

Siaubui

siaubas yra tavo smegenyse.

wert

Policajus ,kad fotkina..pilicija jau baisiau nei milicija…iskart ikitagatves puse pereiti reikia.

nuomone

Pagarba siems zmonems.O siaip tai bailiai lietuviai bijonet iDaukantoa ,kur kreidutemis raso zodi TIESOS ateiti.

Ekstrasensai gali

surasti mergaitės kapą ir įvardinti kaltus kas tai padarė.
Ir dar daugiau: juodieji magai gali priversti atsakyti kaltuosius savo giminės karma,nelaimėmis,ligomis ir mirtimis.

ekstrasensai jau

ivardino, kas kaltas. Ir tai tikrai – ne Kedziai ir ne Neringa

Jūs, gerbiamieji,

šaunuoliai. Sveikintina Jūsų drąsa. Bet kas tie geltonskverniai, kurie šiandien fotografuoja Jūsų veidus. Ar ne stribų anūkai?

> "siaubas       2014-09-19 10:51"

tavo, URODE, tarakoniska vertybiu sistema isduoda paprasta paties fraze – „jie negali savimi pasirupinti”. Va tas degeneratiskas poziuris pirmam pripult prie visos visuomenes kuriamo gerybiu aruodo ir staigiai bet kokia kaina egositiskai ir net nusikalstamai „savimi pasirupinti” isduoda tikra uroda. Speju, – save laaaaabai apsirupinusi, sutinusi nuo besaikio rijimo valdziagyvi.

didžiausia pagarba tikriems PILIEČIAMS

iš miesto prie jūros – Klaipėdos. Taip ir padvelkė šviežiu jūros oru. Atgaiva… Geras straipsnio pavadinimas, o taip pat ir straipsnis. Ačiū.

Ka noriu pasakyti...

Pagarba siems Zmonems

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top