„NeRedaguota“: Bažnyčia ir Iššūkiai. Kunigas Gabrielius Satkauskas

Jūsų dėmesiui siūlome tinklaidės „Neredaguota“ pokalbį su kunigu Gabrieliumi Satkausku.

Interviu kalbėtasi šiais klausimais:

Bažnyčios vaidmuo, santykis su valdžios institucijomis.
Popiežius, Sinodai, Katalikų bažnyčios pozicija.
Kaip spaudžiama bažnyčia? Krikščioniška pozicija
Kaip žvelgti į paribius? Mažumos, sodomija ir jautrumas bei pagarba.
Kas ir kada ieško Dievo? Asmeninė kovos su korona patirtis.
Kalėdų šventimo priežastys. Kaip susiformavo tradicija?
Socialiniai tinklai, tikintieji, kunigystė.
Šeimos vaidmuo.
Bažnyčios nuodėmės ir kaip siekiama ją diskredituoti.
Bažnyčios kova su priklausomybėmis.
Kaip kiekvienam iš mūsų ištverti pandemiją?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

Kalėdų šventimo priežastis – Saulės kilimo aukštyn pradžia,gamtinių šviesos jėgų pergalė prieš tamsiąsias gamtos jėgas, o ir Dievas liepė Saule žymėti šventes (Biblija, Pradžios knyga.) Be to ir stebuklingąją suduvių lietuvių kalba raidžių k a l ė d o s junginys žymi saulės judėjimo ratą; k – judėti, eiti, a- pradžia, l – aukštyn, ė – sustok, d – didelis, o – ratas, s – sujungimas, susijungimas.

Iš tiesų

Ačiū kun.Gabrieliui už protingas ir teisingas mintis.Krikščioniškame ,katalikiškame taip pat,pasaulyje sparčiai skleidžiasi,deja, liberalkriščionybė.Nūdienos Lietuvoje dalis bažnytinės hierarchijos,katalikiškųjų veikėjų, eilinių tikinčiųjų ir katalikiškos pakraipos žiniasklaidos ušsikrėtė minėtu liberalmarksistiniu virusu.Tad,Gerb.kunige Gabrieliau,kokia Jūsų nuomonė šia tema?

Deivis

Krikščionybė yra senovės religijų, kultų ir t. t. kokteilis. Pirmieji globalistai beje.

AČIŪ

Daugiau tokių atvirų pokalbių, tad taip išvengtume nesusipratimų, apkalbų ir susipriešinimo būtų mažiau.

Snūdė

Ar Lietuvos tikintieji ir kunigai pasiruošę?Nes jie jau čia ir nepaliks akmens ant akmens;viskas bus išgriauta

https://youtu.be/gqnM28SFPNg

https://youtu.be/vIGEtZycp4M

jutas

Reikėtų kokį naują šventąjį surasti, išsirašyti, kad jis daugiau mus užtartų koronas laikais, blato paprašytų. Kur tai matyta? Daugiausia sergančių Marijos žemėje.

Dzeikas

Kunigelis , tiksliau jo kalbos, vertinimai plokscias kaip bulviu plokstainis. Turbut mokykloje, lietuviu kalbos pamokose, nekente rasyti laisva tema, daugiau mego atpasakojimus. Nes visa jo plepalyne paraidinis katekizmo atkartojimas.Tad jeigu jus doras krikscionis ir katalikas tai neeikvokite laiko ir neterskite ausu, o paeme katekizma, o geriau Biblija susikaupe paskaitykite patys.
O kunigeliui patarciau klapciuko vietoje dar patarnauti pamaldose. Nesukaupe gyvenimiskos isminties dar, neissilaiko Jono Auksaburnio patarimo „su nauda kalbek, su nauda klausyk, su nauda klausk, su nauda ziurek” remuose.

dina

Atėjo iš pietų karingas, klastingas ordinas, iškapojo kitaip tikinčius. Kuo jie buvo kalti, kad amžių bėgyje jiems kitoks gamtos supratimas buvo susiklostęs? Teisybės neįnešė, viską pakeitė naujais pramanais ir kliedėjimais.Dabartinis jėzuitų tikslas – kuo ilgiau išlaikyti lietuvius 16 amžiuje, pajungiant juos kitiems godiesiems.

Dzeikas

dinai: Tavo galvyte isrurinta Sapokos pasakaitemis, o naudoti pagal paskirti jos sovietine mokyklele neisokino.Tautine ko gero juo labiau. Tai ,stai: Niekas is nieko neatsiranda. Analogiskai vengrai verkia,kad negeri teutonai juos nukariavo ir duokle apdejo. Tiesa kokiais 3-4 simtmeciais anksciau. O teutonai, vokieciai to bish, atsikerta , kad slykstesniu ir ziauresniu plesiku negu klajokliai vengrai nebuvo. Ir gyveno jie tik plesdami germanu zemdirbius, kol neapsikente vokieciai surenge kryziaus zygi vengrams subiniu neatsparde ir tie tik gave i liuli suprato, kad teks zemdirbyste uzsiimt – laikai, kai galeai germanus nebaudziamai plest pasibaige. Lenkai man regis taipogi ne ant tiek kvaili buvo, kad kviest kryzininkus is dyko buvimo i savo zemes sumane. Ir kad lietuviai kaimynu neplesikavo palik Sapokos fantazijoms. Juolab ,kad lietuviu… Skaityti daugiau »

>Dzeikas

Pritariu jums.Nors jau seniai ir krikščioniška tauta(ant popieriaus),bet dar labai pastebimas tas naglumas,plėšriškumas ir priešiškumas,žiūrėjimas iš aukšto tarpe lietuvių.Aišku ,kai į svetimas žemes jau bijomasi lysti ir gauti per kuprą,tai savus „ėda”)Ir noras prie progos ar be progos pasiplėšti,nusukti ,pavogti kur tik prilenda ar Lietuvoje ar užsienyje.Aišku čia tik graži pasaka vaikams ,kad pagonių tautos neplėšikaudavo,o susėdę rateliu pindavo nekaltybės rūtų vainikėlius vieni kitiems;vikingai,mongolai,..taip pat pindavo girliandas užsidėti ant kaklo iš žmonių ausų.

Dzeikas

>>Dzeikas: Ilga laika buvau Lietuvos istorijos stereotipu nelaisveje.Jus juos zinote: – Gyveno lietuviai-artojai, turejo patriarchaline santvarka , stiprias tradicijas ir auksta dorove. – Bet stai pavydus ir pikti lenkai, kad isguit taikius lietuvius pasikviete kryzininkus ir is piktumo net atidave jiems savo zemiu gabala, kur anie pasistate Marienburgo pili ir is ten eme puldineti taikius lietuviu artojus, deginti ju sventas giraites, zaginti vaidilutes, prievarta krikstyti. – Nukariavimo pavojus leido Mindaugui sujungt lietuviu kunigaiksciu zemes ir apsikrikstijus ikurt legitymia karalyste. Tai as pradedu abejoti Darvino evoliucijos teorija, nes jeigu Lenkijos karalius toks idiotas, kad kvieciasi svetimsalius, atiduoda jiems savo zemes tik eikite pleskite taikius artojus nes man pavydas ima – tai nezinau, kas cia durnius: ar Darvinas su savo evoliucijos teorija… Skaityti daugiau »

Irena

Ar ne krikščionybė atnešė Lietuvai mokslo progresą?

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top