„NeRedaguota“ pokalbis su politologu Valentinu Beržiūnu: Prezidento pozicija

Dalijamės „NeRedaguota“ pokalbiu su politologu Valentinu Beržiūnu šiomis ir kitomis temomis:

00:00 – Kaip valdantieji bendrauja su piliečiais?
03:02 – Migrantų palydėjimas?
06:55 – Ką turėtų daryti mūsų diplomatai sprendžiant krizę? Kontekstas
17:32 – Prezidento pozicija. Lyderystė ir doktrina. Piliečių balsas.
36:55 – ar Lietuva galėtų būti neutrali valstybė? Rusija/JAV/Vokietija. Pasaulio sitemos teorija.
48:50 – Prezidento užnugaris?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Regina

Demagogijos ir čia yra.

Aiškinat, kad nereikia kalbėti su Putinu, nes nežinot apie ką.

Diplomatijoje kalbėjimas yra svarbiausia ir veiksmingiausia priemonė (ne karas ir ne iš trečių rankų, t.y. ES).

O apie ką kalbėti? Tečer išaiškino – jei nežinai apie ką, pradėk apie orą, tada pasidarys lengviau. Gal Lukašenka turi ir nori ką nors pasakyti? Kodėl tą turi daryti per svetimas žiniasklaidas?

Gabrieliaus „nesiklaupsim…” irgi rodo diplomatinį neišauklėjimą ir neišsiauklėjimą. Yra 100 būdų, ką ir kaip pasakyti nei klaupiantis, nei nuolaidžiaujant.

Tiesiog, vyrai, daugiau galvokit prieš šnekėdami.

hmmmm

koks prezidentas? kieno prezidentas? Esame priklausomo ES nuo skalbimo miltelių ir alaus butelio už centą laikų… Taip kaip priklausėme TSRS taip priklausome ES. Kiek laiko dar būsite užzombinti melais?

Didžiulė nelaimė

yra gimti ,,su marškinėliais”. Čia apie nebrendylą Gabrį. Man rodos, kada nors jis blogai baigs. Bet prieš tai daug blogo mums visiems pridarys. Tik tas gali kuo nors tapti, kas pradėjo nuo nulio ir visko pasiekė savo galva, savo rankomis. O Gabrio senelis? Jis arba jau nebeatrokuoja dėl senatvės, arba jo EGO toks milžiniškas, kad ne tik Lietuvą, bet ir visą planetą paaukotų, arba tikrai KGB įkištas į Sąjūdį. Arba viskas kartu.

Bėda ne tik ta,

kad Prezidentas neturi užnugario. Jis ir pats silpnoka asmenybė, iš esmės televizoriaus sukurtas produktas kaip atsarginis variantas. O atsarginis variantas, pagal konservus, negali vykdyti savarankiškos politikos. Esant palankiai konjunktūrai gal jis ir būtų geras prezidentas. Bet šiomis sąlygomis ,,išgyventi” galėtų tik labai stipri ir nepasiduodanti įtakai asmenybė. Tarp kitko, po Prezidento pareiškimo dėl vakcinų žmonės jau telefonų sirenomis verčiami vakcinuotis ,,šiandien pat”. Štai tau ir ,,prievartos negali būti”. Konservai panaudos savo bizniui ne tik kiekvieną jo klaidelę, bet ir kiekvieną galvos kryptelėjimą.

Dzeikas

Regina,siandien pradesim kalbetis su valdzios uzurpatoriumi , rytoj mums pasakys, kad 1990 kovo 11d Lietuvoje ivyko perversmas ir „atsijungimas” nuo Sovietijos yra neteisetas. Ir bus teisus , nes pradeje kalbetis su uzurpatoriumi patys teikiame pagrinda tokioms kalboms. Tas pagrindas yra prieso vertybiu priemimas.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top