Nida Vasiliauskaitė. Dabar klausimėlis: ką Ingrida?

„Tu nekreipk dėmesio. Mes dabar Vyriausybė. Ingrida (Šimonytė – BNS), mano premjerė, galvoja, kaip aš. Užsienio reikalų ministras galvoja kaip aš, mes – pati didžiausia partija, pas mus – parlamentinė respublika, o prezidentas – simbolinis. Ir viskas“, – kalbėjo Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Ž. Pavilionis.

Dabar klausimėlis: ką Ingrida?
Paneigs gal, sakys nemananti „kaip Pavilionis“?
Ką TS-LKD?

Nagi labiausiai tikėtina, kad NIEKO.

Nes būtent taip ir mano – kaip šis saugiklius pametęs varganas nesusipratimas drįso visiems iškloti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ogi Ingrida

Nieko nepasakys,nes ji ne savo vietoje, ją pastatė į tą vietą.

konservatorius-ne valstietis

O kaip buvo smerkiamas ministras dėl suvalgytų nemokamai kotletų… O dabar pakankamai ramu ne jis -konservatorius.

Apgailėtinas tipas

Net gaila pasidarė besiklausant to skysta… Tik dabar pradedu suprasti, kodėl Marija Aušrinė taip užsidegusi agituoja už abortus. Ką gi, per vėlu 🙂 . Be to, ir pati mamytė išmintimi netrykšta. IR TOKIE MUS VALDO… Tai ko mes iš viso verti?

O ką Ingrida?

Pažiūrės, ką tuo klausimu mano Šveikas 🙂 .

Ką TS-LKD?

Nieko. PINIGŲ juk neprarado. Žioplas, žinoma, kad garsiai išbliovė, ką visi kalba tyliai. Bet maža bėda. ,,Karantinas” dar 3 metams, protestuoti ,,nėra dėl ko”, protestuotojai po 3 metų jau neturės pinigų benzinui, televizorius 1000 kartų pakartos, kokia gera ši valdžia, ir ,,vatnikai” tuo pagaliau patikės. O išrinktieji ir toliau suks bizniukus su Pietų Amerikos narkotikų mafija. Gerovės valstybė!

Ekspertas

Visi balsavę už koncervatnikus ir liberstus ar šiaip savo smegenis išleidę ilgalaikių atostogų, bus išskiepyti. Naująjį pasaulį kurs adekvatūs žmonės be partijų, klanų ir šudasklaidos.

Konservatoriai tipiški

išverstaskūriai ir išdavikai. Išdūrė nabagus naivius patriotus, ypač paikas ir naivias katalikes. Jei ne Putinas mes nežinotume ir kas toksai Pavilionis yra pas tuos konservatorius.

Žinoma,

kad Šmikytę pastatė Pasaulio kunigaikštis.

>> 11:28

Ne visai taip. Sužinojome, kad yra toks Pavilionis, kai afiorą su skalūnų dujomis pabandė prasukti. Visiškas kvailys, bet destruktyviai veiklai tai netrukdo.

Negaliu patikėti arba kur žiuri mūsų VSD

Ž.Pavilionis: “Turiu gerus kontaktus su Kongresu, bet Kongresas Vašingtone yra šventesnis už šventuosius, tai daugiau nei administracija. Aš tave galiu sujungti su kubiečių-lotynų mafija, lobistų grupe, kuri yra antra pagal pajėgumą Kongrese. Tai Menendesas”.

ŠIMONYTE, KUTVELA TU, KĄ ŽMONĖMS PASAKYSI?

Nutraukė Batka kroviniu eksportą per “Klaipėdos nafta”, tai nebera iš ko kompensuoti dujų geldos nuostolių , todėl elektra bei dujos lietuvaičiams brangsta 50 proc.

Ko norėt?…

suklijavo buhalterę su vnūku,gavosi raitelis be galvos…….……

VAGIS ŠIMONYTĖ

ŠIMONYTĖ YRA VAGIS. JI KARTU SU KUBILIUMI IR VASILIAUSKU UŽGROBĖ SNORO BANKĄ, PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. ŠIMONYTĖS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE.

Kodel slepiama?

Šimonytės motina iš principo nesimokė ir nekalbėjo lietuviskai, tik lenkiškai Šlekta ji buvo. O kas Šimonytės tėvas buvo?…Kodel slepiama?….Juk ne pirštu ji padaryta?…

Dar viena brude, Šimonytės drauguže

Ar Tulpę kvies į teismą už akių??? Pagoglinkit straipsnį – „Liudininkas iš Lietuvos banko: “Snoro“ šturmą laimino prezidentė“. Ir viskas jums taps aišku.

Hm.

„Ingrida, mano premjerė“

Nabagas įsivaizduoja save kaip Anglijos karalienę.

Gabrielė

Arogancija pavilionį užliejo galutinai ir kanalizacijos dangtis prasivėrė. Ei piliečiai, maukitės botus ir užsikimškite nosis…patys žinot kas plauks… respublika.lt atspausdino visą pokalbį. Neįtikėtina, išklotos visos pokalbio detalės su Kara-Murza (Rusijos žymiausių opozicionieriumi)https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/tikrasis_zpavilionio_veidas__prezidentas_jam_tuscia_vieta_uztat_svarbus_rysiai_su_mafija/

Rasa

Pavilionis įžengė į pasaulio istoriją…kaip atsargiai reikia svajoti…

elfe> verkslentojams del Snoro

tik jau del mafijos pinigu plovyklos Snoro prasom neverkslent.
net Maskvos prokuratura ieskojo abeju – tevo ir sunaus Antonovu, itariant kito bankininko nuzudymu!
tad jie ir bego ne i Rusija, o i Anglija, kur irgi buvo nuteisti..
beje, tetusis Antonovas dirbo strateginej dezek, atominiu bombu centre Dubnoj, kaip ir bankininku tapes neliau atomscikas Z.Vaisvila.

elfe, kas tie pranksteriai?

Pavilonis ne pirmas, kuri isdure pranksteriai, bet pirmas taip juodai isdaves Soros globojama „DEMOKRACY NAW”, prisidengusia politines mafijos saika..

rods pirmoji YouTuberiu Vladimir Kuznetsov ir Alexey Stolyarov, pasivadinusiu Vovan ir Lexus, auka buvo B.Sanders; kuriam paskambino neva Greta Turnberg pakalbet del „klimato kaitos” ir komunizmo JAV… tas numete rageli, kai ambicijas paglosciusi „Gretute” pavadino ji „mieganciu KGB agentu”…

kitas
– House Intelligence Committee Chairman Adam Schiff (D-CA) into seeking nude pictures of Trump, and recently tricked Rep. Maxine Waters (D-CA) twice.
https://www.breitbart.com/politics/2018/02/06/democrat-adam-schiff-fell-for-russian-prankster-spoof-promising-compromising-dirt-on-donald-trump/

vienzo, bet kuris pasikaustes „vatnikas” gali lengvai isdurt bet kuri nenuosirdu, ne savo tautos interesams, o tik savo ispustoms ambicijoms tarnaujanti „politika”..

elfe >> Konservatoriai tipiški

prie ko cia Putinas?..
juk ir Putino kgb isdure panasiu budu, kai savo zudikui is KGB pranksteriu pagalba paskambino Navalnas ir iskvote klausimais, neva „is virsuniu”, kodel nepasiseke Navalno nuzudyt?.. ir taip gavo akivaizdu irodyma…

elfe ..

PRANKSTERIU KONTRREVOLIUCIJA? Pavilonis ne pirmas, kuri isdure pranksteriai, bet pirmas taip juodai isdaves NE VIEN JAV remiama TURCIU FONDA – „National Endowment for Democracy”, Trampas buvo nutraukes sio fondo finansavima is dviem partijom skirto biudzeto.. bet tai tik menka dalis .. nuo ukurimo dienos 1984!!! iki siu metu National Endowment for Democracy vadovavo „sifonu ismincius” C.Gershman… labai mylintis Zingeri su Pavilioniu.. jam reiktu atskirodemesio… rods pirmoji YouTuberiu Vladimir Kuznetsov ir Alexey Stolyarov, pasivadinusiu Vova n ir Lexus, auka buvo B.Sanders; kuriam paskambino neva Greta Turnberg pakalbet del “klimato kaitos” ir komunizmo JAV… tas numete rageli, kai ambicijas paglosciusi “Gretute” pavadino ji “mieganciu KGB agentu”… kitas – House Intelligence Committee Chairman Adam Schiff (D-CA) into seeking nude pictures of Trump, and… Skaityti daugiau »

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top