Nida Vasiliauskaitė. JEI tik… arba Tik tiek reikėtų

Drąsa yra viena didžiųjų klasikinių dorybių, viena iš keturių.

Kodėl?

Todėl, kad neatleisi pusės visuomenės, jei atsisako paklusti akivaizdžiai įtartinai nesąmonei, neatleisi nei trečdalio, nedeportuosi, neuždarysi nei į kalėjimus, nei į psichiatrinius dispanserius. Nei viso verslo sektoriaus, nei visos įmonės. Nei visų universitetų, nei vieno universiteto, nei vieno fakulteto, nei bent vienos katedros – JEI tik jos nariai būtų drąsūs.

Tik tiek reikėtų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Birute

Taip.tiesa rasot gerb.Nida,bet zmones kazko bijo, ko? ,cia tai kitas klausimas

Viena KATEDRA

taigi kad JEI.

AAA

Ko žmonės bijo? Jie bijo būti atleisti iš darbo, netekti dažnai vienintelio pragyvenimo šaltinio. Pasipriešinti gali tik organizuotos grupės (organizacijos.

yra drąsuolių

pvz. Garliavoje.
sutvarkė mūsų šaunūs berniukai iš teisėsaugos tuos patvorinius violetinius
labai drąsūs mūsų antstoliai, teisėjai, prokurorai, komisarai, TM ir VRM tarnautojai.
(žino, kad juos globoja draugas putinas)
VOT !!!

Žodžio laisvė...

Drąsa galingas ginklas.Drąsos pabūgo net ginkluotas iki dantų okupantas iš Rytų.Karantiną nusimesti gali drąsūs Lietuvos žmonės.Ar dar yra tokių Lietuvoje???

KIs

kai skaitau apie drasa,kazkodel pastoviai prisimenu apie sluotrazi,kur viena rykstele lauzyk kiek panorejus,o pamegink sluotrazi perlauzti. Isvada;reikia organizuotis,kurtis populiariems zmonems ir paraginti,nurodyti zmonems,kaip siekti tikslo,nebijant,galbut net nepaklustant kvailiems istatytams,nes siandiena kas dedasi salyje,nesitiki ,kad atejo zmones kurti,ju tikslas viskas pastatyti aukstyn kojomis.Gal reiketu uzbaigti tuos pliazus ir kitas nesamones,kad atejes istvirkelis Raskevicius save pristato,kaip isskirtine figura Lietuvos politikoje,o jam patyliukais pritaria Gabriukas,kuris orgnizuoja visus ambasadorius pries tautos valia,nes ragina priimti Stambulo konvencija.?Tai kam tu broilerti tarnauji,kas cia per fokusas,kad atvykes is Ugandos pilietis kurs mano Tevyneje man partija?Jus mastote siknomis,tai jau irodyta,bet tai jau Everestas beprotybems,varykites nach ir kurkite savo partijas kiek tik geidziate.Lietuvoje buvo ir bus tautos valia,o ne gaidziu ir visteliu?Ferstein,jaunimas nepamenate,o as pamenu pirmu Nepriklausomybes metu suki;tik… Skaityti daugiau »

rusai labai drąsūs

drąsiai ruskeliai kis, dzeikas, elfe ir kiti niekina lietuvių kalbą.

dalyvis

Gūglėje suvedus „least empathetic country” ( mažiausiai empatiška šalis ) atsakymai nuveda link „laimėtojo” – Lietuvos. Žinoma, galima ginčytis jog apklausa buvo menkavertė, neobjektyvi… Bet ar rezultatai toli nuo tiesos? Argi ne tiesa, jog dauguma spjovė į bendruomenę ir tiesiog gyvena sau? Argi ne tai rodo ir didelis pasyvumas rinkimuose?
Manau empatijos trūkumas jau yra didesnė bėda nei baimė.

Milicija

Lietuvoje labai drąsi prieš beginklius.

Nepasirašysiu > Dalyviui

Atrodo, bejausmingumas koreliuoja ir su žemiausiu Europoje IQ, itin sėkmingu Holokaustu, pergale nuolatinio melavimo olimpinėse žaidynėse ir geriausiu pasaulyje sugebėjimu permesti kaltę kitiems (žydams, Rusijai – bet kam, tik ne sau).
Kaip rašė Gavelis, jei gerai pamenu, Lietuva – pasaulio subinė.

Al. Nepasirašysiui

Bejausmėj Lietuvoj buvo daugiausia tavo tautos gelbėtojų. Bet iš chamizmo niekas jūsų nepajėgus išgelbėti.

>> dalyviui

O rinkimai buvo? O iš ko buvo galima rinktis? Matai, televizorių aš išmečiau, nes mėgstu gyventi savo galva, o, sako, visa informacija apie rinkimus buvusi tik televizoriuje 🙂 .

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top