Nida Vasiliauskaitė. Ką daryti? Mesti lauk „gerą skonį“

Nuo Sąjūdžio laikų, rimtas masinis politinis protestas gatvėje Lietuvoje praktiškai nebeįsivaizduojamas. Kad ir kas vyktų, kad ir kiek daug būtų nepritariančių – marširuoti gatvėmis gali, esą, tik marginalai: gėdinga kažkaip, nesolidu…

Vienintelis pabandymas 2009-aisiais patikimai užjuoktas ir kriminalizuotas, akimoju iš kažkur išsitraukiant ir prisiuvant „bolševizmą“ ir „Kremlių“, nors tikrasis spiritus movens buvo smulkių verslininkų nepasitenkinimas tuo, kuo nepatenkintas turėtų būti kiekvienas klasikinis liberalas ir konservatorius: kasos aparatais turguje, taip žlugdant tą smulkųjį verslą ir ištisą senovinę turgaus kultūrą/tradiciją (turgus tuo ir skiriasi nuo neturgaus, kad kainos čia – ad hoc, pinigai – tik grynieji, o smulkios tranzakcijos nefiksuotos).

Patikimai užjuoktas ir kriminalizuotas (iš baimės, taip!) – kad niekada ateityje nebepasikartotų, kad ginantis savo teises pilietis išsilavinusio sluoksnio būtų automatiškai laikomas prorusišku ar šiaip „patvoriniu“, o išsilavinęs sluoksnis patikėtų, jog jei tik teisingai balsuos ir garsiai žvengs „Patvoriniai!“, pats patvory niekada neatsidurs, ir jam nutiks tik gera.

Dabartinių konkrečių įvykių, žinoma, niekas nenumatė, bet o kaip pravartu dabar! Kaip puikiai veikia „dviejų Lietuvų“ projektas – divide et impera! Klasika juk.

Ir ką daryti? Visų pirma, pasiryžti mesti lauk „gerą skonį“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taip, Nida, „skaldyk ir valdyk“

Tik derėtų išdrįsti kantiškai eiti iki galo ir konkrečiai įvardyti patį skaldytoją. Toks skaldytojas, bent formaliai, turėtų būti iš NE nepatvorinių, kadangi NE nepatvoriniai patys tėra viena iš perskeltos Lietuvos pusių.
Bet ir šis skaldytojas gali būti suskaldytas aukštesnio rango skaldytojo.
Vis dėlto tai negali tęstis iki begalybės (komentare nėr kaip pagrindinėti).
Taigi su kuo galiausiai turime reikalą?

Juozas

Tai kad kaip ir aišku, kas tas „vyriausias” skaldytojas. Visų pirma- Drakonas mirė- tegyvuoja drakonas. Ir tų drakonų juokdariai, ištikimai tarnaujantys bet kuriam, pasiūliusiam kaulą- žiniasklaida, patarėjai, valdininkai

Kis

Ko gero teks.

Pandemija prisidengiant

skubama priimti daug prievartinių savanaudiškų sprendimų.Kas gali paneigti,kad pandemija jiems nenaudinga?Žmonėms to jau per daug,juk gulinčio nemuša?Kas vyriausias režisierius?Ne Šimonytė juk.V.L.?

Pandemijai: V.L. niekuomet ir nebuvo

Aristotelio „Nejudantis Judintojas“ („Nesuskaldomas Skaldytojas“),
o laimei ar deja (kaip kam), tik vykdytojas, tijūnas.

pasižiūrėkite

Ne per seniausiai „Respublika” sukūrė savo kanalą „Youtube”. Prieš porą dienų A.Butkevičius pasikvietė pokalbiui prof. A.Jakubauską ir „Respublikos” sielą V.Tomkų. Kalbama apie užsienio valstybių kišimąsį į Lietuvos reikalus ir net nuskamba šiaip jau sensacingi liudijimai apie JAV ir Izraelio ambasadorių ne visai diplomatišką veiklą. Labai įdomi laida. Būtinai pasižiūrėkite ir pasidalinkite.

https://www.youtube.com/watch?v=LMSzZitBD68

Algis Jokštys

Nida Vasiliauskaitė neprarasdama gylio tolydžio aštrėja. Bravo !

Nidai

Kada buvo paskutiniai rinkimai ?
Kas juos laimejo ? Taigi Nidai vertetu patyleti ir
Susigesti ….

Hm.

Šiaip paprastai p. Nidai pritariu, bet tas 2009 metų kažkokių smulkių banditoidų sambūris prie seimo manęs nesužavėjo. Kasos aparatai turguje, žinoma, yra beprasmės biurokratijos apoteozė, bet piktai rėkalojantys (kai kada ir rusiškai) ir akmenis į langus mėtantys prasčiokai kažkodėl irgi nežavi.

Ar tikrai

„Nuo Sąjūdžio laikų, rimtas masinis politinis protestas gatvėje Lietuvoje praktiškai nebeįsivaizduojamas.“, o „Vienintelis pabandymas 2009-aisiais“? Ar galima nepaminėti tautos, kurios priešaky buvo daugybė akademinės bendruomenės, Bažnyčios ir kt. autoritetingų žmonių masinių protesto mitingų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose po 2012-ųjų gegužės 17 neteisėto šimtų smogikų šturmo Garliavoje?! Nuo čia ir teisingumą bei teisę pamynunusiųjų paleista „patvorinių“ pravardė iki galo gynusiems Deimantę. Politinių reikalavimų mitinguose ir eitynėse čia būta daugiau, nei dėl smulkiųjų verslininkų interesų 2009-aisiais. http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/zmones-jus-ar-ne-zmones https://alkas.lt/wp-content/gallery/2012-05-26-mitingas-prie-seimo-prezidenturos/20120526_130922.jpg https://alkas.lt/wp-content/gallery/2012-05-26-mitingas-prie-seimo-prezidenturos/20120526_140120_0.jpg https://alkas.lt/2012/05/26/vilniuje-tesiamos-protesto-akcijos-pries-valdzios-vykdoma-mela-ir-smurta-nuotraukos/ Nieko neužmiršome. Teisingumas privalės būti atkurtas – ant melo sukurti valstybę nėra galima. Nusikaltėliai – prievartavusieji mažametes ir jų priedangos valdžios struktūrose – privalės būti atskleisti ir nubausti. Štai čia, gerb. Nida, Jūs visiškai teisi: norint atkurti teisingumą ir teisę… Skaityti daugiau »

elfe

taip, bobutei pardavinejanciai kiausinius ar uogas, sudetinga nusipirkt kasos aparata… tad turgus pereme perpardavinetojai… sia nuoroda paemiau is NORWAY GRANTS:https://apf.lt/wp-content/uploads/2021/04/A4_vasaris_kovas.pdf cia galima atidziau panagrineti kas ir kaip rupinasi musu visuomenes “sveikata” , „geru skoniu” Atviros Lietuvos fondo priziurimais APF (akryviu pilieciu fondo)”aktyvios pilietines visuomenes” protestus uzbaigiant kova su narkotikais ir tais “negerais” dalykais, kurie vercia savarankiskai mastyt, kuriant save islaikanti vidurini ar smulku versla… tad nesistebekit, jei atsiras koks pretekstas neuzilgo ir naikinant stambesni Lietuvos versla – ACHEMA, kokio globalizuojancio trasu/chemijos versla Putino draugo M.W.Kantor naudai… . jau pasigirdo kalbos ir is Syso, kad neva ten vidutinis atlyginimas – 2000 per mazas ir kad darbininkams verta eit i protestus… nesistebekim ir kad Soros ALF, priziurinti ne ES fondus – EEA… Skaityti daugiau »

elfe

beje, siandien daug kalbama apie „rupesti regionais”. taaip, tai Europos komisijos siulymas. bet, kas pereme si „rupseti?.. pazvelkim i ta pati https://apf.lt/wp-content/uploads/2021/03/APF-VYKSTA-sausis.pdf rupesti DEGAICIU KAIMU, kurio seniunas rusas. ka randam?.. Soros ERAZMUS + bei irgi jo EPALE. Open society = open conspiracy? ar tai ne Rytu europos pilieciu ir politiku mulkinimas sukurt panasiais pavadinimais i ES privacias „filantropo organizavijas? ERAZMUS, EUROPOS KOMISIJOS studentu mainu programa, kuria naudojasi Vilniaus universitetas. ERAZMUS + grynai Soroso… kaip ir CEO (Central European University) kaip ir European Cauncil on Forein Relation, ikurtas 2008, i kuri ir Usackas dziaugesi buves pakviestas po misijos Maskvoj. O kam jis dirba siandien?.. kaip ECRE, 107 NVO aljansas dirbantis Soros migracijos politikai, i kuria jis investavo 500 milijonu bei paskatino… Skaityti daugiau »

taigi,

o tie, kas vis dar tiki, kad Soros su Putino draugu Kantor nesa mums „Europos vertybes”, o ne Putino reformuotos kgb ir gru planus, lai atidziau paskaito paties Kantor „baltuosius puslapius’ https://ectr.eu/documents/concept-for-a-white-paper-on-tolerance/

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top