Nida Vasiliauskaitė. Kas šiandien yra tikrieji visuomenės parijai

Kas šiandien yra tikrieji visuomenės parijai, tikrasis hate speech objektas, iš kurio ne tik galima, bet bemaž privalu juoktis, niekinti ir bjaurėtis, kuris yra bemaž ne-žmogus ar bent neabejotinai žemesnės kokybės žmogus nei visi likusieji, Untermensch?

Ne, ne – ne žydas ir ne gėjus, ne moteris, ne pakistanietis ir ne juodasis amerikietis. Tai tas, kuris (nesvarbu, dėl kokių priežasčių) nuėjo į „šeimų maršą“ ar bent nelaiko nuėjusių ten parijais. Ir tas, kuris atsisako būti eksperimentiniu triušiu – kažkaip šie abu dabar sutampa.

Kai šitą retoriką transliuoja vos užvakar iš homofobų išvirtę į homofilus TS-LKD garsiakalbiai, o jiems entuziastingai pritaria balseliai iš „tikros kairės“ – aiškesnio įkalčio, jog nei vieni nėra, niekada nebuvo ir nebus nei „prieš patyčias“, nei „prieš neapykantą“ ar „prieš diskriminaciją“, nei „už demokratiją“, nei „už toleranciją“, nei net „už LGBT“, ieškoti nereikia.

Nei vieni nėra ir niekada nebuvo nei konservatoriai, nei liberalai, nei kairieji.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Raimundas

Nei ką pridėti, nei komentuoti. Tikslus pjūvis.

Išvardytos

fariziejų rūšys.Sunkiausia tikram krikščioniu,kuriam be viso kito,dabar ir išbandymas atbėgėliais.Juk nesielgsim kaip Likašenka,teks rasti kitokius,ne žiaurius sprendimus.Reikės su pabėgėliais kalbėtis.

T0mas J.

„Reikės su pabėgėliais kalbėtis” – su parazitais kalbėtis beprasmiška. Filmuoti juos kalėjime ir platinti įrašus internete.

tie patys, naikinti dustu

patvoriniai, violetiniai, kedofilai
—-
negi mūsų šaunieji berniukai iš GP,VSD,TM, VRM jų dar neišnaikino?
a?
(draugas putinas bus labai nepatenkintas)

Hm.

Gerai pasakyta, pritariu p. Nidai.

Atbėgėliai yra

globalios Kubiliaus Lietuvos kaina.Išvarėm šimtus tūkstančių lietuivių,dabar ateina į jų vietą kiti.Gamta nemėgsta tuštumos.Metafizinė pusiausvyra.

neparijas

Visi lietuviai yra parijai – kaip visi lotynų amerikiečiai ir afrikiečiai. Žmonės su galva jau seniai identifikavo, kas tie lietuviai, ir padėjo juos savo finansiniuose portfeliuose į atitinkamą kišenę.

Kis

tuos zodzius reikia auksu iskalti kur nors,kad kiekvienas mokantis skaityti perskaitytu ir susimastytu apie ju tikrove.Per 30 metu ismokti tuos kelis sakinius manau nera sunku?

tokia partijos tradicija

Juk TS-LKD susitvėrė iš pačios prisitaikėliškiausios komunizmo biurokratijos, kuriai patyčios iš oponentų, jų persekiojimas, šmeižtas, fizinis naikinimas – tai įprastinė kovos su liaudies priešais priemonė

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top