Nida Vasiliauskaitė. Kas yra NVO? arba Kaip atstovaujamoji demokratija paverčiama fikcija

Kas yra NVO? Demokratijos garantas (vienas iš) – atsako bet kuris vadovėlis. Visuomenės grupės savo iniciatyva vienijasi, idant deklaruotų ir gintų savo interesus, ir kontroliuotų valdžią. Taip kažkada atrodė.

De facto yra taip: keletas niekieno nerinktų, niekam neatstovaujančių ir niekam neatsakingų draugelių įsteigia VšĮ, kuri pasiskelbia atstovaujanti „moteris“, „LGBT“, „moksleivius“, „studentus“, „jaunimą“, „senimą“, „smurto aukas“ ar dar kokią plačią kategoriją, jos vardu gamina projektus, suka savo privatų bizniuką, o kad projektpinigiai nesektų – klykia kiek gerklės neša apie tos kategorijos gūdžią padėtį valstybėje, spausdamos tą valstybę tarptautiniais panašių NVO kanalais.

Ak, kad būtų tai TIK niekšelių privatūs bizniukai! „Visuomene“ apsimetančios nerenkamos NVO yra puikus įnagis tarptautinėms „nepolitinėms“ struktūroms kontroliuoti rinktai/perrenkamai politinei valdžiai, taip atstovaujamąją demokratiją paverčiant fikcija: valdo anaiptol nebe oficiali valdžia. Ir anaiptol ne visuomenė pati save.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

seniai žinomos tiesos.Tai yra lengvų pinigų įsisavintojai.

Nepasirašysiu

p. Nida už tiesos sakymą netrukus gali atsidurti VSD „Rusijos ir Kinijos” sąraše, o kaip lietuviai moka ginti savus, jau matėme iš to, kaip greitai dalijosi kaimynų žydų batus per Holokaustą ir kiek užuojautos gavo Paleckis, neteisėtai be teismo kalintas pusantrų metų.

Hm.

Taip. Visur, kur tik yra kokių nors visuotinių kvailiojimų, yra ir sukčių, gaunančių pinigus iš to kvailiojimo. Nuo „maisto papildų“ iki „tvarios įtraukties“.

Paulius >nepasirašysiu

tiesą sakant tą pačią savybę tais tragiškais laikais neretai demonstravo ir patys žydai. Savas – artimas, bet savas kailis artimesnis. tokia tad jau ta žmogiška prigimtis, kurią tenka kaskart įveikinėti, jei nori gyvenimą po šia saule padaryti bent kiek pakenčiamesnį

Ačiū, gerbiama Nida, 100 balų kaip visada!

Šią išskirtinę autorę neabejotinai galima laikyti sąžiningiausia viešosios erdvės intelektine lydere ir tautos balsu: kiekviename savo pasisakyme, kiekviename straipsnyje jos tiksliai suformuluota mintis yra 100% teisinga, nepritempta, argumentuota, atspindinti tautos nuomonę ir siekius.

Almantas>Zodzio laisve

NVO ne vien lengvu pinigu isisavintojai,bet ir labai aktyvi dalis rinkeju.Labai gerai tas parodoma 12 kedziu Kai ikuriama „Ragu ir kanopu” firma.O dabar isivaizduokite,kad visa tai oficialiai palaiko vietine ir respublikine valdzia.Tokia firma nieko neveikia, apart triuksmo kelimo,gauna is musu mokesciu moketoju nuo 250 iki 450 tukstanciu euru metams.Toje firmoje dirba kokie 2-3 zmones kurie ir pasidalina tuos pinigus ir aisku jie,ju seimos nariai,draugeliai aktyviai balsuos uz tuos asmenis kurie leidzia tokioms firmoms egzistuoti.Zinant,kad tu firmu Lietuvoje”kaip uteliu pas ubaga”tai susidarys nemaza rinkeju mase kuri istikimai balsuos uz juos seriancia ranka ir tuo paciu kur reikiama politini „fona”tiems serikams.O pinigai tai musu,biudzetiniai

Almantas

Prie tu visu siurbeliu nepriskirciau „Carit’o”nors prisidengdami tuo vardu daug firmyciu gan sekmingai vykdo „projektus”

Prašalietis

Durnių laivo „intelektualiniams”keleiviams dėl „fikcijų” tik šiandiena kyla klausimas – „Kas yra NVO? arba Kaip atstovaujamoji demokratija paverčiama fikcija”, nors bent kiek išsilavinęs eilinis žmogelis turintis šiokį tokį supratimą ir sugebantis realiai suvokti supantį pasaulį žino, kad tokiuose pseudo valstybiniuose dariniuose kaip šiandieninę eurokolūkyje „suklestėjusi” Lietuva(visi žino kokiose srityse Europoje ir pasaulyje pradėjo tvirtai pirmauti „išlaisvinta iš okupacijos Lietuva) ir jos „politinės partijos, ir nepriklausoma valstybė, ir prezidentai, ministrai ir t.t., Rusijai prieš 30 metų išsivežus buvusį sovietinį teatrą, tėra buvusios tų laikų laisvos ir nepriklausomos tarybinės respublikos teatro, pasilikę „tautiniai” tų laikų artistai toliau vaidinantys primityvaus kaimo saviveiklininkų lygio „išsilaisvinusios valstybės spektaklį, kurioje yra „demokratiškai išrinkti” ar paskirti „valstybiniai veikėjai, liaudies išrinkti ją pavaldyti visokių lygių atstovai….”. Lansberginio durnių… Skaityti daugiau »

taip tai taip ,ale ....

Nida privalėtų rast ir norodyt išeitį iš tokios akivaizdžios bėdų jūros su nom NVS.O kas gi kitas tai dar gali padaryt? Šimonytė? Karbauskis ? Landsbergių klanas?

O koks

koks skirtumas tarp NVO ir lgbt, ogi jokio. Tas pats gerai iš svetur apmokamas marksistinis propagandonešis. Straipsnis nepatiko.

ah1

valdo tas kas spausdina pinigus ir gauna senjoradžą – skirtumą tarp pinigų gamybos savikainos ir nominalo pvz. jei americos 100 dolerio kupiūros savikaina 10 cnt. tai senjoradžas 99,90 dol.

ah1

kam neaišku kuo, kaip ir kodėl užsibaigia demokratija skaitykit Platono veikalą ” Valstybė” aštunta knyga.

Kis

supratau tik viena,kad norint mazesnio0 galvos skausmo,mazinti iki min tu lesykleliu,kai paskaitai kiek ju privyse,nukarsta ne tik rankos?

Kas pirmas įkurs NVO

VšĮ atstovaujanti tradicines šeimas.
VšĮ atstovaujanti NAIKINAMAS Lietuvių ir Žemaičių tautas.
VšĮ atstovaujanti tradicinį (negenderistinį) vaikų ugdymą ir auklėjimą.
VšĮ atstovaujanti Smetoninės Lietuvos tąsą.
VšĮ atstovaujanti antiglobalistų ir antisorošistų globą.
VšĮ atstovaujanti antisisteminę žiniasklaidą.
Ir t.t. ir pan.

Kas pirmas įkurs NVO +

Radžvilas, tautininkai, Dagys ir kita fauna vis dejuoja dėl pinigų stygiaus.
Štai jums aukso puodas, ponai prisiekusieji.
„Pirma dalis. Ledas pajudėjo“.
P.S. Arba dirbate, arba dinkite iš politinio akiračio.

< Kas pirmas įkurs NVO+

Iš kokios marksistinės faunos pats būsi, fauniste, ką tu gero nudirbai…

na nevisai -> Kas pimas

Ta NVO ikurti tikrai nera sudetinga. Ir projekta parasyti ir pateikti, tai pat. Bet veliau ateis svarstymas kuris lems, ar valstybes biudzeto, ES, EEA fondu ar dvisaliu Norvegijos, Svecarijos, Ispandijos, ivairiu Soroso ir kitu „geradeju” isteigtu fondu administratoriai jums skirs pinigus jusu projekto igyvendinimui. Va tada ir pasirodys liudna tiesa, kad jus tu pinigu negausite, nors jusu projektas ir yra realus, o ne tik skirtas pinigams isisavinti, uos tiesiog pravalgant. Kodel? Todel, kad neatitinka fondu prioritetu. Todel, kad tuos prioritetu sarasus svarsto ir priima labai uzdarame rate be dideliu diskusiju i ta reikala isisuke zmones. Ir, taip, autore teisi, i prioritetu sarasus patenka tie, kurie yra labiausiai pazeidziami, gintini ir pan., t.y., kurie garsiausia rekia ir kurie jau turi aibes… Skaityti daugiau »

to Nepasirašysiu

Žąsiuk, nežinai kas tuos batus išsidalijo iki 1941 metų per metus Stalino Rusijos okupacijos? Kodėl pamiršti Lietuvos okupaciją iki 1941 metų birželio ir batų dalybas, ir lietuvių iškeldinimą į Sibirą arba ant Laptevų jūros ledo, a?

AAA

Ir dar blogiau: valdo užsieniniai pinigai užsieniniams interesams užtikrinti:(

>kas pirmas įkurs NVO

Jo, pinigai tiesiog byra į daugiavaikių šeimų, katalikiškų ir t. t. NVO sąskaitas. Ir mokesčių inspekcija tik jų neįma į nagą, tik policija jų visai nepersekioja, tik „žiniasklaida” jų purvais neapipila.

hmm..

na, Maldeikiene gal is savo dievinamo „ilantropo” pasimokius,ikure „Europos zinias”, kurios tera jos zinios… Dobravolska panasiai Naujininkuose iregistravo „Europos zmogaus teisiu fonda”, kuris nustojo veikti vos ji isedo i ministro kede… bet jau atkunta, nes Dobravolska susirupino gyventoju surasymu pagal tautybe, painiodama „tautines bendrijas su „tautinem mazumom” busimam separatizmui?.. „LR Konstitucijos 37 str. ir Tautinių mažumų apsaugos pagrindų konvencija garantuoja tautinėms mažumoms teisę į savo kalbos, kultūros ir tradicijų puoselėjimą. Konvencijos 3 str. taip pat pažymima, kad kiekvienas tautinei mažumai priklausantis asmuo turi teisę laisvai pasirinkti, ar su juo turi būti elgiamasi kaip su tautinei mažumai priklausančiu asmeniu, ar ne, ir dėl tokio savo pasirinkimo arba dėl naudojimosi su tokiu pasirinkimu susijusiomis teisėmis jis neturi atsidurti nepalankioje padėtyje. Lietuva ratifikavo… Skaityti daugiau »

bedarbis

ir as Europos NVO.
Duokit man pinigu! ginsiu zmogaus teises taip, kad neliktu akmens ant akmens.:)

isdure mus narko laisves partija

Soros has categorically denied receiving money from drug cartels or any form of criminal activity. The fact remains, however, that at least some of his financial operations have been based offshore, in banking and financial centers that are widely reported to be considered conducive to money-laundering. The Soros fund is based in the Netherlands Antilles, a self-governing federation of five Caribbean islands. A CIA factbook describes the region as “a transshipment point for South American drugs bound for the US and Europe; money-laundering center.” … Soros’ long-time goal has been to subvert the national anti-drug policy of the U.S. Government, to move away from the use of national and global law enforcement resources against the drug trade. He calls this… Skaityti daugiau »

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top