Nida Vasiliauskaitė lapjaunimui: jei TAIP dergė „tamsi liaudis“, TAI AIŠKU: jūs ir jie – tų pačių pažiūrų. Tik kas yra tie, kuriuos anie TAIP plūdo?

Ankstesni autorės pasvarstymai ta pačia tema yra ČIA ir ČIA.

O ką lapjaunimas apie vakarykštį savo pasirodymą youtube komentaruose? TAI AIŠKU, kad nei ten jie, nei pasirodė, nei juos kas siundo, nei samdo, TAI AIŠKU – kokie kliedesiai, visiškai tamsuoliški, hahaha! Kodėl kliedesiai? TAI AIŠKU, hahaha!

Dabar aš pasakysiu, kas ir kodėl aišku, o kas ir kodėl – neaišku.

a) „aišku“, kad mūsų šalyje nėra PR agentūrų, „nuomonės formavimo“ ir elfų (kelios sekundės gūglinimo patikrinti šiai versijai);

b) „aišku“, kad jei ir yra, tai jos tikrai niekaip nagučių neprikišo. Nes neįdomu, nes miegoti visi elfai nuo šeštos sugulė, nes visai ne ši tema sukosi ir tebesisuka savaitėmis visiems influenceriams ir lapjaunimui ant liežuvių, o jei ir sukasi, tai ne neigiamai! Neutralūs jie!

c) „aišku“, nes skiriasi stilistiškai – visai nepanašu į tą pažvengimo režimą, kurį atvirai surengia lapjaunimas, kai išsiruošia atakai (kelios sekundės gūglinimo);

d) „aišku“, nes ten komentavo atistiktiniai paskiri žmonės, visai neorganizuotai. Tiesiog taip sutapo, kad viena kryptimi, vienu stiliumi, vienu tonu ir vienu žodynu – TUO, kuris sklinda ir iš vardinių influencerių burnų;

e) „aišku“, nes ten komentavo tikrai ne šviesuomenė (argi ji šitaip kalba? argi mes matėme ją taip kalbant anksčiau? argi ji ne geriau argumentuoja? – kelios sekundės gūglinimo), o „liaudis“ – ta, tamsi.

Pala, dabar sakote, kad „tamsi liaudis“ yra ne ta, kur „šeimų marše“ arba jam pritaria, o ta, kuri nepritaria?.. Nes pritaria Stambulo konvencijai ir vaivorykštėms perėjose ir puikiai supranta, jog „tradicinė šeima“ – socialinis konstruktas? Tai ŠIOS pažiūros, jūsų teigimu, apibrėžia „tamsią liaudį“ sutapdamos su jūsiškėmis – ir tai TODĖL jūs tos „liaudies“ aistringai nekenčiate ir laikote save nelygstamai kokybiškai skirtingais bei pranašesniais? (Ups, įtariu, kad pastarieji keli sakiniai lapjaunimui per sudėtingi: dabar jis nuoširdžiai net išprakaitavęs bando įsikirsti; bet nieko – visada po ranka intelektualusis gelbėjimosi ratas „Hahaha, what a cringe!“).

P.S. O argumentas apie kiekį ir atstovavimą yra linksmas, tiesiog linksmas. Taip, žinoma, 10 000, 20 000 ar 40 000 dar nebūtinai lygu „tautos balsas“, bet, tai akcentuodami, jūs sakote štai ką: likusi visuomenė, esą, „taip nemano“, o mano kitaip, priešingai, t.y. „kaip valdžia“.

Ok, tarkime, jūs teisūs, bet tada privalote sutikti, kad visa likusi didžioji visuomenė yra šviesi šviesi kaip jūs– jokios homofobijos, jokio seksizmo (tie susirinkę dešimtys tūkstančių gi baisūs seksistai, smurtautojai ir homofobai), jokio poreikio edukacijai, Raskevičiaus aktyvizmui ir Stambulo konvencijai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Nereikia autore čia taip atkakliai ta dūda pūsti , juk tos akcijos dalyviai taip realiai ir nesutiko jokio visuomenės pasipriešinimo ? Nebuvo keliai blokuoti o ir tie policininkai bananais nesisvaiste renginio metu ? tai iš kur tas pas tamsta tu moteriškų liemenėlių plėšimas ? Ar tai noras pabrėžti savo tiesą pasmerkiant nepritariančius jūsų požiūriui ? Manau Prezidentas jau atsakė į klausimą ,visus dominanti ir tai tikrai verta pasiekta pergalė
taip kaip tos mintys rado realu palaikymą realioje valdžios institucijoje. Jei neteisus esu pataisykite , bet 10000 homofobu tamstos išgalvotas skaičius kaip filosofes .

DD plius DD

Tas buhalteriškas kabinėjimasis prie mitinguotojų skaičiaus apskritai kvailas, nors tie išmintingieji kurmiai save pristato ar įsivaizduoja kaip atsilikėlių priešingybę. Čia ne rinkimai, kur užtenka pereiti kiemą, o mitingas į kurį kai kam teko ir iš Mažeikių keliauti. Taigi 10 ar 12 tūkstančių šiuo atžvilgiu yra tikrai daug, tik jie paprasčiauiai aktyvesni už daugumą. O šiaip, nereikia veltis į infantiliškus skaičiavimus. Buvo apklausos ir jos parodė 70 proc. suaugusios populiacijos. Bet gal, sakau, tie skaičiuokliai tokie protingi, kad jiems ir to maža, o mes tokie kvailiai, kad mums ne taip jau ir mažai atrodo….

Žodžio laisvė...

Man nuo vaikystės Vingio parkas yra šventa vieta.Gyvenau netoliese.Ten būdama
ruošdavausi egzaminams,ten šventėse dainuodavau ar šokdavau.Vingio parke stumdydavau
vežimėlį su pirmuoju vaiku.Jau daug dešimtmečių esu toli nuo Vilniaus ir Vingio parko.Stebėjau Šeimų Maršą.Šaunuoliai,broliai ir sesės,kad atvažiavote ir išsakėte kas Jums rūpi ir skauda,priėmėte svarbius sprendimus.Jie savalaikiai ir aktualūs.
Tauta,esi Suverenas ir imk vadžias į savo rankas ir nieko nebijodama daryk visa tai,ko nepadarė ankstesnis Sąjūdis.Pirmyn į barikadas už Lietuvą – Tėvynę mūsų,už
geresnį ir teisingesnį gyvenimą lietuviams ir kitiems čia gyvenantiems.

Žodžio laisvė...

Šeimų marše dalyvavo apie 50 000 Lietuvos dukrų ir sūnų.

Ech, Stasy, Stasy!

Keliai nebuvo blokuoti ir tas policininkų apetitas Bananų baliui pristabdytas, nes pabūgo prezidento, o ne tų neadekvačių moteriškaičių ten aukštybėse, todėl ir nesišvaistė renginio metu, ir žirgų kanopomis, kaip caro kazokai mūsų senelius, netrypė. Ar supratai dabar, p.Stasy? Jei ne prezidentas – mus būtų kanopomis sutrypę, nemanai?

Ona

Į jaunuosius užkalnienos produkcijos platintojus tenka žvelgti ramiai, nes jie kaip šuniukai, atsidūrę privačioje kailialupio veisykloje. Iš tiesų tai, o kur tas interneto patrulis, kuris už žiaunų paimtų tą kailialupį?

DD plius DD

Kas tas „lapjaunimas”?

stasys

Ną netikiu , neįtikino manęs tamstos argumentai. Aš kaip tik manau priesingai , panelė Šimonyte dargi tyliai pasidziauge , viskas praėjo taikiai ir be smurto . Man aplamai atrodo kad tos Seimo ‘amazones’ gana taikaus būdo ..Aš dar labai gerai pamenu kaip Putino administracija reklamavo savo filmukais (šeima) tas jų konstitucinės pataisas Rusijoje nukreiptas prieš LGBT…vat ko nesinoretu jog mūsų šeimos ginejai tokiais pataptu .Viena ginti senas tradicinės šeimos vertybes kita semtis idėjas svetimas iš rytų . Prezidentas G.Nauseda ne D.Grybauskaite telefono ragelio metodikos jau kuris laikas pamirštos .

DD plius DD

Ligi šiol žinau jaunimą, kuriam „į snukį spjauni, tai muštis lenda”, bet kiek suprantu, tai tikrai ne „lapjaunimas”. Kas čia per nežinoma egzotika? Gal čia lapauzeriai, kurie barzdeles pipetėmis puoselėja ir pincetais pešioja
Nida, jūs paaiškinkit kas tie „lapjaunuoliaiai Prašau.

Stasiuk,

būtent tos moteriškaitės ir yra iš tų Rytų, nežinojai? O mes iš Lietuvos ir už Europos tautų sąjungą, už Europos tautų ir jų šeimų pavasarį. Mažumos valdžia yra tironija arba geriau despotija ir caro žandarų arklių kanopos iš Rytų. Ne visi Rytai yra mums priešiški. Pavyzdžiui, Japonija mums draugiška – mūsų sąjungininkė, nežinai? Niekas jokių seksualinių mažumų pas mus nediskriminuoja, jei jos nenori būti viršesnėmis ir turėti privilegijų – viršenybę. Mažumos viršenybė ir privilegijos nėra demokratija. Mažumų hegemonija nėra laisvė.

stasys

Stasiuk ..tikrai taip .Vienok nėra kito būdo kaip suaktyvinti apatiška visuomene kaip tik tomis radikaliosios permainomis .Jei valstybėje kalba tik mažumos o didumą jos neprieštaraudama klauso susidaro klaidingas įspūdis jog egzistuoja kažkokios išimtys tai grupei visuomenės . Taip nėra ir G.Nauseda tik patvirtino ta požiūrį , galų gale Jis rinktas daugumos piliečių balsais ir turi pareigą kalbėti tais klausimais atvirai .Aš labai nenustebciau sužinojęs jog patenkintas trina delnus ir meras Šimašius .. ‘pagaliau pratrūko kraujuojanti opa’ .:))

Rinkėja iš Kauno

nesuprantantiems išverčiu į suprantamą žodyną – lapjaunimas, tai jaunimas, ištisai prilipęs prie laptopų (nešiojamų kompiuterių, planšečių ir išmaniųjų telefonų). Tai ta pati veislė, kuri lietuviškame sakinyje daro kelias gramatines ir stiliaus klaidas; yra išmokę mintinai kelias populiarias frazes angliškai, kurias kaišioja visur, kaip Pravieniškių kontingentas žodį „karoče”. Jie menkai apsiskaitę, „naujojo pasaulio” idėjomis tiki fanatiškai, nes tai „pažangu”. Argumentų kalbą menkai suvokia ir nepajėgūs jos atremti irgi argumentais. Tada įjungia patyčias ir kaltinimus ryšiais su Kremliumi. Nidos tekstas jiems tikrai per sudėtingas „įkirsti”. Nes analizuoti, lyginti, matyti įvykių kontekstą ir istorines paraleles, kritiškai mąstyti šios kartos „kritinė masė” beveik nesugeba.

Nida,

tu vis geriau ir geriau rašai! Tas tavo kandus stilius toks nepakartojamai taiklus, kad net akyse nušvinta! (Atsiprašau už familiarumą.)

Markas Soloninas

Katynė – 2: Lenkijos prezidento Kačinskio lėktuvas su Lenkijos elitu buvo susprogdintas ore. https://www.youtube.com/watch?v=G6efvKTdjXU Lėktuvas buvo susprogdintas ore (10:12), į laivą buvo pristatytas nepatikrintas 1066 kg (19:47) svorio krovinys, veikiant „stabdančiai perkrovai“ nuo mirusiųjų kūnų, nuplėšti drabužiai ( 37:50), rūkas pasirodė greitai ir priešingai nei orų prognozė (41:24) Pirmoji dalis yra čia: https: //www.youtube.com/watch? V = cAEAI … Flankerio tyrimas yra čia: https://plf101.livejournal.com/923.html Macerevičiaus komisijos ataskaita: https: //www.poloniainstitute.net/reco … Šviesos miške (nuo 4:18 iki 4:25) https: //www.youtube.com/watch? V = S4ZpQ … Reakcijos laiko testas https: //humanbenchmark.com/tests/reac … 01:00 šis lėktuvas niekur nenukrito 05:50 kur yra smūginis krateris, kurio energija prilygsta 55 kg TNT sprogimui? 06:50 val. Taisau mano klaidą – šis lėktuvas net „neatsimušė“ į žemę 10:12 lėktuvas buvo susprogdintas… Skaityti daugiau »

DD pliu DD

Na, visi tyli apie „lapjunuolius” Kas čia per jaunuoliai niekas nepasako, vadinas, , teks pačiam aiškintis, arba susitaikyt su tuo, kad pasenau. Na- su tuo, kad pasenau nesitaikysiu- išgraužkit.
Bet dėl tų „lapjaunuolių” manau, kad Nidai kalbos jausmas pakišo koją- kiek suprantu, tai papračiausios nebrendylos.

DD plius DD

Pasiųlysiu tokį terminą kietuvišką lietuvišką- plūduviai.

štaziui

stazele, niekas čia su tavimi nedebatuoja. Kreipiamasi į kitus lankytojus, o tu čia esi kaip testas užsikrėtimui virusu patikrinti. Geriau giliai alsuok ir tenkink šeimininkus. Trisdešimt norveginių pakeliui į tavo gležnas prakaituotas rankeles.

Ačiū

,,Rinkėjai” už paaiškinimą.

DD plius DD- Rinkėja iš Kauno

Na, štai- ačiū nors kažkas paaiškino. Aš žioplys ne viską pastebiu, nes čia dažnai visokie lunatikai reiškiasi. Tik jau labai neįsižeiskit, nes aš prieš lunatikus nesu priešišai nusiteikęs- aš ne prieš durnius, o prieš tuos, kurie durnių klijuoja.
Vasiliauskaitė juos gremėzdišku ‘lapjaunimo” vardu vadina. ‘plūduvius ” jau siųliau. Galima be’lapauzerių” dar kokius „lapuolius” sųlyt.

s.m.

kaip visad genialiai paprastas Nidos „trumpukas”.
Nežinau kaip kitiems, bet man Nidos įmantrioje aka ezopinėje kalboje jau kelintą kartą girdisi paprastut paprasčiausia mintis, – nėr geresnio būdo padėti į pavėsį tą lapjaunimą (plūduvius, anot keturgubo D), kaip jų primityvų „ginklų arsenalą” tiesiog atgręžti prieš juos pačius. Iškart dingsta ir jų argumentai ir tapinizuota užkulninė „išmintis”.
***
Visai nieko ir ne Nidos naujadaras „plūduviai”. Tik dar neaišku, ar kildinamas nuo bendraties „plūstis”, ar, nuo žinomo š*plūdo, plūduriuojančio eketėje…

DD plius DD- s.m.

Trys viename. Ir tas ir anas ir dar laptopas priedo. Be laptopo niekaip- beliks tik plūstis kaip š. eketėj.

DD plius DD

Še tau kad nori:) Nida mus visus išdūrė. Suintrigavo lapjaunuoliais ir nepaaiškino, kad tai yra karikatūros personažas- viščiukas, kuris ditirambais lapėms tikisi kurią dieną pats patapti lapinu. Tiksliau paaaiškino, bet ne čia, o delfiuose. Kol Nidos iš delfių neišvarė, galit pasiskaityt:)

tai net ne lapjaunimas

Pagal braižą jie niekuo nesiskiria nuo Prigožino fermos žvėrinčiaus. Nes irgi nevengia rašinėti apie subinę, šūdą ir burną, kaip kažkada prigožinius apibūdino dabar Lukašenkos uždarytas @belamova.

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top