Nida Vasiliauskaitė. Nėra šiuo metu nieko naudingesnio „Kremliui“ nei dabartinis Lietuvos politinis režimas

Veikėjas X susijęs su „Kremliumi“, o veikėjas Y gal susijęs, o Z gal „Kremliui“ patinka, o W gal „Kremlius“ patinka…

GAL. Šiek tiek.

O tikra yra štai kas: nėra šiuo metu nieko naudingesnio „Kremliui“ (jei jis apskritai teikiasi čia pažvelgti) nei dabartinis Lietuvos politinis režimas, kuris moka vieną kalbą – dezinformacijos ir propagandos, į akis tyčiojasi iš savų piliečių, turi vieną prioritetą – kuo greičiau pagaminti policinę valstybę, ir todėl savo veiksmais pelno augantį masinį teisėtą pasipiktinimą. Teisėtą.

Tam yra terminus technicus: „treason of the state“. „Kremliui“ daryti nereikia nieko – jūs patys darote. Ir, žinote, būna net blogesnių dalykų pasaulyje nei „Kremlius“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
54 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Ir tikrai šiuo metu nėra nieko naudingesnio „Kremliui“ nei dabartinis Lietuvos politinis-oligarchinis režimas, super liberalūs konservatoriai, vedami nepartinės veikėjos ir pseudo liberalių laisvūnių, kurios moka tik vieną kalbą – dezinformacijos propagandos (melo propagandos) ir ko ten dar? A, tarnavimo Blogio imperijos sąjungininkėms. Kieno interesus jos ten dabar atstovauja, ar ne tų pačių įslaptintųjų su Saule kagebistų ir Blogio imperijos sąjungininkių, kaip sakiau, vadinasi, ir pačio „Kremliaus”, tiesa? Kremliui tikrai nieko daryt nebereikia, kai konservatoriai patys, išvertę kailį ir išdavę mus, pavojingai mūsų egzistencijai, pastūmė prastuomenę Maskvos link. Mažumų valdžia yra ne kas kita, kaip diktatūra – Blogio imperijos sąjungininkų tironija, paklūstanti pasaulinei vyriausybei. Šiuo metu kol kas PSO pavidale, o vėliau bus rimčiau – virsime despotija. Virsime policine valstybe ir… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kai dabar Lietuvos biudžetas yra perteklinis bemaž 2 milijardais, tai NS ketina dar labiau padidinti dabartinio režimo mokesčius, kad papildyti biudžetą dar 2 milijardais kremlinų (ir kitų) svetimšalių naudai. Katastrofa ir tokiu laikmečiu teks rūpintis saugumu, kad apsiginti nuo plėšikų. ********************* Pridedamos NS programinės plėšikiškos svajonės. ___ 31.1. Lietuvoje daugiau kaip penktadalis žmonių gyvena žemiau skurdo ribos. Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo p_a_d_i_d_i_n_t_i valstybės pajamas. 31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų d_i_d_e_s_n_ė_s. Tai galima pasiekti, įvedus civilizuotą progresinį pajamų mokestį ir racionaliai pertvarkius mokesčių struktūrą. __________________________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30… Skaityti daugiau »

Gaila,kad nuo pat

pradžių :ietivos mokyklose tikyba ir etika priešpastatytos viena kitai.O reikėtų privalomos etikos pamokų visiems ,o tikyba pasirinktinai,kaip dabar.

Bravo, Nida,

Kietai ir aiškiai

Diedas

Autorė pati užsiima dezinformacija.
„Kremliui pačiam nieko daryti nereikia…”
Melas ir kremliaus dangstymas.
Įtakojant valdžios veiksmus daroma labai daug, kišami dideli pinigai į žiniasklaidą.
Tik deja deja, neliko drąsių žurnalistų drįstančių apie tai kalbėt.
Nes visi žino, neklusnių, demaskuojančių kremliaus įtaką, įvardyjusių Tėvynės išdavikus, laukia Eigirdo likimas.

Diedas

Nebijokim tiesos.
Kas organizavo maršą (apmokėjo) nežinom
Didžiausią rūpesčių dalį prisiimė vyriausybė.
(policija, eismo tvarkymas, greitosios, autobusai, parkingai ir t.t.)
Maršo fasadas buvo visiška kremlinė vata.
Jeigu „organizatoriai” kitai veidai, marše dalyvių būtų trigubai daugiau.
Po maršo, nepakviesti dalyvauti vatnykai susiriejo su dalyvavusiais, ir apkaltino tuos tarnyste Lanzbergiui ir vakarams.

Diedas

Kaip atpažinti vatnyką.
Kiekvienas vatnykas per dieną kokius dešimt kartų išmekena „rūūūūūsai puola”
„Puolė” ir šeimų marše.

stasys

Ir iš kur pas mus vis atsiranda tu Kremliaus naudos žinovų ? Gal jie kartais kokių Skype konsultuojasi ? Visi mini ‘drakona’ visi jo saugosi ir bijo o kaip atrodo ir nežino ,.surask juoda kate tamsiame kambaryje užsidarius . Aš ir ši karta nepritariu autorei …vietoj to kad pasinaudoti savo turimomis žiniomis ir protu ji tikslingai į tą kambarį įmeta fosforu išteptą pele ant virvutės . Gėda pelėda panele Nida . Tiesos neuztusuosi savo gerbeju aikciojimais.

Lygiai

tą patį manau. Kuo daugiau bus nepatenkintų žmonių, kad su jais nediskutuojama dėl jiems nepriimtinų įstatymų, tuo labiau akumuliuosis nepasitenkinimas. Prieštaraujantys priimamiems įstatymams, ne todėl, kad kieno nors teisės pažeidžiamos, o todėl, kad jie nuleisti, neįleidžiami į viešas diskusijas. Tai rodo vien pogrindinių portalų kūrimosi tempas. Tokios visuomenės dalis gali pradėti jungtis į iš išorės inicijuojamus naujų judėjimų darinius vien dėl to, kad ten bus leista deklaruoti ir laisvai išsakyti jiems priimtinas pažiūras.

Petras

Laukdami Sekminių, Šventosios Dvasios atsiuntimo, prašykime: „Ateik, iš Tėvo ir Sūnaus einančioji Šventoji Dvasia, Šventoji Dievo Pagarbos, Išminties ir Žinojimo Dvasia, ir parodyk tikrąją dalykų vertę, padėk, kad visi, ir valdantieji, ir visa tauta, suprastų, jog, atmetę Dievą Kūrėją ir neklausydami Jo įsakymų, darydami pasibaisėtinas nuodėmes, nieko gero nepasieksime. Juk Pats Viešpats Jėzus yra pasakęs: „Aš esu vynmedis, o jūs šakelės…; nuo manęs atsiskyrę, jūs negalite nieko nuveikti” (Jn 15, 5)

Diede,

užmiršai pavardinti rimtuosius Kremliaus sąjungininkus ir kur buvo supleškintas Pirmasis Lietuvos Respublikos prezidentas, kodėl? Kodėl pats taip nieko nežinai, apie Kremliaus sąjungininkus, apie Sovietijos kreditorius, industrializatorius ir elektrifikatorius, a? A, Diede, ką nori pats čia apšauti?

PRITARIU

tai tikra tiesa. Jų amžina klišė gąsdinant kremliumi jau visiems mąstantiems aiški. Kas tik kas – kremlius. Tokiu būdų patys prisidengai savo kgbistinę veiklą.

Kas tokie

įslaptino kagebistus? Gal Putino stabdytojai Lietuvoje, o tiksliau?

Visais laikais

visų nedemokratinių šalių tariamas elitas, o iš tikrųjų visų valstybių iždo vagys, kartojo mantrą: tai, ką mes darome jums blogo, darome jūsų labui. Iš čia kyla užsienio priešų ieškojimu paremtas susidorojimas su nepatenkintais savaisiais. Tai dabar ir vyksta Lietuvoje, Rusijoje, Baltarusijoje, visoje Europoje ir pasaulyje. Tokioje situacijoje puikai jaučiasi ir visokie iškrypėliai. Bet tai laikinas reiškinys, ateis laikas, kai vėl viskas stos į savo vietas, bet kainą už tai žmonija sumokės milžinišką.

stasys

Jei tie visi mąstantys imtų tikrai mąstyti , jie ta valdžia jau senai būtų sudoroje argumentais o ne taip kaip autorė bandanti nusiplauti mestą šešėlį .., taip nelogiška elgtis netgi filosofei . Kuo didesnis žmogus ar judėjimas tuo didesnis ir jo metamas šešėlis ..

Jūs Nida

Pati protingiausia šauniausia,su graziausiu vardu.Dauguma protingų
tą supranta, bet kai tą perskaita,palieka labai malonu.

DD plius DD

Kremlius… Egzistencinė grėsmė mums dar didesnė, nei ta, kuri kyla iš „leftistinio” marazmo. Visokiausių „izmų” Europa ar Amerika yra suvirškinus kalnus. Manau, kad galiausiai suvirškins ir dabartinius, o jau tada valatkos ir gritėnai visai kitaip užgiedos.. O Kremlius,jei matys, kad reikia paremti Paleckį, parems Paleckį, jei matys, kad reikia paremti (jau nuo arenos dingusį) M.Murzą- parems nedvejodamas. Šiandien tam sąlyginiam „Kremliui” į ideologijas nusispjaut. Jis parems bet ką, kas tik gali destabilizuoti sąlyginius „vakarus” ir išlaikyti savo įtaką. Jei manot, kad G.Šrioderis yra unikalus Kremliui parsidavęs politinio bulvaro bernas, manykit iš naujo. Turim ir pas save to gero. Bet štai ką pamačiau. Gerai žinau, kad kažkuris iš mūsiškių energetikos valstybinių šulų gavo riebias pareigas „interrao” Briuselio atstovybėje. Ir visagalis guglas… Skaityti daugiau »

DD plius DD

Kremlius… Egzistencinė grėsmė mums dar didesnė, nei ta, kuri kyla iš „leftistinio” marazmo. Visokiausių „izmų” Europa ar Amerika yra suvirškinus kalnus. Manau, kad galiausiai suvirškins ir dabartinius, o jau tada valatkos ir gritėnai visai kitaip užgiedos.. O Kremlius,jei matys, kad reikia paremti Paleckį, parems Paleckį, jei matys, kad reikia paremti (jau nuo arenos dingusį) M.Murzą- parems nedvejodamas. Šiandien tam sąlyginiam „Kremliui” į ideologijas nusispjaut. Jis parems bet ką, kas tik gali destabilizuoti sąlyginius „vakarus” ir išlaikyti savo įtaką. Jei manot, kad G.Šrioderis yra unikalus Kremliui parsidavęs politinio bulvaro bernas, manykit iš naujo. Turim ir pas save to gero. Bet štai ką pamačiau. Gerai žinau, kad kažkuris iš mūsiškių energetikos valstybinių šulų gavo riebias pareigas „interrao” Briuselio atstovybėje. Ir visagalis guglas… Skaityti daugiau »

maskuotė

Kuo geriau pridengsi laisvoje Lietuvoje griežtai įslaptintą kegebistinę šikinę, jei ne patriotiniu riksmu „rusai puola”?

stasys

DD. ..jūs bent požymius apibūdinkite kuriu pasak toks žmogus egzistuoja realiai ? Ne už kalnų Joninės tai gal sakau čia taip norite pasitreniruoti ..

trolių fabrikas

užgulė klaviatūras. Pirmyn drauhai!

Ką tik perskaičiau

pomaršinius Arvydo Juozaičio pafilosofavimus. Nežinau, ar mano galvoje gimė tokia mintis, ar kažkur nugirdau, bet ji tokia: greičiausias kelias sugriauti valstybę – prileisti prie jos valdymo filosofus gimnosofistus. Kokie jie visi, įskaitant ir Vytautą Radžvilą, eiklūs prie rašomųjų stalų ar kompiuterių, ir kokie menkystos realiame gyvenime. Jie mano, kad jų asmenybių žavesys ir guvūs protai nuves minias į Tiesą ir Šviesą. Bet tai narcizizmas. Niekas paskui juos neis, nes jų skraidymas padangėse nieko nedomina. O štai atsirado žmonių, kurie nepasimetė drumzlinuose politiniuose brūzgynuose, surado galingą idėją ir sutelkė tūkstančius. Dabar Juozaitis kaltina Orlauską aplaižius Prezidentui batus. Taip, visiškai pasitikėti Nausėda negalima, kaip tikriausiai ir Orlausku, bet esamomis aplinkybėmis jį paremti verta ir prasminga. O gal Juozaitis žino, kaip nedorą seimą… Skaityti daugiau »

DD plius DD

Pabndžiau kitaip. Tūlas H.Vaičiūnas užfigūravo…..

Al.

Kodėl mūsų buvę kolaborantai ir jų palikuonys taip aršiai dalyvauja Vakarų stumiamame šliaužiančiame marksistiniame perversme ? Iš įpročio? Iš išskaičiavimo? Kodėl taip lengvai pakeitė šeimininką ? Bet gal nepakeitė? Nepaisant išoriškai aršios priešpriešos tarp Demokratinių Vakarų ir Imperinės Rusijos, kai kuriose srityse matom stebėtinai sklandų jų bendradarbiavimą. Baidenas liepė Ukrainai netrukdyti Rusijai pasiimti Krymą. Vakarai finansuoja Kremlių, pirkdami iš jo naftą ir dujas. Čečėnija išvis unikalus atvejis. Iš Serbų dėl vykdyto etninio valymo Vakarai atėmė Kosovą, bet Rusijos žvėriškumų Ičkerijoj beveik nepastebėjo. Bet yra dar vienas atsitikimas, kuris, man atrodo, aiškiausiai parodo šiuolaikinių Vakarų ir šiuolaikinės Rusijos bendradarbiavimo mastą – tai Smolenskas 2: https://www.youtube.com/watch?v=G6efvKTdjXU Vakarai tokio masto operacijos sugebėjo nepastebėti. O jų tuometinį PM, kuris, panašu, buvo jos dalyvis, tuoj… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Neseniai paskelbtame vaizdo įraše, darytame prieš 10 metų, matyti, kad „Black Lives Matter“ (BLM) įkūrėja Patrisse Cullors, kuri save apibūdino kaip „apmokytą marksistę“, yra komunistinio diktatoriaus, masinio žudiko, Mao Zedongo gerbėja.

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/blm-founders-video-from-10-years-ago-reveals-her-love-of-maos-red-book_3815297.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-05-18&mktids=0210996d2a7d6bb8a701ecee934f9dd1&est=qxd6HxIf+pe5S8CbxD8gD+jRTfkdIl9ULM+8BLWjqcPuFJZckadhncWJI7Wq6A==

Kas tas Juozaitis yr?

Negi nežinote? Priminsiu, kad didžiosios partijos įpareigojo dalį savo partiečių tyčia išeiti iš partijų ir varyti ant jų baisią, logika nepagrįstą kritiką. Kurti mažas partijas, kad suskaldytų ką ir neutralizuotų konkurentus – grėsmę prie lovio.

Meee

„Įtakojant valdžios veiksmus daroma labai daug, kišami dideli pinigai į žiniasklaidą.”
Turite omeny skandinavišką žiniasklaidą? Nes kitokios Lietuvoje nelabai yra.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Naujas siūlymas keisti rinkimų tvarką
„Jei per referendumą Tauta pritars naujam konstituciniam Seimo rinkimų įstatymui, 141 parlamentarą rinktumėme tik vienmandatėse apygardose. Nauji rinkimai vyktų netrukus po referendumo, n_e_l_a_u_k_i_a_n_t šios Seimo kadencijos pabaigos.” Va čia https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/naujas_siulymas_keisti_rinkimu_tvarka/

elfe

A. Kubilius taip gudriai parase apie toleancija…
vos nekilo noras paklaust – o jei gautu intymu pasiulyma is gejaus?..
Kremliaus pasiulymai gal ir ne tokie intymus, bet tolerantiskas zmogus turetu juos nesupykdamas priiimt… 🙂

Diedas "mee"

Apie skandinavišką žiniasklaidą girdėt neteko. Komercinės televizijos priklauso kėgėbėšnikui Mockui, putinfelfy per estų statytinį valdo maskoliai, Respublika ir Lietivos rytas visiška rublinė vata, pilna tiesiai kremliaus remiamų intrrnetinių portaliūkščių.
O ir aplamai, komercinė žiniasklaida moralės neturi.
Vienžo prostitutė.
Kas moka pinigus, tiems ir tarnauja.
Žiniasklaidai vienodai, ar rublis ar doleris.
Atsiduoda visiems ir visais būdais.

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

687: Pranašavimo bandymas:
https://leonweinstein.blog/2021/05/07/687/

bronius => DD plius DD

Paskutinis žinomas INTER RAO atstovas Briuselyje – Dangiras Mikalajūnas. Bet čia 2018 metų duomenys.
Beje, yra dar tokia DuckDuckGo paieškos sistema, kiek kitaip rezultatus atvaizduoja nei google.

The Epoch times

JAV kosmoso pajėgų pulkininkas leitenantas Matthewas Lohmeieris, anksčiau vadovavęs 11-ajai kosmoso perspėjimo eskadrilei Buckley oro pajėgų bazėje Auroroje, Kolorado valstijoje, atleistas iš vadovavimo „dėl pasitikėjimo praradimo“. Ginčas kilo po to, kai jis išleido knygą, įspėjančią apie marksizmo ir kritinės rasės teorijos plitimą kariuomenėje. Jo knygos pavadinimas yra „Irresistible Revolution: Marxism’s Goal of Conquest & Unmaking of the American Military“, ji pateko į „Amazon“ perkamiausiųjų knygų sąrašo viršų. „Kritinė rasės teorija ir marksizmas prieštarauja amerikietiškoms vertybėms. Kritinė rasės teorija kuria požiūrį, puolantį Amerikos steigimo dokumentus “, – sakė jis. Kritinės lenktynių teorija atsišakojo iš marksistinės „kritinės teorijos“, kuri pastaraisiais dešimtmečiais plinta Amerikos universitetuose. Byronas Donaldsas (R-Fla.) sako, kad Lohmeier yra didvyris – ne tik dėl to, kad kasdien dėvi uniformą, gindamas… Skaityti daugiau »

stasys

Vargšė autorė matyt pakraupusi . Niekam neįdomi jos nuomonė jos pačios str.

DD plius DD- bronius

Teisingai.Dabar matau, kad H.Vaičiūnas ten ne prie ko. O į paiešką suvedus „D,Mikalajūnas”, jau matom kas per paukštis. Dar nustebino, kad interrao lt. vadovybėje figuruoja garbaravičiai. Nežinau kaip dabar, bet savo metu jie buvo gal didžiausi konservatorių rėmėjai.Ar čia toks kaunietiškas apsukrumas- sugeba įtikti ir Kremliui ir aršiausiems Kremliaus priešams…

DD plius DD

Apskritai ta „Kremliaus” korta pas mus žaidžiama nevykusiai. Gal vienintelė Grybauskaitė, būdama gan tiesmuko būdo rėžė tiesiai- teroristinė valstybė. Bet jei pažiūrėtumėt ką apie režimą kalba patys rusai, kurie ne kalėjime, nenunuodyti ir ne Vakaruose (kalbu apie Maskvos, Peterburgo intelektualus), tai ir Juknevičienė pasirodys taikos balandėle.

> 2021-05-19 7:13

o tu, juliau Milaiti, pateik instrukcija kaip teisingai žaisti su tom Kremliaus kortom, tu gi specas. Priviso čia visokių broniu, diedų ir kitokių „balandėlių”, neišmanančiu kai dešra su kremlin gold vodke naudoti.

bronius

Šiaip R. Juknevičienė dėl šeimų maršo gal visai ir teisingai pasakė: taip šalies susiskaldymas tikrai labai naudingas nedraugiškai Lietuvai valstybei. Tada klausimas jau jai pačiai, tai kodėl jūs visomis išgalėmis tą susiskaldymą dar labiau dididant (čia Juknevičienė asmeniškai prisideda)? Ypač tokiais klausimais, kurie visiškai nesusiję su šalies saugumu? Todėl Nida ir teisi.

Būtent

tokios eks-Komjaunimo aktyvistės ir skaldo tautą – tarnauja Putino Rusijai.

DD plius DD

Dar apie Kremlių kalbant. Štai skandinavijos šalyse sau naudingų politikų Kremlius nelabai randa, nes tai iš esmės skaidrios ir švarios šalys (nesakau, kad ten viskas idealu, bet pasaulis vieningai pripažįsta, kad korupcijos prasme jos yra švariausios). O štai pas mus toli gražu. Kad ir delfiuose galima šiandien pasiskaityti apie Vilniaus savivaldybės grožybę. Štai tokia situacija daugiausia ir sudaro Kremliui šiltnamio sąlygas. Kokios dar kovos, kai nupirkti ar pašantažuoti gan žymią dalį mūsiškių lengva. Ir visai nebūtinai iš dabartinės daugumos.

> 2021-05-19 8:06

Dėk broniau, dėk tą Juknevičiene, jeigu jau „apie Kremlių kalbant”, julius tau viską paaiškins. Milaičiai nuo Bugenių, ne iš kelmo spirti!!!

O man - klausimas,

kodėl staiga pirmininkas į darbą eina be kablukų ir sijonų, kur jo(s) makiažas? Su „kostumėliu”, „vertinantis tradicines lifuenijos viartybes” – nu padorus tėvukas, ginantis „laisves”, bet pats jau nebenori savo veikui būti tėvu su kablukais ir plaukuotom kojom, aptemptom tinklinėm kojinėm. Vat kaip. Ir narkošos turbūt jau greitu metu nebevartos, nors vis dar legalizuos… Panašu, kad „laisvės” gynėjai slenka už padoraus kostumėlio, į priekį stumdami laisvės nebrendusias aukeles. O toks kažkoks bir.ancas – tai sakė uždirba, sumoka mokesčius – tai dėl to vaikus turi teisę įsivaikint. :)ir išvis jam turi būt laisvė…

DD plius DD

Dar pabaigai pridursiu. Žvilgtelėjau į „laisvą laikraštį’ ir vos iš klumpių neišvirtau. „Liberalistinio lenktyniavimo” nugalėtojai su Tapinu, Makaraityte, Valatka ir būriu priešaky susilaukė sunkiasvorių sąjungininkų su Lekstučiu priešaky. Tie ir maršą ir organizatorius į šuns dienas deda. Jau visiškai pasimečiau- kas ten už, kas prieš Kremlių, maršą homofobus ir kaimiečius?… Makaraityt, a, Makaraityt- atsakytumėt ar ką..:)

stasys

DD ..pasiieskokite patikimesni informacijos šaltinį .:))

> Ką tik perskaičiusiam

Tai ko neparėmei to Juozaičio prieš 31 metus, kai jis atsargiai bandė paaiškinti, kas yra tas tavo guru ir kuri iš dviejų blogybių blogesnė? Vis dar tebeloji. Neužkimai? Vis dar tebejauti grėsmę? Jeigu jau jis toks ,,niekas”, tai kam apie jį šnekėti?

O kas yra Juozaitis,

pats ko čia mums nepaaiškini?

to > 2021-05-19 8:06

O pats iš kur, anonime?

stasys

štai tas šeimos maršo politinis Seime potencialas .youtube.com/watch?v=Pi_QlnGIuHk . Jūs kaip norite bet šie begemotai net mano fantazijose neskraido .

Puikus tekstas

Gerb. publicistė ir mąstytoja Nida trumpai, teisingai ir giliai parašė apie oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos (ONS) režimą.
Pagarba ir Maršo organizatoriams bei dalyviams…
Algirdas

54
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top