Nida Vasiliauskaitė pastebi

Pavyzdžiui, aktyvistai kieme ant sienos nupiešia didžiulį kūjį su pjautuvu.

Gyventojai pasipiktina ir jį uždažo.

Pirmieji sako: šis kraupus vandalizmo aktas liudija baisią klasinę neapykantą mūsų šalyje žmonėms, dirbantiems žemės ūkyje ir pramonėje.

* * *

Tiesos.lt prierašas:

Antradienį laidoje „Ryto allegro“ vykusią diskusiją, pagrįstą prielaida, kurią laidos vedėja Ugnė Kačkauskaitė savo FB paskyroje suformulavo taip (kalba netaisyta): „Saltoniškių požeminėje perėjoje LGBT vėliavos perdažytos į Lietuvos trispalvę atvejis pastaruosius metus yra tik vienas iš daugelio pavyzdžių, kaip valstybinis simbolis – Lietuvos vėliava naudojama visuomenę skaldančiais, o ne vienijančiais tikslais“, ir pavadintą „Kaip nepaversti vėliavos įkaite? Kada vėliava yra piktnaudžiaujama?“, galite perklausyti ČIA.
Kalbėtasi su Nida Vasiliauskaite ir Algimantu Černiausku, išgirsite ir Mykolo Katkaus bei Agnės Narušytės komentarus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Jei pilietis šlapinasi ant Prezidentūros sienos, o policininkas jį už tai sulaiko, ar tai reiškia, kad policininkas policijos uniformą naudoja visuomenės skaldymui ?

AU.

Šaunuolė Nida. Mykolas ir tas kitas pastumdėlis pasirodė apgailėtinai…

Ačiū

Nida puikiai paaiškino esmę ir parodė kitų kalbėtojų veidmainystę arba kažkokį vergiškumą (ar prostituciją), dėl kurio jiems turėtų būti GĖDA.

Kis

ponai,jeigu tik tokie beviltiski pastebejimai,geriau jau nemoralizuokite,gaunasi kazkas panasaus,kai kiausinis moko vista.

 Į temą. Ėlėrtė laida "Kultūros savaitė"
XXR

Puikus pasisakymas radijo laidoje.

Dėl Mykoliuko

Mykoliukas pasirodė vertas savo tėvelio-muzikinio juokdario įdirbio visur buvusioje ir esančioje struktūroje. O jau greitakalbė kokia moderni. Jei galėtų tai ir x, w ir q raides ištartų.

kačkauskaitėms

Terlioti sienas negarbinga, terlioti sienas – negražu, sako jums SOLOMON

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top