Nidos Vasiliauskaitės išvada. Šįkart nekorektiška

Pilietis A:
Šalis, kurioje individas – valstybės nuosavybė, ir ši – „pagal poreikį“ – gali pasielgti su juo kaip tinkama, nes asmens laisvė – fikcija, yra totalitarinė.

Pilietis B: Joo, saugos diržų reikalavimas vairuojant arba nusipirkti bilietą einant į koncertą riboja mano laisvę! Gelbėkit, totalitarizmas, hahaha!

Ką gi. Leisiu sau nekorektiškai įvardinti faktinę padėtį.

Šis skirtumo nematantis pilietis B – sąmoningas labai išsilavinęs pilietis – yra arba išties natūralus silpnaprotis medicinine prasme ir gyvas įrodymas, jog tokių nediskriminuoja nei universitetai, nei prestižiniai darbai, nei valstybės tarnyba, arba etatinis atkeliaujančio totalitarizmo liokajus.

Vienareikšmiškai.

Blokuoti kiekvieną taip lemenantį, nes – bet kuriuo atveju – diskusijos beprasmės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

laisvė tai beprotybė.

Kiekvieną

kartą džiaugiuosi gerb. Nidos įžvalgomis

Tikra laisvė

krikščionybės rėmuose.Ir ji nepavaldi biurokratams.

Vaclovas

Kartais net mąslinčiai nesupranta laisvės esmės, maišydami ją su tiesiog nepriklausomybe. Laisvė tai tik ta nepriklausomybė, kuri pasireiškia ydų atmetimu, pasirinkimu. Žmogus, susivienijimai yra visuomet nuo kitų priklausomi, tačiau gali būti laisvi. Kraugerių vedamas žmogus myriop gali būti laisvas, tačiau visiškai priklausomas nuo žudikų gaujos. Valstybės gali turėti laisvę, bet neišvengiamai priklausomos nuo išorinių jėgų.

Aš už tradicinę šeimą !!!

Atradimas. Oho…
O ką aš tvirtinu?!!!!!
Kitais žodžiais – IDIOTŲ visuomenei idiotizmas dzin.

Stiklo valytuvas

Akliem ir durniem jokie valytuvai nepadės!
Faktas.
„… diskusijos beprasmės.“

Pritariu "Tikrai laisvei" -

Kristus sakė: „Jei laikysitės mano mokymo, jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus”. „Teisė naudotis laisve yra neatskiriama nuo žmogaus asmens orumo […]. Tačiau laisvė neduoda tariamos teisės sakyti ir daryti, ką tik nori” (KBK 1747).

KALI JUGA

„natūralus silpnaprotis medicinine prasme”… Nida, juk dabar jų (natūralių silpnapročių) epocha, jų laikas! Ir niekaip nenuneigsi – jiems dabar gyventi užvis geriausia. Kartais su dideliu kartėliu pagalvoju: o juk mąstymas ir skvarbus protas nieko doro neatneša, tik dar didesnį diskomfortą ir širdgėlą sukelia. Blogai protingiesiems ir savarankiškai mąstantiems. Na, gal mirties valandą jiems bus lengviau… šito nežinome.

stasys

Kiauro samcio filosofija . Tokiu A ir B dar dešimtis galima prigalvoti pagal poreikį .

Nekantraudami

Laukiame stasio šedevrų.

aukso vidurys

absoliuti liberastų laisvė veda į bolševikinį totalitarizmą – A.Maceina

Dronas

Puikiai Nida. Labai taikliai parašyta.

Nepasirašysiu

Pagaliau kažkas išpainiojo lietuvių paradoksą – labai didelį (deklaruojamą) beribės laisvių norą (vogti, neleisti Verygai kontroliuoti alkoholio pardavimus, t.t.) ir kartu visišką neįgalumą apginti ar net žinoti savo Laisvę.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top