OpTV. Sukrečiantis Broniaus Genzelio liudijimas: ne tas Landsbergis/KGB/komunistai/Glaveckas/Čekuolis/Grybauskaitė/GRU…

Nepriklausomybės akto signataras, valstybės kūrėjas Bronislovas Genzelis pasiryžo liudyti tiesą apie KGB infiltruotus žmones Sąjūdyje ir jais besirėmusį Vytautą Landsbergį.

Ar tikrai tas Landsbergis pakliuvo į Sąjūdžio vadovybę? Kiek agentų būdavo Sąjūdžio būstinėje? Kodėl jais rėmėsi Landsbergis? Kodėl iš Kęstučio Glavecko biografijos dingo ištisi puslapiai?

Kitas liudijimas susijęs su Dalios Grybauskaitės tamsiasiais biografijos puslapiais. B.Genzelis pasakoja apie liudininką, teigusį, jog jis su ja mokėsi Leningrade, ir tai nebuvo universitetas. Kur tas liudininkas dabar?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
47 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gerai,

o Genzelis pats kas jau tokis? O Amerika, kartais ne buvusi ar vis dar esama amžinoji Rusijos sąjungininkė? O Rūtelė kas jau tokia?

Hmm..

„gerasis komunistas” Genzelis ir yra tas pats sovietinis nomenklaturscikas, tapes posovietiniu, jau neva nepriklauomos Lietuvos nomenklatursciku…
Juk pats dirbo LKP CK biure ir vadovavo aukstuju mokyklu komunistams. O per sajudi istojes i Brazausko partija, vel gavo panasias pareigas:Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas..
wiki:
1994–2005 m. Lietuvos ryšių su užsienio šalimis draugijų asociacijos prezidentas, nuo 1995 m. Lietuvos ir Kinijos draugijos pirmininkas. 1995–1997 m. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos pirmininkas. 1998–2008 m. Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubo pirmininkas, LPS iniciatyvinės grupės klubo pirmininko pavaduotojas. 2002–2004 m. Europos Sąjungos Ateities Lietuvos forumo tarybos pirmininko pavaduotojas, Universalizmo idėjų analizės Europos komiteto narys.

kgb

kaip valdė taip ir valdo lietuvą

Nagi papasakokite

tikrąją Genzelio ir Rūtelės arba Zigmučio biografiją – jų istorijas. Laukiame nesulaukiame.

elfe

Lenta. ru rase, kad D.Grybauskaite mokesi vienam kurse su ekonomistu Ilarionovu, kuri laika buvusiu Putino patareju, bet veliau tapusiu jo kritiku ir rods isdarbinusiu i tarptautini KATO think-tank’a. Sis laikrastis buves vienas is pazangiausiu Rusijos laikrasciu, kol Putinas jo zurnalistu neisvaike… O kai isvytieji susibure Meduzoj, sioji buvo uzdrausta Rusijoj, tad persikele i Ryga. Nebepamenu pavardes kito izymybes irgi besimokiusio tame Leningrado institute… nors ir po reformos Lenta ru stengias islaikyt veida be propagandos. Stai ka rase pries kelis metus apie Grybauskaites prarastas galimybes i ES vadovaujamus postus, kuriems kelia uzkirto Visegrado salys. TAI, KAD MES PER MAZAI BENDRAUJAM SU VIDURIO EUROPA YRA DIDELE MUSU UZSIENIO POLITIKOS KLAIDA. Grybauskaites draugyste su Merkel pajunge Lietuva galimai ir Srioderio itakai. O per… Skaityti daugiau »

Tas tokį

Tas tokį pažino ir ant alaus pavadino – kas? (Rūtelė ir Bronislovas)

:-)

pigūs jūsų triukai troliukai. kalbama ne apie tai kas buvo Genzelis, o paie burokevičiaus tulpę nuo platformos. ir niekas to paneigti negali…

elfe

na, dabartines ambasadores Danijoj Gintes Damusytes karjera isties ispudinga: https://lt.wikipedia.org/wiki/Gintė_Damušytė
ar Genzelis bando pasakyt, kad tokia karjera be kgb pagalbos neimanoma?..

tokia nerisli ta Genzelio kalba su keistom uzuominom, jog gali itart, jog po Maskvos univero ir jam paciam kazkas pagelbejo karjeroj iki „filosofijos mokslu daktaro”.. ne nesulyginsi, tarkim, su sklanziai tiksliai reiskiamom filosofes Nidos Vasiliauskaites mintimis.. kuri jau tapo youtubes zvaigzde, nes nei vienas politologas nemoka publikai paaiskint kas siandien vyksta su i pilieciu samones siandien nesamom nesamonem.
begal idomu buvo paklausyt jos atsakymu i klausimus, kurie kiekvienam kyla ir kuriuos uzdavineja youtubej „NE REDAGUOTA’ labai simpatiskas laidos vedejas…

Burokevičius

buvo tuščia vieta, o va Brazauskas – visai kas kita. Landsbergis vaikščiojo su Brazausku, o kas su juo nevaikščiojo? Genzelis? Jūs gal juokaujate ir gan nevykusiai. Beje, draugai, jūs pamirštate drg.Šepetį. Taip, Šepetį. Bijote ir išsižioti, ane? Jūs pamirštate, kas pradėjo perestroikę? Ne Genzelis ir ne Landsbergis, ir, jokiu būdu, ne Ozolas su Zigmučiu. Tiesa, Ozuolas kuo ten CK sekretoriate arba LTSR Ministrų Taryboje užsiiminėjo, nežinot? Ir Rūtelė nežino, ane?

Madame Elfe,

gal jūs pirma pradėkite nuo to, kad NATO visgi pirmiausia buvo įkurta Vokietijos tramdymui ir tik po to visa kita. Kad Vokietija neatsigautų per daug ir nesustiprėtų. Net migrantų invazijos prireikė Vokietijos tramdymui, nežinote? Arba Covid’o runkelyno suvaldymui.

Vaisvila tepa, kuo pats kvepia?

panasiai kaip ir V.Landsbergi aptepliojes Operos teatro kgb etatinis priziuretojas V.Gulbinas, taip ir Zigmukas?..
kuri laika buvo jau sunku surast si ALF straipsni internete, bet is uzsienio lietuviu laikrascio kazkodel nusikopijavo LL:
https://laisvaslaikrastis.lt/z-vaisvila-tepa-kuo-pats-kvepia/

elfe > Madame Elfe

NATO ikure 12 saliu 1949.
Vokietija prisijunge 1952 su Turkija… veliau kitos… mes 2004.

elfe > Burokevicius

jei ko nezinom, wiki pasufleruos: 1968–1973 m. VU aspirantas, 1973–1989 m. dėstytojas. 1973–1990 m. SSKP narys. 1975–1980 m. dirbo LSSR MT sekretoriate. 1980–1989 m. „Minties“ leidyklos vyr. redaktoriaus pavaduotojas. 1988–1990 m. savaitraščio „Atgimimas“ redaktorius. taigi, ta pati komunistine nomenklatura… o kegebistai tebuvo jiems tarnaujantys sarginiai sunys… vat kai prie Breznevo komunistai sustagnavo, kgb vadas Andropovas, tankais malsines sukilimus Vengrijoj, Cekoslovakijoj, sumane perestroikos plana kaip atimt itaka is komunistu ir i valdzia pastatyt „gerai ismustruotus, uzsieniuos apsitrynusius kgb vyrukus”… ir pirmiausia ivele Rusija i kara Afganistane, pazadejes Brenevui laimet ji per dvi savaites… dabar Rusija ir turi Drezdene su STAZI pasitreniravusi kgb vyruka Putina, su jo verslo priedangos organizacijom – GASPROM, RosAtom, RosNEft sparciai zygiuojancius i ES ir kitas salis.. Sajudis… Skaityti daugiau »

Taip, Madame,

Viki pasako, painformuoja labai daug – daugiau nei bolševikai ir jų anūkai leidžia, bet kartais suklysta, nes ir ten įsisuka jųjų troliai ir reikalą kartais labai stipriai pagadina. Kita vertus, valdiškose enciklopedijose klaidų ir melo būna kur kas daugiau, ypač apie XX amžių. Zigmutis irgi tipiškas Dubnos vyriokas, ne daugiau. Ne prastesnis už Prezidentę Dalią ar Ozolą, ar Genzelį. Terleckas, Landsbergis ir dar kažkas, o tas kažkas yra mūsų tauta, kurie ir pasuko ten, kur pasuko, bet dabar Covid’as suka į Pasaulinę Vyriausybę ir į tokią pat vergovę beteisiams runkeliokams ateity. Be desovietizacijos Lietuva neturi ateities – tik nunykimą. Beje, karą Afganistane ir Amerika pralaimėjo, todėl pabėgėlių iš ten bus devynios galybės, o kas kaltas dėl to, manau, žinote? Apie… Skaityti daugiau »

Bestija

Senai sakiau, jog Grybauskaitė nėščia nusikaltimais.

Kai pažiūri

į Kupriaus Landsbergio nuotrauka, tai supranti, kad šėtonas gyvas dar…

stasys

Su abejonėmis ar verta gaišti laika klausantis to senuko ‘pasakojimu’ . Gal žmogui su proteliu kas nors negerai .. o va čia visi jo kalbas priima už gryną tiesa . Kas netingi tas ir tyčiojasi iš to seno žmogaus .. toks Z.Vaišvila net Prezidentūron vežimėliu jį vežiodavo ir filmuodavo , mol matai kokia D.Grybauskaitė ‘beširdė’. Politinėms manipuliacijoms tokiems viskas tinka ..reiks ir mama už centus parduos reklamai .

Siūlau

žiūrėti Optv, nes laisvos, nepriklausomos televizijos neturim

to Siulau

taip, kartais pasiziuriu laidas su Vasiliausku, Vasiliauskaite ar kitais idomiais zmonemis… tada „suskraibinu”. Bet jei pajuntu propaganda „deskraibinu”.
Nors Ruta tobuleja… gal is UK grizus dukra Ievute paprotina?.. 🙂

habilitās

Apie tokius dalykus reikia kalbėti tinkamu laiku, o ne tada, kai kankina senatvinė dimensija, nes tai tikrai yra svarbu tiek dabarčiai, tiek ir ateičiai. Linas Antanavičius, kuris pagal B. Genzelį netikėtai mirė, mokėsi kartu su D. Grybauskaite Karinės žvalgybos mokykloje Leningrade. Kokioje Karinės žvalgybos mokykloje?! Ar žmogus suvokia ką šneka? Pirma. Reikėtų žinoti, kad buvo dvi ir labai stipriai konkuruojančios žvalgybos sistemos ir, kiek žinau, vis dar yra, tai TSRS ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo vyriausioji žvalgybos valdyba (GRU) ir KGB. KGB turėjo savo kadrų atrankos ir ruošimo sistemą bei atitinkamai tikslus ir uždavinius, o GRU – savo. Pastarosios karininkai buvo ruošiami Aukščiausioje Vorošilovo vardo karinės akademijos žvalgybos katedroje (užsienio valstybių reikalų, berods). Į ją galėjo stoti kadriniai armijos ir laivyno… Skaityti daugiau »

to habilitas

Dekui uz isamu paaiskinima.
O musu lakunas Paksas ar ne is GRU, su kolega J.Borisovu?.. ba
Indepenndent ir Novaja Gazeta Borisova kaltino ginklu prekyba su Sudanu.

Rods Novodvorceva rase, kad J.Borisovas ta ginklu prekyba sudomines pati Pentagona diskreditavo toki gera Rusijos drauga Paksa. Tuo metu Rusijos kariuomenei vadovavo geherolas Borisovas.. gal giminaitis?.. Ar Jurijus Borisovas tebeturi ta neva „malunsparniu detaliu” versla Garliavoj?..
Siaip ginklu prekyba paprastai susijusi ir su narkomafija, kurios karteliams, anot Kamados diplomato P.Skot nuo Afganistano laiku vadovauja GRU.
https://www.lobster-magazine.co.uk/articles/global-drug.htm#_ftn2

elfe>> habilitas

nu faina:
„…o Osnasas vykdė radiotechninę žvalgybą tiek sausumoje, tiek vandevynuose, tiek kosmose”.

taigi kai Obama issiunte is salies apie 20 Rusijos snipu, knisausi angliskam nete ir aptikau idomiu dalyku.
pamenat povandeninio laivo „Kursk ” katastrofa, kai Putinas neprisileido jokios uzsienio pagalbos, bet verciau paaukojo igula?..
po to viens po kito nuskendo dar 9 povandeniniai laivai… Baltijos juroj ir Vidurzemio beveik visi..

ogi paaiskejo, kad CZV issiaiskino tuos snipus ir tycia pakiso klaidinacias schemas Putino ekonomiskam povandeniniu laivu atnaujinimui… 🙂

siaip tai vienas is Perestoikos tikslu ir buvo susisluot naujas technologijas. Dali ju gavo per Izraeli.

praeivis ...

Manes nesukrete… pliotkavojimai ir tiek.

Ogo

Kiek tu laiku “liudininku” atsirado. Su buvusiu KGB agentu stasiuku priešakyje.

Taigi Rūtelė

specialiai su eksbolševikais mausto runkeliokus. Keliais aplink Landsbergio langus ėjusi dezistė, kad šis ją arba jos vyrelį priimtų į draugus, dabar kasdien varo ant Landsbergio ir, atseit, demaskuoja kartu su Vasiliausku arba kadais buvusiu aršiu landsbergistu Skrebiu. Šis kadras buvo toks aršus landsbergistas, kad Dieve, Dieve.

Ogo

Čepaitis ypač didelis pianisto draugelis buvo. Nuo jo KGB per kilometrą dvokė.

Taigi Rūtelė

Tu Kubiliaus tevuko draugelis būsi? Meluoti KGB išmokė?

Paksius

pirmiausia buvo Bolševikų partijos nariu, o vėliau LDDP nariu ir kartu Konservatorių partijoje numeriu Du, jei kas nežino. O po to keitė partijas, kaip pirštines ir vis vardan prasčiokėlių gerovės. Konservatoriai tuo metu nedraudė dvipartystės, kaip ir dabar – jiems gali vadovauti, kaip ir kolchoznikams, nepartiniai. Lietuvių rinkėjams tokie labai patinka, kaip pats pačiausias LK(b)P CK Pirmasis sekretorius su pompa kadais išrinktas ir prezidentu. Tokia Lietuva neturi ateities ir dabar matosi, kaip konservatoriai rengia lietuvius naujai okupacijai taip žiauriai tarpusavyje pjudydami dėl Kovidistų revoliucijos. Žiauriai baus lietuvius už kontrrevoliuciją jų nepartinė vadovė.

Pamiršot, draugai,

kad jūs prezidentu išsirinkote CK Pirmąjį sekretorių, o ne Landsbergį. Jūs ką, skaityt nemokat. Nieko nematot, neskaitote ir negirdit, kas jums sakoma, kad CK sekretoriai buvo KGB viršininkai iki Putino, o ne atvirkščiai. Čepaitis buvo prastu kagebistu.

Ogo

Siaip jau ir Sakaliukas prisidirbęs yra. Visa socdemų partijos viršūnėle buvo KGB pakabinta. Tai ir LDDP susijungimo istorija parodė. Ir Misiukonio byla.

Na, kuo buvo

Sakaliuks, užtenka susižinoti, kur ir kuo jis dirbo po? Po ko, Jūs geriau žinote.

To Na, kuo buvo

Kuo sakaliuks dirbo paklausinėjus politinius kalinius Ariogaloje (kai dar ten sugebedavo atvažiuoti) aišku buvo. Kur jis taip ir “nesugebejo” nuvažiuoti.

To Na, kuo buvo

Sakaliuks, Andriukaitis ir Kirvelis – socdemų gražuoliai su KGB dvokeliu.

To Na, kuo buvo

Beje ten ir Januška maišėsi (jaunimo lygyje). Kuris irgi Leningrade studijavo.

Tai čia

nuogas blaškėsi ir panas gąsdino anuomet ar apsirengęs?

To Tai cia

Tavo Nikzentaitis irgi gyrėsi su GRU reikalų turėjęs. Nepasakojo?

Dzeikas

Jums rimtai idomu klausyti „istoriju is rusio”? Ne p. Genzeli as gerbiu ir jo zodziais neabejoju. Taciau ka pakeis jeigu uz uodegos istrauksime dar koki NKVD kurmi ar „stukacioka”. Ir ar personalijose esme?
Na irodys Genzelis 200% (arba 2000), kad Patriarxas kryzeli pas enkavedistams padejo, ir ka? Ka tai pakeis? Ne tame esme isipareigojo kazkuom Anuko senelis okupantams ar neisipareigojo, esme tame ,kad jis elgesi kaip atsidaves taip sakant sirdimi , o ne kaip samdinys. Nes analizuojant Patriarxo elgesi po TSRS putco tik tokia isvada tegalima padaryti, na zmogus nuosirdziai kompromituoja laisvosios rinkos ideja, demokratija ir teises primata.
O pasirase jis krauju enkavedistams, ar siaip naudingas idiotas buvo su gerai isvystytais isgyvenimo inkstintais – ne esme.

MAGA News
Grybauskaitei

Ką ponia pati sukūrei,kad tokį Snorą sunaikinai? Kas tamstai davė tokią teisę? Nusikaltėlė.

Magnolija

Daug ka papasakotu ,jei lituoklis uodegoj pradetu silt

Teisti Tulpe būtina

Ar pensininke Tulpę kvies į teismą už akių? Pagoglinkit straipsnį – „Liudininkas iš Lietuvos banko: “Snoro“ šturmą laimino prezidentė“. Ir viskas jums taps aišku Snoras buvo užsakytas.

BAISUS MONSTRAS MĖLYNU KOSIUMĖLIU

Grybauskaite, kas tamstai yra? Ar stipriai pijokauti pradėjai, kad tokia ištinusi, paakiai nudribe? Ar bemieges naktys dėl jūsų pačiu išvogto Snoro prieš Paryžiaus arbitražo tribunolą neramina?

Ramiros

Va, kad Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai, beveik visi, na, gal, išskyrus J.Juzeliūną, paįvairinimui, buvo kažkiek tai susiję su kgb, tai beveik neabejoju. Kai išlindo į dienos šviesą Molotovo-Ribentrofo sandėriai, kremliui reikėjo kažką daryti. Sumįslijo sukurti atnaujintą CCCP, į kurią įkliūtų ir Baltijos šalys amžiams. Tam buvo skatinami „liaudies” judėjimai, siekiant iš jų vadų sukurti naujus parlamentus, kad jie įvykdytų kremliaus užmačias. Manau, kad Sąjūdčio IG buvo suderinta ir patvirtinta kgb, tikintis, kad jie bus ir toliau jiems lojalūs. Bet ta LLL maišė kortas …. Įsijungė į Nepriklausomybės judėjimą visa Lietuva. Kremliui tapo neramu, tai jis metė amb kortą. Bet pasirodo naujieji parlamentarai ne iš kelmo buvo spirti, ėmė ir paskelbė Nepriklausomą Lietuvos Valstybę, net komunistai, atvirieji kolaborantai nubalsavo už, juk… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Ramirosui:
Slenkant metams tampa vis maziau aktualu buvo zumus sajudistai KGB agantai ar infiltratai, ar nebuvo.
Svarbu tai,kad jie kompromitavo Vakaru vertybes visomis isgalemis. Sajudistai cia net labaiu pasistenge negu brazauskiniai.
Po to kai KGB agentai/neagentai savo darba atliko ir pasitrauke (karta jau pasikeite) svarbu ne tai kas jie buvo, o KA JIE PADARE.
Tad Genzelio pasisakymas jeigu i viesuma tai kaip pabezdejimas i vandeni.Pasmirs tiktai, bet nieko nebepakeis. Cia nebent istorikams archyvistams idomu.Grynai nominaliai.

Troliai sumišę:

O prie kurios būdos čia loti? 🙂

kuku

Suriedėjo kegebistinės beretės lyg į delfi. Jos labiausiai nekenčia patriotinių komunistų; vien todėl, kad jie atsiskyrė nuo TSKP – užtat dievina nepartinius bolševikus marksizmo dėstytojus ir Burokevičiaus koleges nuo platformos. O iš tiesų tai verti paniekos berečių favoritai, nes jie visi sukčiai ir savo biografijas išvalę nuo nebetinkamų faktų, tokių, kaip kad buvimas TSKP, jau nekalbant apie įslaptintų „masonų” ložę „uolusis stukačius”

StasySG

Man visai n e s u k r e č i a n t i s.

47
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top