Papunkčiui su Vytautu Sinica: Jonas Noreika – ne nacis, arba Ką sąmoningai nutyli Silvia Foti?

Silvia Foti, rezistento Jono Noreikos anūkė, jau ne vienerius metus viešai skelbia, kad jos senelis buvo nacių kolaborantas, o galiausiai paskelbė knygą šia tema ir pavadino ją „Nacio anūkė“.

Įspūdinga knygos populiarinimo kampanija apėmė jos straipsnius „New York Times“, o dabar ir interviu BBC „Hardtalk“ laidos eteryje.

Melas yra jau pats knygos pavadinimas, tačiau melo jos pasakojime daug daugiau. Ji teigia, kad J. Noreika įsakė išžudyti 1800 Plungės žydų, kad vėliau Šiauliuose „pasirašė įsakymus, kuriais nusiuntė į mirtį tūkstančius žydų“.

Foti pasisakymai yra ne tik Jono Noreikos, bet ir visos Lietuvos šmeižtas. Lietuva yra įamžinusi šį žmogų, skyrusi jam aukščiausius apdovanojimus, didelė visuomenės dalis jaučia jam pagarbą. Jeigu Foti kaltinimai teisingi, esame nacių kolaborantų garbintojai.

Svarbu pasakyti ir pagrįsti, kad Foti pasakojimas yra netiesa, o taip pat papasakoti tai, ką ji sąmoningai nutyli.

Laida netrukus bus titruota ir anglų kalba.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Fox

Black Guns Matter founder: Most Americans see the ‘fake media’ CNN is
https://www.youtube.com/watch?v=Uo80D42DxUM

butinai

reikia V.SInicos ,,Papunkciui” apie Noreika, igarsinti arba titruoti anglu k.

A_T

„Generolas” buvo Plungej, gyveno zydo name, 200-300 m nuo sinagogos ir „nezinojo” kas ten vyksta?! Negirdejo zydziu ir ju vaiku verksmo. Plungiecio Pakalniskio aprasymas, kas vyko Plungej, pagal pona Sinica ir panasius i ji, tai niekniekis, melas, bet kunigo paliudijimas 40 m po karo – tiesa. Galinga! Juoktis ar verkti. Patiko sakinys: …Lietuva yra įamžinusi šį žmogų, skyrusi jam aukščiausius apdovanojimus, didelė visuomenės dalis jaučia jam pagarbą… Reiskia apdovanojimai beverciai… Juk gyvename Melo laikotarpy… Mateme, kaip dukrele paverte teveli su sautuvu (ir iskamsa ant peciu) didvyriu. Net zydu ambasadorius (naivus ar su politiniais isskaiciavimais), nesuprasdamas, kas vyksta, atnese dukrelei geliu. Dabar tai irodymas, kad, kad rezistentas (is Druskininku?) yra didvyris. Dar viena dukrele tampo savo tevuka – seneli… Net gaila.… Skaityti daugiau »

Povilas

Ponas Vytautas čia labai tiksliai, papunkčiui išdėstė Jono Noreikos anūkės Silvijos Foti klastotes. Sunku suvokti ar ši ponia sąmoningai šmeižia savo senelį, matyt kažkieno įtakota, ar ji tai daro nesąmoningai – remdamasi „dokumentais,”- sovietų klastotėmis, kuriuos jos mama kažkada atsivežė iš Lietuvos, nes ji ruošėsi rašyti knygą apie savo tėvą.

O kiek

pasiuntė sudeginimui gyvų vokiečių profesoriaus Frederic Lindemann’o planas – masinio gyvenamųjų prasčiokų kvartalų bombardavimų autorius? Jie ką, ne žmonės buvo, kaip ir lietuviai, ane? Kiek per vieną naktį iškepindavo, išgarindavo gyvų vokiečių šeimų, nežinot? Kapsukė irgi nežino, ane? Gal žinote, kokios jis ir Čerčilis buvo nacionalinės kilmės?

uz kiek sidabriniu

sita anuke pardave savo seneli?

The Epoch Times

Will Derek Chauvin Verdict Be ‘Payback’ Like the O.J. Simpson Verdict? | Larry Elder:
https://www.theepochtimes.com/will-derek-chauvin-verdict-be-payback-like-the-o-j-simpson-verdict-larry-elder_3782113.html

skeptikas

jei jau tokia logika , tai ir grybauskaitė ir sniečkus tokie žinot užsislaptinę patriotai . Panelė dirbo slaptą darbą pas burokevičių , o sniečkus stengėsi kad kuo mažiau lietuvių deportuotu į šiaurės sanatorijas kaip premjerė tai įvardino. Nežinia su kuo paskutiniais laikais žmonės masto , tikra velniava , kitaip nepavadinsi .

The Epoch Times

Former Minneapolis police officer Derek Chauvin on April 20 was convicted of all three charges in the death of George Floyd.

Jurors decided to convict Chauvin of second-degree murder, second-degree manslaughter, and third-degree murder.

Chauvin faces up to 75 years in prison.

https://www.theepochtimes.com/derek-chauvin-found-guilty-on-all-charges-in-death-of-george-floyd_3784264.html

Tata

O koks skirtumas buvo nacis ar ne? Ko jūs stengiatės po šiandieninėm paniatkėm pakiši visą istoriją? Tais laikais Europoje būti naciu buvo labai madinga. Hitlerį gerbė visi, net amerikiečiai, buvo net išrinktas pasaulio metų žmogumi. Taip mes ir Smetonos bijome nes buvo diktatorius, greitai ir Vytautą didyjį užmiršim dėl to kad nebuvo demokratiškai išrinktas ir nesiskaitė su žmogaus teisėmis.

pastaba

Ponui Sinicai tiktu tapti Melo Centro vadovu.
Noreika gelbejo jo nekenciamus zydus? Idomu.
Paskaityk, pone, generolo knygute (1933).
Mazyte pastabele. Paskaityk komentus ir gal suprasi, kad patrijotai palaike ir palaiko nacius su noru. Manau, kad tik duok jiems i rankas ginkla…

Al.

Kad čekistinė propaganda lietuvių pasipriešinimą komunistinei Rusijai nori apšmeižti suprantama. Ir suprantama, kad iki šiol remia visus naudingus idiotus, o gal juos ir sukuria. Ar tikrai mes žinoim, kad ta anūkė tikrai yra anūkė ? Tačiau mes patys turim siekti sužinoti tiesą, kokia ji bebūtų. Mūsų tikslas – pragyventi dorai. O atsisakę tiesos, atsisakysim ir doros.

tenka

apgailestauti, kad J.Noreikos žmona kaip lietuvė taip pat galimai buvo degradavusi

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top