Papunkčiui. Vytautas Sinica: dėl ko kaltas Landsbergis ir kodėl jis turėtų atsistatydinti?

Gabrielius Landsbergis trumpiau nei metus eina užsienio reikalų ministro pareigas, tačiau per tą laiką, vykdydamas konservatorių paskelbtą „vertybinę užsienio politiką“, spėjo tiek pridaryti santykiuose su kaimynais ir svarbiausiais partneriais, kad tenka pagrįstai kalbėti apie jo tinkamumą šioms pareigoms ir šios politikos atitikimą valstybės interesams.

Esama valdžia savo koalicijos sutartyje pažadėjo vykdyti naują – vertybinę užsienio politiką, kovoti su žmogaus teisių ir demokratinių laisvių pažeidimais visame pasaulyje.

Kaip šią politiką interpretavo Gabrielius Landsbergis, ko savo pareigose nepadarė ir prieš ką jis užsimerkė, o kur tiesiog pademonstravo diletantizmą, kaip visada papunkčiui aptarė Vytautas Sinica.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedas

Lanzbergis kaltas todėl kad jo pavardė tokia.
Vatnykai su lanzbergiais kyla, linksniuoja visą dieną, minga ir dar naktimis sapnuoja.
Lanzbergis kaltas dėl visų vatos bėdų taipogi krizių ir stichinių nelaimių.
Vata Lanzbergį užmiršta tik tada, kai reikia sukalbėt maldelę „RUSSAI pola”

Diedas

Liepta diplomuotiems vatnykams apie bastūnus kiauksėt ir Lanzbergį keikt, visi klusniai beveik visuose Tiesos straipsniuose tą ir daro.
O kad seimas priėmė žmogaus teises paminantį sprendimą apie priverstinį testavimą, nė vienam „kovotojui” už Lietuvą nė motais.
Kitaip ir būti negali. Lanzbergis kaip šiaudinė lėlė. Spardyk kiek nori, jis nesiskųs ir atgal neįspirs.
O jei kiauktelsi ką nors prieš koronę – vietos prie lovio nebematyt.
Todėl valdžios patyčių, žeminimo ir žmogaus teisių pažeidinėjimo vardan sėkmingo serumo platinimo, nė vienas diplomuotas vatnykas nemato

sinica

ne politologas o vaikas pasiklydęs tarp trijų pušelių, bet akivaizdus nahalas, sarmartos jam Dievulis nedavė nei trupinėlio, todėl ir pliurpia pliurpalus

gvardijos NKVD leitenantui Diedui

tai nepatinka, Nikolajau Petrovičiau, kad tokie „pacanai”, kaip Sinica, jūsiškius užkabina, a?

Naivu tikėtis

,kad Kremlius,Lukašenka nepuls,kad ir kaip norėsis jiems įtikti.Šis socialinis psichopatologinis tipas puola,provokuoja net esant geriausiems santykiams.Ir Landsbergis čia nelabai prie ko,tegul ir konservatoriai visai nepriimtini.

stasys

Gabrielius kaltas tik dėl to jog ne Jis tu politinių žaidimų autorius .Kai esi stumdoma ‘pieska’ kitų rankose sunku paaugti bent iki ‘boksto’ šachmatų partijoje . Ta būtent ir primena Lietuvos užsienio politiką , užsienio ministras negali vykdyti savarankiškos šalies užsienio politikos , apie tai Gabrielius ir Ko aiškiai pamiršo . Rezultate santykinai su Prezidentūra probleminiai o G.Nausedos populiarumo reitingai auga . Sutinkame pagal rūbą,pavarde o palydime visai kitais kriterijais remiantis .Sutinku su Vytautu , užsienio diplomatija tai ne viščiukus skaičiuoti savo partijoje , tam reikia ne tik tvirtos komandos savo bet ir kai ko daugiau uzgyvento . Linkevičiaus ‘nufudbolinimas’ kuo toliau subrandino nemalonius vaisius valstybei .

elfe

aciu Sinicai.
gerai, kad turim bent viena nesaliska politologa. Galetu dirbt patareju Prezidentui.

Arnoldas Pranskevicius, kuris dejosi Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje, faktiskai buvo ir yra antinacionalisto, isvien su Kremlium globojancio ANTIFA, Soros atstovas.

pritariant Stasiui, kitas Gabrieliaus spaudimas galimai kyla is Kubiliaus, kuriam nacionalinis interess tapo jau „nemadingas” ir ji galima paaukot vardan neotrockisto Soroso globaliu planu, kurie kazkaip idomiai sutampa su Putino planais.

nepritariant Diedui, kuris tapatina abu Landsbergius pagal pavarde, o ne Sinica, siulau jam uzeit i Soros ikurtu organizaciju feisbukus, kad isitikintu kaip jm „kazkodel svarbu priverst visus vakcinuotis nepaisant jokiu „teisiu”, kurias jis uzurpaves kaip nuosava ginkla.

elfe

beje, visgi ne vien politikai atsakingi uz tokias politines klaidas, bet ir tie think-tankai, kurie dedasi analitiniais „smegenu cebtrais”. pinigu jie gauna ir is privaciu fondu, ir is biudzeto. kokius politologus kepa VU TSPMI?.. ar si istaiga pateisina save?..Vytis Jurkonis, „Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) dėstytojas, RESC valdybos pirmininkas ir „Freedom House“ Lietuvoje vadovas”. ogi FREEDOM HOUSE vadovas, buves JAV Holokausto muziejaus direktorius = Michael Abramowitz jau senai nepatenkintas Lukosenkos privatizavimo politika, nes isfiltruoja antinacionalistus su sukiu „Baltarusija ne ispardavimui”!?.. ar tik issivadave nuo Batkos baltarusai netaps „zydsaudziais”? linkeciau pamastyt… kam is tiesu tarnauja Virginijos Budienes Vilniaus politikos analizes institutas?.. i kuri perejo Bernardinai lt vadovas Puzlys?.. – Rusijos ekspertas Marius Laurinavicius rods irgi jam… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Siaip matau Anuka drebanciais pirsciukais spaudziant mobilaus klavisus:
– Seneli, ka daryti?! Zbrodas plusta per sienas!
Patriarxas:
– Ijung durniu, kvaily!
– …??? …tai kad…
– Buk savimi Seime, pas viercha ir Ministru taryboje. O Merkeliene imk uz gerkles, kad babkiu papildomai duotu, o jei ne – sakyk,kad nieko nedarysi.
– Aiii…supratau, supratau! Kongenialu, seneli! Begu.
————
Gal ir nereiketu tyciotis is invalido. Bet tokia jau Lietuvos dalia – kai pusbroliai valstybe bando statyti.

Ta(u)ta

Kol Taivanas moka, tol ministras su viceministrais liks savo vietose, mat reikalingas europietiškas Gvatemalos atitikmuo:

Iš Vikipedijos (lietuviškai nėra):

“Taiwan has been accused on multiple occasions of bribing foreign politicians to commence or maintain diplomatic relations. For example, the ex-president of Guatemala admitted in a US court taking $2.5m from Taiwan in exchange for continuing to recognizing it diplomatically.”

Heiders

Bravo Landsbergiui!!!
Sita politologa i siuksliu deze ir i savartyna !!

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top