Peticija. Andrius Švarplys. Prigimtinių žmogaus teisių neigimas ir jų seksualizacija diskredituoja žmogaus teisių gynimą

Be jokių isterijų, argumentas yra paprastas: politikas, siekiantis pakeisti Lietuvos Konstitucijos 38 straipsnį – šeimos ir santuokos prasmę – negali užimti Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų.

Prigimtinių žmogaus teisių neigimas ir jų seksualizacija diskredituoja žmogaus teisių gynimą, padaro jį šališku vienos interesų grupės pasaulėžiūros diegimu ir taip ima prieštarauti Konstitucijos bei demokratijos principams.

Kviečiu pasirašyti peticiją, kuria išreiškiamas nepasitikėjimas politiko Vytauto Tomo Raskevičiaus veikla Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko poste: ČIA.

Peticija nesiekiama pašalinti šį politiką iš Seimo – Lietuvoje nėra Seimo nario atšaukimo procedūros rinkėjų parašais. Tad galioja demokratinio rinkimų proceso mechanizmas, per kurį (proporcinę rinkimų sistemą arba, kitaip sakant, pagal partinį sąrašą) šis politikas ir pateko į Seimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Leira

Visiškai teisingai, pilnai pritariu Andriui Švarpliui..

Dėstytojai neįgalūs?

Profesūra- beviltiška.Tarkim, ŠVarplys negeba antraštėje parašyti temos,parašyti, aiškiai, kad raginu pasirašyti peticiją už Rask.pakeitimą ir t.t.
Todėl daugelis nesupranta iš karto apie ką tekstas.
Pastebėjote, kad peticijų puslapyje ONS šulai Armonaitės liberastų šutvės naudai peticijos NEEKSPONUOJA-netalpina. Nerasite paminėtos šios peticijos,kad tik plebėjai kuo mažiau pasirašinėtų? O juk tai rekordinė pagal parašus peticija…Virš dviejų šimtų tūkstančių parašų ,pagal liudijimus jau regis yra…
Algirdas

ADAsd

Gerb. Andriau
Jūs dėstote teisinius argumentus. Bėda ta, kad jie niekam ant Litwos nerūpi. Svarbausias dalykas – ko mes norime. O mes (tie visi kitokie) tikrai žinome, ko norime. KOnstitucija muma – kažkoks popiergalis.

stasys

Konstitucija priešpastatoma jos pačios str. kuriuose sakoma jog Seimo narys negali būti traukiamas į jokia atsakomybės forma už tas kalbas ir nuomone išsakoma Seimo salėse . Peticija tam tikra spaudimo Seimui forma jam svarstant kontraversiškus naujus įstatymus . Tai kur gi mato problema Svarplys ? Partnerystė nera įteisinta Konstitucijoje todėl negali tapti Šeima . Atrodo viskas kaip ir aišku ,kokie dar gali būti ginčai ? Vienok autorius mato tame grėsmę ,taip kaip ir teisė moterų į abortą ir savo kūną iš esmės keičia tos šeimos ,kuriai buvo rašyta Konstitucija, pagardus…sukuriant tam tikras išimtis atsirasti naujam požiūriui į šeimą . Nesinoretu kartoti senų klaidu ….kai grupelė žalių idiotu užkrovė Lietuvai Astravo našta kurią privalome nešti visi kartu .

Tvankstas
Karčiauskasui Algirdasui dėl Dėstytojų 1:53

Ko nesimiega, ONSini? Pagaliau supratai, ką reiškia būti pakabintam?
Kur bepasirodytum, ardomaja veikla beužsiimtum, tampi nemėgstamas,
o ko kitko tikiesi? Būk vyras, pagaliau, nustok parsidavinėti, pasakyk Ne. Ateis laikas ir miegosi ramiai.

Amen

Pervažiavo volu per JAV konstituciją,pervažiuos ir per didvyrių šalies Lietuvos.Dabar vakarų pasaulyje istorinių atminčių ir konstitucijų perrašinėjimo metas.

ah1

„Skandalinga: karantinas iki 2023 sausio 1/gydytojų neteis už neatsargų nužudymą, sveikatos žalojimą”
https://youtu.be/6tMnNEEGi5M

LR Konstitucijos 18 straipsnis

Žmogaus teisės ir laisvės yra PRIGIMTINĖS.

Tvankstas

Tik ką pasibaigė JAV Senate balsavimas dėl D. Trump’o apkaltos.
57 UŽ ( 7 respulikonai ), 43 PRIEŠ.
Apkalta negalima.
AMEN.

>Tvankstui

taip skubėjai su gera naujiena, kad sudėliojai atvirkščiai 🙂
43 už apkaltinimą, 57 prieš.
Rimčiausia spektaklio fazė baigėsi. Toliau laukia finalas PAIN COMING.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top