Policija persekioja didžiojo šeimos gynimo maršo organizatorius ir koordinatorius

pozicija.org

Į Seimo narius kreipėsi Didžiojo šeimos gynimo maršo organizatoriai informuodami, jog policijos atstovai daugumai šio maršo organizatorių ir koordinatorių rajonuose bei miestuose bandė įteikti „Oficialius įspėjimus“, esą policija yra gavusi duomenų dėl neleistino priešingo visuomenės ar jos narių interesams elgesio.

Tuo tarpu būtent neleistiną elgesį planavo ir realizavo šio renginio oponentai, pvz., TV3 ieškojo aktoriaus už atlygį, kuris persirengęs moterimi bandytų provokuoti į renginį einančius žmones, o visą tai transliuotų TV3, LGBT organizacijos kontrmitingo atstovė TV3 eterio metu laižė dirbtinį falą, o TV3 visa tai rodė žiniose nepilnamečiams prieinamu laiku.

Tačiau policijos pareigūnai, bandydami įteikti aukščiau minėtus įspėjimus, dalį Maršo koordinatorių tiesiog persekiojo: važinėjo į jų namus taip gąsdindami jų artimuosius, važinėjo į darbovietes, ieškojo jų darbdavių, kvietėsi juos į policijos nuovadas, reikalavo asmens dokumentų ir parašų, – teigia organizatoriai. Jų nuomone, tai primena antidemokratinius Baltarusijos policijos veiksmus su baltarusių mitinguotojais.

Dėl to Seimo narys Petras Gražulis kreipėsi į Policijos generalinį komisarą R. Požėlą bei vidaus reikalų ministrę A. Bilotaitę prašydamas atsakyti į šiuos klausimus:

Kas davė miestų/rajonų policijos padaliniams nurodymą įteikinėti Maršo organizatoriams tokius neteisėtus įspėjimus?
Iš kur ir kokie įspėjimuose „gauti duomenys“ iliustruoja galimą neleistiną priešingą visuomenės ar jos narių interesams DŠGM organizatorių ir koordinatorių elgesį?
Ar pasitvirtino nors vienas iš tų „gautų duomenų“ – ar minėtame mitinge pasireiškė nors vieno Maršo organizatoriaus ar koordinatoriaus neleistinas, priešingas visuomenės ar jos narių interesams elgesys?
Ar LGBT organizacijų inicijuoti Maršo kontrmitingų rengėjai taip pat gavo tokius įspėjimus?
Ar TV3 gavo tokius įspėjimus po to, kai viešai buvo paskelbta apie jų planuojamą aukščiau aprašytą provokaciją?
Ar vieno iš Maršo kontrmitingo metu TV3 eteryje dirbtinį falą laižiusi LGBT atstovė buvo nubausta už tokį neleistiną, priešingą visuomenės ar jos narių interesams elgesį?

Seimo narys paprašė Seimo Žmogaus teisių komitetą įtraukti į komiteto darbotvarkę šio akivaizdaus žmogaus teisių pažeidimo nagrinėjimą, siekiant ateityje užkirsti kelią tokiems policijos atliekamiems teisės aktų pažeidimams.

Taip pat Seimo kontrolieriaus paprašė ištirti šį policijos piktnaudžiavimo atvejį – aukščiau aprašytus policijos pareigūnų veiksmus, kai jiems suteiktus įgaliojimus naudojo ne pagal įstatymus bei kitus teisės aktus ir, be to, šiais veiksmais viršijo suteiktus įgaliojimus, nes įspėjinėjo kultūringus jau leidimą gavusio renginio organizatorius ir koordinatorius, nors neturėjo jokios informacijos apie galimus neleistinus šių DŠGM aktyvistų veiksmus ar planus.

pozicija.org

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
VRMinistrė

Agnė Bilotaitė davė tokią nuorodą? Raštu ar telefonu? Ką man tai primena? – 240 policininkų privačioje valdoje Garliavoje. Skvernelis tyli, Prezidentė, kuri tą pačią dieną išmovė į JAV ir išeivijos buvo ,,atitinkamai’ sutikta, nuduoda ,,nieko nežinanti”. Generalinis – tai tas pats, kuris nurodinėjo policininkams Garliavoje. Todėl jokio atsakymo nebus – ministrė pabruks prišlapintą uodegą, o eiliniai policininkėliai bus įvardyti, kaip ,,panaudoję perteklinę jėgą’. Nei teisingumo, nei teisėsaugos Lietuvoje nebeliko.

Tokie

įsakymai paprastai duodami žodžiu ir be įrodymų. KGB juos taip išmokė valdyt ir kvailint runkelyną – mases, pasitelkus į pagalbą Edward Bernays masių valdymo ir apgaudinėjimo triukus.

Matosi,kad ir pandemiją

konservatoriai naudoja ,kad prastumti savo negražius,kiršinančius įstatymus.Slapta prievarta įvedinėja e-sistemą,pažeidžiant pacientų teises.Slapta tyliai pradėjo terorizuoti Šeimų maršo dalyvius.Tik vakar viena išsišoko iš valdžios ir netyčia išrėžė valdžios požiūrį į pagyvenusius žmones,kad jiems nieko nereikia,suprask,kad jų čia iš viso nereikia.Kažkaip reikia reaguoti opozicijos pareiškimais,kviesti į akcijas dėl diskriminacijos ir perdėto bauginimo.

Ir visuose valdžios portaluose

prasidėjo asmeninis,tikslinis puolimas prieš konkrečius žmones,deputatus ir kitus,kurie turi kitokią nuomonę nei LGBT.

pamenate?

O kur dabar tie visi naivuoliai, kurie po Šeimų maršo dėkojo policijai? Įsidėmėkite viena, mokesčių mokėtojų pinigais išlaikoma policija VISADA išduos visuoemenę! VISADA! Nes tikrai ne visuomenės saugumui užtikrinti jie ten visi susirinko. Jie netgi atsisako pripažinti faktą, kas juos išlaiko. Jiems tai atrodo savaime suprantamas dalykas, kad vien už pasirodymą darbo vietoje ir kažko neveikimą jiems būtų mokami pinigai.
Aš,beje, dar atkreipčiau dėmesį į propagandos per visas skyles džiaugsmingai tiražuojamus pranešimus, kad smarkiai krenta sergamumas kovidu. Kur dabar visi tie „rūpintojėliai”, bauginę kovido protrūkiu po Šeimų maršo? 🙂

Ko cia noret,

mokytojas Lukošenka šalia.

Ona

Tokios psichologinio tipo moterims kaip Bilotaitė negalima leisti vadovauti jėgos struktūroms. Nuožmi boba, visur linkusi ieškoti priešų ir ant jų siundyti savo vadovaujamus asmenis, kurie dėl statuto reikalavimų turi paklusti viršininkei

tik vienas klausimas:

O tai ko tada NS atstovai purkštauja ant batkos? Kodėl mes kaip šuneliai žiūrim ir lojam į kaimyno kiemą ir nematom kad ir mūsų kiemas pilnas vagių.

Ko gero,

išskirtinai dviprasmiškoje situacijoje šiuomet atsidūręs „Dviračio žynių” Matijošaitis. Bet jis tvirtas – atlaikys.

Kis

o viskas prasideda nuo nekaltu dalykeliu?Kada Lietuvoje bus asmenine atsakomybe?Kasturi teise kazka daryti ,ieskoti be irodymu ir teismo leidimo.Kur dingo zmogaus teises,apie demokratija gal nepatogu ir klausti?

T0mas J.

„Kas davė miestų/rajonų policijos padaliniams nurodymą įteikinėti Maršo organizatoriams tokius neteisėtus įspėjimus?”Laukiame atsakymo.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top