Politinis teismų procesas. Violeta Milevičienė: „Esu nuteista, tačiau lig šiol nežinau, kur, kada, kokiu savo veiksmu kokį įstatymą pažeidžiau“

Taip rugpjūčio 18-osios dienos teismo posėdyje pamatytą policijos video medžiagą pakomentavo nuo pareigūnų smurtinių veiksmų per Garliavos šturmą 2012 metų gegužės 17-ąją nukentėjusi Violeta Milevičienė.

Kauno apylinkės teismo Administracinių bylų skyriaus teisėjo Aurelijaus Rauckio sprendimu administracine bauda neva „už teisėtų pareigūnų reikalavimų nevykdymą“ nuteista V. Milevičienė per prokuratūros surengtą įrodymų peržiūrą turėjo progą pamatyti ir savo „nusikaltimo“ aplinkybes. Nukentėjusios liudytojos teigimu, tai, ką ji pamatė, tik dar kartą patvirtino – valdžios smurto prieš piliečius liudytojams metami kaltinimai absurdiški ir tendencingi.

Siūlome pasižiūrėti visą „Aikštės TV“ vaizdo įrašą (filmavo Aušra Gabalytė).

Daugiau apie teismų šališkumą ir išankstinį nusistatymą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Politinių teismų sprendimai – be įrodymų

Teisiamoji Violeta Milevičienė: „Pasiųsta į nokdauną kitų smūgių aš nejaučiau“

N.Puteikis. Lietuva pradėjo pirmininkavimą politiniu teismų procesu

Įtariamieji. Juozas Valiušaitis: Būti patvoriniu man pasididžiavimas

Politinės bylos bliūkšta – teismas dar kartą patvirtino: prieš piliečius smurtavusi policija pati nesilaikė įstatymų

Teismas patvirtino Visuomeninės komisijos išvadą: 2012-ųjų gegužės 17-ąją policija, smurtaudama prieš piliečius, pažeidė įstatymus

Evelinos Paltanavičiūtės-Matjošaitienės baigiamoji kalba: aš tik išreiškiau savo pilietinę valią

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

Kas kaltas, kad kvaila ir nesupranta. Įstatymų nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.

Pastebėjimas

Kaip gražiai Taigi sujungia FSB ir VSD, Putino ir Grybauskaitės gynėjo kaukes.

Gerai šiandien per

LRT pastebėjo Rūta Vainienė,kad Lietuvoje daug putinų.

Bet ruošia Š.Birutis

propagandos renesansą.

Letas Palmaitis

Violeta Milevičienė nesupranta, kad pažeidė Džiunglių Įstatymą.

Tfu

Šlykštu tokie „teismai”.

Taigi

Džiunglių įstatymus buvo įvedę Kedžių ir Venckų klanas, kur galiojo turtingojo, stipresniojo teisė.

>Letui Palmaičiui

Būtent, Džiunglių Įstatymą. Vieninteliai žmonės, kurie to nesuprato, buvo žurnalistai, uždavinėję būdingus klausimus (Kodėl nei vienas neprisipažįsta kaltas? Ar nebandote vilkinti proceso?). Apgailėtina. O Violetos Milevičienės „nesupratimas” – tik retorinė priemonė. Ji kalba paprasčiausiai kaip žmogus, nelinkęs su tuo taikstytis. Tai supranta ir kaltintojas Gailevičius, ir teisėjas – buvęs Samarkando karinės prokuratūros vyr. tardytojas – Gintautas Kaulakis; jie žino, kad šaunioji Violeta ir taurios širdies teisiamieji supranta, kokį niekšybės įstatymą jie pažeidė, ir kokį vaidmenį iš kokio spektaklio kiekvienas atlieka. Tik Juozas Valiušaitis, neapsikentęs spektaklio kokybe, garsiai paaiškinęs teisėjui, ką jis mano apie šitą prastą cirką, išėjo iš salės.

šiaip tai keista

kad pedofilai priklauso KGB mafijai – tas tai aišku visiems.
O teisėją paskiria iš GRU – kuri konkuruoja su KGB.
Kas gali paaiškinti tą košę?

Pagarba Violetai -

už tai, kad liudija, jog Tiesa brangesnė.
Lietuva išliks, jei bus tokių žmonių ir jie neliks po vieną.

Anikė

Šuleriai,valdžiagyviai,bunderlogai ir nekatrosios giminės nusikaltėliai užrištomis akimis mizerijos pagalba „skalbiasi prisidirbtus mundurus”.
Deja,tautos duobkasių smarvė tvyro virš Lietuvos.
„Tiek daug netiesos tautoje atsirado.
Kad žemdirbį(žmogų) pirštais kiekvienas jau bado.
Dvasiškis ir ponas,nuplikęs bajoras,
Išpuikę,žmogum jo laikyti nenori.”-Antanas Klementas,19 amžiaus poetas,žemaitis.
Istorijos ratas sukasi…Sugrįžome į 19 amžių?Tiesa ir teisingumas tik ponams?

Kuilys

Inkščia kalės

Ula

Užstoti iš baimės ir skausmo klykiantį vaiką, yra visų dorų žmonių pareiga.Tokie patys doriausi žmonės ir buvo gegužės 17d.rytą susirinkę Klonio kieme.Jie,išgirdę per ruporą grasinimus būti užpjudytais šunimis ir pamatę 240 iki dantų ginkluotų karkvabalių,suprato, kad neleisti įeiti antstolei su raudonu maišeliu, vaikteisėms su guminėmis pirštinaitėmis,plikiui su neštuvais,ginkluotiems kamerų nusukinėtojams,yra beviltiška.O,svarbiausia, kad visi tie atėjūnai buvo drąsūs, įžūlūs, savimi pasitikintys,nes jų žygį skubiai išvežti mergaitę į NIEKUR,palaimino tą ankstų 6val.rytą,kai aštuonmetė buvo verčiama iš lovos,meldėsi, verkė,…saldžiai miegoję įmitę valdžiažmogiai .Žmonės turėjo vienintelius pasipriešinimo ginklus- fotoaparatus ,kurie ir užfiksavo tikrus atėjūnų veidus..Aš net neabejoju,jog valdžiažmogiai šiandien gailisi,kad į sukurtą vaiko pagrobimo planą, neįtraukė dar vieno veiksmo – uždrausti kieme filmuoti .Bet matosi, kad šiandieniniams pūliniams tų filmų nereikia,nes jiems ,kaip ir… Skaityti daugiau »

taigi konservas

dirba issijuoses,bet partija taves uz ,tai nepagirs,o kai reiks ir paaukoss vadai,mano nuomone

....

sitie visi drasus zmones bus isteisinti,nes jie nieko nepadare.Pritariu,kad anie padare didele klaida,kad leido paveiksluoti,reikejo sudauzyti visus fotikus,o geriausia,visus taikius zmones sumesti i kamaza ir isvezti uz miesto,tada nebutu buve liudininku.Kol zmones butu gryze i kloni,tai anu pedos butu atvesusios,liudininkai butu pamate tik ispjaustytas duris,isdauzytus langus,ir palikta kanopu smarve.Juk vistiek pareigunai teisus,nesvarbu kaip jie veike,uztat drasiai galejo visus sumesti ir isvezti ir jie butu buve teisus.Mano megztamas gailevicius ziuri ta filmuota medziaga kaip ufonautas,stato save i kvailio vieta,nors ta byla jam ko gero lenda per gerkle.Prokurore,ar del to krimtai sunkius mokslus,kad leistum is saves tyciotis???Kad kurtum nekaltiems zmonems bylas???Kazin ar gailevicius mato filmuotoje medziagoje kas padejo stank.nesti DEIMANTELE???Gal ir jam matosi,kad viena motina nese???GEDA.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top