Povilas Urbšys: VSD vadovo skyrimas – ne žinybinis klausimas

„Mano gi­liu įsi­ti­ki­ni­mu, jei­gu mes vis dėl­to no­ri­me kur­ti vals­ty­bę, ku­rio­je de­mo­kra­tija ne­bū­tų tuš­čias žo­dis, mes tik­rai tu­ri­me pa­gal­vo­ti, ar ši­ta is­to­ri­ja dėl VSD tik­rai yra tuš­čia ir nie­ki­nė“, – Seimo posėdyje, kuriame buvo svarstoma pritarti ar nepritarti Dariaus Jauniškio kandidatūrai, Prezidento teikiamai antrąsyk vadovauti Valstybės saugumo departamentui dar penkerius metus, kalbėjo Povilas Urbšys.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Trabantas

Silpnas Prezidentas su silpna komanda nepajėgus performuoti Grybauskaitės paveldą, ręstą per ištisą dešimtmetį. Va ir visi reikalai. Nebėra Grybės, bet visa konservatoriška šakalų gauja su Grybės statytiniais teisėsaugoje ir kertinėse institucijose stovi mūru.

Klausimas

Į ką ponas Urbsi šiuo straipsniu kreipiates? Į liaudį, būtų keista.Ka Lietuvoje gali žmogus,jei Seimas neįgalus.

Pritariu Gerb. Povilui Urbšiui

Jeigu mes norime permainų, visas prezidentės karališkas figūras reikia keisti. Nes klanams mato niekada nebus. O jie net ir Kalėdų eglutę pastatę iš visų tyčiojosi?

Kis

kas liecia Jauniski,tai cia ne Urbsio zodziai,tai daugiau panasu i baltos kumeles sapno atpasakojima,manau sis VSD vadovas niekada nebus Mecka,ar Pocius ir jiems panasius,Tikrai,tai vyras paustes parako ir galbut kraujo skoni,tad joks Landzbergis ar i ji panasus niekada eiti pries karininko garbe.Tai Urbsiuk,tik sauksmas tyruose.Beje ka, dar karta ikelti,kai jau zmogus isrinktas?Vis nenurimstate?Juokinga publika stovi uz tavo peciu,atsipeikek.

Grybauskaitė - tipiška homo sovieticus,

t. y. persona, kurios protas aptarnauja instinktus (pvz., valdžios geismo ar keršto), nors turėtų būti atvirkščiai.
Lietuva išliko Vakarų valstybe ne jos padedama,, kaip propaganda kartoja, bet, atvirkščiai, nepaisant(!) Grybauskaitės prisitaikėliškos antivakarietiškos prigimties ir veikimo.
Audijaus arklidės yra tai, kas privalo būti išmėžta, tik kada tai padarysime?
Jauniškio figūra buvo sužaista tik todėl, kad jis, kaip žmogus, kaip karininkas, psichologiškai nėra atstumiantis personažas, todėl labai tiko homo sovieticus širšyno motinėlės ir širšyno tranų apsaugai.
Šiuo požiūriu Povilas Urbšys visiškai teisus.

fi...

kažkokio departamentėlio direktoriuko skyrimas – argi tai seimo dėmesio vertas darbas?
niekai.
vot didžiausios visų laikų Nusikaltėlės neutralizavimas, vat ten tai buvo svarbu.
kaip gražiai ir darniai, tiesiog su įkvėpimu balsavo seimūnai už apkaltą Venckienei.
nejuokai – Recidyvistę, Valstybės perversmo organizatorė.
o čia dabar dėl kažkokio „jaunyškio” pergyvena aftarius.
nelygis…

Algis

Fi, geras komentaras.

Skaitykim,kad

Jauniskis teigiamas,bet nuo jo varvantis grybinis mėšlas,kuria jo figūrą neigiamą.Bet kas pasakys,jis grybes žmogus,o tai jau stampas.Daugelis mano,kad jis valdomas polikarpovnos.

>>>fi...

tamstelė, pirma išmok lietuvių kalbą, nes iki kaulų smegenų žinomas tavo rusiškas žodelis „vot…”.

stasys

Man baisu ir pagalvoti kuo dabar P.Urbšys maitintu savo sąmokslo teorijas , jei būtu atsiradusi D.Grybauskaitei galimybė dar viena karta pratęsti savo Prezidentine kadencija. Kad butu laimėjusi didele persvara net neabejoju .. gal čia yra priežastis tu visu pasisakymu, mažas didelį visada labiau mylį ? Politika tuo ir užsiima kad suteikia langą kompromisams rasti ten kur įprastai neįmanoma rasti bendru sąsaju prieštaravimuose , kol žmonės geba tartis surandant savo prieštaravimas kompromisus tol ta visuomenė gali jaustis gyva ir turinti ateitį. Kas nutiktu jei visi imtu elgtis kaip R.Karbauskis su savo telefonu ? kas nutiktu jei visi politikai elgtųsi kaip tie „zaporozjės kazokai“ ? kraujo upės lietusi jūromis o mes turėtume antra nesukalbama Rusija – Lietuvos Seime . Noriu tik priminti… Skaityti daugiau »

>>>klausimas

labai apsirinkate sakydamas, „Ka Lietuvoje gali žmogus,jei Seimas neįgalus” pasirodo gali. Pasiklausykite laidelės http://www.marijosradijas.lt/transliacijos/168251-2020-04-21-08-00-aktualijos.htm ką gali be užmokesčio atsiliepę šauliai, visuomeninė organizacija. Už ačiū dalyvavo 1788 šaulių padedant Lietuvoje ekstremalioje situacijoje. Nenuvertinkime lietuvių, jų dvasia liko ta pati, kai reikia padaryti stbuklą, kaip valstybės atkurimas, pasipriešinimas okupantams, padaryti „Dainuojančią Revoliuciją”, taip ir dabar, reikalui esant susitvarkysime su Dievo pagalba.

Jeigu...

Ir kare,ir sporte po mūšio kumščiais mojuoti beprasmiška.Visi gudrūs po laiko.Demokratija kaip ir teisybė kažkur vaikšto,bet Lietuvoj mažai kas jas matė.Teisuolis poviliukas irgi balsavo po 12 sek.filmo?Ar ne?

Įkyriajam 12 sekundininkui Jeigu...

Rąstą savo akyje krutinti mėginai? Nejuda? „Ar ne“?

siaip ar taip

jis vienintelis isdriso ivardinti problema.

Trabantui, vertinančiam, kad

„Grybės statytiniais teisėsaugoje ir kertinėse institucijose stovi MŪRU.“
Mūras mūsų laikams nėra tokia jau tvirta medžiaga – paprastai pakanka laužtuvo ir subyra tarsi kortų namelis. Tuo labiau, kad homososų (homo sovieticus) mūras statytas ant smėlio (neturi tautos palaikymo), o ir cementą (tautą galinčią vienyti idėją) statant homososams įprasta vogti ir skiesti.
Kitaip tariant, 2-3 liūtai ir šakalai viauksėdami išsilaksto į visas puses.

del fi komentaro

atrodo, kad kai kurie komentatoriai turi problemu, elementaraus pajuokavimo nesupranta…

nelabai

nelabai pasitikiu situo politiku. bet siaip labia nustebino, kad valstieciai taip vieningai reme Jauniski. kazkodel manau, kad jiems buvo priminta, ka apie juos tarnybos zino…

Geras prof. Navaičio tekstas...

https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/desinioji_galimybe
Komentarai, manau, labai pageidaujami po šiuo opiu ir racionaliu tekstu.
Geros kloties visiems geros valios žmonėms, siekianties darnos ir telkimosi vardan demokratinių permainų daugumos labui.ka
Ant kortos ne tik patriotų sėkmės ar pralaimėjimo klausimas. Lietuva bus pasmerkta ,susiskaldžiusiems pralaimėjus, nes žmogiškųjų išteklių tautos ir valstybės prikėlimui jau dabar beveik nėra…
A.

Prašalietis

Kuo yra nuostabūs besicivilizuojantys jau šimtus metų pseudovalstybinių darinių čiabuviai, tai prieš kiekvienus Seimo rinkimus „nesibaigiančiu noru visiems vienytis ir kurti ką nors gero”. Nuo gorbačiovinių laikų pabaigos komunistiniai ir KGB-istiniai „tautiniai kūrikai” susirinkusiems eiliniams žiopliams, naivuoliams ir liumpenams savo norus „kurti”reiškė mitinguose ir mitingėliuose. Nuo 1990 visų „kūrikų” norai išsipildė ir visi darniai „vardan tos Lietuvos”pradėjo „demokratiškai viską pertvarkyti ir kurti ir kurti…”. Per 30 metų kokie tik „kūrikai tautinės demokratijos nekūrė”… Beretiniai KGB-istiniai sąjūdiečiai kūrė ir kuria po šiai dienai, brazauskiniai komunistai, po Brazausko mirties persidažę visokiomis „politinėmis”spalvomis, daugiau mažiau patys „pakūrė” ir padeda ir po šiai dienai lansbergio beretiniams „kūrti”( simbolinis pavyzdys Grybauskaitė, Linkevičius ir kt). Prisisotinę „kūrikų nesibaigiančio kūrimo”, žmonės vienu metu net buvo patikėję Seime… Skaityti daugiau »

Vardas

Jei Karbauskiui, Skverneliui ir LVZS tinka Dariaus Jauniskio kandidatura, tai tinka ir man. Greiciausiai tenkina ir JAV ir Donald John Trump. Juk dabar visi sutaria del Dariaus Jauniskio tiek LRSeimas, tiek LRVyriausybe, tiek Nauseda, tiek Grybauskaite.
Labiau jaudina, kad Lietuvos Prezidento rinkimai po Algirdo Mykolo Brazausko kadencijos yra virte klounada, kur ir durne Ingrida Simonyte sugeba uzimti 2 vieta.

Trabantas

Gal karantino sąlygomis redakcija galėtų pasiųsti į izoliaciją komentatorius trolius, nes jie jau nuo seno čia sėja virusą?
Atrodo, kad čia susibūrusi gana tiršta infekuotų grupė.

>Trabantui, vertinančiam 10:39: Išpranašavote?

Antradienio ryte sulaikyti trys žinomi advokatai – advokatų profesinės bendrijos „WINT law firm“ advokatas Giedrius Danėlius ir advokatų profesinės bendrijos „Intra lex“ advokatai Valdas Rakauskas ir Dainius Baronas. Sulaikytas ir bendrovės „Solis Tribus“ akcininkas Antanas Petrošius. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis įvairiose sostinės vietose atliktos kratos, poėmiai bei kiti proceso veiksmai. Garsiausias iš šios advokatų trijulės yra 43 metų G.Danėlius. Darbą Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriuje pradėjo dar tebesimokydamas universitete. 2009-2013 metais ėjo Klaipėdos apygardos vyriausiojo prokuroro pareigas ir iš prokuratūros pasitraukė savo noru. Buvo už valstybės paslapties atskleidimą teisiamos prezidentės Dalios Grybauskaitės atstovės spaudai Daivos Ulbinaitės gynėjas. Atsisakė tapti generalinio prokuroro pavaduotoju, tik per plauką nepaskirtas teisingumo ministru. Pastaruoju metu politinės korupcijos „MG Baltic“ byloje… Skaityti daugiau »

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top