Prezidentas Gitanas Nausėda: Demokratija nėra anarchija

Taip, piliečiai gali protestuoti ir reikšti savo nuomonę.

Taip, politikai neturėtų kabinti piliečiams etikečių, o argumentuoti ir aiškinti savo sprendimus, net jei tai atima daug laiko, energijos, o kartais net gali atrodyti beviltiška.

Tačiau demokratija nėra anarchija. Žodžio laisvė nėra laisvė įžeidinėti, o protesto laisvė nėra smurto laisvė.

Lietuva susiduria su didžiuliais iššūkiais ir mūsų pyktis, mūsų susiskaldymas yra tai, kas silpnina valstybę labai atsakingu metu. Nepateisinu Seimo užblokavimo. Kviečiu civilizuotai – be užgauliojimų ir užsipuolimų – leisti Seimo nariams išeiti iš parlamento pastato.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Realistas

Keną irgi reikia siųsti pas kranklius. Jis, beje, ir tą Gazpromo kandidatę paskelbė taikios kaimyninės valstybės prezidente 2020 spalio mėn., nušalinadamas faktiškai ir formaliai einantį pareigas tos taikios mums valstybės prezidentą. Tai galėtų būti karo paskelbimo pagrindu prieš mus šiaip jau. Kvailys…

Vai me

Lietuvių zudynes pedofilu jos byloje, bandymas nužudyti LL redaktorių Dryžiu, kirviu už kapotas, referendumo dėl žemės, organizatorius Sliuzas, leidžia teigti, kad civilizuoto dialogo nebus, per daug padaryta nusikaltimų.Arba mes juos, arba jie mus. Kito kelio nėra.

Jules

Demokratija nėra KGB anūkų, marčių ir žentų su meilužėmis diktatūra – nėra Konstitucijos atsisakymas ir sutrypimas. Be rimtos desovietizacijos nieko gero nebus.

Raimundas

Tikra tiesa-demokratija nėra anarchija, o pirmasis Valstybės asmuo sudėtingoje situacijoje gebantis komunikuoti tik per snukiaknygę nėra politikas.

Klausimas Prezidentui

O kas trukdė tiems keturiems reikalaujamiems personažams išnešti savo užpakalius, pasikalbėti su žmonėmis ir pagaliau juos išgirsti? Tada niekam nebūtų reikėję blokuoti seimo. Ar tokį totalų tautos ignoravimą toleruojate? Jei toleruojate, tada jūs ne prezidentas. Pasirinkti vis tiek reikės. Arba padėsite Lietuvai išsivaduoti iš diktatūros, arba padėsite jai tapti dar viena Rusija, Baltarusija, Šiaurės Korėja… Laiko pasirinkti lieka vis mažiau.

Kad

demokratija neturėtų būti paversta diktatūra.Valstybės savininkė Tauta (LR Konstitucija).

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Viešas kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą
Prezidente, dabar, pats geriausias laikas paleisti nelegitimaus seimo visus apsišaukėlius. Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai – visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
Prezidente, varom apsišaukėlius lauk iš seimo, kad išvengti katastrofos mūsų tėvynėje – brangioje Lietuvoje.
__________________
Lietuva – Tvirtovė

Realistas

Taip, Nausėdai teks pasirinkti. Gaila, jau vėluoja. Išties nelengva jam.

Kis

auksiniai zodziai,uzrasykite ant valstybiniu istaigu.

Pats sėdi užtūpęs

savo kiau…us, praranda progą tiesiogiai kalbėti, bendrauti ir vadovauti jį išrinkusiai Tautai. Tai tolygu pralaimėjimui, ponas Prezidente. Jūsų kadencija baigsis rugsėjo 10 d. Nė neabejoju. Skvernas padės Jus nušalinti, nes jam maga būti naujuoju Lietuvos mesijumi. Bet žmonės dar nepamiršo Garliavos mergaitės pagrobimo su 240 policininkų privačioje valdoje.Apgailestauju, kad balsavau už Prezidentą, nors faktiškai nebuvo daugiau už ką. Manau, kad p. Ušackas šiandien nesėdėtų Daukantynėje, bet ateitų ir kalbėtų su Tauta.

O varge

prezidente, gal jus nesigaudote situacijoje? Kur jus buvote, kai žmonės reiškė savo pasipiktinimą, kodėl nekreipėte dėmesio anksčiau? Kodėl nekreipėte dėmesio į antikonstitucinius „valdžios” veiksmus? Kodėl laiku nereagavote, kai „valdžia” tyčiojosi iš savo piliečių ir neproporcingai naudojo smurtą prieš savo tautą. Ar jus suvokiate, kuo gali išvirsti šitos „valdžios” kiršinimo, melo ir tyčiojimosi iš savo tautos politika?

Dzeikas

Banku pleve blaskosi. Abejoja ar uzsmaukta ant „teisingo” organo.

Al.

Prezidentas atrodo lyg Lietuvos vadovo atstovas spaudai. Kalba sklandžiai ir oriai. Bet be veiksmų.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top