Prezidentės valia teisėjas Audrius Cininas nuo rugsėjo dirbs aukštesniame teisme

Kaip jau skelbėme, Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirūpino tolimesne teisėjo Audriaus karjera – liepos 10 d. pasirašytu dekretu jis buvo paaukštintas neva už sėkmingą profesinę veiklą.

Kaip rašoma Vilniaus miesto apylinkės teismo pirmininko padėjėjos ryšiams su visuomene Airinės Šerelytės pirmadienį paviešintame pranešime, teisėjas Audrius Cininas rugsėjo 1-ąją paliko Vilniaus miesto apylinkės teismą ir nuo rytdienos pradės darbą Vilniaus apygardos teisme.

Tiesos.lt primena: teisėjas A. Cininas išties pagarsėjo kaip „pasižymintis ryžtu ir nevengiantis viešų pareiškimų visuomenei svarbiais teismų veiklos klausimais“ – ypač tada, kai ėmėsi vykdyti Aukščiausiojo Teismo (AT) sprendimą, pagal kurį pirmąkart Lietuvos istorijoje buvo leista teisti mirusį žmogų. Kadangi AT buvo nurodęs, kad velionį Andrių Ūsą po mirties galima tik išteisinti, bet negalima nuteisti, A. Cininas klusniai priėmė būtent tokį sprendimą – nors, kaip jis ir pats prisipažino, prokurorai į bylą įtraukė tik dalį turimų įrodymų, tačiau tai netapo kliūtimi priimti iš anksto žinomą verdiktą. Teisėjas, taip ir nesuradęs savy drąsos paprašyti prokuratūros pateikti visus jos surinktus įrodymus, buvo „ryžtingas“ atmesdamas vis dar gajų prietarą, kad esant gyviems liudytojams ir galimoms nusikaltimo aukoms juos būtina išklausyti teisme, ir drąsiai priėmė „efektyvų“ sprendimą – atsisakė išklausyti nukentėjusios Deimantės Kedytės parodymų. Taip Lietuvos teismų praktikoje įtvirtinęs savitą precedentą ir „efektyviai“ pabaigęs A.Ūso bylą, teisėjas A. Cininas ryžosi ypatingai drąsiam „viešam pareiškimui“: esą galimos aukos, mažametės mergaitės „atmintis ištrinta“. Tiesa, kaip įmanoma žodžiu „ištrinti atmintį“ nei teisėjas, nei jam advokataujantys psichiatrai visuomenei paaiškinti iki šiol nesugebėjo.

Daugiau apie teisėjo A. Cinino nuopelnus naujausiai Lietuvos teisėsaugos istorijai skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Teisėjas A. Cininas prasitarė: „Vaiko atmintis ištrinta“

Iškreipta tiesa, ištrinta atmintis, apkvailinta visuomenė

Deimantės Kedytės ir Eglės Kusaitės teisėjai kyla karjeros laiptais?

Dalius Stancikas. Teisingumas viena kryptimi

Dalius Stancikas. Veidmainiškas teisingumas

Andrius Švarplys. Kodėl svarbu nepamiršti 2012-ųjų gegužės 17-osios?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
KGB atsilygina

KGB dosniai atsilygina tiems, kurie remia jų elitą-pedofilus.
KGB keršija tiems, kurie nori TIESOS ir teisingumo.

Antra

Merkel.

Po Lietuvą klaidžioja

baimė.Aukos vaikai.

ruta

Na , kaip sakant , Lietuvoje labai populiari praktika , vadinasi, ranka -ranka plauna , as -tau , tu -man . O ku jus norejote , kad surastu pedofilus ir nuteistu , pasvajokite , kaip nuteisti / surasti tai , manau , surado/ , jeigu savi , prie postu ir dideliu pinigu , o Lietuvos teisejai , prokurorai , tai …, labai abejotinos reputacijos subjektai / kartais netycia suzinome , kad reikalavo 30 000 lt/ , bet uz tai tokiais patogu manipuliuoti . O kiek Seimo nariu , svelniai tariant , yra ‘netycia’ supainioja savo ir valstybes kisene , neustektu dienos vardinti ..ir taip iki pat virsaus , stai tokie sprendzia jusu likima , kai voratinklis , ji negali suardyti… Skaityti daugiau »

patarle

Nedaryk kitam blogo.nes likimas tave nubaus dvigubai

Stasys

O siaube ! Dieve, Visagali, pasigailėk mūsų !

Taip

ir kyla karjeros laiptais.Tai kas gi viso to iniciatorius……..

prezidente primena-

kiekviena diena uz TIESA?! TAi taip reikia suprasti Tiesa?! Cininas isgarsejo apec. aferizmo pedofilijos byloje, na tai stai uz jo ,,pasiaukojima”- apdovanojimas -paaukstinimas, kaip ir buv.gen.prokurorui Valantinui. Na, o apie Vali nera ka ir komentuoti- atitrauke (priesrinkimis etapas), islauke (rinkimai0 ir vel atgal i vieta pastate (rinkimai bagesi- cirkas atvaziavo)- SAVAS!!

Nusikaltėlių

pasaulis.

vilte

Visi mes zinoma sokiruoti , taciau stebina su kiekviena diena grybauskaites cinizmas ir parodomas Tautai Tiesos reikalavimas , man siaip be galo liudna , baisu .

Cinikas

Jei šalia naujos darbovietės nebus sporto klubo ar kavinės, kur darbo metu galėtų pailsėti sunkiai dirbantis teisėjas, tai joks čia paaukštinimas:)

Jau rašiau,

kad Grybauskaitei savi prokurorai, teisėjai reikalingi kaip oras, kai sugrąžino gp vali į šiltą vietą. Tai štai dar vienas patvirtinimas po Cinino paaukštinimo. Ar Lietuva dar ilgai kentės Grybauskaitės cinizmą?

siaubas

sukausto, skaitant tokius straipsnius. Na negi, dar ilgai turėsim laukti, kol Lietuva atgims iš naujo, iš tokių baisių ir ciniškų valdžiažmogių rankų. Kaip jie nebijo nežemiško teismo? Iki kokių aukštumų gali užaugti jų ciniški poelgiai ir mintys?

pasiklydę vertybėse

Venckienė nesislapsto,o gyvena laisvo žmogaus gyvenimą JAV.Ir kiek galima suprasti,yra globojama Jungtinių Valstijų.JAV žada siųsti savo karius ir karinę techniką ginti Baltijos šalis,tame tarpe ir Lietuvą,nuo Putino Idiotijos.Venckienę persekioję ir terorizavę niekšai tarpsta aukščiausiose Lietuvos valdžios sluoksniuose,teismuose,policijoje,prokuratūroje.Jie oficialiai verkšlena,kad JAV nesutinka išduoti Venckienės vienai iš savo demokratiškų sąjungininkių.
Klausimas:koks Lietuvos teisėsaugos vaidmuo,statusas ir autoritetas tarp NATO šalių institucijų?

cinizmas

veidmainė cinikė proteguoja paslaugųjį chalopą cininą
v cinkovym grobu i ū bielyx tapočkax vidal tokią „valstyyyybę”, odnako.

nujo

Visi kazkaip prisideje prie pedofilijos bylos numarinimo buvo paaukstinti ir toliau tai yra daroma…bet tiesa isaiskes vistiek ,kiek jie benoretu nuslepti…ir del mergaites Garliavoos turi isaiskinta buti tiesa ..ar ji dar gyva?

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top